PDA

Pokaż pełną wersje : White Skull in Rook PLz!


MoGreene
15-06-2005, 18:11
Pewnie jest wielu wyjadaczy którzy nieraz widzieli różne bugi (np. white skull in temple) or something może i na rooku takie przypadki się zdarzają...ale coś o nich nie słychu ani nie widu a okazja się nadażyła to zrobiłem tego ss'a:

http://i22.photobucket.com/albums/b325/gratzky/whiteskull.jpg

W sumie zazdrościłem owej pannie (albo tranns hrhrh -.^) tego skullika, bo fajny taki bajerek na rooku. Heh jak widać w tibi były bugi, są i będą:p

Hieyan
15-06-2005, 18:13
czy ktoś z was widzi to zdjęcie?

@edit
Ok już widze...
Fajny fake!
Tyle, że to sie daje w dzialem fake'i a nie w tajemnice rookgaardu...
@edit
Character Rurodo does not exist. Fake na 100%

Oerta
15-06-2005, 18:17
Albo oślepłem i nic nie widze,albo po prostu zdjęcia nie ma.

P.S.:To mój 200 post :cup:

Gokufan
15-06-2005, 18:36
Ja widze bardzo dobrze , kolesiowam a skulla ale .... fake plz , i to slabo zrobiony

Pablosso
15-06-2005, 18:42
to proste koleś se zaczynał z high lvl na mainie miał white skull i oni go zrookowali za kare a skull został podobnie jak się ma za różne występki red skulla ;) zostajesz z nim przez 30 dni rookują cie a skull zostaje

Hieyan
15-06-2005, 18:47
to proste koleś se zaczynał z high lvl na mainie miał white skull i oni go zrookowali za kare a skull został podobnie jak się ma za różne występki red skulla ;) zostajesz z nim przez 30 dni rookują cie a skull zostaje

Lolku to jest fake jak byś jeszcze nie skapował...
Nie istnieje taka postać jak Rurodo!

Pablosso
15-06-2005, 18:50
no dobra jest to fake'i ale pisałem że tylko jest taka możliwość widziałem paru takich można se na tibia.com wejść i sprawdzić wszystko
a lolkiem jest ten który założył ten temat myślał że w to każdy uwierzy

Gokufan
15-06-2005, 18:56
Poczekajcie chwilke, zaraz cos pokaze
http://img271.echo.cx/img271/8310/whiteskull3fx.jpg

Przyjzyjcie sie dokladnie obok skulla zaznaczylem czerwoną "Petlą" ciekawą cząstkę graficzne (czyt. znak Fake'a)

Krzychu_tibijczyk
15-06-2005, 19:04
lol takie sobie fake ale ogulnie to.......
lipa

MoGreene
15-06-2005, 19:31
Screen był robiony z miech temu ....i to nie jest żaden fake lolki... a za długo gram na rooku aby sobie takie jaja robić -.- .... i beke mam was bo z rl screene ,,znawcy" lol mówią że fake.

Nie będe się kłócił z 12-13 latkami, podyskutuje z kimś na poziomie, który mi to udowodni co się i tak nie da...

Pablosso
15-06-2005, 19:44
Screen był robiony z miech temu ....i to nie jest żaden fake lolki... a za długo gram na rooku aby sobie takie jaja robić -.- .... i beke mam was bo z rl screene ,,znawcy" lol mówią że fake.

Nie będe się kłócił z 12-13 latkami, podyskutuje z kimś na poziomie, który mi to udowodni co się i tak nie da...
ja się z tobą zgadzam chociaż mam 12 lat może być taka czaszka

Sir Prymas
15-06-2005, 19:44
To nie jest fake :baby: , dlaczego?
Ponieważ ufam mu, no i "fake" (plik) został utworzony 29 marca 2005 czyli postać mogła już być skasowana, z tego co się orientuje postać przed skasowaniem leży sobie jakiś miesiąc (jesli się mylę to niech ktoś mnie poprawi).
Edit.
The character has been scheduled for deletion. It will be removed finally from your account at Aug 14 2005, 19:58:00 CET. Przed chwilą utworzyłem i skasowałem postać, jak widać czeka się 2 miechy...

Sanderos
15-06-2005, 19:46
Jedno pytanie: Dlaczego to jest w dziale Fake'i?

Pablosso
15-06-2005, 19:47
są 3 miesiące do skasowania postaci

MoGreene
15-06-2005, 20:15
Nom jednak 2 jak kolega mówił wyżej..a czemu w dziale fake ? Nie wiem ..brak jakiegokolwiek rozsądnego uzasadnienia, ani tezy ....Hail Modkowie! Jak 1 osoba powie w topicu fake to gdzie a jak do fake'ów! GZ

Demongo
15-06-2005, 21:23
Ja widziałem red skula na roku ale nie white 8o moim zdaniem fake'i

Sanderos
15-06-2005, 21:27
Nom jednak 2 jak kolega mówił wyżej..a czemu w dziale fake ? Nie wiem ..brak jakiegokolwiek rozsądnego uzasadnienia, ani tezy ....Hail Modkowie! Jak 1 osoba powie w topicu fake to gdzie a jak do fake'ów! GZ
Z tego co zrozumialem modkowie przeniesli do fakow? A macie jakies dowody?

Raul
15-06-2005, 21:36
Sprawdzone. Postać taka napewno istniała, jak wiemy po 2 miesiącach znika ona ze spisu na tibia.com, ale trzeba odczekać bodajże 6 miesięcy żeby móc znów założyć postać o takim samym nicku. Spróbowałem:
Error This name is already used. Please select another name.

Więc nie piszcie, że postać nie istnieje i fake, możliwe, że to fake, nie mam pewności, ale to, że postać teraz już nie istnieje to żaden dowód.

Maethi
15-06-2005, 21:53
UWAGA!
Spójrzcie na post Gokufana. Pozatym zobaczcie jak wygląda ta czaszka - taka troche za bardzo biała i widać , że skopiowana.

@Twórca Topica
Gratuluje doskonałej przeróbki.
@Gokufan
Popieram. Sam bym lepiej nie wskazał tego.
@Modki vel. Admin
Do działu Fake-i proszę.

rabuke
15-06-2005, 21:59
To jest fake ale możliwe jest żeby zrobić coś takiego.
Robiliście kiedyś white skull in temple?
Na przykład: Rzucasz fire bombe, rookujesz sie a ktoś nią włazi.
Proste.

MoGreene
15-06-2005, 22:21
Dziękuje za wyrozumiałość Modków i moge na 100% poświadczyć ze to NIE jest fake! Rook to praktycnie pół mojego życia w Tibi, nie miałbym powodu psuć sobie renomy puszczaniem w obieg jakiegoś zakłamanego świństwa jeśli nie było by to prawdą.

Sir Prymas
15-06-2005, 22:22
UWAGA!
Spójrzcie na post Gokufana. Pozatym zobaczcie jak wygląda ta czaszka - taka troche za bardzo biała i widać , że skopiowana
Jak coś białego może być za bardzo białe? No i przecierz u każdego kolory moga sie lekko różnic z róznych powodów, a jeśli jest skopjowana to chyba powinna byc idealnia biała jak w grze -.-

blackregis
15-06-2005, 23:12
Mam wrażenie, że co niektórzy z tego forum to fake !! Zauważcie, że zdjęcie robione przy pomocy UO Screenshot Utility metodą tylko ekran gry, zawsze powoduje małe rozmycie wokół napisów i właśnie czaszki. Więc jeśli ktoś mysli, że widoczne rozmazania są podrobione to ja podziękuje...
A w Tibii, jak to w Tibii zdarzają się różne dziwne rzeczy. Ta mnie wcale nie dziwi :P

Maethi
16-06-2005, 06:24
hmm..możliwe , że się myle. Choć raczej w to wątpie.

Pomyśleliście o tak sławnym już OTS-ie?

Oerta
16-06-2005, 07:16
Pomyśleliście o tak sławnym już OTS-ie?
Raczej nie..

Ale ostatnio na rooku można prawie wszystko spotkać.Nie dziwyłbym się że gracze zaczynają się lać. :p

Survivor
16-06-2005, 07:17
Ja też raz widziałem bug'a, jak 24 lvl na Ruberze bił 18 lvl... I miał white skull!

Marshal
16-06-2005, 07:29
hmm skoro można mieć white skulla w temple to może na takiej samej zasadzie można dostać go na rooku..

papski
16-06-2005, 08:55
Ja też raz widziałem bug'a, jak 24 lvl na Ruberze bił 18 lvl... I miał white skull!


TO nie jest bug tylko tak sie dzieje jesli sie kogos zatakuje -.-

Ma'niek
16-06-2005, 22:52
zwykly fake

Sir Prymas
16-06-2005, 22:55
zwykly fake
Jeśli masz jakieś podstawy do tego aby uważać to za fake podziel się z nami a jeśli nie to zamilcz X(

Trenei
17-06-2005, 16:33
wescie sobie zedytujcie tego ssa i zoabczcie jak duzo pikseli jest obok skulla . Gratuluje temu któremu dało sie nabrac tak duzo ludzi

^Zohop^
17-06-2005, 16:47
Pewnie jest wielu wyjadaczy którzy nieraz widzieli różne bugi (np. white skull in temple) or something może i na rooku takie przypadki się zdarzają...ale coś o nich nie słychu ani nie widu a okazja się nadażyła to zrobiłem tego ss'a:

Nie cytuj zdjęć.

W sumie zazdrościłem owej pannie (albo tranns hrhrh -.^) tego skullika, bo fajny taki bajerek na rooku. Heh jak widać w tibi były bugi, są i będą:p

Buga to ty masz w tym ss-ie synku.

Sir Prymas
17-06-2005, 18:36
Buga to ty masz w tym ss-ie synku.

Powiedział co wiedział :confused:

Vanhelsen
17-06-2005, 19:37
@Gokufan: ty przyjrzałeś sie chociarz temu w zoomie?

Oglądałem fotke nw zblirzeniu ponad 5min i żadnych oznak fake nie zauwarzyłem czyli:

A) Tibia sypie Bug'ami
B) Perfecto Fake.

P.S.
Wiem chyba co to może być!. Raz mi się zdarzyło, że w trakcie pekowania, gdy padłem trupem PO zabiciu playera ktoś mnie killnoł i pojawiłem się w świątyni a skull nadal dyndał przez 15min.
Czyli ów gracz miał to samo, lecz padł na wystarczającym lev by trafić na rooka :P

^Zohop^
17-06-2005, 19:52
Powiedział co wiedział :confused:

Napisal co wiedzial lol.
Nie masz nic wiecej do powiedzenia?

Sir Prymas
17-06-2005, 20:41
Napisal co wiedzial lol.
Nie masz nic wiecej do powiedzenia?

W twoim wypadku nie mam nic więcej do napisania, jeśli nie masz podstaw do tego aby uważać ten SS za fake to twoje wypowiedzi są nic nie znaczącym nabijaniem postów :confused:

Wieszok dzięki za mądre słowa czasem ktoś powie coś mądrego :o

Maethi
17-06-2005, 21:02
To jest FAKE.

Po 1. Z skullem w temple i depo to trick w którym wykorzystujemy bug. Tylko nieliczni wiedzą jak to zrobić.
Po 2. Nie ma mozliwości, żeby Bug z skullem był na rooku udowodnie:
- osoba zrookowana ma minimum 5 lvl. przed rookem
- osoba taka na 100% nie ma nawet skillów 40/40
- sprzętu raczej za dobrego też nie ma
- nie ma szans na to , żeby kogokolwiek zabiła
- mogła kogoś atakować, jednak po padnięciu traci skulla, nawet jeśli nie to jak się zaloguje na Rooku, zanim ustawi Outfit i wyjdzie z temple skull zniknie
Po 3. To jest OTserver.
Po 4. To jest bardzo dobry FAKE.

MoGreene
17-06-2005, 21:08
Powtórze poraz ostatni w życiu chcem zobaczyć, usłyszeć GOŁE dowody a nie tezy i przypuszczenia bo nikt mi nie wkręci tego co wiem!

Maethi
17-06-2005, 21:34
Ty mi daj tego screena z eq , Vipami i wogóle z całym ekranem z tibią to ci uwierze.

cFaniak
17-06-2005, 21:35
To jest FAKE.

Po 1. Z skullem w temple i depo to trick w którym wykorzystujemy bug. Tylko nieliczni wiedzą jak to zrobić.
Po 2. Nie ma mozliwości, żeby Bug z skullem był na rooku udowodnie:
- osoba zrookowana ma minimum 5 lvl. przed rookem
- osoba taka na 100% nie ma nawet skillów 40/40
- sprzętu raczej za dobrego też nie ma
- nie ma szans na to , żeby kogokolwiek zabiła
- mogła kogoś atakować, jednak po padnięciu traci skulla, nawet jeśli nie to jak się zaloguje na Rooku, zanim ustawi Outfit i wyjdzie z temple skull zniknie
Po 3. To jest OTserver.
Po 4. To jest bardzo dobry FAKE.

Czyli to jest fake z Ots'a?

Ad.1
walisz w zioma SD'ka i jednoczesnie na numerycznej wsuwasz sie do swiatyni po skosie...
Ad.2
Ktos mogl sie dac zabic z hmmow, ff itp., zreszta na co osdobie na 5lvl skille 40/40?
I czy ty ustawiasz cala minute outfit? A jak ziom ma pacc'a i od razu sie zaloguje? I nie ustawi outfita?

Wiesz, jakos mnie nie przekonales ;p

No i wedlug mnie Wieszok dobrze mowi...

Maciosek
17-06-2005, 21:40
Moim zdaniem to zwykły... ss.
Fake to na pewno nie jest, ponieważ Tibia jest bugiem, że tak się wyrażę.
Gratuluje ci złapania takiego buga.

Maethi
17-06-2005, 21:42
To jest FAKE - OTserv. Zresztą OTserv jest jednym wielkim FAKE-m.

Napisałem , że ktoś ma skille ponizej 40/40. Bo z takimi skilami to może jeszcze zabić jakiegoś afk. Pozatym jeśli da się zabić to skull mu szybko zniknie.

Sir Prymas
17-06-2005, 23:50
Teori na temat tego screena będzie pewnie jeszcze wiele i następna będzie bardziej żałosna od poprzednich. Upierasz się przy tym, że to fake ale jak narazie tylko tyle :confused: udowodnij, że to fake poproś kogoś żeby to sprawdził, zrób coś aby swoją wypowiedź podwierdzić czymś namacalnym. Co do OTS to już brak mi słów...

MoGreene
18-06-2005, 00:44
ehhOto full ss o którego byłem proszony:

http://i22.photobucket.com/albums/b325/gratzky/22.jpg

PLz ots plz fake ......heh zaczyna być to nudne. ;(

~Maethi@: zaczynasz pajacować :) w kółko to samo powtarzasz nie mając żadnych, absolutnie żadnych dowodów..po prostu trudno jest ci sie pogodzić z tym że to real ss (hmm a w ots 7.1 chyba nie ma outfitów pacc i innych bajerów, widziałeś kiedyś skulle w ots lol) więc panu bezsensownym nabijaniem postów nie wnoszącymi ABSOLUTNIE nic nowego podziękuje.

@: I przyznaje się kilka miesięcy temu używałem light hacka, ale WŁASNEGO (w przeciwieństwie do niektórych wole napisać go sam) co nie usprawiedliwia mnie :)

ixan
18-06-2005, 03:02
hmmm biała czaszka na rooku nie mozliwe ;)

Maethi
18-06-2005, 07:22
hm....muszę to przemyslec....

Raiderek
18-06-2005, 08:10
Rotf.... A dlaczego u ciebie jest tak jasno?? :P
Torchow sie nie chce nosic??
Ciekawe czego on używa...

Maethi
18-06-2005, 08:15
hm...Pan wyżej dobrze mysli...albo tibia gg - ban, albo inne shiterstwo - ban. Lub OTs pod Tibie 7.1 jak już mówiłem - tam wszędzie jest światło

bially
18-06-2005, 12:04
UP@:
Facet, ty jesteś paralitą czy jak ??? MoGreene wyraźnie napisał że sam sobie stworzył bota na światło.
BTW: Ludzie ci 15 razy piszą, a ty dalej swoje teorie -.-
Topic:
Skoro da sie miec white sqlla w świątyni to dlaczego by nie na rooku. Prawdopodobnie to ten sam bug. Sam ostatnio w carlin (mythera) widziałem sqlla (white), więc jest to możliwe

^Zohop^
18-06-2005, 19:02
W twoim wypadku nie mam nic więcej do napisania, jeśli nie masz podstaw do tego aby uważać ten SS za fake to twoje wypowiedzi są nic nie znaczącym nabijaniem postów :confused:

Wieszok dzięki za mądre słowa czasem ktoś powie coś mądrego :o

Ale z ciebie beton, to nie widzisz ile juz osob opisalo dlaczego to jest fake? Ja chyba nie musze pisac po raz kolejny tego samego co oni no nie? czy moze powinienem zasmiecac forum tak jak ty?

Vomusu
18-06-2005, 19:19
ehhOto full ss o którego byłem proszony:

Zdjęć nie cytujemy.

PLz ots plz fake ......heh zaczyna być to nudne. ;(

~Maethi@: zaczynasz pajacować :) w kółko to samo powtarzasz nie mając żadnych, absolutnie żadnych dowodów..po prostu trudno jest ci sie pogodzić z tym że to real ss (hmm a w ots 7.1 chyba nie ma outfitów pacc i innych bajerów, widziałeś kiedyś skulle w ots lol) więc panu bezsensownym nabijaniem postów nie wnoszącymi ABSOLUTNIE nic nowego podziękuje.

@: I przyznaje się kilka miesięcy temu używałem light hacka, ale WŁASNEGO (w przeciwieństwie do niektórych wole napisać go sam) co nie usprawiedliwia mnie :)

fake- między innymi zle powlklejane antidote rune

MoGreene
18-06-2005, 19:23
Te białe kropki na dole run były od bawienia się spritami. Podmieniłem sobie eq w spr. żeby nie patrzyć ciągle na to samo ....

Humanoid
18-06-2005, 19:33
moze to bug moze fake mi sie zdaje ze fake skull jest ciut ciut za daleko od body :P

Maethi
18-06-2005, 19:39
~Maethi@: zaczynasz pajacować

Gówno prawda.

w kółko to samo powtarzasz nie mając żadnych, absolutnie żadnych dowodów

Ten screen też nie jest dobrym dowodem.

po prostu trudno jest ci sie pogodzić z tym że to real ss

Nie mam czego zazdrościć. Nie gram w Tibie.

hmm a w ots 7.1 chyba nie ma outfitów pacc i innych bajerów, widziałeś kiedyś skulle w ots lol

OTs pod 7.4 lub Fake.

więc panu bezsensownym nabijaniem postów nie wnoszącymi ABSOLUTNIE nic nowego podziękuje.

3/4 twoich postów tutaj , też jest bezsensownych.

I przyznaje się kilka miesięcy temu używałem light hacka, ale WŁASNEGO (w przeciwieństwie do niektórych wole napisać go sam) co nie usprawiedliwia mnie

Reported.

hmmm biała czaszka na rooku nie mozliwe

O tym jest ta dyskusja.

Facet, ty jesteś paralitą czy jak ???

Wybacz, paralitą może być twój dziadek. Pozatym osoby z IQ poniżej doniczki w tym temacie nie powinny zabierać głosu. Ssij(ah)


Ludzie ci 15 razy piszą, a ty dalej swoje teorie -.-

Jak wyżej.

Sam ostatnio w carlin (mythera) widziałem sqlla (white), więc jest to możliwe

Mówiłem, że on ma IQ poniżej doniczki. Wręcz kijek ma większe IQ. Skulle chodzą po Carlin, Ab, i wogóle wszędzie.

Te białe kropki na dole run były od bawienia się spritami. Podmieniłem sobie eq w spr. żeby nie patrzyć ciągle na to samo

A $corcerer siedzi i zawija je w te sreberka.

Delmicjusz :P
18-06-2005, 20:18
@up
jasne, reportujesz "tibie gg" a moge sie założyć że nie raz sam tego używałeś.

Co to tematu to nie mam zamiaru po raz kolejny powtarzać tego co powiedzieli przedmówcy.

bially
19-06-2005, 10:58
Mówiąc o tym carlin miałem na myśli temple, po prostu czytaj ze zrozumieniem.

A z tym iQ doniczki to lepiej nie przesadzaj. widocznie ty masz iQ podstawki.

Maethi
19-06-2005, 12:16
@up
jasne, reportujesz "tibie gg" a moge sie założyć że nie raz sam tego używałeś.


Nie gram w Tibie. Jak grałem to nie używałem żadnych cheatów. Byłem Tutorem.

Mówiąc o tym carlin miałem na myśli temple, po prostu czytaj ze zrozumieniem.

To ty pisz ze zrozumieniem.

A z tym iQ doniczki to lepiej nie przesadzaj

Sorka , że przesadzam. Masz chociaż IQ husteczki?

widocznie ty masz iQ podstawki.

Według badań naukowych moje IQ jest większe od twojego. Pozatym moje IQ jest porównywalne do IQ normalnego człowieka. Porówynywalne bo posiadam troche większe.

Sir Prymas
19-06-2005, 12:30
Doniczka, kijek czy też chusteczka nie rozwiązały by nawet testu na IQ :confused: . Twoje teksty o "IQ" są żałosne zamiast obrażać innych schowaj swoją dumę (IQ) do kieszeniu i pisz jak człowiek bo to co robisz jest totalną głupotą i sam siebie przedstawiasz jako osobe z niski IQ... Tak wogóle to nikogo z czytających nie obchodzi czyjeś IQ. A co do twojego kłócenia sie z innymi to klucenie sie w internecie jest jak sport dla niepelnosprawnych co z tego ze wygrasz jak i tak jestes opuzniony w rozwoju.....

vaviec
19-06-2005, 12:36
omfg...Wystarczy puścić na 6 lvl tuż przed zrookowaniem fire bombe przed depo.Ktoś w to wdepnie ,masz white skulla,zabijają cię szybko.Jesteś na rooku z białą czaszką dopóki ogień nie skończy ranić tego którego zaatakowałeś.Hmmm teraz trzeba tylko sprawdzić tą teorie...mam tam jakiś 6 lvl na mainie:)wyprubuje za 2 godziny bo mi sie narazie nie chce ;)

Maethi
19-06-2005, 12:37
Doniczka, kijek czy też chusteczka nie rozwiązały by nawet testu na IQ

Jeszcze byś się zdziwił.

twoje teksty o "IQ" są żałosne zamiast obrażać innych schowaj swoją dumę (IQ) do kieszeniu

ILORAZ INTELIGENCJI ang. Intelligence Quotient (IQ), psychol. globalny wskaźnik (miara) poziomu inteligencji.

Pisałem , że IQ jest moją dumą??

pisz jak człowiek

Pisze jak małpa? Wydaje mi się, że jednak jestem człowiekiem.

bo to co robisz jest totalną głupotą

Napewno tak myślisz?

sam siebie przedstawiasz jako osobe z niski IQ

Ja jedynie udowadniam mu , że nie ma racji. On się kłóci to mu przedstawiam jego IQ, żeby się poprawił.

Tak wogóle to nikogo z czytających nie obchodzi czyjeś IQ.

Jeszcze byś się zdziwił.

A co do twojego kłócenia sie z innymi to klucenie sie w internecie jest jak sport dla niepelnosprawnych

Niepełnosprawny też człowiek. Jesteś jakiś uprzedzony czy co? Pozatym doradzam wziąść słownik do ręki i zacząć pisać poprawnie ortograficznie.

co z tego ze wygrasz jak i tak jestes opuzniony w rozwoju.....

Niepełnosprawni nie są opóźnieni. Obrażasz chorych. Jesteś niekulturalny. Pozatym wygrany w dyskusji (kłótni) jest właśnie rozwinięty bo jego argumenty trafiają do ludzi.

Curro
20-06-2005, 10:03
Heh i się porobiło, zajrzałem do tego topica przypadkiem i przyznam że zainteresował moją uwagę więc postanowiłem też się pobawić w detektywa i go przemaglować. Trwało to 1,5h a o to wyniki:


UWAGA!
Spójrzcie na post Gokufana. Pozatym zobaczcie jak wygląda ta czaszka - taka troche za bardzo biała i widać , że skopiowana.

Hmm moge zadać 1 pytanie: czy ty masz wogóle pojęcie na temat pixelozy, renderingu itp...chyba jednak nie. Edytowalem tego ss Corelem, Fake Revenger, Omnis+ oraz innymi badziewiami (zoom, zgodności płynności kolorów itp) I moge z czystym sercem przyświadczyć że ten ss jest pełny, jednolity nie ma w nim jakiś innych, dorobionych elementów z innych pixeli, które nie są integralną częścią tego obrazu.

Pomyśleliście o tak sławnym już OTS-ie?

Hm wziąść pod uwage pozostałe ssy robione przez tego użytkownika to , wątpie aby kiedykolwiek istnial Ots gdzie jak na ss zabijasz raty itp. Spójrz na niego wizualnie, użytkownik musiał by zrobić ots pod tibie 7.41 poustawiać boty, odpowiednie scrypty i najmilsza rzecz NPC, którzy by krzyczeli : sprzedam klucz do bear room or something, ogółem wątpie aby w najbliższych miesiącach wyszedł taki doskonały Ots.

To jest FAKE - OTserv. Zresztą OTserv jest jednym wielkim FAKE-m.

Hmm ahh ten Maniak Ots , prawdziwy fan xD ze względu na moją kulturę nie będę cytował z conajmniej kilka podobnych treści użytkownika. Jeśli dla ciebie Ots jest co na 2 unikatowym zdjęciu, przedstawiającym dziwną anomaliczną sytuację mogę śmiało powiedzieć że ss np. z hmm byle jakim Anihilatorem jest fak'em ....bo w ots tez jest anhi ale cech , które są na tym zdjęciu MoGreene nigdy nie dostrzegłem..po prostu nie wyszły jeszcze scrypty i zobaczyć kiedy ss powstał to Ots RACZKOWAŁ. ( data modyfikacji dużego ssa + owa skasowana postać)

Nie gram w Tibie. Jak grałem to nie używałem żadnych cheatów. Byłem Tutorem.

Ach ta skrzywizna zawodowa..pewnie że nie używałeś bo ich nie było, albo nie umiałeś sam napisać HAckad! Nie mów więc mi głupot że jesteś świety bo nikt nie jest oprócz samego BOGA.

omfg...Wystarczy puścić na 6 lvl tuż przed zrookowaniem fire bombe przed depo.Ktoś w to wdepnie ,masz white skulla,zabijają cię szybko.Jesteś na rooku z białą czaszką dopóki ogień nie skończy ranić tego którego zaatakowałeś.Hmmm teraz trzeba tylko sprawdzić tą teorie...mam tam jakiś 6 lvl na mainie:)wyprubuje za 2 godziny bo mi sie narazie nie chce

Gratulacje Panu w końcu ciekawa teza. Tylko trzeba będzie ją uwiarygodnić. Ale zresztą jak widziałem wiele bugów ze znikającymi terenami na DanOObi itp, więc nie trzeba się zbytnio dziwić tym skullem.

Te białe kropki na dole run były od bawienia się spritami. Podmieniłem sobie eq w spr. żeby nie patrzyć ciągle na to samo

Heh i to był zasadniczy zgrzyt więc ściagnełęm Reebow sprite editor podmieniłem spr. i spakowałem i wklejiłem na nowo. Otóż w niektórych elementach eq i run (u mnie uh) były widoczne czerwone, białe kropki (pokazujące początek, podstawę danej figury) więc to też odpada.
__________________________________________________ ___

A pan Maethi chyba za dużo naczytał się Mein Kampf... hmm Z tekstu wywnioskowuje że uważasz się za mądrale , nadczłowieka tego topicu bo masz IQ NIBY większe od innych.. chciałbym usłyszeć jego sume.I zrozum w końcu jeśli chcesz dać jakieś dowody a nie suche słowa rzucone na wiatr niech będą poparte one SOLIDNYMI argumentami a nie wywiórczymi spotrzeżeniami, bo wątpie abyś jakoś ,,badał" autentyczność ss'a

__________________________________________________ ___
Na podsumowanie : ss pod względem graficznym jest AUTENTYCZNY nie ma mowy o żadnych, nawet najmniejszych błędach ujawniających wyżej wymienione przeze mnie atuty...heh Pan MoGreene musiał by być cholernym mastah graphic'em aby coś takiego stworzyć :)
__________________________________________________ ___
Jestem także wielce przekonany iż to nie jest Ots:
1. Data zrobienia ss: OTS RACZKOWAŁ (czyżby autor ssa był także Mastach Ots w pewnym sensie prekursorem skoro kilka miechów temu stworzył coś takiego co teraz nawet się nie śni na dzisiejszych OTS..WĄTPLIWE
__________________________________________________ ___
A więc wątpie aby MoGreene był Mastah graphic and script.

Za czas poświęcony na czytanie tego postu Dziękuję.
__________________________________________________ ___
Znając ,,fana" Ots będą w jego nxt poście wywiórcze cytaty, które nie składają się na całość tekstu i próba hmm ich odnoszenia w sposób dla niego korzystny. Dla mnie to koniec dyskusji albowiem moje Argumenty znaczą jednoznacznie iż ss jest REAL. i nie mam więcej nic do dodania.
__________________________________________________ ___
Dziękuje za poświęconą mi uwagę.

Sir Prymas
20-06-2005, 10:28
Curro wielkie dzięki za te mądre słowa. Wreszcie ktoś postanowił to sprawdzić i pokazać innym, że zwykłe zdanie "To jest fake" nie wystarczy aby coś ocenić :baby: .

Maethi o takie dowody jakie ukazał nam Curro mi chodzi, a nie o takie co ty przedstawiłeś czyli "*******en*e o Chopinie".

Alivi
20-06-2005, 11:17
Ponieważ nie raz nie dwa razy widziałem White shulla w temple.
Dzieje sie to tak, gdy np. żucisz FF na glebe odrazu po tym padasz i logujesz sie i ktos wejdzie na tego FF'a łapiesz skulla !!(wszystko dzieje sie w przedziale 5s.
Tak samo jest z rookiem masz ledwie co 6 lvl na mainie puszczasz FFa padasz i logujesz sie na rooku z 1 lvlem !!! Ktoś na meinie po 3-4 s wejdzie na ten FF załapujesz skulla !!!. A możesz hodzić z nim przez 2 min bo tam w temple nie ma Pz'ta !!
Wg.mnie tak własnie jest to możliwe ;]

Maethi
20-06-2005, 14:37
Dobra . Myślałem, że nie będę musiał się już wypowiadać.

Hmm moge zadać 1 pytanie: czy ty masz wogóle pojęcie na temat pixelozy, renderingu itp...

Szczerze NIE.

I moge z czystym sercem przyświadczyć że ten ss jest pełny, jednolity nie ma w nim jakiś innych, dorobionych elementów z innych pixeli, które nie są integralną częścią tego obrazu.

Być może, ja tu jestem od podawania nowych fantastycznych argumentów i stawiania wam kłody pod nogi.

wątpie aby kiedykolwiek istnial Ots gdzie jak na ss zabijasz raty itp.

Na ss zabijać raty? W OTs wystarczy przywołać rata i walić. W tym czasie zrobić screen.

Spójrz na niego wizualnie

Patrze no i...

żytkownik musiał by zrobić ots pod tibie 7.41 poustawiać boty, odpowiednie scrypty i najmilsza rzecz NPC, którzy by krzyczeli : sprzedam klucz do bear room or something,

Po 1 : takie ots-y są. Po 2. Nie trzeba NPC wystarczy jakiegoś użytkownika w ots-ie pod Tibie 7.4

eśli dla ciebie Ots jest co na 2 unikatowym zdjęciu, przedstawiającym dziwną anomaliczną sytuację mogę śmiało powiedzieć że ss np. z hmm byle jakim Anihilatorem jest fak'em

W dzisiejszych czasach dochodzi do tego , że FIlmy to Fake-i. Jeśli naprawdę chcecie moge wam wkleić loga z mIRC-a.

po prostu nie wyszły jeszcze scrypty i zobaczyć kiedy ss powstał to Ots RACZKOWAŁ.

Chodzi do szkoły? Wogóle składnia twoich odpowiedzi jest straszna. Gówno prawda takie skrypty już istnieją.

Ach ta skrzywizna zawodowa..pewnie że nie używałeś bo ich nie było, albo nie umiałeś sam napisać HAckad! Nie mów więc mi głupot że jesteś świety bo nikt nie jest oprócz samego BOGA.

J/w. Skrzywizna zawodowa - lol. Nie używałem bo nie lubie sobie pomagać w taki sposób. Napisać taki program nie jest trudno. Jestem świetny, ale nie uważam się za lepszego od Boga. To twoje słowa.

Ale zresztą jak widziałem wiele bugów ze znikającymi terenami na DanOObi

Lol. To był Bug w calej Tibii.

A pan Maethi chyba za dużo naczytał się Mein Kampf...

Nie czytałem , lecz mam zamiar.

hmm Z tekstu wywnioskowuje że uważasz się za mądrale , nadczłowieka tego topicu bo masz IQ NIBY większe od innych..

Nie , nie mam się za mądrale. Staram się intensywnie dokształcać.

chciałbym usłyszeć jego sume

117

I zrozum w końcu jeśli chcesz dać jakieś dowody a nie suche słowa rzucone na wiatr niech będą poparte one SOLIDNYMI argumentami a nie wywiórczymi spotrzeżeniami, bo wątpie abyś jakoś ,,badał" autentyczność ss'a

Jak już napisałem ja tylko stawiam kłody pod nogi , żeby ktoś ( w tym wypadku ty) udowodnił mi 100% , że to nie FAKE.

Na podsumowanie : ss pod względem graficznym jest AUTENTYCZNY nie ma mowy o żadnych, nawet najmniejszych błędach ujawniających wyżej wymienione przeze mnie atuty

Tak trudno było wytłumaczyć ludzie? Nie było by tyle moich tekstów. :]

Znając ,,fana" Ots będą w jego nxt poście wywiórcze cytaty,

Taki mój zawód.

które nie składają się na całość tekstu i próba hmm ich odnoszenia w sposób dla niego korzystny.

Niekoniecznie, ale takto powinno wyglądać.

Dla mnie to koniec dyskusji albowiem moje Argumenty znaczą jednoznacznie iż ss jest REAL. i nie mam więcej nic do dodania.

Dzięki.

Wreszcie ktoś postanowił to sprawdzić i pokazać innym, że zwykłe zdanie "To jest fake" nie wystarczy aby coś ocenić

Dlaczego ty tego nie zrobiłeś?

Maethi o takie dowody jakie ukazał nam Curro mi chodzi, a nie o takie co ty przedstawiłeś czyli "*******en*e o Chopinie".

Po 1. Nie powinieneś Polaka. Szczególnie tak sławnego. To nie jest etyczne mówić o zmarłym.
Po 2. Ja nie dawałem dowodów. prowokowałem was, żeby ktoś w końcu dał sensowne dowody. Tobie się to nie udało.


Curro Respect dla Ciebie +notka.

Dwik
20-06-2005, 15:15
Sytuacja jest prosta, ktoś miał chara na mainie z 6 lvlem. Rzucił FB i złapał deada. Atak FB dla danej osoby utrzymuje się chyba coś koło 10 sekund. Wystarczy, że ktoś wszedł na to i zonk, gościu mógł dostać unjustfieda. Wielka filozofia.
@Maethi
Weź ty się chłopie wylecz z tych twoich teori. Ktoś podaje ci dowody na talerzu a ty uprawiasz tutaj swoją filozofię. Pytanie - odpowiedz. krotka piłka. Patrząc na twoje posty na prawdę nie widac twojego IQ.

Maethi
20-06-2005, 15:25
Sytuacja jest prosta, ktoś miał chara na mainie z 6 lvlem. Rzucił FB i złapał deada. Atak FB dla danej osoby utrzymuje się chyba coś koło 10 sekund. Wystarczy, że ktoś wszedł na to i zonk, gościu mógł dostać unjustfieda. Wielka filozofia.

My tu rozkminialiśmy czy to jest FAKE czy nie.

@Maethi Weź ty się chłopie wylecz z tych twoich teori.

Czy ja jestem chory? NIE.

Ktoś podaje ci dowody na talerzu a ty uprawiasz tutaj swoją filozofię.

Czytasz moje odpowiedzi? Chyba NIE.

Patrząc na twoje posty na prawdę nie widac twojego IQ.

Moje posty wyjaśniają wszystkie niejasności, jak i dodaja nowe problemy. Taka jest struktura mich odpowiedzi i ona nigdy się nie zmieni. Co do IQ: jest ono bardzo dobre i jestem z siebie zadowolony. To twoje posty wskazują , że nie masz zawysokiego IQ gdyż : nie czytasz czyichś postów . NIe rozumiesz przeczytanych postów.

Pabak
20-06-2005, 15:30
Może i jest to fake, ale takie coś jest możliwe, gdyż właśnie wziąłem mojego pala na galanie i sobie go rooknąłem i mam white skulla w temple... pozatym CO Z TEGO ŻE KTOŚ MA BIAŁĄ CZACHE NA ROOKU? (może mi ktoś wytłumaczy cel tego... bo ja nie bardzo go widzę :])

ps. zróbcie sonde na temat IQ Maethi'ego :P xD

Maethi
20-06-2005, 15:39
właśnie wziąłem mojego pala na galanie i sobie go rooknąłem i mam white skulla w temple...

Ta...i co jeszcze. Ja przed chwilą zrobiłem Anhilatora na 10 lvl.

pozatym CO Z TEGO ŻE KTOŚ MA BIAŁĄ CZACHE NA ROOKU? (może mi ktoś wytłumaczy cel tego... bo ja nie bardzo go widzę

Nie rozumiesz , że to pierwszy przypadek takiego BUG-a? Osoba taka jest jedyna w swoim rodzaju.

ps. zróbcie sonde na temat IQ Maethi'ego

Nie było by takich pytań , na które nie odpowiem. Pozatym tobie by się przydał Psycholog. Masz jakieś problemy z osobowością?

Maethi
20-06-2005, 15:55
Co do pytania "Dlaczego ty tego nie zrobiłeś?", poprostu nie znam sie na programach graficznych w których można to sprawdzić nie mam żadnego pojęcia o fake i nie robie fake gdyz mnie to nei interesuje dlatego też "tego nei zrobiłem". Co do "*******en*e o Chopinie" to to jest poprostu przysłowie, jak się domyślam każdy to czytając zrozumiał je jako "gadanie bez sensu" a nie jak ty w dość dziwny sposób o samym Chopinie. Nie musis odpisywać na tą wiadomośc nawet by dobrze było jak byś nie odpisał bo nie mam siły z tobą juz gadać, sory ale musze to powiedzieć: "Jesteś dość dziwny". Żegnam...

Skoro nie znasz się na programach graficznych to nie mogłeś mi w żaden sposób sensownie udowodnic, że to nie FAKE. Mogłem się czepiać. Pozatym gdybyś toz robił, ja bym się nie czepiał.

Przysłowie obrażające wybitnego Muzyka. jestem patriotą i nie pozwole obrażać takich osób pośmiertnie. Pozatym nie jest to zbyt znane przysłowie.

Nie odpisałem ci PW :]. Ja tam siły mam. W końcu idę na psychologie ( myslę).

Ja jestem dziwny? Dziwisz się, że starałem się dotrzeć do tego czy to jest Fake czy nie? Gdyby ktoś mi to wcześniej sensownie wytłumaczył nie było by gadania.

Żegnaj.

Sir Prymas
20-06-2005, 17:48
Skoro nie znasz się na programach graficznych to nie mogłeś mi w żaden sposób sensownie udowodnic, że to nie FAKE. Mogłem się czepiać. Pozatym gdybyś toz robił, ja bym się nie czepiał.

Przysłowie obrażające wybitnego Muzyka. jestem patriotą i nie pozwole obrażać takich osób pośmiertnie. Pozatym nie jest to zbyt znane przysłowie.

Nie odpisałem ci PW :]. Ja tam siły mam. W końcu idę na psychologie ( myslę).

Ja jestem dziwny? Dziwisz się, że starałem się dotrzeć do tego czy to jest Fake czy nie? Gdyby ktoś mi to wcześniej sensownie wytłumaczył nie było by gadania.

Żegnaj.


Dla mnie ten temat jest już prawie zamkniety, teraz tylko pozostało aby ktoś sprawdził jedną z napisanych w tym temacie teori w jakis sposób uzyskać white skull na rooku. Napisałem ci to na PW gdyż ta rozmowa powinna zostac miedzy nami po cholere to piszesz tu? Aby pokazac jak to ty wspaniały czy coś twoja głupota jest wieksza niz mi się zdaje nie mam zamairu kontynuować dalej z toba rozmowy, gdyż nie ma ona żadnego sensu.

Szafa
20-06-2005, 18:14
to z f bomba jest wdlug mnie odpowiedzia a co do rozmowy up to Maethi ma racje nie daliscie mu dowodow to sie czepial :)

Maethi
20-06-2005, 19:17
Dla mnie ten temat jest już prawie zamkniety,

Daj se spokój.

teraz tylko pozostało aby ktoś sprawdził jedną z napisanych w tym temacie teori w jakis sposób uzyskać white skull na rooku.

Potrafisz czytać? Już sprawdzili.

Napisałem ci to na PW gdyż ta rozmowa powinna zostac miedzy nami

Tego nie napisałeś.

po cholere to piszesz tu?

Masz jakieś tajemnice? Ja nie.

Aby pokazac jak to ty wspaniały

Tak. Tak.

twoja głupota jest wieksza niz mi się zdaje

Przepraszam, wszystkie obelgi odbijają sie ode mnie jak od ściany. Chyba, że mówisz o sobie czy co...

nie mam zamairu kontynuować dalej z toba rozmowy

To nie kontynuuj.

gdyż nie ma ona żadnego sensu.

Psujesz nastrój

Maethi ma racje

Nareszcie...

nie daliscie mu dowodow to sie czepial

jedyny inteligentny zrozumiał

Volli
21-06-2005, 17:29
Screen był robiony z miech temu ....i to nie jest żaden fake lolki... a za długo gram na rooku aby sobie takie jaja robić -.- .... i beke mam was bo z rl screene ,,znawcy" lol mówią że fake.

Nie będe się kłócił z 12-13 latkami, podyskutuje z kimś na poziomie, który mi to udowodni co się i tak nie da...

A co ty masz do 13latków??? ja osobiscie ci wieże że to nie fake ale to troche dziwne zeby whithe skull latał po roku red skull to tak ale withe???

Maethi
21-06-2005, 21:29
Channel saved at Tue Jun 21 14:48:18 2005

14:46 *******: Did possible is have white skull on Rook?
14:47 Seraphim ****: it can happen if the play dies in main with a white skulll in main and gets rooked
14:47 Seraphim ****: it's a sort of bug
14:47 *******: Ah...white skull go away when time of skull normal go away?
14:47 Seraphim ****: Yes
14:48 *******: Thanks for info

Rozmowa z Tutorem.

Dwik
22-06-2005, 12:32
Channel saved at Tue Jun 21 14:48:18 2005

14:46 *******: Did possible is have white skull on Rook?
14:47 Seraphim ****: it can happen if the play dies in main with a white skulll in main and gets rooked
14:47 Seraphim ****: it's a sort of bug
14:47 *******: Ah...white skull go away when time of skull normal go away?
14:47 Seraphim ****: Yes
14:48 *******: Thanks for info

Rozmowa z Tutorem.
A nie mówiłem...
@Szafa
Jak nikt nie dawał mu dowodów, były bardzo prawdopodobne przypuszczenia, może to nie jest dowód, ale zawsze warto je rozważyć.

ANALIZER
22-06-2005, 13:27
Po co rozkręcacie ten temat :/ ta sprawa ciągnie sieeeeeeeeee i ciągnieee dajcie sobie śana i tyle.Maethi ty też ziomie wyluzuj bo gadasz jak najęty i sie podniecasz IQ a na dodatek zachwijesz sie jak.....kaleka i niepełnosprytny(to ci których tak bronisz).

Glamri
22-06-2005, 14:07
Eh... Na rooku można mieć nawet red skulla. A ta gościuwa miałą white skulla bo ktoś ją zrookował z white skullem a ona się zalogowała i pewnie po paru(nastu( minutach skull jej zniknął... Pełno po rooku chodzi zrookowanych red skulli... Ale to tylko na starszych światach raczej...

Hieyan
22-06-2005, 14:39
@up
Na każdym świecie może być red skull na Rookgaardzie... Wystarczą do tego dwie osoby. Wchodzą na Rooka, jedna z nich zabija drugą 3x i ta druga potem ją rookuje

Maethi
22-06-2005, 18:21
Sądze , że to będzie mój ostatni post w tym temacie.

A nie mówiłem...

Nie udowodniłeś.

Po co rozkręcacie ten temat :/

Żeby wyjaśnic wszystkie niejasności.

śana

J.Polski w szkole .

Maethi ty też ziomie wyluzuj bo gadasz jak najęty i sie podniecasz IQ

Potrafisz czytać?

a na dodatek zachwijesz sie jak.....kaleka i niepełnosprytny(to ci których tak bronisz).

Po pierwsze idź do szkoły , naucz się pisać poprawnie zdania. Po drugie obrażasz ludzi, którzy nic nie zawinili.

Ali'baba
22-06-2005, 21:39
Ta owa Panna Miala 6 lvl na MainLandzie i jescze 1 ded i mila by rooka, zaczela kogos bic (fire fildem) a ja sama zabili, obudzila sie na rooku a ten czlowiek co dostal FF wlasnie dedol i jej na rooku pojawil sie skull.

Tak bylo w przypadku Skulla W swiatyni.

]v[ichal
22-06-2005, 22:19
Żaden Fake.
http://republika.pl/pipuu/lol.jpg
Sugerujecie ze to tez fake?
Zalozyciel tematu NIE jest oszustem , ani to nie jest OTS.

orgizz
22-06-2005, 22:31
Nie widac tibii gg Gratuluje :P
A i całkiem niedokładny fake -.-

Vanhelsen
22-06-2005, 23:28
Channel saved at Tue Jun 21 14:48:18 2005

14:46 *******: Did possible is have white skull on Rook?
14:47 Seraphim ****: it can happen if the play dies in main with a white skulll in main and gets rooked
14:47 Seraphim ****: it's a sort of bug
14:47 *******: Ah...white skull go away when time of skull normal go away?
14:47 Seraphim ****: Yes
14:48 *******: Thanks for info

Rozmowa z Tutorem.I sam obaliłeś wszelkie swoie teorie na temat, że to jest fake. A o tym "sposobie" na white skulla na rooku pisałem już 2 strony temu, ale, że niektórzy lubią się kłucić i trwać przy swoim do ostatniej kropli krwi choć są zalewani innymi dowodami to już nie moja wina.

Maethi
22-06-2005, 23:58
ehh....czy wy potraficie przeczytać co napisalem . Odpowiedzialem dlaczego sie klocilem.

kwojew
23-06-2005, 15:13
1 to nie fake
2 ja widzialem red skulle na rooku

Kurt
23-06-2005, 21:46
Według mnie jest to mozliwe, identycznie jak z white skullem w temple...
tzn że hronologicznie:
- Gracz puscil f-bombe
- Zrookowali go
- Ktoś wszedł w f-bombe i zginął
- Zrookowany gracz ma white skulla na rooku

Coś takiego ;)

^Zohop^
23-06-2005, 21:58
Niepełnosprawny też człowiek. Jesteś jakiś uprzedzony czy co? Pozatym doradzam wziąść słownik do ręki i zacząć pisać poprawnie ortograficznie.




Hyhy sam nie piszesz do konca poprawnie :)

nie 'wziąść' tylko 'wziąć' sie pisze :).


J.Polski w szkole .


Po pierwsze idź do szkoły , naucz się pisać poprawnie zdania. Po drugie obrażasz ludzi, którzy nic nie zawinili.

Hyhy, kolejny blad :p
'polski' z malej litery :) to przymiotnik :p

zaitsev
23-06-2005, 22:20
To jest fake.. kolo wrzucił screena kolesia z red skullem (zrookowani PKrzy, dla niewtajemniczonych) do painta i zrobił "wypełnienie" (czy jakoś tak, dawno nie używałem painta) kolorem białym.. proste..

Datto
24-06-2005, 01:20
FAKE i tyle!!

AdamS_
24-06-2005, 06:44
To jest fake ale możliwe jest żeby zrobić coś takiego.
Robiliście kiedyś white skull in temple?
Na przykład: Rzucasz fire bombe, rookujesz sie a ktoś nią włazi.
Proste.

Wtedy nie dostajesz white skulla.Próbowałeś kiedyś chociaż?

AdamS_
24-06-2005, 06:51
omfg...Wystarczy puścić na 6 lvl tuż przed zrookowaniem fire bombe przed depo.Ktoś w to wdepnie ,masz white skulla,zabijają cię szybko.Jesteś na rooku z białą czaszką dopóki ogień nie skończy ranić tego którego zaatakowałeś.Hmmm teraz trzeba tylko sprawdzić tą teorie...mam tam jakiś 6 lvl na mainie:)wyprubuje za 2 godziny bo mi sie narazie nie chce ;)
Przez firebomba się nie da nabić white skulla.No..możę na pvp.JAk puścisz FB to nie masz white skulla,ale nie możesz wchodzić do dp

Krakowiaczek jeden
24-06-2005, 07:05
po 1 tez jak kiedys gralem na novie widzialem nawet red skula na rooku i to jest klamstwo bo poco mialbym klamac red i white skull na rocku sa mozliwe
nie wiem jak , i nie kce wiedziec bo po co mi to ale wiezcie takie cos jest mozliwe

Maethi
24-06-2005, 07:53
Zakończcie ten temat. Mi się już niektórych nie chce cytować.


Proszę moderatora o zamknięcie.

Pietru
28-06-2005, 14:12
Ja uwazam ze ten obrazek zostal zrobiony(postac nie jest calkowicie na srodku ekranu co moze oznaczac ze wykonawca tego screna wklejal sobie rzeczy). :]

Xan Arcanist
28-06-2005, 14:25
@Krakowiaczek : Ja też widziałem red skulla na rooku. I też nie kłamie.

Pietru
28-06-2005, 14:57
@Krakowiaczek : Ja też widziałem red skulla na rooku. I też nie kłamie.


Red Skule sa bardzo mozliwe gdyz np ktos "zdobyl" go i zostal wyrokowany.I to wszystko :P

Kammill
28-06-2005, 22:08
@Krakowiaczek : Ja też widziałem red skulla na rooku. I też nie kłamie.


Chciałem ci powiedziec ze juz kilka osób w tym temacie pisalo ze widzialo red skulla i kazdy im wiezy wiec po co ten temat.
A osobiscie nie wime z white skullem wiezyc czy ie bo all jest mozliwe. Nie mam zdania ;)

Bart92
28-06-2005, 22:34
Mam takie jedno małe ale...choć niewiem czy słuszne...
Z tego co wiem..ten White Skull w świątyni nie mógł się ruszać...czyli przyjmijmy że będzie z rookowany i będzie miał White Skulla, ale czy wyjdzie ze świątyni...?

Shillien
29-06-2005, 01:16
No wiesz ja widziałam dwa red skulle na rooku ;) (Antica)
Chyba zostali zrookowani, ale co najdziwniejsze jeden jak patrzyłam to chyba nigdy z niego (Rooka) nie wyszedł :o

Bart92
29-06-2005, 13:57
No dobra ja też widzialem ale zróbmy porównanie...świątynia - Rookgaard...
Na rookgaardzie widzialem red skulle i w świątyni tak samo...ale ani na rooku ani w świątyni nie widzialem white skulla...z tego co czytałem był w świątyni, ale nie mogł się ruszyć, więc czy ten oto white skull mogłby wyjść ze świątyni i chodzić sobie po mieście/podziemiach??? Wiem że to po jakimś czasie znika i możesz sie spokojnie ruszać, ale skull znika razem z tym z tego co wiem.

Injustice
29-06-2005, 14:51
UWAGA!
Spójrzcie na post Gokufana. Pozatym zobaczcie jak wygląda ta czaszka - taka troche za bardzo biała i widać , że skopiowana.

@Twórca Topica
Gratuluje doskonałej przeróbki.
@Gokufan
Popieram. Sam bym lepiej nie wskazał tego.
@Modki vel. Admin
Do działu Fake-i proszę.


Nie bardzo wiem co to fake... ale to co ktos powiedzial /\ to jest najmadrzejsze :/ Red skull to co innego niz white :/

Thimburd
29-06-2005, 16:03
Rotfl, gość zrobił kiepskiego fake, a temat ma 11 stron i wszyscy mówią o tym samym albo się kłucą. Ehh. Wypadało by to zamknąć :/

Szczurusek
29-06-2005, 17:59
jezu, ludzie klocicie sie o taka bzdure :P nikt z was nikomu nie wytlumaczy swoich racji :P najlepiej zachowajcie to dla siebie i zapomnijcie o tym screenie :P


P.S.

co niektorzy to calkiem bzdurne historie tu wymyslali xD

Szymon ziom
29-06-2005, 18:49
OMG

Sytuacja wygląda tak:
Łep a zabija łba b i łba c i tak przypadkiem łba d. Nie ma red skulla ale ma white skulla, który zostaje przez jakiś czas. Nie wiem ile, ale tak jest. Zostaje zrookowany, bo zabijal mając 6 lvl z kumplem, czyli załużmy dobijal z hmm. Jest nma rooku, a okres trwania skulla leci, ale skull nie znika.

Łatwiej sie nie da tego wytłumaczyć.


Koniec

Arkamis
02-07-2005, 13:45
Jedno pytanie: Dlaczego to jest w dziale Fake'i?
To jest w dziale tajemnice rookardu lolku

Vanhelsen
02-07-2005, 15:56
Ludzie! Przestańcie się kłucić i przeczytajcie to co napisał Maethi!
Nawet konsultator napisał, że to jest możliwe do wykonania!

Ketibro
06-07-2005, 15:37
Jest mozliwosc zrobienia skulla na rooku. Jak to zrobic?

1. Potrzebujesz postac 6 level.
2. Stawiasz fire fielda ta postacia.
3. Jak postawiles fire fielda ktos musi cie szybko zabic
4. Jak sie zalogujesz na Tibie powinienes byc na rookardzie bo cie z rookowali.
5. Po zalogowaniu sie ktos musi wdepnac w ogien ktory postawiles i powinienes dostac white skulla. Pamietaj cala ta akcja ma potrwac 3 sekundy, bo jak postawisz ogien to jak w ciagu 3 sekund nikt nie wdepnie to juz nie bedziesz mial skulla.

Ci ktorzy nie wierza niech sami to zrobia, bo sam tak robilem i dzialalo.

Karoler
07-07-2005, 23:34
Nie mam juz cierpliwosci jakto czytam.Maethi zmarnowal juz dosc czasu zeby wszystkim udowodnic ze to nie jest fake tylko po prostu bug w tibii....Jesli ktos ma jakies watpliwosci proponuje przeczytac caly topic jeszcze raz.
@topic
Close blx

Sebuś
08-07-2005, 00:21
OMG

Sytuacja wygląda tak:
Łep a zabija łba b i łba c i tak przypadkiem łba d. Nie ma red skulla ale ma white skulla, który zostaje przez jakiś czas. Nie wiem ile, ale tak jest. Zostaje zrookowany, bo zabijal mając 6 lvl z kumplem, czyli załużmy dobijal z hmm. Jest nma rooku, a okres trwania skulla leci, ale skull nie znika.

Łatwiej sie nie da tego wytłumaczyć.


Koniec


Tylko że white sql nawet jeśli trwa 3 lata znika po deadzie. Tylko red sql nie znika po deadzie. Więc bez takich herezji proszę. Według mnie fake i już raczej ten topic powinien być zamknięty bo wszyscy mówią że to fejk i tak przez 11 stron topicu. Głupi temat a jaka popularność ... :/