Pokaż pełną wersje : Giant Spider
Mam takie male pytanko :].
Jakbym zucil gs`owi pod nogi FIRE BOMBE (tak wiem ze jest na ogien odporny) to czy gs bedzie w tej fire bombie stal czy przez nia przelezie, bo wpadlem na taki pomysl ,ze jakby stal w tej fire bombie to moglbym go zbaijac z hmmow :] bez utraty uh.
..::Crash::..
20-07-2005, 19:17
Stary ... taki numer nie przejdzie ...
Gs jest odporny na ogien ( wejdz w menu głównym tibia.pl w dzial Potwory i bedziesz widzial na co jest odporny ) . gdyby tak mozna bylo zrobic to GSa mozna by solowac na 8 lv :P
No ale gratz pomyslu ;] Np: Jak dragowi rzucisz pod nogi ( łapy :p ) e-bomba to przez chwilke nie atakuje ( mimo ze jest odporny na energie )
Pozdro !
Arathorn
20-07-2005, 19:22
Mam takie male pytanko :].
Jakbym zucil gs`owi pod nogi FIRE BOMBE (tak wiem ze jest na ogien odporny) to czy gs bedzie w tej fire bombie stal czy przez nia przelezie, bo wpadlem na taki pomysl ,ze jakby stal w tej fire bombie to moglbym go zbaijac z hmmow :] bez utraty uh.
LOL
Np: Jak dragowi rzucisz pod nogi ( łapy :p ) e-bomba to przez chwilke nie atakuje ( mimo ze jest odporny na energie )
Pokaż mi tego swojego draga odpornego na energie to dam ci czypieńdziesiąt
Powiem wiecej, jesli gsa zablokujesz z e bomby to tez nie bedzie w niej bezczynnie stal...chociaz pzrez chwile zwatpi. Ja kiedys sie barykadowalem e fieldami i zaczal strzelac z poisona w moich shooterów, oddal ~2 strzaly z poisona i znów zacza mnie bic. :P
Taki pomysł nie przejdzie ale szkoda:(
Kiedyś numer z Fire Bombą który wymyśliłeś działał i GS się nie ruszał jednak Cipy już dawno temu usuneli tego "buga"
Nic ci nie da rzucenie fire bomby, przed update mozna bylo uwiezic GSa w enegry bombie
Rumcajs :P
21-07-2005, 12:30
Faktycznie kiedyś się dało uwiezić gs i nie tylko... :) ale tera to nie ma szans tylko stracisz f-bombe.
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.