PDA

Pokaż pełną wersje : Honey flower


Gutek-15
04-04-2004, 12:11
co sie robi z honey flowerem na rook ?(

TheNatoorat
04-04-2004, 12:14
Możesz go:

a) włożyć do plecaka
b) wyrzucić z plecaka
c) nosić w plecaku
d) włożyc do baga
e) wyrzucić z baga
f) nosić w bagu
g) sprzedać newbie
h) przestać zadawać głupie pytania X(

Litawor
04-04-2004, 16:19
Nieprawda, honey flower podnosi level i sprzedaję go na Danubii za jedyne 100gp!

Dr. Omader
04-04-2004, 21:41
Oryginalnie dodany przez Litawor
Nieprawda, honey flower podnosi level i sprzedaję go na Danubii za jedyne 100gp!


w00t? chyba cię coś powaliło! To ma być jakaś próba naciągnięcia ludzi czy jak? Honey flower nie podnosi lvl tak samo jak nic w tibi. Trzeba expić i tyle inaczej nie podniesiesz lvlu.

Ten txt dołacza do największych głupot o tibi jakie słyszałem.

Munkol
05-04-2004, 07:38
Oryginalnie dodany przez Gutek-15
co sie robi z honey flowerem na rook ?(

( kwiatek dla ozdoby ;) nic nadzwyczajnego) radze sobie ogrudek nimi wysadzic (jesli masz)

Gold Raven
05-04-2004, 09:19
Honey Flower jest questem niestety tylko dla pacc ;(

Litawor
05-04-2004, 16:36
A ja utrzymuję, że podnosi lvl i mogę go wam sprzedać.

Karol ll
05-04-2004, 16:55
@up
Co ty wygadujesz... Przecież to jest zwykła ozdóbka. Niby jak miałoby podnosić level? Oj, Liciu kogo Ty tutaj chcesz naciągnąć...

Litawor
05-04-2004, 17:00
Ja? Naciągnąć?Gdzie tam... :D

Borys Palldayn honoru
06-04-2004, 19:59
Pacc studded legs tyle powiem wamo honeyflower cos wiecej byloby quest spolingiem

Wujek eustachy
10-04-2004, 18:49
Honey flower słuzy do questa na rooku, którego oczywiście nie moge opisać.

Nieprawda, honey flower podnosi level i sprzedaję go na Danubii za jedyne 100gp!

I ludzie się rzeczywiście na to nabierają???

Litawor
12-04-2004, 17:27
Jasne!

Sir Devilaz
12-04-2004, 23:14
Honey Flower'a sprzedaję na rooku za ok. 50gp ;)

Michał
15-04-2004, 16:21
a ja wam powiem i niech mnie moderatorki banuja wale to :D honey flower wymienia sie u normy na studded legsy

Adaras
15-04-2004, 16:34
Oryginalnie dodany przez Litawor
Nieprawda, honey flower podnosi level i sprzedaję go na Danubii za jedyne 100gp!
BWAHAHAH L(.)L.

@Michał
Jesli to prawda (jeśli), to jesteś kompletnym idiotą. Czemu ? Bo i tak jesteś, a pozatym, to nie zdradza się swoich odkryć innym (chyba, że best friendom albo coś~ ja tam nikomu nie mówię). PSUJESZ INNYM ZABAWĘ.

Litawor
15-04-2004, 16:53
Czemu nie zdradza się swoich odkryć? Jeśli jest się takim samolubem, to nie. A ja chcę pomóc innym graczom (uchronić się w przyszłości przed podobnymi oszustwami) :D

Michał
15-04-2004, 18:42
eee...tam lepiej powiedziec niech se tam bawia z dziewczynami lepiej :P

Parys
15-04-2004, 19:14
Oryginalnie dodany przez Litawor
Nieprawda, honey flower podnosi level i sprzedaję go na Danubii za jedyne 100gp!


Tak, tak Litaworze. A krowy daja zielone mleko.... Ten kwiatek to tylko ozdoba. Chyba ze to quest o ktroym powiedzieli koledzy wyzej.

Matizzz
15-04-2004, 19:33
jak powiedzieliście honey flower to rzecz do questa(for pacc only :( ), ale dla free accounterów, albo pacców, którzy mają już studdetsy, to item do blokowania potworków:), waży tylko 10 oz.:)

Adaras
15-04-2004, 21:37
Oryginalnie dodany przez Litawor
Czemu nie zdradza się swoich odkryć? Jeśli jest się takim samolubem, to nie. A ja chcę pomóc innym graczom (uchronić się w przyszłości przed podobnymi oszustwami) :D

Bo, kolego, Quest = ang. Question = pytanie.
Questy to element gier RPG, żeby gracz mógł spróbować swoich sił i namęczyć się trochę w trudnym zadaniu. Potem dostaje się wyczekaną nagrodę, na którą trzeba ZAPRACOWAĆ.

1. Załóżmy, że coś się respawnuje codziennie pod drzewem. Powiesz to komuś - codziennie masz 10x większą szansę, że ktoś nie weźmie przed tobą.

2. Jeśli ktoś się napracuje, odnajdzie Quest, wykona Go, zdobędzie nagrodę - TO KURDE DLACZEGO KTOŚ, KOMU SIĘ NIE CHCE MYŚLEĆ MA MIEĆ ŁATWIEJ ? ~~

Litawor
19-04-2004, 17:50
1. To prawda.
2. Może i ma łatwiej, ale nie ma już tej satysfakcji. Nagrodą za trudy odnalezienia questu jest satysfakcja.

Wujek eustachy
19-04-2004, 17:58
Bo, kolego, Quest = ang. Question = pytanie.
O Ile dobrze wiem to to się wzieło od słowa quest czyli ratunek.

pianino
24-04-2004, 16:18
Honey flowery są po to, by wciskać je noobom. ;)

Michał
24-04-2004, 17:27
co ty gadasz high lvl na rooku uzywaja ich do blokowania albo do questa !!!!!

Bobercjusz
24-04-2004, 18:16
Kwiat do blokowania <hahaha> nie mogę!!!
Tak jak by nie było innych przedmotów do zastawiania drogi monosowi bądź rotowi. Ludzie specjalnie wydają tyle kasy byle by zablokować stwora KWIATEM??????
Nie wydaje mi się...

Litawor
30-04-2004, 16:29
Oryginalnie dodany przez Wujek eustachy
Bo, kolego, Quest = ang. Question = pytanie.
O Ile dobrze wiem to to się wzieło od słowa quest czyli ratunek.


Oj, angielskiego nie znamy. Quest - poszukiwanie (dla pewności wzięte ze słownika).

Andy ognisty
30-04-2004, 16:44
ten temat jest bez sensu jedyny pozytek jest taki ze wszyscy nabijaja sobie posty

Sketh
02-05-2004, 21:18
racja z tym nabijaniem postow... zamknijcie ten temat bo jest bez sensu... ale przecierz po kwiatku sie da przejsc... wiec jak nim blokowac ?(

Michał
05-05-2004, 12:20
a tu nie macie racji ten kwiat jest bardzo pozyteczny !!!!potwory przez niego nie przejda i moga uratowac zycie czasami albo pomoc blokowac na mino hell potwory =)albo rooty pod grobami mozna go tez wykorzystac w charakterze questa ale rookowcy uzywaja go do blokowania :D

petozu
12-05-2004, 21:19
Ten kwiatek(ktoś mi mówił 8) ) że można znaleźć na górze waspów i trzeba je pokonć otwierasz skrzynke i jest,jest do studded legsów ale nie wiem gdzie znaleźć :P :)) :] :D

Angelus
14-05-2004, 17:04
A ja ten kwiatek znalazlem w srodku miasta,oczywiscie nie doslownie, ktos go zostawil jako bezwartosciowy przedmiot, albo posadzil w doniczce dla ozdoby.Wziąłem sobie bo ladnie wyglada,a co dalej z nim zrobie to sie wyjaśni póżniej... 8)

Real Finuko
14-05-2004, 20:43
hihi
Opyl go noobom za 100 gp
To zawsze działa:P
A jak nikt nie będzie chciał kupić to powiedz,że jest do czegoś potrzebny i tyle...
Ten kwiatek jest bardzo przydatny... :]

Andy 1110
22-05-2004, 19:58
HONEY FLOWER to quest, ale niestety trzeba mieć pacc'a, żeby dostać za niego nagrodę ( spodenki fajne ) albo poprosić jakiegoś pacc'a i mu za to zapłacić ( ja tak robię ;) ).

Qpa
29-05-2004, 17:33
Przy okazji kwaitków... Co to jest MOON FLOWER ??

Vihobefa
17-06-2004, 18:08
jak powiedzieliście honey flower to rzecz do questa(for pacc only ), ale dla free accounterów, albo pacców, którzy mają już studdetsy, to item do blokowania potworków, waży tylko 10 oz.

jak masz zamiar blokowac potwory honey flowerem?

Stanton
17-06-2004, 19:41
Honey flower jest potrzebny do questa... tylko dla pacc a po 2 to niepowiem co sie dostaje bo to quest :D

Kigipoxi
17-06-2004, 21:03
A morał z tego taki że wcześniej wspomniany Honey Flower sluży tylko do wciskania go noobom, i do questa...ale to nie wazne.

Depeszowiec92
31-08-2007, 14:51
Kwiat do blokowania <hahaha> nie mogę!!!
Tak jak by nie było innych przedmotów do zastawiania drogi monosowi bądź rotowi. Ludzie specjalnie wydają tyle kasy byle by zablokować stwora KWIATEM??????
Nie wydaje mi się...

Bo blokuje niektóre potwory sam se zobacz. Weź jakis kwiat doniczkowy postaw obok potwora np spidera albo trola zobaczysz ze ni huhu przejdzie po nim

Xaviour
01-09-2007, 21:37
Honey Flower uzywany jest przez rookstayerow do: trpowania, blokowania potworow poniewaz zaden potwor na rooku( oprocz AS'a -.^) nie moze wejsc na hf ;d nie mozna takze nikogo na niego pchnac :P (dlatego przydatny w trapach) mozna tez wymienic go na paccu na studded legi :)

@edit
LoL ,teamt spzreds trzech lat.. zal

Orac
01-09-2007, 23:40
@up
w koncu jakis Rookmaster wlazl na ten temat... =)

jak powiedzieliście honey flower to rzecz do questa(for pacc only :( ), ale dla free accounterów, albo pacców, którzy mają już studdetsy, to item do blokowania potworków:), waży tylko 10 oz.:)
zgadzam sie..


Kwiat do blokowania <hahaha> nie mogę!!!
Tak jak by nie było innych przedmotów do zastawiania drogi monosowi bądź rotowi. Ludzie specjalnie wydają tyle kasy byle by zablokować stwora KWIATEM??????
Nie wydaje mi się...
Zauwaz lolku ze tylko ten "kwiat do blokowania" wazy jedyne 10oz. sprawdz ile wazy box,albo inne cos (@edit bylo nie cenzuralne slowo-ponioslo mnie)i pomysl czy warto Rookstayerowi wydac 100gp na cos lekkiego co moze w ilosci 3,4nosic w bp...[podpowiedz: warto]

Xaviour jedyne z czym sie nei zgodze to z tym ze na AS nie dziala.. MOzna go nimi zblokowac,jednak nadal atakuje (jak spearman chociazby).

proponuje zamknac temat

Pozdrawiam ;)



p.s
jesli chodzi o nabijanie postow-gratulacje, nie sa one przeciez nigdzie podliczane.. o.0

Jecht
06-09-2007, 17:31
Kwiat do blokowania <hahaha> nie mogę!!!
Tak jak by nie było innych przedmotów do zastawiania drogi monosowi bądź rotowi. Ludzie specjalnie wydają tyle kasy byle by zablokować stwora KWIATEM??????
Nie wydaje mi się...

Te 300-500gp dla rookstayera to jest NIC. A to jest zdecydowanie najlepsza rzecz do blokowania potworów, bo mało waży. Gdyby chcieć zawsze mieć przy sobie skrzynki do blokowania, to wogóle nie miało by sie już capa na loot. Zauważ, że na większości filmów robionych przez rookstayerów mają w bp 4-5 honeyflowerów. Ja osobiście noszę 2, bo tyle wystarcza, ale 80% nosi 4-5.

darushu
06-09-2007, 17:50
@up
Eno bez przesady... po co zabierac 4-5 kwiatkow? starczaja 2-3 i tak tez robie...
Poprostu nie chcialo by sie zakrywac w srodku pomieszczenia zeby zamiast 8 bilo Nas 3 potwory :) Lepiej schowac sie w boczku i uzyc te 1-2 ;)

Czelak
07-09-2007, 14:25
Honey Flower potrzebny jest do questu na studded legi ^^
Ale żeby go wymienić potrzebujesz kogoś z PACC, ponieważ quest znajduje się na PACC zone B)
Dawaj na Xantere to Ci go wymienie ;p

:flaga_pl: Brain Dragon :flaga_pl: