PDA

Pokaż pełną wersje : Najlepszy miecz na Rookgaardzie!


Mibal
05-03-2004, 12:33
Mam pytanie. Jaki miecz jest najlepszy na Rookgaardzie?
?(

HOT
05-03-2004, 12:35
Katana. Ale podobno jest Scimitar z questa w strefie dla pacc (ale jakos niemoge znależć) :(

Mibal
05-03-2004, 12:40
Dzięki. A gdzie można tą katanę znaleźć.

Dark-Xaero
05-03-2004, 12:48
katane mozesz znalesc w rotwormie ale wypada rzadko

Gonzo von Krenzel
05-03-2004, 12:50
1. Najlepszy tzn. najwięcej ataku? Bo najwięcej obrony ma carlin Sword.
2. Hmmm, gdzie można znaleźć ... w rotwormie i jeszcze w jednym miejscu na rooku, ale nie mogę powiedzieć gdzie.

Bryss
05-03-2004, 15:29
MIecz katanke mozna znalesc w zabitym smoku raz sie respawnuje :)

Novar
05-03-2004, 15:39
Katane możesz znaleźć w rotwormie (ale to bardzo bardzo rzadko) oraz jest taki quest gdzie jest katana i viking helmet (Katana Room), ale podrodze trzeba zabić rotwormy i skieletony, więc nei jest lekko. A więcej nic nie powiem, bo o questach nie wolno :D

Majen
05-03-2004, 17:41
Oryginalnie dodany przez Bryss
MIecz katanke mozna znalesc w zabitym smoku raz sie respawnuje :)


Niebyłeś tam to niegadaj, ze smoka jest tylko legion helmet i cooper shield, katane można zdobyć z questa i rotworma ale można też od graczy kupić.

Alchemiko
05-03-2004, 17:47
Na rooku mozna tez Spikesworda miec :]
ale jego jeszcze nikt nie ma :-)

Powinno sie go dostac od CIP'ow, za osiagniecie ~45lvl'u.
gdzies juz o tym bylo pisane :-)

Mystic^Bit
05-03-2004, 18:35
LOL najlepszy miecz?Oczywiście że spike sword i mam dowód że jest w quescie na stronie PACC (pilnuje go Mino Guard) jeszcze jest longsword w elfach też mam dowód ale nie umiem screenów dawać na forum :)

Starkey
05-03-2004, 19:50
Bujać to my ale nie nas Mystic Bit. Wyślij mi screeny na maila [email protected] :P

Bilbo12
05-03-2004, 21:03
ja sądze że katana ale w nią nie inwestój bo potem na mainie nie sprzedasz jej nigdzie a carlin sword w carlin po ponad 100 gps! (niepamiętam dokładnie ile)
sam w moim depo w ab trzymam moją starą katane. :)

(sorki za błędy ortograficzne)
___________
Fargass 9 lev 4 mlev mag
HIBERNA

Monoron
05-03-2004, 21:18
Najlepszy jest spike sword.
I nie od 45 lvl tylko od około 50lvl.
I ńa pewno ma go już sunrise.

meack
06-03-2004, 01:00
Na hibernie juz sa spike swordy i to jest quest zmino magiem a nie zadnym mino guardem jakktos powiedial ale zeby wejsc do komnaty z mino magiem to trzeba najpierw miec questa do komnaty mino maga wiem bo na rooku na hibernei zdechlego szczora nie mzna znales i wsio mam przepenetrowane....pozdroall..=]

Starkey
09-03-2004, 18:37
@ Mystic^Bit:
Co z tymi screenami tych mieczy:D. Dlaczego ich mi nie wysłałeś?. Czyżby ich na rooku nie było?:)

@ meack:
Quest z mino magiem jest usunięty- zniszczono klucz do jego komnaty:).

Xefexo
10-03-2004, 15:27
moze sie bedziecie sie ze mnie smiali ale najlepszy miecz to spike sword jest on na stronie pacc w quescie ktorego bronia 2 minosy i 1 mino guard widzialem tego spike sworda na trade i chcial za 4k ale nie bylem chwilowo przy kasie bo mialem w inne postaci.
Xefexo/eternia/18lvl/

Gniew Mroku
10-03-2004, 17:52
Dajcie ss lub mapkę(do 2). Ludzie pierwsze co bym zrobił gdybym zobaczył jak ktoś ma spike sworda to ss, więc nie mówić, że nie zrobiliście. A jak ktoś mówi, że nie umie to niech wstawi z interii. Jeśli grasz w tibię i jesteś na tym forum to nie mów, że nie umiesz wgrać zdjęcia na przykład na interię(tu najprościej).

Mystic^Bit
11-03-2004, 18:34
Oryginalnie dodany przez Starkey
@ Mystic^Bit:
Co z tymi screenami tych mieczy:D. Dlaczego ich mi nie wysłałeś?. Czyżby ich na rooku nie było?:)

Bo te screeny zrobił mój kolega i on nie chce żebyś ty je umiescił na forum.On posiada spike sworda kupił go za 4k i ma też longsworda.Więc nara!!!
PS.Nazywa się on Xefexo gra na eterni !

Jedi
12-03-2004, 14:46
Ta jasne a ja jestem Matka Teresa. A najlepszą bronią na rooku to chyba będzie... spear :D

Mystic^Bit
12-03-2004, 15:03
Oryginalnie dodany przez Jedi
Ta jasne a ja jestem Matka Teresa. A najlepszą bronią na rooku to chyba będzie... spear :D

Możliwe tylko że ma 0 def i nie zawsze trafiasz(jeszcze trzeba podnosić) :PPP

Monoron
12-03-2004, 23:29
ehhhh racja.
Speary to wielka udręka.
Ale przynajmniej są bardziej ekonomiczne.
Nie marnuję się(chyba że ktoś kradnie).
Mają dużo ataku.
Nawet mojemu magowi raz chciałem na starcie zacząć trenować distance.
Ale zrezygnowałem.
I tak dużo kasy idzie na runy a jeszcze strzały kupować to kaplica.
A spearów też ie będę używać bo trudno by było naraz podnosić speary i żucać zaklęcia.

petozu
16-05-2004, 17:53
wiadomo że.......SPIKE!!!!!!!!!!;]

Fallorian Thennars
16-05-2004, 20:06
Ojej... temat sprzed dwóch miesięcy... gdybym był modkiem (czy tam czarodziejem według nowych nazewnictw) większość ludzi zaczynałaby z upomnieniem za odpowiadanie na tematy sprzed więcej niż miesiąca.
A tak ontopic to Spike sworda nie można mieć na Rooku. Kolejny sie podniecił że go widział. Najlepszy na obrone Carlin sword (13) a na atak Poison dagger (18).

Triciol Pogromca
16-05-2004, 21:46
Katana zadko wypada z rota.

Btw. Spike Sword
1. Znam kolesia na Lunar co ma
2. Ten Quest usuniety

Gold Raven
17-05-2004, 09:30
Najlepsze na rooku są:

Pod względem ataku z klasy mieczy:
http://www.tibia.pl/images/weapon/poison_dagger.gif - Poison Dagger Atk:18 Def:8 waga: 8.8 oz.

Łatwiej dostępna jest:
http://www.tibia.pl/images/weapon/katana.gif - Katana Atk: 16 Def: 12 waha: 31 oz.

Pod względem obrony z klasy mieczy:
http://www.tibia.pl/images/weapon/carlin_sword.gif - Carlin Sword Atk: 15 Def: 13 waga: 40 oz.

Z broni obuchowych jest to:
http://www.tibia.pl/images/weapon/mace.gif - Mace Atk: 16 Def: 11 waga: 38 oz.

Z broni dystansowych jest to:
http://www.tibia.pl/images/weapon/spear.gif - Spear Atk: 30 Def: 0 waga: 20 oz.

Z klasy toporów:
http://www.tibia.pl/images/weapon/hatchet.gif - Hatchet Atk: 15 Def: 8 waga: 35 oz.


KONIEC

elite
17-05-2004, 14:59
Skad wziac poison daggera??? jak pamietam to one wypadaja z orcow warriorow a takowych nie ma na rooku, chyba ze quets jakis to sorki.

Sajudab
17-05-2004, 15:22
Najlepszy na rooku jest spike sword!!!!!!!
Osobiscie mialem katane:miecz:
A moj kolega miał poison dagger w minosie {co za fuks}

Fallorian Thennars
17-05-2004, 18:31
Oryginalnie dodany przez Triciol Pogromca
Katana zadko wypada z rota.

Btw. Spike Sword
1. Znam kolesia na Lunar co ma
2. Ten Quest usuniety

Sam sobie przeczysz. Mówisz, że quest został usunięty. I mówisz że ktoś to ma. No czy to nie jest bzdura totalna?!?Moge sie założyć że powiesz że kolo zdobył go zanim usuneli questa nie wysilaj sie i nie nabijaj posta.
Oryginalnie dodany przez elite
Skad wziac poison daggera??? jak pamietam to one wypadaja z orcow warriorow a takowych nie ma na rooku, chyba ze quets jakis to sorki.
Ale wypada z Minosów. Niesamowicie rzadko, ale wypada.

karat
17-05-2004, 19:31
Najleszy spike sword ale go narazie nie ma.Kathana jest dosyć czesto spotykana.Poizon danager narazie się nie spotkałem ale powiem wam że jest możliwe posiadania nawet Magic Longsworda.
Jak?Kupujesz amulet of lost na pewnym levelu cofasz się do rooka i masz super itemy na rooku :)) :)) :)) .

Lord pawoman
17-05-2004, 19:54
KAtana i Carlin sword.Katana jest na nią QEst tak jak i na carlin sworda ale nie można mówić o qestach na forum więc nie mogę poiwdzieć gdzie.

Gniew Mroku
17-05-2004, 20:25
Streszcze wam to:

Najlepsza obrona:
http://www.tibia.pl/images/weapon/carlin_sword.gif Carlin sword(15,13)- do zdobycia w trudnym queście z minosami. Można go potem sprzedać w carlin za 118 gp. Na rooku można kupić po 30/40 gp.

Najlepszy atak:
http://www.tibia.pl/images/weapon/poison_dagger.gif Poison dagger(18,8 )- wypada rzadko z minosów. Nigdy nie widziałem żeby ktoś sprzedawał

Najlepszy atak z dobrą obroną:
http://www.tibia.pl/images/weapon/katana.gif Katana(16,12)- quest oraz czasami z rotwormów. Sprzedaje się często 200+.

Mityczny miecz rooka:
http://www.tibia.pl/images/weapon/spike_sword.gifSpike sword(24,21)- znajduje się na małej wysepce na północy rooka. Nie wiadomo czy można go zdobyć. Prawdopodobnie dostaje się go od CIPów za osiągnięcie 50lev na rooku. Niektórzy twierdzą, że ma on powiązanie z mino-magiem Logiczne jest chyba że nikt go nie sprzedaje. A co do SS: nawet gdy zobacze i tak nie uwierze.


Najleszy spike sword ale go narazie nie ma. - hehe, jak ostatnio byłem na konkursie to 2 osoby powiedziały: Jest z nami jeszcze kolega, ale go nie ma. :D


X( X( X( X( Nie ma rzadnego firesworda i przestać nabijać posty. X( X( X( X(

V.E.N.O.M
19-05-2004, 18:35
najlepszy miecz na rooku jest spike sword !!!!!!!

Poisonous
19-05-2004, 18:40
Ano, spike sword to jest to! :D

Blad - Antica
19-05-2004, 20:06
Katane można znaleść w rotwormie i w queście :) Powiem tylko że jest w jaskini tam gdzie skeletony i wyzej rotworm, trzeba miec 2 runy antidotum i pore life fluidow bo trzeba zabic rotworma. Radze chodzić i klikac z crtl'em na wszystkih umarlakow bo w 1 jest klucz bez ktorego nie zrobisz questa :)

dominczek knighticzek
22-05-2004, 17:15
po 50 levcu lub 25 dostaje sie go od gm

Lukaa
29-05-2004, 18:26
Spike sworda,jakos mozna zdobyc.Jest otoczony ogniem i lezy na jakims kamieniu.Niedaleko jest tablica z napisem : 18:08 You see a sign.You read: Only the humble may touch the sword of Fury . Nie wiem o co w tym chodzi,ale zdaje mi sie że - Tylko człowiek skromny może dotknąć miecza furii.

JJjos_Tm
30-05-2004, 20:39
hmmmm.....najlepszy jest zdecydowanie spike sword .. a z tym wymaganiem levelowym to sie hyba MYLICIE!! z tego co wiem na tego questa nie trzeba miec 45,50 ani innych leveli.. wystarczy miec 1 i ropa:D Pozdr600.

Gregor_mistrz :P
05-06-2004, 19:09
NIe znacie się!!! Najlepszym mieczzem na rooku jest serpent sword. Pochodzcie troche po północnym wybrzeżu tej wyspy a zobaczycie. Tyle, że nie można się do niego dostać ;(

Wiatrak
05-06-2004, 19:13
@up:
to nie jest serpent sword tylko spike sword jet to najlepszy miecz który się dostaje od gma po 50lvlu :)

The_FaLLen
05-06-2004, 19:36
Najlepsza jest katana kiedyś był quest ze spike sword ale go usunięto zwykły gracz jest w stanie zdobyć tylko katane podobno jest kilka spikeswordów na antice ale nie gram tam to nie wiem.(ten gościu od skrinów jest jakiś zjebany wkręcać taki kit może sobie kolegom )(4 k na rooku chuba go po systemie pojechało jak on by to uniusł ze zbroją na takim lvl)

Chaos Pemon
05-06-2004, 20:03
troche się zdziwicie, ale najlepszą bronią na Rooku jest....

FIRE SWORD

Tak fire sword, dostała go Sunrise na Antice jak zdobyła 60level za wytrwałość. Jeśli nie wierzycie to kiedyś ona założyła temat na Tibia.De i pokazała SS.
Jak nie chcecie wierzyć, to nie wierzcie. Ale ja wierze bo widziałem tego SS na własne oczy i 10 razy sprawdzałem czy to nie sen.

@down

Isarek jeśli nie wierzysz to sobie poszukaj an frorm tibia.de

Isarek
05-06-2004, 20:36
NO co ty powiesz. Najlepsza bronia na roku sie magic long sword!! Bo go dostala bubble jak miala 7lvl ale niestety weszla na main.


A teraz serio.
Albo katana albo poison dagger (jak kto woli)
Ja wole wiecej ataku.


PS;Tyle muwicie o tym ze te questy zostaly usuniete. No dobra. Skad to wiecie!
-skad to wiesz
-kolega mi powiedzial
- a jaki
-nie powiem

I tak by to bylo!

NIE ZMYSLAJCJE CHOCIAZ!! SKAD WIECIE ZE TAKI QUEST BYL!! ALBO ZE SUNRISE MA FIRE SWORDA!!! kolega nam powiedzial. GOWNO PRAWDA!!

next great sorcerer
05-06-2004, 21:30
będą się latami kłócić jak nie zadziałam otóż:
club: mace (tu głowy nie dam)
axe: axe (też nie 100%)
sword: poison dagger, katana, carlin sword
distance: w małych ilościach poison arrows, w hurtowych strzały zwykłe

Isarek
06-06-2004, 00:03
@up
A czy hatchet nie jest przypadkiem z axe? Bo jak tak to jest lepszy od axe.

PiXik
06-06-2004, 09:40
A więc tak :
Katana=Najlepsza broń no ale nie w 100% ma mniejszy def niż carlin sword
Spike Sword=Legendy może ktoś go na roku ma może nie ale nie ma ssów więc załóżmy że nie istnieje na roku(można go tylko zobaczyć )
Spear=Ma najlepszy atak ale ma 0 defa
Carlin Sword=najlepszy def jeśli nie licząc spika
Poison dagger=też jedna z lepszych:-)ma atak równy katanie albo mniejszy o 1
No dalej ściemniać że ktoś ma fsa muahah

Kacza
06-06-2004, 09:42
Najlepsze miecze w rooku:
1) Najlepszy to SPIKE SWORD ale go dostajesz od Cipuw za wysoki lvl na rooku ( okolo 30-50lvl)
2)Posion Dagger moze go zdobyc nawet newbie bo cholernie zadko wypada z minosuw ( mi jeszcze niewypad chociarz juz zabilem ze 100)
3) Katana uwarzana jest za najlepsza bron w rooku.
I nia jest bo 2 wyrzej wymienionych jebanie trodno zdobyc. Katane mozna zdobyc z Questa albo a rota
4) Carlin sword bardzo podobny do katany , lepszy obrona gorszy atak. Mozna go zdobyc jedynie z questa.

Gold Raven
06-06-2004, 19:26
Oryginalnie dodany przez pawelekthedruid
Poison dagger=też jedna z lepszych:-)ma atak równy katanie albo mniejszy o 1
Poison dagger ma wiekszy atak od katany, a doklanie równy 18, za to ma gorszą obrone bo tylko 8.

A tak poza tym to przydałoby się żeby modki zamknęły ten temt - odpowiedz padła więc poco ciągnąć nabijanie postów :/

virus_k
13-06-2004, 20:51
Najlepsza bronia jest Spike Sword :)

mizorda
16-06-2004, 21:28
Dla normalnego tibianczykka ktory chce wyjs na 8 levelelu to carlin albo katana.A dla tych co chca wyjsc z roka na 100 to spike sword.

Vihobefa
16-06-2004, 21:59
konczcie ten temat plz, ale niezle sie usmialem czytajac wasze opowiesci o FSach itp :D

Xolom Zulan
15-03-2006, 23:34
Mam pytanie. Jaki miecz jest najlepszy na Rookgaardzie?
?(


Spike Sword!!!

Dabrowianin
16-03-2006, 00:07
Faktycznie. Bardzo zabawne.

A skomentuje tylko jedno.
GMy mogą dać wam ... ale Bana a nie spike.

Co do minomaga to tesz wszyscy tacy mądrzy, że niby usuneli klucze.
A skąd wy to wiecie. Ludzie z cipsoft wam powiedzieli, że btł quest i nima.

Poza tym pozdrawiam wszystkich którzy wierzą że tego sworda można zdobyć.
WIARA CZYNI CUDA

BTW. Najlepszy polak na rooku: 1. Rookguardian de'Bove........74lvl......Isara.
Spytajcie jakie ma eq.
I co do 4k na rooku - a moze bp platynek = 200k wcale tak duzo nie waży.

I Buy POISON DAGGER - ROOK - LUCERA - 18k msg me -.^

POZDRO 4 @LL