PDA

Pokaż pełną wersje : zwiabianie potworów


Serafinek
22-02-2004, 17:48
Czy jest coś na zwiabianie otworów? Czy ser zwabia muszy?

Norticus
22-02-2004, 18:09
hehhe. zwabiasz je tylko ty albo inny gracz. chyba ze jest to potwor strzelajacy to wtedy ucieka. ale w sumie ciekaiwe by bylo. na orki by mozna mieso, na krasnoludy pieniadze lib kilofy i lopaty. ale ten temat jest w niewlasciwym miejscu.

Dioskas
22-02-2004, 18:23
Oryginalnie dodany przez Serafinek
Czy jest coś na zwiabianie otworów? Czy ser zwabia muszy?


eee ale tu błędów :P
co to muszy ? ;)
Jak już co to ser zwabia szczury , w tibi nie ma myszek :] . A tak krótko odpowiadając na twoje pytanie : NIE

Raynold
23-02-2004, 21:09
Podobno była kiedyś taka sytuacja, że otwory zostały zwabione przez ser. Działo się to dawno temu w osławionej Szwajcarii; jak byłem mały, to moja Mamusia mi opowiadała. Teraz jestem już starszy i wiem, że bardzo dobrą rzeczą, która zwabia otwory, a konkretniej dziury, jest budżet Polski.

Ale ogólnie, to otwory (onstery) można zwabić tzw. "graczem" (player). Posyłamy "gracza" w pobliże jakiegoś otwora, a potem czekamy, aż otwór zacznie gonić "gracza". Wtedy ciągniemy go za linę (rope) tak, żeby otwór nie zranił naszej przynęty. Kiedy otwór jest blisko, bierzemy łopatę (shovel) i zasypujemy (use with...) otwór. Można rzucić na niego jakiegoś fielda, żeby inni "gracze" nie wpadli na/w otwora :P

EDIT: kosmetyka... ;)