PDA

Pokaż pełną wersje : Expowanie na Rookgardzie


Rozrewolwerowany Rewolwer
27-03-2004, 10:29
Kto wie, gdzie najlepiej expować na rooku (potrzebuję expa jak najszybciej)?

Fanfi
27-03-2004, 10:35
Expuja:
Na poczatku na ratach,cave ratach tak do 4 pozimu
Poteam na bugach.
A na koncu na szkielaetach.

Shog
27-03-2004, 12:41
@Fanfi
Exp na szkieletach jest glownie dla lootu...Najlepiej chodzic tak :
@ do tego kto zalozyl temat... :P
Wychodzisz z miasta idziesz w prawo i jest zakopana dziura jak masz pelny resp to ubijasz pol k expa...wychodzisz z drugiej strony ubijasz wolfy...wracasz na drugo strone idziesz do jaskini wolfow masz pelny resp masz kolejne pol k expa... Idziesz na dol masz tam 3 groby dolna dziura w srodkowym to zejscie do szkieletow jak masz duzy resp a slaby lv to uciekaj... Jak miles jakiego loota fajnego sporzedaj w miescie idz do sklepu al'dee jest dziura ubijasz raty po drodze przechodzisz labirynt masz zejscie do bugow i masz tam ponad pol k expa ... I tak w kolko ;)

EDITION plx : Na bugach jest zawsze dobrze expic ;)

marred
27-03-2004, 14:54
Oryginalnie dodany przez Shog
Jak miles jakiego loota fajnego sporzedaj w miescie idz do sklepu al'dee jest dziura ubijasz raty po drodze przechodzisz labirynt masz zejscie do bugow i masz tam ponad pol k expa ... I tak w kolko ;)

I w ten wlasnie sposob przechodzi sie rooka w trzy godziny. do expienia na ratach i bugach nie potrzeba super eq, ja przeszedlem z leather armem, leather legsami, leather bootsami, studded helmetem, studded shieldem i macem (wszystko to poza mace mozna dostac u NPCow, wiec nie traci sei czasu na stanie w miescie i krzyczenie buy cos tam cos tam).

Real Finuko
27-03-2004, 14:59
Ja to expie najpierw na ratach i bugach pod sklepikiem
(chyba każdy wie gdzie :D)
Potem latam od jakskini wilkow poprzez skeletony i bugi, spidery, poison spidery az do jaskini misiow:D
tak przechodze rocka:D:D

MNK
27-03-2004, 15:13
rady fajne ale malo realne ;] chyba ze na jakims staarym servie gdzie nikt prawie na rooku nie gra...
idziesz "pod rzeke"... moze jeden-dwa bugi bo ktos wlasnie wybil albo blokuje resp
idziesz do wolf cave... ubijesz trzy bedzie super
pod al dee - masa ludzi sie tam ostatnio kreci, a zeby trafic na full resp bugow trzeba miec spore sczescie, ale jak zwykle ktos pewnie bedzie blokowal...
bez pacca rekordow w przechodzeniu raczej sie nie pobije, nigdy nie udalo mi sie przejsc za "jednym zamachem"... wg mnie czasem warto juz na tycz ratach zostac pod sklepem, niz do bugow sie pchac co chwila, bo i tak pewnie maks 1-2 sie zrespawnuja, a w tym czase zdazysz ubic kilka ratow - exp ten sam, a nawet loot lepszy ;p

Monoron
28-03-2004, 23:14
Ja od początku do końca siedziałem na bugach.

Mleczyk
29-03-2004, 10:32
co do ratów i bugów pod al'dee to jest pewna zasada respawnu bugów - im więcej ratów ubijesz tym więcej bugów się zrespawnuje, więc wystarczy zrobić małe "kółko" po ratach, iść do bugów i nabić :)

przeważnie w takich sytuacjach mam pełen respawn (nawet do 9 bugów)

pozdrawiam

Real Finuko
29-03-2004, 13:47
to sie może sprawdzić. Ja trafiam akurat na pełen respawn ratów i potem jest bugów od ch****y :P:D:D

Kamil D
03-04-2004, 18:46
Ja chodziłem w rooku do 3lvl na ratch,
później chodziłem na trolle i wolfy,
a od 6 lvl chodzilem na niedzwiedzie, szkielety, orki i na minotaury (z kolegami oczywiście :P )

Rawik
07-04-2004, 15:18
Jesli ma sie ok. 6 lv to mozna pozbierac pare skrzynek i isc do grobow, a tam isc do rotow i odgrodzic sie od niech skrzynkami i wpuszczac po jednym :) Zabawa gwarantowana...

Bryss
08-04-2004, 09:07
Gdzie jest jaskinia wolf mam 12 level na rookku i gdzie jest quest z katana
i gdzie mozna dostac klucz do mino maga i co sie tam wygrywa

Mr Logest
08-04-2004, 09:51
jedno jest pewne.. na rook nalezy expic szybko.. im szybciej tym mniej wrogow sobie znajdziesz tam, bo czas spedzony w rooku ma sie proporcjonalnie do ilosci osob ktore chca Cieebie lub ty je zabic w mainie..

a zycie dopiero zaczyna sie po 8 lvl ( tzn marna parodia zycia..tak do 20 lvl ale co tam ;) )

Litawor
08-04-2004, 16:44
gdzie mozna dostac klucz do mino maga i co sie tam wygrywa
Nie da się tam dostać. Podobno pomieszczenie to jest otwierane tylko na specjalne okazje, np. test server.

jajo
11-04-2004, 20:09
ja zawsze nabijam 2 na ratach potem ide na bugi pod al'dee a na koncu na trolach gdzie sie z miasta na 1 lvl wychodzi i tak 8 lvl sie nabija :D

Tomi....
12-04-2004, 14:58
Najlepiej bugi,wolfy
Na minosach ani orcach nieopłaca sie tylko jak jusz po loota:D

zobelbeat
13-04-2004, 10:49
Najleprze miejsce do expowania jest w dołku ktory znajduje sie na lewo od wyjscia z miasta. Jak trwfimy na full resp to jest tam okolo 13 bug'suf

PiXik
13-04-2004, 11:47
jeśli grasz na nowy serverze (ż może) to albo on jest pusty albo pełny jak cholera(rokgard) moim zdanie na ratach do 3 lvla potem na wilkach do końca życia rokgardowego lub trolach ps.jak najszybciej wyjdź z rokgardu

Gangrel
13-04-2004, 17:21
Na poczatku raty(powtarazam?)tak 3lv, pózniej mace w łape i na trole do 5lv a pózniej na poioson spdery z kupa jedzenia.

SSSSSSSSSS
08-08-2007, 17:10
ja to zrobilem tak ze do 3 lvl expilem i zbieralem kase na ratach kupilem se mace poszedlem na bugi pod mostem do 5 lvl-a potem do 6 wolfy
potem trolle i orki do 7 i potem do 8 skeletony i kilka rotwormów i poszedlem na maina

Saniushy
08-08-2007, 17:30
Najlepsze to bugi , a najszybciej wbijasz level na tym co zielone i truje
Pozdrawiam , Saniushy ;)

Inscrn
11-08-2007, 01:46
@up
masz racJE :D

Ja wam radze zostawic tamtom dalsza czesc (czyli poza miastem) bo tam was zabija :P (zart) poprostu rookstayerzy nie maja duzo expa przez tych co wychodza ...
a jak juz expic to taK : wierza wasp skielety na dol jak sie schodzi na pajaki ...
albo ... przed minohell , mino hell , orc jaks ie idze do labiryntu ;D pozdro dla rooKstaYEROW !!!!!!!!! :cup:

Varmoren
11-08-2007, 09:43
Hmm....
Ja jak chce przejść szybko rookga to robie tak , wbijam 3 lvl kupuje mace brass shield i chain armor i...
Wychodzisz z miasta odkopujesz dziurę z bugami , potem gdy wybijesz bugi wychodzisz drugą stroną , idziesz na mini-wieze trolli , po drodze zabijasz wolfy i bugi. Potem na tę wieże gdzie jest orc , potem wchodzisz tam północy , gdzie jest wejśće i w około spidery i wolfy i tam tędy przechodzisz żeby wyjść koło mostku przy mieście i znowu wchodzisz do bugów...

Gofin
11-08-2007, 16:46
A ja mam jeszcze inny sposób:
Najpierw szybko questy Doublet i Rapier, następnie rundka na raty do 2 lvla. Wychodzimy na chwilkę za miasto zdobyć lepsze eq (rope, studded albo chain armor, jakiś hełm, studded shield, leather legi i bootsy, a także mace/carlin sword) i idziemy na raty pod Al Dee. Tam dobijamy na bugach i ratach 8 poziom.

darushu
11-08-2007, 20:31
No na pewno nie 50 -.- 30 góra.
Jakies 20 :)
na -1 poziomie: 0
na -2 poziomie: 6
na -3 poziomie: 5
na -4 prawdopodobnie 8-9

MasterMapet
11-08-2007, 21:56
Ja niedawno wychodziłem harem na maina ,a wiec:

Do 3 lvla na ratach
Potem do 6 na wolfach lub bugach
A na koniec wasp tower

Wyrobilem sie w 1h :p

Akuuzo
12-08-2007, 19:08
W zależności od możliwości pieniężnych.. Jeśli masz jakąś kaskę na rooku to odrazu inwestuj w eq. Raty odpowiednie do 2,3 poziomu. Następnie wychodzisz północnym wyjsciem z miasta, cały czas na zachód(dla słabo ogarniających kierunki świata to jest <<<<) i idziesz na poison cave. Nie musisz wybijać koniecznie wszystkich respów i schodzić głeboko. Tym sposobem z rooka można wyjść na faccu w 2 godziny.

Tao16
13-08-2007, 10:46
Tak zgodze sie najlepiej expic na takich monsterach jak:
◘ Spider
◘ Posion Spider
◘ Snake
◘ Bug

Ta w 1 h roka przejsc ale chyba GM-em. ;] Realny czas to jeszeli masz " full eq" na roku to okolo 2-2,5 h a jezeli zaczynasz od zera to okolo 4h+

Gissil
13-08-2007, 12:06
LoL ja nabijam 8 lev w 1,5 h jesli dobrze pojdzie

Robie to wedlug mojej listy :) :

1level-raty
2level-snaki
3level-spidery
4level-wolfy
5level-trolle
6level-poison spidery
7level-orci
8level-skeletony

Bagero
13-08-2007, 12:13
Najlepiej sie expi na bugach. Mają tylko o 2exp mniejod trolla a pokonujemy je 3 ray szybciej.

$Diq$
14-08-2007, 19:05
A ja mam jeszcze inny sposób:
Najpierw szybko questy Doublet i Rapier, następnie rundka na raty do 2 lvla. Wychodzimy na chwilkę za miasto zdobyć lepsze eq (rope, studded albo chain armor, jakiś hełm, studded shield, leather legi i bootsy, a także mace/carlin sword) i idziemy na raty pod Al Dee. Tam dobijamy na bugach i ratach 8 poziom.

o.O Telepatia czy co? :P Robie tak samo...
Edyta: Zeby nie bylo offtopu :P
Gdy nie wypala Gofin'owy sposob to trzeba klepac wszystko co wpadnie pod reke, badz pod nasz weapon :)

piotrek26111
14-08-2007, 23:26
A ja mam jeszcze inny sposób:
Najpierw szybko questy Doublet i Rapier, następnie rundka na raty do 2 lvla. Wychodzimy na chwilkę za miasto zdobyć lepsze eq (rope, studded albo chain armor, jakiś hełm, studded shield, leather legi i bootsy, a także mace/carlin sword) i idziemy na raty pod Al Dee. Tam dobijamy na bugach i ratach 8 poziom.
Jest to zdecydowanie najlepszy sposob na wychodzenie z rooka, ja robie prawie tak samo. (tylko eq kupuje u al dee bo nie chce mi sie szukać) Widac ze sie znasz na rooku. Pozdrawiam.

Areus
16-08-2007, 19:32
NAJLEPIEJ to jest tak wbijamy 3 lvl na ratach pod all dee potem rundka z bugami a potem do jamy spiderow kolo wiezy orkow jak mamy z 7 lvl to odwiedzamy wspomniana wieze i potem szkielety i dalej idziemy na sam dól na spiderach pełno psów(poison spiderow)no i jest ten 8 lvl:cup::cup::cup:

xalius54
22-08-2007, 09:15
Najlepiej expic na bug'ach kolo all de shop czy jakos tak

jak ci sie znudzi to mozesz na minohell isc

Miszi
02-09-2007, 11:31
najszybciej sie expi na wolfach na pacc (moj kumpel w 1h wbil 8 lvl)

Grimer
02-09-2007, 14:47
Moj sposob jest taki:

tak z 15 min zabijam owce, kroliki zbieram mieso sprzedaje (NPC Willie daje 2gp jedno), nastepnie kupuje sabre lub short sworda, leather legi helmet i armor, i ide na raty pod al dee, tam zbieram na mace no i znow na raty + bugi pod al dee :)

Van'Dal
03-09-2007, 15:06
Ja expie do 4lvl na cave ratach a od 4 lece do jaskini wolfow B)

Krzys Nemptor
03-09-2007, 15:43
Zgadzam sie z tymi co mowia ze najlepiej sie expi na bugach pod al dee. Same raty to moze i wolny exp ale jak dolozysz do tego bugi i sobie robisz rundki bugi-raty-bugi-raty-itd to masz exp porownywalny z poison cave (duzo wiekszy niz mino hell) i kasy duzo wiecej niz w poison cave. Ja na 31 lvlu rookstayerem praktycznie tylko tam expie. Nawet jakbym zabijał mino 1 hitem (za 100) i nie tracił nic hp to i tak na bugach bylby wiekszy exp. (bo jest ich duzo wiecej) I wiecej kasy jest na bugach i ratach bo z mino cienko kasy wypada (na 50 expa max 20 gp) a na rooku jak ktos chce targać loota i nie tracić przy tym zbyt duzo czasu to trzeba sie zalogowac 4 charami na mc (main + 3 noob) a wtedy jak ktos ma lacze 512 kb/s to postać chodzi "skokami".

Elder-poskramiacz-katany
05-01-2008, 18:36
EKSPOFAJ NA : czkieknieh dirah i rapitah a serio to expij pod all dee Edit: uuuuuhuuuuu jestem first po 4 miechach :P

Paladin'Popek
06-01-2008, 23:52
ja na starych servach :

1-2lvl expie na ratach przy okazji robiac quest "rapier, doublet"
pozniej ide na quest carlin sword i bear room(prawie zawsze wybite) i wyciagam z orcow studded shield na tym etapie powinienes miec 4lvl i eq :Chain armor, studded shield, legion helmet, leather legs, leather boots z tym eq na 4lvl robie rundke :

Wolf Cave nad grobami > bugi zaraz przy wyjsciu z miasta > wychodzisz druga strona snake na bagnach (uwazac na spearmana czasami luruja) > i jak jest wolne to poison cave ale raczej na samym poczatku spidery i troche poison i tak w kolko z rooka wychodze w max 2h...

na nowych servach takich co jest b. duzo ludzi na rooku bo kazdy chce wyjsc z rooka sie wychodzi nawet do 10h ;o dlatego ja na poczatku robie questy na rapiera, doublet zbieram kase na ratach na wooden shield i pod sklep all dee tam wlanczam bota i on expi :D:D

Insanity
30-01-2008, 13:12
Zalezy czy masz pacc czy niemasz pacc;]. Pacc: Na poczatku Raty i Cave raty tak gdzies do 3 LvL. Pozniej spidery, bugi, wolfy. Facc: Poczatek tak jak pacc. Na 3-4 LvL trolle, bugi, wolfy.

JKRK
05-02-2008, 17:07
bugi to faktycznie dobry exp, ale chyba jak grasz w nocy i masz full resp.
ja to biłem orki, dobry expik, w orc hell są boxy można po jednym wpuszczać i jest spoko. Inne słabsze stworki [trolle, wolfy bugi] są często bite nawet przez rookstayerówX(, którzy polują na szybki exp.

MaciekPaladin
08-02-2008, 12:04
Najlepszy EXP :

Wolf na FACC AREA

Snake na PACC AREA

Najlepszy HUNT :

Rotworm na FACC AREA

Skeleton na PACC AREA

Rav
10-02-2008, 15:14
@up chyba dla ciebie najlepsze miejscówki to są bo ja mam odmienne zdanie
ja to bym cos powiedzial na temat poison cave ale nie powiem tak samo jak nie odezwe sie na temat trolli i wilków na pacc zone :o

Hellades
11-02-2008, 10:32
To według mnie:
Wychodzenie na Mainland - osiąganie 8 lvla.
Od 1 do 2 lvla - Raty
Na 2 lvlu zrobić Mino Hell oraz Bear Room
Następnie poexpić:
FACC - zachodnia część Rookgaardu
PACC - wolves towers.
Pacce mogą zostać na wolfach do 8 lvla, a facce do 5 lvla na orcach, następnie poison cave.

A rookstayer tak jak wyżej (zależy od FACC, PACC).
Jak kto woli - wolfy, trolle.
A gdy zaczynasz za szybko chodzić (około 50 lvl) expić i na tym i na tym, od ~~65 Trolle, Goblin Hell oraz wolfy (całe pacc area).

Cała moja filozofia ;)