Pokaż pełną wersje : Thunder Hammer
Zamieszczam linka do kręconego przeze mnie filmu, na którym widać domek Krina i jego Thunder Hammera oraz HoTa(Helmet of the Ancients).
POBIERZ TUTAJ (http://rapidshare.de/files/1987301/thunhammer.rec.html)
Miłego oglądania. :P
Blos Tius a co w tym dziwnego ze ma takie niki ??!!
Kazdy moze sobie zrobic takie.
film git
Niestety Krin to Gm w statystykach ma nicki gm'owskie Krin on ... itp.
Taaa Krin to 1.000.000 GM'ów... To nie jest Gamemaster tylko dostał Thunder Hammera za odkrycie jakiegoś buga. Dużo h-levelów ma na statystykach Blabla on Calmera, Blabla on Elysia itp. Zanim coś powiesz pomyśl 2 razy... Jeśli by był GM'em to by pisało na Statusie "gamemaster" tak jak ma np. Nietzsche :/
Master Knight de'Vere
26-05-2005, 10:39
Fajny ten Thunder Hammer też takiego chce :p Krin nie jest GM'em, gdyby nim był to po pierwsze miał by na tibii.com w statystykach acc Position:Gamemaster, po drugie miał by nicki np. GM Krin on Auera, GM Krin on Aldora itp.
Krin nie jest GM`em...Jak widać czasem itemy "niedozdobycia" sa zdobyte przez roznych playerow[albo dostane za odkrycie bugow lub innych swinstw](np. dsl, thunder hammer, golden helmet itp.)...jednym slowem: WYPAS!
Hmmm za bugi niemozna chyba dostac itemow... Bo GMy mowia zawsze ze niemoga rozdawac ... Chyba ze to wielki bug i Same God Guido go nagrodzi..
Ale przeciez ostatnio cos bylo ze TH jest dostepny w Qscie tylko niewiadomo gdzie i jakim.
Ale fake a oto dowód: 11:52 You see a thunder hammer (Atk:49 Def:35).
Mała litera omg :P
11:53 You see a helmet of the ancients (Arm:8).
Tak samo mała litera :P:P
Zajmijcie sie czymś ciekawszym i niech modkowie przeniosą to do działu Fake'i.
Zajmij sie czyms innym bo myslenie i wykrywanie fejkow ci nie wychodzi
Ale fake a oto dowód: 11:52 You see a thunder hammer (Atk:49 Def:35).
Mała litera omg :P
11:53 You see a helmet of the ancients (Arm:8).
Tak samo mała litera :P:P
Zajmijcie sie czymś ciekawszym i niech modkowie przeniosą to do działu Fake'i.
MUAHUahUAhAUhAUhUAhUAhuAhUAhuAHuAhuahauhaUAh
Ale nóób zawsze pisze mala litera hahauahauhUAhUAhuHAUAHuHAuHAuHAu ale zes sie w***al omfg co za noob HAUHAuHAuAHUAH
btw. film ok sam gram na eterni <3
btw. Krin miał kiedyś wystawiony golden helmet na miejscu HoT'a ale już nosi na sobie chyba. :P
Nic ciekawego w tym filmiku nie widze-.-
Palladni
26-05-2005, 19:02
Niewiem czy zauwazyliscie ale ten kolo ma w domku takze Unholy Shield (czy jakos tak), ale TH Rock's :)
Nic ciekawego w tym filmiku nie widze-.-
Jezeli grasz w tibie, a thunder hammer to dla ciebie calkiem normalny item to gratuluje
hehe, nieźle xD ciekawe ile może być wart xD
slimaczek
26-05-2005, 20:18
@phoienix
A co to wsyzstkich musi podniecać że ktoś ma rare? Mnie to az tak nie podnieca aby wszedzie filmy robic itd. i podniecac sie na forum
@phoienix
A co to wsyzstkich musi podniecać że ktoś ma rare? Mnie to az tak nie podnieca aby wszedzie filmy robic itd. i podniecac sie na forum
Chyba sie nie zrozumielismy... nikt tutaj sie nie podnieca, mowie po prostu, ze thunder hammer to nie fire sword, a koles pisze sobie jakby mial ich conajmniej backpack i sam dobrze wiesz, ze thunder hammera nie spotyka sie codziennie, wiec filmik jest warty umieszczenia na forum
Sir Emilio
26-05-2005, 21:51
nie rozumiem operatora kamery ... bardziej mial radoche z helmu niz TH
nie rozumiem operatora kamery ... bardziej mial radoche z helmu niz TH
Nie mialem wiekszej radochy z hełmu niż z TH :P Wogule na jakimś jeszcze świecie jest TH czy tylko na Eterni?
Więc jak widzicie Thunder Hammer istnieje... :P
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.