PDA

Pokaż pełną wersje : gohul w rooku??


jajo
10-04-2004, 09:24
nie wiem gdzie trzeba walnac kilofem aby wejsc do gohula :D prosze o szybka odpowiedz

Litawor
11-04-2004, 16:42
A da się tam dostać?

Adaras
11-04-2004, 17:21
Quest/Tajemnicza tajemnica.

Poszukaj sam. Zresztą i tak padłbyś po 3-4ciosach.

Kali :D
11-04-2004, 20:45
Tez slyszalem o tym ze na rookard jest ghoul ale nie wiem gdzie dokladnie i jak sie do niego dostac. Ale i tak radze ci na niego nie isc bo napewno padniesz. Chyba ze bedziesz mial pare bp life fluidow :D Ale i tak watpie zeby go ubil bo on sie ulecza a na dodatek mocno bije

Tomi....
12-04-2004, 14:44
Morze to i Prwada ... ale ghul na rooku kto go zabije??:P

Raluvuxa
12-04-2004, 14:49
Też słyszałem że na rooku jest ghoul :)
Ale z tego co mi wiadomo to jest on w części dla PACC :O

Kali :D
13-04-2004, 07:36
To nawet dobrze bo ja i tak bym go ubic nie probowal bo bym padl :P

WuZet
13-04-2004, 08:42
Ghoul na Rooku jest. Znajduje sią niedaleko Katana roomu.

Morze to i Prwada ... ale ghul na rooku kto go zabije??

Podejrzewam ze jest tako osoba , popatrzcie na tibia.com na character : Payton .

Villen
13-04-2004, 09:02
Ghoul na rooku jest po drodze do pewnego questu(nie wiem jak teraz ale kiedys był),droga do niego była od zawsze zamknięta jest ozdobą jka Mino Mag który tylko krzyczy"learn the secret uf dead"

Kali :D
13-04-2004, 09:13
No on to rzeczywiscie go zabije :P 53 lvl i ciagle na rooku :D Mi by sie tak niechcialo

Arius Master
13-04-2004, 20:18
Ja bym tam wogule mniewchodzil łuk by mi tylek.A czy ktos wie co jest za zabicie tego ghula?? :D ?(

Gonzo von Krenzel
13-04-2004, 20:24
Nic, ponieważ do niego nie da się wejść - jest za zamkniętymi drzwiami.

Kali :D
14-04-2004, 07:58
Napewno jakos do niego mozna wejsc. Ale jak ?( ?(

forrrzuno
14-04-2004, 10:57
[QUOTE]Oryginalnie dodany przez Arius Master
Ja bym tam wogule mniewchodzil łuk by mi tylek.A czy kt

he łukiem można go najwyżej walić haha :D :D

Jagger
14-04-2004, 12:23
Nie da sie do niego dostac, jest tylko dla ozdoby by uswiadomic ludziom jakie to fajne potwory mozemy spotkac na mainie. ;)

Maciek Mur
14-04-2004, 15:01
Zostawcie biednego ghoula :D . A po za tym i tak nikt na roku go nie zabije . Powud jest jeden ten kto ma najlepze rzeczy na rooku moze je znaleść na ulucy na mailnie...

Villen
14-04-2004, 17:38
Usiądzcie przy piecyku bo wyjek Villen coś wam opowie.Dawno dawno temu kiedy tibia była młoda było miejsce gdzie był resp 3 ghouli.Jak wiadomo z ghoula wypada scale armor.Kiedy zabiło się 3 ghoula wypadał scale armor(zawsze) ale ten quest już nei istnieje więc sobie pomażcie(wrazie czego jestem przygotowany na przyjęcie kary za quest spoiling o ile to jest quest spoiling,zresztą już quest nie istnieje).

@down.był resp 3 ghouli i z 3 wypadał zawsze scale armor dobrze wiem co mówie,a co do rooka to wiesz o co mi chodi:P

Jagger
14-04-2004, 17:48
Po pierwsze: kiedy tibia byla jeszcze mloda to nie bylo rooka. ;)
Po drugie: Nigdy przenigdy nie bylo potrojnego spawnu ghouli na rook.
Po trzecie: Nigdy przenigdy nie mozna bylo ustawic, by z 3 potworka w jednym spawnie wypadala zawsze najlepsza rzecz, wszystko zdobywa sie losowo (cos w stylu gry w toto lotka :D.)
Po czwarte: To prawda, mozna bylo kiedys bic ghoula na rooku, istnieje nawet klucz do pomieszczenia z nim, niestety z niewiadomego mi powodu drzwi do niego zostaly usuniete.

PiXik
14-04-2004, 18:27
on ma 52 lev czy 51 bo jest zawodowcem w tibie i postanowił byc najlepszy na rokgardzie ale na 51 czy 2 levelu na rokgardzie na czym on eXpi:/

Ganethanden
14-04-2004, 18:34
up: Payton, nie Python

Zresztą, co tam Payton, zobaczcie sobie Sunrise :D

A co do tematu, jeżeli do tego ghoula da się dostać, to zawsze możne pójść na niego w piątkę, wszyscy oczywiście z life fluidami i co najmniej kilka osób z łukiem.

EDIT: faktycznie life, nie mana, moja pomyłka

Jak go bedą w 5 naraz walić, 4 strzela, 1 z tarczą blokuje, to go zabiją. Pójdzie na to może sporo life fluidów, ale uda się (chyba, że ghoul zacznie się cały czas leczyć, ale raczej to się nie zdarza).
Już 4. raz edytuję tego posta (ostatnio napisałem UHów zamiast life fluidów :) )

Gonzo von Krenzel
14-04-2004, 22:25
mana fluidami? chyba raczej life fluidami! ;)
nie wiem czy te pięć osób by sobie poradziło - przecież żeby jakoś walić z łuku trzeba by te skille kilka rat robić na rooku...!

Fallorian Thennars
15-04-2004, 17:47
Ale w ogóle po co rozmawiacie jak zabić tego Ghoula jeśli nawet nie wiecie jak sie do niego dostać? Nie wiem co wy tu jeszcze robicie na tym temacie. Do Ghoula nie można sie dostać i tyle.

Iceman
16-04-2004, 23:49
Skoro nie można to na ch.... on tam jeszcze jest?? Wątpie, że dla ozdoby. Jakiś cynk w tym musi byc. Może gdy si do niego wejdzie on sam pada? Taki queścik po prostu.

elite
18-04-2004, 14:44
Oryginalnie dodany przez Maciek Mur
Zostawcie biednego ghoula :D . A po za tym i tak nikt na roku go nie zabije .
Co ty gadasz na test serwie na rooku zabili ludzie dwa zerki wiec z ghoulem tez by sobie poradzili.

Vemlekos
18-04-2004, 15:09
spko bo wiem co jest za ghulem a po za tym payton czy jak mu tam od CIP dostał scale armor i spike sword

Tynia
20-04-2004, 22:32
A ja wiem jak wejsc do pokoju zreszta dziwie sie ze ktos tu nie wie :) moze nie powinnam mówic i lepiej nie powiem ale pomyslcie o takiej rzeczy jak "pull" i moze go dobsze poszukajcie a co do ghula to tez go widzialam ale jescze nie doszlam do tego jak tam sie dostac zreszta bo i po co i tak kazdy noob z rooka by padl :)

ahaw
20-04-2004, 22:46
Oryginalnie dodany przez elite
Oryginalnie dodany przez Maciek Mur
Zostawcie biednego ghoula :D . A po za tym i tak nikt na roku go nie zabije .
Co ty gadasz na test serwie na rooku zabili ludzie dwa zerki wiec z ghoulem tez by sobie poradzili.
tyle ze zerk sie nie leczy a ghul tak

medevial
23-04-2004, 18:18
TAaaaaaaaaaaaa........ Ghoul jest na rooku i całe armie kładzie bez większego wysiłku :]

Fallorian Thennars
23-04-2004, 19:00
Oczywiście że na Rooku jest Ghoul. Ale nie kładzie całych armii. Nie zmieściłyby sie w pomieszczeniu :D .
A teraz bez jaj. Do Ghoula nie da sie dojść.

Michał
23-04-2004, 19:41
a jak by sie dalo to by sie dalo i zabic bloker z 2 bp life fluid i pare gosciuw se spearami :D albo lukiem ja mam 12 lvl teraz na rooku i mam 18 dist skillamoze by go dobrze tak jechac skoro mam na minosie rekord 42 i nie klamie bo nie mial bym po co. :))

Mroczuœpl
23-04-2004, 20:57
Ja sam nie wiem jak dostac się do ghula ale jeżeli by mi i moin kolegom nudziło to byśmy sobie zrobili ekipęna roku(ok.20lvl) i byśmy mu pokazali jeszcze raz świat umarłych:berserk:

Wadimek
24-04-2004, 17:19
hhehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehheheheh ehehehehehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhehehehehe
chce mi sie śmiać ghul jest przy katana room i przejście otwiera się raz na rok

Gonzo von Krenzel
24-04-2004, 17:40
hhehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehheheheh ehehehehehhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhehehehehe
chce mi sie śmiać ghul jest przy katana room i przejście otwiera się raz na rok

hhehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehheheheh ehehehehehhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhehehehehe
A kiedy się to otwiera?

Bobercjusz
24-04-2004, 18:10
Nie otwiera się. Może jakieś 3 lata temu ale teraz napewno nie. A jeśli ktoś twierdzi że się otwiera, to niech tam pójdzie i zrobi ss z otwartymi drzwiami. Chętnie poczekamy ten rok, bo napewno będzie warto.
Albo łatwiejsze zadanie. Znajdź mi no vocationa (bezrobotny) zabitego przez ghula.

Gonzo von Krenzel
24-04-2004, 18:16
A tu się mylisz. Jak umarłeś zabity przez ghoula na mainie i cię zrookują zostaje taki wpis w death list. :P
P.S. To otwiera się czy nie? :D :P
Jak tak, to kiedy?

Bobercjusz
24-04-2004, 18:27
Mi nie chodzi o koleśia co ma 1 lvl i char death długą jak nie wiem co. Chodzi mi tylko o jedną pozycję śmierci. Najlepiej jak był by to rook stayer (~20lvl). Ale pewnie niema takiego czegoś bo jeszcze w tym roku na rooku ghul nikogo nie zabił.

emill
24-04-2004, 19:14
Ja myśle że nie da się tam dostać...a ja by się dało czy muj kolega na 14 lvl (na rooku) dal by rade go zabić??

Majen
24-04-2004, 19:16
Na tym zdjęciu (autorstwa mojego brata) widać ghoula, widać też jak mało miejsca jest w tym pomieszczeniu.

http://republika.pl/elftom/images/katanaroom.jpg

Ja już jam pomysł jak tam wejść(ale jeszcze nie sprawdziłem tego, bo niemam zaufanego kumpla który by mial przynajmniej 12 lv. i walił ze spirów/łuku.

noxlif
24-04-2004, 19:19
Ja wiem że ghoul jest za katana room,i nie wiem jak się do niego dostać. Ale ludzie, jedni mówią że da się tam wejść,a inni że nie. Po co więc tak gadacie, niech ktoś da ss z tym jak ghoula zabija w katana room(jeśli jest taka osoba). I przepuścić przez jakiś program czy było coś dodawane na paincie.

noxlif
24-04-2004, 19:21
Oryginalnie dodany przez Majen


Ja już jam pomysł jak tam wejść(ale jeszcze nie sprawdziłem tego, bo niemam zaufanego kumpla który by mial przynajmniej 12 lv. i walił ze spirów/łuku.


To chociaż powiedz ten pomysł.

Michał
30-04-2004, 14:39
zaloze sie ze pomyslem tego goscia bedzie ustawianie boxow :D

Nixdorfix
02-05-2004, 20:30
Czy mógłby mi ktoś powedzieć gdzie jest dokladnie ten pokuj tego ghoula bo mam 14lvl na rooku i musze iść na tego potworka :D Niema bata :D



============
Nixdorfix :king: - Carlin - 18 lvl 26 mlvl
Nedal :sword: - Rookgard 14 lvl
SECURA

Sketh
02-05-2004, 21:02
beuehehe ja mam 16 lvl na mainie i skile 46/37 i chyba raczej nawet bym go nie zranil wiec nie macie sie po co pchac... zreszta by go pokonac musiablys miec przynajmniej scmita a nie tandetna katane...

<<moze sie myle ale takie jest mioje zdanie>>

P.S dajcie mapke :) chcialbym wiedziec gdzie to jest :) <nawet nie wiem gdzie jest katana room > :)

Gold Raven
02-05-2004, 21:25
LOL ja na poziomie 14 ze skillami 19/23 w Plate Armor, Dark Helmet, Plate Legs, Leather Boots, Dwarven Shield, Clerical Mace ubilem 3 ghoule ze stratą 5 UH (średnio 5 bo bywalo ze mniej, a bywało że wiecej :D)
Wiec nie takie one straszne.

Mapki nie damy bo byłoby za łatwo wykonać quest :P

Tu macie screena:

http://mkudaciak.webpark.pl/Ts_040501-215406-32.jpg

Sorki za jakość, ale chce zeby sie w miare szybko ładowało :D

Sopre
03-05-2004, 11:04
ghoula widzialem, ale dojsc do niego mi sie nie udalo :P
moze 3ba jakiegos zaklecia czy co? :D

Majen
03-05-2004, 11:55
Oryginalnie dodany przez Michał
zaloze sie ze pomyslem tego goscia bedzie ustawianie boxow :D


Rozczaruje cię ale nie. Jak zdobęde 15 lv. i sporo naprawde sporo life fluidów i napotkam kogoś na 15 lv. ze skilami dista 18, który będzie ze spirów walił to spróbuje przesunąć ściane (za pomocą dźwigni), bo może gdy drzwi będą zamknięte to ściana zniknie. (TO JEST TYLKO TEORIA a naprawde to nikt niewie)

Sopre
03-05-2004, 12:23
proponuje wybrac sie w 6-7 osob, tak zeby kilku ochranialo wyjscia i zeby potworki nie wchodzily a reszta kombinowala jak tam sie dostac :)
tylko do tego 3ba zaufanych ludzi z dobrymi skillami i z odpowiednim lvlem...
jak ktos jest chetny to moglbym zorganizowac taka wieksza wyprawe na Novie w Rookgardzie => moj nick to Sopre on rook .. jak co to pisac :D

Sopre
03-05-2004, 12:29
a... i mam pytanko odnosnie life fluidow: czy mozna jakos uzupelniac te puste buteleczki? bede wdzieczny za odp.

Majen
03-05-2004, 12:37
Oryginalnie dodany przez Sopre
a... i mam pytanko odnosnie life fluidow: czy mozna jakos uzupelniac te puste buteleczki? bede wdzieczny za odp.


Nie można ale można je sprzedać u Hiacynta za 5 gp jedna(jak sie domyślacie za oddanie 20 dostaje sie platinum coin) (mówisz HI' Flask' Yes' Bye' O w dup...zada.. mam platinum coin') 8o