zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Skasowane tematy - Aargh


Descartes
14-07-2005, 13:45
Nie ma przyklejonego tematu, gdzie mógłbym się podzielić propozycją dot. FORUM, więc napiszę tutaj (przynajmniej mam pewność, że ktoś to przeczyta ;))

Patrzę tak na pierwszą stronę tego działu i mnie krew zalewa. 2-3 tematy widać cała reszta pokasowana (nie licząc przyklejonych) i ogólnie bałagan.
Czy nie lepiej byłoby coś zrobić ze skasowanymi tematami, jakoś je odseparować, stworzyć podforum lub przenosić na ostatnią stronę? Z pewnością pomogłoby to nie tylko mi, a propozycja wydaje się możliwa do zrealizowania.

Gangrel
14-07-2005, 14:55
Kiedys modki kasowali tak zwanym hardem, to znaczy ze nie pozostawal zadem slad po temacie, ale doszli do wnioski ze takie kasowanie ma wieksze walory edukacyjne :D

Shanhaevel
14-07-2005, 15:13
A jakich fajnych słówek można się nauczyć. :> I pośmiać.

Dr. Omader
14-07-2005, 15:31
Tematy po to sa CZASEM kasowane softem, aby potem ludzie nie tworzyli tematow na forum "a co sie stalo z moim tematem?", itp.
Pragne podkreslic, ze skasowane tematy softem stanowa jakas 1/4 wszystkich skasowanych tematow, 3/4 dalej sa kasowane hardem.
Uzytkownicy nie widza wszystkich skasowanych tematow, tylko te tematy skasowane softem.

Kiedys modki kasowali tak zwanym hardem, to znaczy ze nie pozostawal zadem slad po temacie, ale doszli do wnioski ze takie kasowanie ma wieksze walory edukacyjne :D

Oj kasujemy hardem, kasujemy... I to strasznie duzo, softem malo w sumie(dane podane wyzej) ;)

Descartes
14-07-2005, 15:58
To może oznaczcie wyraźniej skasowane tematy, bo wierzcie mi, ale to strasznie męczy oczy, gdy się szuka normalnego tematu w stercie skasowanych, które różnią się tylko podkreśleniem. (lub jego brakiem). Na powody nie patrzę, bo kiedy szukam tematu to oczy jadą po nagłówkach.

Proponuję zmienić kolor skasowanych tematów na jaśniejszy - to chyba nie jest dużo roboty, a z pewnością ułatwiłoby czytanie.

Raul
14-07-2005, 16:58
Ale to tylko ten dział tak wygląda, z tego powodu, że żadko powstają tu nowe tematy i mało osób tu zagląda. Więc to tak bardzo nie przszkadza, bo dość mało osób odwiedza ten dział.

Gangrel
15-07-2005, 12:37
@Drom

To co napisalem wynikalo z mojego doswiadczenia z tym forum. Kiedys tematy poprostu znikaly, co znaczylo ze zostaly skasowane. Softem od nie tak dawna sie kasuje...

Dr. Omader
15-07-2005, 12:57
@up:
To jest tak, ze na poczatku userzy poprostu nie mogli widziec tematow skasowanych softem, tylko modkowie widzieli te softem, dlatego wszystkie lecialy hardem bo nie bylo sensu tego zostawiac.
Pozniej matkus zmienil ustawienia, zeby userzy widzieli skasowane tematy.

Jednak dalej pozostaje opcjia hard/soft i czesciej sa kasowane hardem ;)

Shanhaevel
15-07-2005, 18:39
Codziennie widzę kilkanaście+/- skasowanych tematów softem... Teraz widzę, że wy to macie DUŻO roboty jednak. ;)

Raynold
15-07-2005, 21:05
Codziennie widzę kilkanaście+/- skasowanych tematów softem... Teraz widzę, że wy to macie DUŻO roboty jednak. ;)
Ano widzisz :P Jednak nie obijamy sie nonstop ;)

Dr. Omader
16-07-2005, 01:47
Codziennie widzę kilkanaście+/- skasowanych tematów softem... Teraz widzę, że wy to macie DUŻO roboty jednak. ;)

Dlatego jak slysze od usera, ze modkowie maja malo pracy, bo przeciez tych skasowanych tematow jest malo to mnie szlag trafia ;)