PDA

Pokaż pełną wersje : Bramki lvlowe na rooku


poisoner
20-08-2005, 12:32
Ostatnio na roku jest coraz wiecej noobow. Aby temu zapobiec proponuje wprowadzic na roku bramki lvlowe. Oto moje pomysly na takie bramki:
Jaskinia rotów - 20 lvl
Mino hell - 18 lvl
Chain armor - 15 lvl
Uwazam ze wszyscy byliby wtedy zadowoleni poniewaz:
1. nooby nie chodzilby do tych miejsc a wiec nie zostalyby strapowane i nie zaliczyly deda
2. kazdy expilby na swoim poziomie, tzn.: ludzie ktorzy ida na maina expiliby na orkach i trollach gdzie expiloby im sie duzo szybciej niz na minosach lub jeszcze gorzej rotach, ktorych bije po 8 noobow i kazdy zbiera minimalna ilosc expa, a rookslayerzy expiliby wlasnie w tych miejscach z bramkami lvlowymi i nie chodziliby na orki i trolle, a wiec nie zabierali expa ludziom ponizej 8 lvla (rookslayerzy sa silniejsi i zgarniaja wiekszosc expa + z reguly tez loot)

Dwimenor
20-08-2005, 12:37
A jak sobie wyobrażasz, żeby osoby które idą na maina zdobyły chain armora, carlin sworda i reszte sprzętu? Przecierz nie każdy ma kolgów którzy coś dadzą. Nie zawsze da się kupić scale armor(bo kto tym handluje) i całą reszte? Pomyśl logicznie-jak taki świerzo upieczony gracz miałby sobe dać radę na mainlandzie?
Samą kasą nie wyrzyje. Coś jednak musi mieć.
A tak na marginesie: Cipsoft nie popiera rookstayerów.


Edit: Jakby miały by już być te twoje bramki lv to:
Jaskinia rotów - 6lv
Mino hell - 5lv
Chain armor - 4lv
Albo coś w tym stylu. Ale napewno mniejsze/równe 8.

Shinjix
20-08-2005, 12:42
Rook jest po to, zeby nauczyc sie grac, a nie dla jakis smiesznych rookstayerow. Tak zawyzone bramki to glupi pomysl.

poisoner
20-08-2005, 12:50
A tak na marginesie: Cipsoft nie popiera rookstayerów.
Cipsoft niestety nikogo nie popiera od pewnego czasu. Ani rookslayerow, ani paladynow, ani rybakow, ani uhmakerow i runemakerow. My sami musimy domagac sie swoich praw. X( X( X(

Xagar
20-08-2005, 12:52
Taaaa tylko ciekawe jak by sie eq zdobywalo na rooku ja na 3-4 levlu robie chain armor qesta. Rook nie jest po to zeby tam zostawac tylko po to zeby nauczyc sie grac i na 8 levlu wyjsc na maina.

@dwimenor

oj oj na asterze duzo ludzi handluje :D

@up

Nie popiera uzywania macro, zobacz ile bylo 11 levli przed upade a ile teraz moim zdaniem mniej!

Nietypowy
20-08-2005, 12:59
1. nooby nie chodzilby do tych miejsc a wiec nie zostalyby strapowane i nie zaliczyly deda

Jak zaliczą deada to ich problem następnym razem niepójdą tam i tyle ;)
Pisząc ten temat myślałeś że co ?? Cipsoft przeczyta temat uzna to za wspaniały pomysł i zrobi Rook update ?? :p Chyba nie
Ten temat raczej nic nie zmieni co do rooka ;)

poisoner
20-08-2005, 13:03
Jak zaliczą deada to ich problem następnym razem niepójdą tam i tyle
Ale mi chodzi o to zeby dobrze mialy i nooby ktore pozniej pojda na maina (beda chodzily na odpowiednie dla nich potwory, a nie minosy czy roty) i rookslayerzy, ktorzy w ten sposob bede mieli gdzie zgarniac duzo expa bo nie beda im sie takie 4-5 lvle pałętały i bily minosow czy rotow oraz zabieraly loota. :p

Nietypowy
20-08-2005, 13:18
Ale jak pójdzie ci taki noob na minosa czy rota to co on mu zrobi ?? 1-3 hity i to co 1-3 min a rookslayer bedzie go bił szybko i loota napewno zakosi ;)
A przez rookslayerow inni ci co chcą się wydostać na maina mają nie chodzić na mino i roty ?? Bo te potwory sa dla rookslayerów?? Oni zostaja, niech cierpią Rook to większość Noobów a ci co postanowili zostać na rooku na stałe wiedzieli o tym : B)

-Res-
20-08-2005, 13:51
Bez sensu,questy muszą być.
@Dwim
Nie wiedziałem że moderatorzy popełniają błędy ortograficzne ; 0

Raul
20-08-2005, 13:54
Tak jak Dwim napisał, CipSoft nie popiera rookstayer'ów, więc nic dla nich nie zrobi. I te bramki z podanymi przez Ciebie levelami są idiotyczne. Bo zdecydowana większość ludzi gra na rooku z przymusu żeby jak najszybciej przejść i wyjść na main. No chyba, że minimalny level na wyjście z rooka podniesiesz na 20. -.-

Lady Tigerka
20-08-2005, 15:40
mnie naprzykład jarała gra ana rooku zrobiłam tam w niecałego miecha 25 lvl bo byłam zmęczona hakiem i rookiem z 30 lvlu ;/ chciałam się odciąć od świata gdzie non stop była wojna w którą byłam zamieszana...

DR.UTi
20-08-2005, 15:46
Mnie w tym temacie tylko jedno intryguje...zamiast nOOb, może newbie?

Pell Darith
20-08-2005, 15:57
Ja myślę, że takie bramki były by fajne, tyle, że nieco niższe... Wiem co wkurza Poisonera (n00by, czekające, aż jakis high lvl pójdzie pierwszy i wszystkie potwory rzucą się na niego. Wtedy on będzie sobie mógł spokojnie, na sępa zrobic questa. A i jeszcze pewnie zdąży wrócić i zacząć bić się o caiło potwora, którego nawet nie dotknął...), gdyż mnie "drzaźni" to samo, ale Twój wzór bramek jest faktycznie ciut (wg. mnie) zawyżony... A oto moje typy:

Jaskinia rotów: 7 lvl
Mino Hell: 7/8 lvl
Chain armor: 5/6 lvl

Anturek
20-08-2005, 16:47
Hmm... Bramki lvl-owe to niedobry pomysł! Po dłuższy rozpatrzeniu aspektu noobków i nevbie atakujących nasze potwory doszedłem do wniosku, że przecież każdy doświadczony Rookstayer umie sobie z tym poradzić. A to, przyblokuje potwora jakąś rzeczą (krzesło, box, czy nawet inna postać) by zaczął atakować kogoś innego, a to jest najlepsza perswazja by ktoś opuścił dane miejsce. Co do podkradania lootu... Czy zbawi nas, jeśli sobie ktoś weźmie te pare gp? Jedynie nie traktuje tego gdy huntuje na trolach ( z powodu silver amuletów ) oraz na mino ( poisena i brozne amulet ), ale na to też da się znaleźć sposób. Pozatym np. w przypadku mino hell sądzę że niskolvlowe postacie nawet się przydają. A to czasem zaliczą deda ( z tąd mam wkońcu 23 wędki :) ) albo coś od Ciebie kupią. Jeśli stoje przed wyborem: Czy zabrać ze sobą przypuśćmy 3 chain armory ( choć wiadomo że po huncie na mino jest ich o wiele więcej ) do miasta i tam je sprzedać za 80-100 gp, czy zostać w mino hell i ów armory sprezdać za 50-80 gp to wybieram tą drugą możliwość. Pozatym z noobków i newbie idzie czasem się dobrze pośmiać :D A nie ma to jak pożądna dawka humoru z rana ( to jest lepsze niż kawa ) Także w dyskusji na temat bramek lvlowych jestem na NIE

Pell Darith
20-08-2005, 17:00
Ok, krzesła przydają się na pojedyńcze n00by, ale co gdy Twój hunt przerywa całe stado n00bów (4-5) ? Wtedy krzesło nie pomoże (chyba, że bardzo ciasny korytarz :P). Mi tu nie chodzi o pare gp, bo takowych mi raczej nie brakuje, ale denerwuje mnie sam fakt takich n00biastych looterów (najgorsze z mozliwych połączeń :)), którzy sobie stoją z boku, albo jeszcze gorzej - odpychają cię od potwora i koszą wesoło loot. Oczywiście w wypadku wilków, orków czy snake'ów
taki looter mnie nie obchodzi, ale jak mówisz - w wypadku trolli czy mino jest to wyjątkowo wkurzające... A bronze amulet w taki właśnie sposób wywalczyłem (ledwo zdążyłem rzucić ciało minosa koło siebie (minosa, którego JA zabiłem (zabrałem mu 95 % hp...))

Okrutny
20-08-2005, 17:00
Ja myślę, że takie bramki były by fajne, tyle, że nieco niższe... Wiem co wkurza Poisonera (n00by, czekające, aż jakis high lvl pójdzie pierwszy i wszystkie potwory rzucą się na niego. Wtedy on będzie sobie mógł spokojnie, na sępa zrobic questa. A i jeszcze pewnie zdąży wrócić i zacząć bić się o caiło potwora, którego nawet nie dotknął...), gdyż mnie "drzaźni" to samo, ale Twój wzór bramek jest faktycznie ciut (wg. mnie) zawyżony... A oto moje typy:

Jaskinia rotów: 7 lvl
Mino Hell: 7/8 lvl
Chain armor: 5/6 lvl
To te nooby wychodzac na maina beda mialy skile 12/12 :P
ja na 2 levelu zrobilem carlin sword questa, chain armor, copepr shielda, legion helmet i studded legi wypadly z matwego goscia na pisonach (chcial zeby mu oddac buaha ). I co, taki 6-7 level szedl przedemna, zropowal minosa, i bilismy razem. Gosciu se robil skile + loot byl jego. Ja mam zasade ze nie kradne lootu ani nie zabijam pootworow jezeli on sma mi nie podpadl albo teog chce :P
Poisoner sie zdolowal jak zobaczyl u 2 levela taki ekw jak ja np mialem.
A jak ci powiem ze na 9 levelu (48/48 92% jeszcze do 10) mam c arma k legi itd. to zrobisz bramke levelowom na depo abym nie mogl nic kupic?:P
SROL
Edit: Aha, i nooby sie przydaja, zejda gdzies, nie zdaza wyjsc, ropuje cialo i... wooooow 2k wypoadlo z ciala :D

Krizz
20-08-2005, 18:08
LOL!
Komu by sie chciało siedzieć na rooku do takich lvli -.-
To co powiedziałes jest bez sensu,... X(

ShoX
20-08-2005, 19:01
Ostatnio na roku jest coraz wiecej noobow. Aby temu zapobiec proponuje wprowadzic na roku bramki lvlowe. Oto moje pomysly na takie bramki:
Jaskinia rotów - 20 lvl
Mino hell - 18 lvl
Chain armor - 15 lvl
Uwazam ze wszyscy byliby wtedy zadowoleni poniewaz:
1. nooby nie chodzilby do tych miejsc a wiec nie zostalyby strapowane i nie zaliczyly deda
2. kazdy expilby na swoim poziomie, tzn.: ludzie ktorzy ida na maina expiliby na orkach i trollach gdzie expiloby im sie duzo szybciej niz na minosach lub jeszcze gorzej rotach, ktorych bije po 8 noobow i kazdy zbiera minimalna ilosc expa, a rookslayerzy expiliby wlasnie w tych miejscach z bramkami lvlowymi i nie chodziliby na orki i trolle, a wiec nie zabierali expa ludziom ponizej 8 lvla (rookslayerzy sa silniejsi i zgarniaja wiekszosc expa + z reguly tez loot)

Szczerze?? Sam jestes noobem jak siedzisz na tym lv na rooku

poisoner
20-08-2005, 21:28
Mnie w tym temacie tylko jedno intryguje...zamiast nOOb, może newbie?
Raczej glupi pomysl, bo 99% newbie to sa nooby ktore bija obce potworki. :p

poisoner
20-08-2005, 21:46
Hmm... Bramki lvl-owe to niedobry pomysł! Po dłuższy rozpatrzeniu aspektu noobków i nevbie atakujących nasze potwory doszedłem do wniosku, że przecież każdy doświadczony Rookstayer umie sobie z tym poradzić. A to, przyblokuje potwora jakąś rzeczą (krzesło, box, czy nawet inna postać) by zaczął atakować kogoś innego, a to jest najlepsza perswazja by ktoś opuścił dane miejsce. Co do podkradania lootu... Czy zbawi nas, jeśli sobie ktoś weźmie te pare gp? Jedynie nie traktuje tego gdy huntuje na trolach ( z powodu silver amuletów ) oraz na mino ( poisena i brozne amulet ), ale na to też da się znaleźć sposób. Pozatym np. w przypadku mino hell sądzę że niskolvlowe postacie nawet się przydają. A to czasem zaliczą deda ( z tąd mam wkońcu 23 wędki ) albo coś od Ciebie kupią. Jeśli stoje przed wyborem: Czy zabrać ze sobą przypuśćmy 3 chain armory ( choć wiadomo że po huncie na mino jest ich o wiele więcej ) do miasta i tam je sprzedać za 80-100 gp, czy zostać w mino hell i ów armory sprezdać za 50-80 gp to wybieram tą drugą możliwość. Pozatym z noobków i newbie idzie czasem się dobrze pośmiać A nie ma to jak pożądna dawka humoru z rana ( to jest lepsze niż kawa ) Także w dyskusji na temat bramek lvlowych jestem na NIE
Bardzo sie ciesze, ze wreszcie wypowiedzial sie jakis czlowiek, ktory madrze gada i po jego wypowiedziach latwo wyciagnac wniosek ze jest on rookslayerem, a wiec bratnia dusza. :) Jednak z tym humorem to ja lubie sie posmiac, ale tylko wtedy kiedy robie trapy w mino hell z kumplem, normalnie wolalbym jednak sam poexpic. :p
Twój wzór bramek jest faktycznie ciut (wg. mnie) zawyżony
Twoje wzory sa niedobre, poniewaz jak juz mowilem to nie jest miejsce do expienia dla "mainiakow" tylko dla rookslayerow, wiec proponujcie wszystkie wzory powyzej 8 lvlu.
Poisoner sie zdolowal jak zobaczyl u 2 levela taki ekw jak ja np mialem.
Nie doluje mnie to, ze ktos ma dobry eq. Niech gosciu i ma na 1 lvlu legion helmet, brass armor, studded legi, leather bootsy, cooper shielda, spike sworda, poison daggera, scale armora, silver amulet, bronze amulet, brass legi i nawet moze miec na roku na 1 lvlu magic plate armor, tez mnie to nie zdoluje, bo bede zbieral kase zeby kupic. :) Tylko denerwuje mnie ze oni sobie biora drogie itemy moim kosztem z potworow za ktore ja dostalem prawie caly exp. :p A ze swoimi c armami i k legami nie wyjezdzaj bo to jest dzial o roku a wiec walisz offtopica i tyle ci powiem. I jeszcze sie chwalisz jakie masz wspaniale skille na mainie. :p
Komu by sie chciało siedzieć na rooku do takich lvli -.-
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry. :)
Szczerze?? Sam jestes noobem jak siedzisz na tym lv na rooku
Nie sztuka jest expic na mainie gdzie wpada 5 k expa na godzine na niskich lvlach, natomiast sztuka jest expic na roku gdzie trzeba sie mocno napocic zeby zarobic 2 k expa w godzine. ;)

Crowal
20-08-2005, 22:07
A co do poprzedniej strony, że chciałeś chronić n00by które na 2lvl chodzą na Minosy i Roty, to równie dobrze mógłby chcieć zrobić bramkę w każdym miejscu na mainie...Orc Wariory od 11lvl, Cyc od 13, MinoGurad od 14 (Zależy jeszcze od profesji) itd. Wtedy co to byłaby za gra? Jakbym chodził tylko na potwory które na 98% Ubiję bez problemu... ?
I poprę porzedników że te bramki lvlowe od wyżej niż 7lvl to niedostępność, bo CipSoft w życiu by się na to nie zgodził, a nasze posty oni mają w du...Ekhymn.....Gdzieś. I za nic niebędzie tego bo by było więcej Rookstayerów, a to by Cipom wyszło na złe... I PODEJRZEWAM że będą niedługo chcieli Rookstayerów wytępić poprzez automatyczne wysłanie postaci od 8(Maksymalnie 10) automatycznie na Main, trzeba będzie tylko podać profesję i miasto. Albo nawet na oficjalnej stronie Tibii. Więc już nie kombinujcie, bo to się stanie jeszcze naprawdę! A to byłby cios wielkości, rozpadających się spear'ów ;( ;( ;( !!!

poisoner
20-08-2005, 22:15
I PODEJRZEWAM że będą niedługo chcieli Rookstayerów wytępić poprzez automatyczne wysłanie postaci od 8(Maksymalnie 10) automatycznie na Main, trzeba będzie tylko podać profesję i miasto. Albo nawet na oficjalnej stronie Tibii. Więc już nie kombinujcie, bo to się stanie jeszcze naprawdę! A to byłby cios wielkości, rozpadających się spear'ów !!!
To bedzie koniec mojej przygody z tibia, bo po updacie gra na mainie nie ma sensu, a jesli cipsoft zwali takze rooka to bedzie znaczyc ze ci ludzie nie maja w ogole pojecia o tym czego chca gracze, a rookslayerow jest naprawde duzo, prosze mi wierzyc, ja na minosach spotykam dziennie z 10 nowych rookslayerow na minosach, a jest sporo takich o lvlach +15. Ja jednak mysle ze Cipsoft nie zwali calkowicie gry, bo juz wystarczaja duzo sie zmienilo na duzy minus w tej grze, wiec juz chyba limit bledow cipsoft wyczerpal. X( X( X(

musc
20-08-2005, 22:23
ja sie prawie w 100% zgadzam z poisonerem co prawda według mnei te bramki lvl mogły by być troche nizsze. a co do tego ze poisoner jest noobem bo siedzi na takim lvlu an rooku to sie neizgadzam. Według ciebie pewnie sunrise tez jest noobem a moge sie załozyc ze maasz o wiele nizszy lvl od niej an meinie niz ona ma na rooku wiec jedynym noobem tutaj mzoesz byc ty

Vallon
20-08-2005, 22:52
te bramki są bez sensu, ponieważ rook jest po to, aby się nauczyć grać, a jeżeli się zostaje rookstayerem to trzeba się liczyć z noobami

Clark
21-08-2005, 10:51
jezlei juz bramki to powinni zrobic kosmiczne bramki typu 50+ i tam quest z jakimis hunterami na scale arm a bramki na mino hell etc. to jest glupie ty myslisz ze na nowym servie wiara czasem do 14-15 lv biega z eq z rooka wiec zastanow sie troszeczke

Dziadoo
21-08-2005, 15:33
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry. :)


oO 100lvl nawet 3 letnie dziecko potrafi oO Dobrze wiedziec... moglbys podac swoja najlepsza postac :> Bo chyba jestes zdeka starszy jak 3 lata :P

Bramki na rooku :> Bez przesady.. wiec jesli ide z kumpelm i chcemy sobie nawzajem pobloczyc minoski czy roty to najpierw mamy nabjac kosmiczne lvle? A moze.. do 15 lvla mam siedziec na ratach bo wyjscia na loowny teren rooka bedzie od 15 lvla? Pomysl troszke...

Raul
21-08-2005, 17:56
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry. :)
Skoro już mówisz, że każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na mainie, to zapewniam, że również każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na rooku. Tylko zajmie mu to więcej czasu.
Według ciebie pewnie sunrise tez jest noobem a moge sie załozyc ze maasz o wiele nizszy lvl od niej an meinie niz ona ma na rooku wiec jedynym noobem tutaj mzoesz byc ty
Skoro oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl, to życzę powodzenia w przyszłym życiu.

Pramus
21-08-2005, 18:13
@Dwimenor, Raul
racja, ale jak od wszystkiego takze od tego sa wyjatki... CIPsoft dawal ludziom itemy za high lvl na rooku, jeden z Godów ma postac Rookstayera i nawet ktos podobno dostal tam domek o.O

poisoner
21-08-2005, 19:58
to jest glupie ty myslisz ze na nowym servie wiara czasem do 14-15 lv biega z eq z rooka wiec zastanow sie troszeczke
A nie znasz takiego pojecia jak rookstayer??? Jakbys nie wiedzial to ci ludzie zostaja na rooku do konca swojej gry w tibie i caly czas biegaja z tym samym eq nawet na 50 lvlu, wiec ty sie lepiej zastanow. :p
chcemy sobie nawzajem pobloczyc minoski czy roty to najpierw mamy nabjac kosmiczne lvle?
To sie wam calkowicie nie oplaca, bo jest duzo ludzi i kazdy dostaje minimalna ilosc expa, a loot bierze jedynie ta osoba, ktora najszybciej przerzuci cialo minoska. A z tym bloczeniem rotow to zycze ci powodzenia, bo mnie one mocno walily ponizej 8 lvla mimo ze mialem najlepszy eq jaki jest na roku i dobre skille (18/20 czy cos w tym stylu, juz nie pamietam dokladnie). Natomiast rookslayerowi oplaca sie hunt na te potwory, bo traci duzo mniej hp, zgarnia duzo wiecej expa i bierze dobry loot.
A moze.. do 15 lvla mam siedziec na ratach bo wyjscia na loowny teren rooka bedzie od 15 lvla? Pomysl troszke...
Jesli ktos chce szybko przejsc roka to nie chodzi na minosy, gdzie jest duzo ludzi i kazdy zgarnia bardzo malo expa, tylko chodzi na orki i trolle gdzie exp jest duuuzo szybszy jak dla niego. :p
Skoro już mówisz, że każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na mainie, to zapewniam, że również każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na rooku. Tylko zajmie mu to więcej czasu.
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. Na mainie w ogole nie trzeba duzo myslec, np przy expieniu wystarczy klepac bez sensu dwarfy az lvl skoczy do gory, a pozniej sie przeniesc na cyce i inne smiechu warte potwory. Dlatego tez uwazam ze kazdy idiota zrobi 100 lvl na mainie :p
Skoro oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl, to życzę powodzenia w przyszłym życiu.
A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry danej osoby, jak nie po levelu? Powiem ci, zes teraz palnął glupote. :p
racja, ale jak od wszystkiego takze od tego sa wyjatki... CIPsoft dawal ludziom itemy za high lvl na rooku, jeden z Godów ma postac Rookstayera i nawet ktos podobno dostal tam domek o.O
Cipsoft powinien wynagradzac ludzi za wysilek i czas, ktory poswiecaja gracze grajacy bardzo dlugo w tibie. A zdobycie high lvla na roku to duzo wiekszy wysilek niz na mainie, gdzie pod depo polowa osob ktore tam stoja ma lvle powyzej 30. :p

Dwimenor
21-08-2005, 20:11
A nie znasz takiego pojecia jak rookstayer??? Jakbys nie wiedzial to ci ludzie zostaja na rooku do konca swojej gry w tibie i caly czas biegaja z tym samym eq nawet na 50 lvlu, wiec ty sie lepiej zastanow. :p
I tak wszystko kończy się na tym, że dla Cips Softu pojęcie rookstatyera nie istnieje.

Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. :p

Jak ktoś korzysta z rozwiązań, to rzeczywiście: zabić kilka potworów, wypowiedzieć pare kwestii i tyle.

A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry danej osoby, jak nie po levelu? Powiem ci, zes teraz palnął glupote. :p
A ja ci powiem, żeś ty palną głupotę.
Paraftazując stare przysłowie: Nie oceniaj ludzi po levelu.

Cipsoft powinien wynagradzac ludzi za wysilek i czas, ktory poswiecaja gracze grajacy bardzo dlugo w tibie. A zdobycie high lvla na roku to duzo wiekszy wysilek niz na mainie, gdzie pod depo polowa osob ktore tam stoja ma lvle powyzej 30. :p
A tam wysiłek. Bardziej ciągłe powtarzanie tych samych czynnośći. Nie wysiłek-ale wytrwałość. Jakoś jeszcze nikt mnie nie wynagrodził za bycie wytrwałym w kasowaniu codziennie trzech tematów "jak wklejać zdjęcia"

Sozemego
21-08-2005, 21:17
niektorzy tutaj tak mowia jakby rook to bylo wasze cale zycie i nic wiecej nie widzicie. Chcesz grac to graj, wybrales rooka to spoko, ale czy gdzies jest napisane, ze dostaniesz itemy za wytrwalosc ? Nie. To nie dopraszaj sie, wiedziales na co sie decydujesz wybierajac rooka.

A co do kombinowania nad questami. Mowisz ze macie nad czym myslec, a tutaj na mainie wszystko latwe. To moze powiesz to jak juz rzeczywiscie KTOS wymysli, jak zdobyc tego spike sworda. Bo tutaj na razie nikt nie rozwiazal wiele questow.
100 level na rooku mistrz gry ? niby czemu ? bo ma 34784574 razy wiecej cierpliwosci niz normalny czlowiek zeby przez prawie 16 MIL expa bic tylko trolle/roty/minosy. Raczej mistrz ludzkiego mozgu -.-

nie cytowalem bo mnie sie nie chce, mam nadzieje, ze wszyscy wiedza o co chodzi

Nietypowy
21-08-2005, 21:24
Podziwiam ludzi którzy mają high lvl na rooku :o Ale na mainie wcale nie jest tak łatwo zdobyć 100 lvl B) Main to nie tylko expienie to także skillowanie, ćwiczenie m lvl, questy i prześciganie się lvl. A co do CipSoftu to kur** nie przesadzaj!! Starają się ulepszaja gre a ty kur** narzekasz !! Wkur*** mnie takie coś X(

poisoner
21-08-2005, 21:30
I tak wszystko kończy się na tym, że dla Cips Softu pojęcie rookstatyera nie istnieje.
Skoro dla Cipsoftu pojecie rookstayera nie istnieje to czemu daje w nagrode dobre itemy high lvlowym rookstayerom? Przeciez sunrise otrzymal brass legi wlasnie za wysoki lvl na ROKU!!!
Paraftazując stare przysłowie: Nie oceniaj ludzi po levelu.
Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???
A tam wysiłek. Bardziej ciągłe powtarzanie tych samych czynnośći. Nie wysiłek-ale wytrwałość. Jakoś jeszcze nikt mnie nie wynagrodził za bycie wytrwałym w kasowaniu codziennie trzech tematów "jak wklejać zdjęcia"
Wlasnie to na mainie jest powtarzanie tych samych czynnosci, a nie na roku. Bo na mainie sie bez przerwy wali krasnale, a na roku zeby zdobyc spike sworda nie wystarczy zabic kilka milionow minosow, bo klucz z nich na pewno nie wypadnie, tylko trzeba sie wysilic intelektualnie i znalezc ten klucz, wiec gadasz glupoty. Jak powszechnie wiadomo, kazdy rookstayer dąży do zdobycia spike sworda i sie przy tym wysila intelektualnie, a nie bez sensu wali krasnale, wiec tutaj zdecydowanie jest odwrotnie niz ty piszesz. :p
Sunrise i brass legi - wiesz to od kumpla gm'a z podwórka? A nawet jeśli - on jest legendą, a ty nigdy nią nie zostaniesz.
Jeśli ja nie zostane legendą, to ty nie zostaniesz nigdy niczym wiecej jak pospolitym noobem, jakich tysiace sie pałęta w tej grze. :p
Nawet sam powinieneś dać im ten loot
Ja zbieram kase na kupno poison daggera i chce miec przynajmniej tyle kasy co dziewiczy instynkt, wiec nie widze powodu zebym mial oddawac noobom za nic kase czy jakis wartosciowy loot. :p
nie zaliczasz się do pospólstwa idiotów, tylko jesteś wyjatkowym kretynem
Jeśli ja jestem wyjatkowym kretynem to na opis twojej glupoty po prostu brakuje slow. :p

Sozemego
21-08-2005, 21:36
Skoro dla Cipsoftu pojecie rookstayera nie istnieje to czemu daje w nagrode dobre itemy high lvlowym rookstayerom? Przeciez sunrise otrzymal brass legi wlasnie za wysoki lvl na ROKU!!!

Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???

Wlasnie to na mainie jest powtarzanie tych samych czynnosci, a nie na roku. Bo na mainie sie bez przerwy wali krasnale, a na roku zeby zdobyc spike sworda nie wystarczy zabic kilka milionow minosow, bo klucz z nich na pewno nie wypadnie, tylko trzeba sie wysilic intelektualnie i znalezc ten klucz, wiec gadasz glupoty. Jak powszechnie wiadomo, kazdy rookstayer dąży do zdobycia spike sworda i sie przy tym wysila intelektualnie, a nie bez sensu wali krasnale, wiec tutaj zdecydowanie jest odwrotnie niz ty piszesz. :p
na mainie nie tylko wali sie krasnale, jest WIELE potworkow do walenia, poza tym tez sie chodzi na hunty, skilluje itp~
trzeba sie wysilic ? a gdzie efekty ...

aires
21-08-2005, 23:05
Skoro wszystkie questy na mainie są takie proste to moze wytłumaczysz mi jak zrobić quest na Warlord Sworda? Albo na Winged Helmet? Oczywiście, każdy umie blokować faraony, ale do walenia minosów na 50 lvlu to trzeba mieć wyjątkowe umiejętności i wiedzę o tibii. Rookslayer dla mnie jest osobą która ma za dużo wolnego czasu, albo nie umie grać na mainie.

Ocenianie ludzi po lvlu - Ok, mam 2 postacie - jedna 140lvl, druga 4 lvl. Gram tą drugą więc jestem noobem. SpoX!

Sunrise i brass legi - wiesz to od kumpla gm'a z podwórka? A nawet jeśli - on jest legendą, a ty nigdy nią nie zostaniesz.

@Topic
Tibia to gra. Na rooku mamy się nauczyć grać. Dlaczego nie moge tam przeżyć czegoś ciekawego np. uciekać przed mino na 2 lvlu. Kiedys to było fajne... Ty byś chciał wepchnąć wszystkie newbie na trole - siedźcie tam bo na mino huntuje pan super mega hlvl rookslayer! Rookslayer to osoba która powinna pomagać nowym. Nawet sam powinieneś dać im ten loot, nauczyć grać a nie trapować poison spiderami.

Ehur
21-08-2005, 23:22
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. Na mainie w ogole nie trzeba duzo myslec, np przy expieniu wystarczy klepac bez sensu dwarfy az lvl skoczy do gory, a pozniej sie przeniesc na cyce i inne smiechu warte potwory. Dlatego tez uwazam ze kazdy idiota zrobi 100 lvl na mainie :p

Tia, zrobiłeś kiedyś od ZERA desert quest? Szczerze wątpie. No i popieram to co Aires napisal z winged helmetem itd. "Na mainie..." - opisałeś właśnie rooka, czyli bić orki/trolle/roty/mino do upadłego. Demony śmiechu warte? Haha, no boki zrywać. Wątpie żebyś ty miał szansę zrobić 100 lvl na mainie, bo nie zaliczasz się do pospólstwa idiotów, tylko jesteś wyjatkowym kretynem... Powiedziałem, co miałem do powiedzenia - teraz możemy sobie podyskutować :o

Elmer
21-08-2005, 23:27
Cipsoft mógłby zrobić dodatkowe miejsca z bramkami levelowymi dla rookstayerów, ale nie powinien w żadnym wypadku zabierać starych terenów osobom chcącym szybko przejść rooka. Wszystkie te pomysły z bramkami są niemożliwe do zrealizowania.

emilok
22-08-2005, 01:31
oki tera bedzie flejm

2. kazdy expilby na swoim poziomie, tzn.: ludzie ktorzy ida na maina expiliby na orkach i trollach gdzie expiloby im sie duzo szybciej niz na minosach lub jeszcze gorzej rotach, ktorych bije po 8 noobow i kazdy zbiera minimalna ilosc expa, a rookslayerzy expiliby wlasnie w tych miejscach z bramkami lvlowymi i nie chodziliby na orki i trolle, a wiec nie zabierali expa ludziom ponizej 8 lvla (rookslayerzy sa silniejsi i zgarniaja wiekszosc expa + z reguly tez loot)
pozwolisz ludzia samym decydowac na co moga isc?
czy zaczneisz sie bawic w system totalitarny?
Raczej glupi pomysl, bo 99% newbie to sa nooby ktore bija obce potworki. :p
szczeze to mnie to wali, ale osoba poczatkujaca to w 99,9% idiota i debil?
ale PROstak sie odzywa
Bardzo sie ciesze, ze wreszcie wypowiedzial sie jakis czlowiek, ktory madrze gada i po jego wypowiedziach latwo wyciagnac wniosek ze jest on rookslayerem, a wiec bratnia dusza.
kali ukrasc krowe dobrze, kaliemy ukrasc zle
Twoje wzory sa niedobre, poniewaz jak juz mowilem to nie jest miejsce do expienia dla "mainiakow" tylko dla rookslayerow, wiec proponujcie wszystkie wzory powyzej 8 lvlu.
o ****a mac, TY tak ustaliles mój buddo
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry. :)
Nie sztuka jest expic na mainie gdzie wpada 5 k expa na godzine na niskich lvlach, natomiast sztuka jest expic na roku gdzie trzeba sie mocno napocic zeby zarobic 2 k expa w godzine. ;)
wiec widac po tym ze ty jestes inteligent poniewaz nie posiadasz 100 lvla?, czy mowisz takze o sobie?
niesztuka jest expic .....
co masz za sztuke expic na rooku swoim mega wypasem ????
idziesz bijesz, idziesz bijesz, idziesz bije, logut
sztuką dla sztuki, nikt Cie ne przykuwa do monitora, do tibi, a wkoncu do rooka
To bedzie koniec mojej przygody z tibia
moze juz skoncz
A nie znasz takiego pojecia jak rookstayer??? Jakbys nie wiedzial to ci ludzie zostaja na rooku do konca swojej gry w tibie i caly czas biegaja z tym samym eq nawet na 50 lvlu, wiec ty sie lepiej zastanow. :p
ofg ty debilu, idz na nauke czytania ze zrozumieniem
jezlei juz bramki to powinni zrobic kosmiczne bramki typu 50+ i tam quest z jakimis hunterami na scale arm a bramki na mino hell etc. to jest glupie ty myslisz ze na nowym servie wiara czasem do 14-15 lv biega z eq z rooka wiec zastanow sie troszeczke
NA NOWYM SWIECE KAZDY CHCE BYC PIERWSZY, A WIEC NA TWOIM ROOKU ROBI 8 LVL NA SZCZURACH, TROLACH I WILCZKACH, IDZIE DO SWIATYNI I PRZENOSI SIE NA MAIN JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH OSOB, JEGO EQ TO : LEATHER HELM, STUDDED ARMOR, STUDDED SHIELD, LEATHER LEGS, MACE, 10 MEAT,
kumasz?
To sie wam calkowicie nie oplaca, bo jest duzo ludzi i kazdy dostaje minimalna ilosc expa, a loot bierze jedynie ta osoba, ktora najszybciej przerzuci cialo minoska. A z tym bloczeniem rotow to zycze ci powodzenia, bo mnie one mocno walily (...)
ty umieć czytać wiecej jak 5 wyrazów naraz?
Bramki na rooku :> Bez przesady.. wiec jesli ide z kumpelm i chcemy sobie nawzajem pobloczyc minoski czy roty to najpierw mamy nabjac kosmiczne lvle? A moze.. do 15 lvla mam siedziec na ratach bo wyjscia na loowny teren rooka bedzie od 15 lvla? Pomysl troszke...
jezeli Twoi koledzy kradna sobie loota, to albo nie masz kolegów i nie wiesz co to kolezenstwo, albo sa tacy jak ty, a z bloczeniem to za przeproszeniem *** cie to obchodzi ile on dmg dostaje?, cos ty sie chyba zabardzo chcesz w*******ic w zycie kazdego tibijczyka
Natomiast rookslayerowi oplaca sie hunt na te potwory, bo traci duzo mniej hp, zgarnia duzo wiecej expa i bierze dobry loot.
po 1 mnie to wali
po 2 mnie to zwisa
po 3 mnie to powiewa
ze jestes rookslayerem buhahah sama nazwa, typowe dla ludzi co please w plx zmieniaja
Jesli ktos chce szybko przejsc roka to nie chodzi na minosy, gdzie jest duzo ludzi i kazdy zgarnia bardzo malo expa, tylko chodzi na orki i trolle gdzie exp jest duuuzo szybszy jak dla niego. :p
nie wpierniczaj sie mi sie do tego co ja robie, prosze, ja twoich dzialan nie oceniam
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie (...)
czyli 3 letnie dziecko nie moze bo nie zdazy, ale 5 letnie juz umie oraz kazdy idiota?
Skoro oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl, to życzę powodzenia w przyszłym życiu.
A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry danej osoby, jak nie po levelu? Powiem ci, zes teraz palnął glupote. :p
ja tu widze ze sie zamotales "oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl" a ty "A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry", moze mnie zrozumiesz [ mała podpowiedz noob = idiota lub tym podobne]
Cipsoft powinien wynagradzac ludzi za wysilek i czas, ktory poswiecaja gracze grajacy bardzo dlugo w tibie. A zdobycie high lvla na roku to duzo wiekszy wysilek niz na mainie, gdzie pod depo polowa osob ktore tam stoja ma lvle powyzej 30.
to sie nie mecz, tylko nacisnij malutki X w górnym lewym rogu ekranu
Skoro dla Cipsoftu pojecie rookstayera nie istnieje to czemu daje w nagrode dobre itemy high lvlowym rookstayerom? Przeciez sunrise otrzymal brass legi wlasnie za wysoki lvl na ROKU!!!
bo na jego roku akademickim nikt wiecej nie gral w tibie -.-
a tak naprawde to nie do wiary amagad matriks yst evriłere
Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???
wg Ciebie mozesz bezkarnie obrazac innych ludzi, tylko dlatego ze maja mniejsze lvl i zdolnosci grywalne?, bo tak wychodzi, wszedzie ich nazywasz noobami, mam nikla nadzieje ze wiesz co mowisz
Wlasnie to na mainie jest powtarzanie tych samych czynnosci, a nie na roku. Bo na mainie sie bez przerwy wali krasnale, a na roku zeby zdobyc spike sworda nie wystarczy zabic kilka milionow minosow, bo klucz z nich na pewno nie wypadnie, tylko trzeba sie wysilic intelektualnie i znalezc ten klucz, wiec gadasz glupoty. Jak powszechnie wiadomo, kazdy rookstayer dąży do zdobycia spike sworda i sie przy tym wysila intelektualnie, a nie bez sensu wali krasnale, wiec tutaj zdecydowanie jest odwrotnie niz ty piszesz. :p
o to mnie rozbawilo najbardziej,
tibia to gra mmorgp
nikt to cie nie zmusza do niczego
nie musisz byc "HAJDŻ" levelem
nie musisz miec wypas spoko ziom skilli
jak nie masz czego w grze robic oprocz nabijania expa/lvli, żałuj
-----------------------
ehh mamlagi wiec sie troszki rozpisalem,
podsumowujac to tak : zle ci na rooku ? to sie zamknij i zobacz czy Cie w laznience nie ma
-----------------edit
@piosoner
przeczytalem reszte twoich wypocin w tym dziale i innych typu
Jesli chce sie pozostac afk to nalezy wlaczyc autologout oraz tryb paranoi w TBI bo inaczej mozemy dednac.
Czy moze mi ktos powiedziec jak sie sciaga filmiki z rapidshare?
Bo chcialbym se sciagnac filmiki a nie wiem jak i juz mnie to z lekka zaczyna w****iac X( X( X(

oto moja refleksja
sam sie do jasnej cholery lecz noobie, noobie noobie noobie noobie innego slowa nie uzywaz gdy dyskutujesz z kims i macie spreczne poglady???dziekuje
----------------
i jeszcze jeden "kwiatek" naszego guru
Skomentuje wszystkie punkty nowego update:

1. bardzo dobre, teraz patrzac na mape respawnu bede wiedzial gdzie szukac poszczegolnych potworow i nie bede musial bac sie zlurowanych
2. dobre, mysle ze pomoze w obronie przed pk
3. bardzo dobre, teraz pekowanie w jaskiniach bedzie o wiele trudniejsze, to chyba najlepszy punkt tego update
4. bardzo dobre, uchroni przed kradzieza
5. totalna porazka, palek ktory bedzie chcial dlugo skillowac bedzie zmuszony co jakis czas zeby wrocic sie na trolle po nowe speary ;(
6. punkt zupelnie bezuzyteczny, bo przeciez nikt nie bedzie lowil ryb po tym updacie gdy potrzebne beda soul pointy :(
7. dla mnie to po prostu tragedia i powod zebym juz teraz na zawsze skonczyl z tibia, a wlasnie chcialem wykupic PACCA a co za tym idzie zasilic kase Cipsoftu, a wiec Cipsoft zamiast zyskac to straci na tym updacie bardzo wiele. Ja jestem 20 lvl sork i mam bardzo wartosciowe itemy a bez przerwy przesladuja mnie lagi i kicki i juz bardzo duzo dedow zaliczylem tylko i wylacznie przez nie, bez przerwy zabijaja mnie jakies smiecie typu spermany i wariory wlasnie przez lagi, i po prostu boje sie robic runy przy expieniu bo moze sie zdarzyc taka sytuacja ze majac jedna rune brakujaca zgine bo mnie np. wywali z klienta X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(
to jest typowy lament naszego kochanego mc/afk/macro usera
masz slabe/niestabilne lacze, smiecia nie komputrera, idz pobaw sie w pletwonurka w zamrazalce
dziękuję

Tychanowicz
22-08-2005, 02:14
Najlepiej nic nie ruszać :)

Matek
22-08-2005, 10:36
Twoje wzory sa niedobre, poniewaz jak juz mowilem to nie jest miejsce do expienia dla "mainiakow" tylko dla rookslayerow, wiec proponujcie wszystkie wzory powyzej 8 lvlu.

Rook jest dla ludzi do 8lvl. Nie dla innych pacanow, ktorzy tam zostaja, zeby meczyc newbie.
Tylko denerwuje mnie ze oni sobie biora drogie itemy moim kosztem z potworow za ktore ja dostalem prawie caly exp.

Ty exp oni staff. Proste i logiczne;] Z tego co wiem zawsze tak bylo.

Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry. :)

Zrobic 100 lvl na rooku to trzeba byc zakompleksionym, nic nie potrafiacym graczem, ktorego ciagle rookowali z maina. I tyle.

Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy

A chociazby po tym jak sie zachowa, kiedy dwoch PK o levelach wyzszych o 10 poziomow zacznie go nawalac.

@topic:

bramki lvl na rooku? Idiotyczny pomysl. Rook nie jest miejscem, gdzie sie expi powyzej 8 lvl. To, ze ktos tego nie rozumie to ju nie zmartwienie cipow. Rook jest dla newbi nie dla doswiadczonych graczy.

musc
22-08-2005, 11:22
Rook jest dla ludzi do 8lvl. Nie dla innych pacanow, ktorzy tam zostaja, zeby meczyc newbie.

czy ja cie uwazam za pacana bo wyszedłęs na mejna nie każdy ma własną wole i robi co chce wiec sie zamknijz reszto to jest dzial o rooku a wszyscy caly czas napieprzajo cos o mejnie.


@raul
to nie ja powiedizalem ze ktos jest noobem bo ma niski lvl tlyko ktos poweidizał ze poisoner jest noobem bo na 19lvl siedzi na rooku wiec według tej osoby sunrise jest najwiekszym noobem na świecie bo majoc chyba 85lvl siedzi na rooku wiec według mnie to nie sunrise jest noobem a własciciel tamtego posta

poisoner
22-08-2005, 11:38
Bramki lvlowe to moze i dobry sposob na urozmaicenie gry na Rooku, ale nie w takiej postaci. Utrudni to w bardzo wielkim stopniu szybkie przechodzenie na Main nowym graczom. Sugerowane przez Ciebie bramki lvlowe oraz wymagane poziomy sa wogole niepotrzebne. Mam wrazenie, ze to co napisales w jakims stopniu ma ulatwic Rookstayerom gre i zapewnic expowiska typu Mino Hell blokujac dostep niskolvlowym graczom. Jest to zbyt egoistyczne podejscie, tym bardziej ze prawda jest taka, iz to Rookstayer przeszkadza innym a nie na odwrot. Pamietaj rowniez, ze takie gdybanie nie ma wogole sensu - mowie to z wlasnego dowiadczenia. CipSoft raczej nigdy nie wprowadzi gruntownych zmian na Rooku, poniewaz nie widza w tym zadnego sensu. A jezeli ktos juz decyduje sie zostac na tej wyspie i grac, wie czego sie spodziewac - zlodziejstwo, ublizanie, slaby sprzet i skille, ogolnie jedno wielkie bagno. W pewnym sensie mamy juz taka bramke lvlowa - mostek prowadzacy na wyspe z miasta (facc - min 2 lvl). Moim skromnym marzeniem jest, aby ktoregos pieknego razu udostepnili Mino Maga poprzez np taka bramke lvlowa. Poki co wiem, ze moge sobie tylko pomarzyc. I dlatego powiem Ci, ze gdybys nawet ten temat dokladniej przeanalizowal i pokazal swoje pomysly, ktore mialyby naprawde sens, to i tak pozostanie to tylko kolejnym tematem bez odpowiedzi ze strony CipSoftu.
Sprobuj moze poprosic gmow, zeby taka bramke lvlowa zrobili, bo wtedy tez bym chetnie gral na roku zeby zdobyc taki lvl jak ty i przejsc przez ta bramke, a tak to nie wiem co o tym mino magu myslec. :p

musc
22-08-2005, 11:44
Sprobuj moze poprosic gmow, zeby taka bramke lvlowa zrobili, bo wtedy tez bym chetnie gral na roku zeby zdobyc taki lvl jak ty i przejsc przez ta bramke, a tak to nie wiem co o tym mino magu myslec. :p


zgadzam sie w 100% mi tez sie by sie zahcialo grac na rooku zeby dorownac najlepszej polce na rooku

sisza
22-08-2005, 19:05
Edit: Jakby miały by już być te twoje bramki lv to:
Jaskinia rotów - 6lv
Mino hell - 5lv
Chain armor - 4lv
Albo coś w tym stylu. Ale napewno mniejsze/równe 8.

z tym co napisałeś zgodził bym sie a nie jakieś 20 lvl

Spearman
22-08-2005, 22:15
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. Na mainie w ogole nie trzeba duzo myslec, np przy expieniu wystarczy klepac bez sensu dwarfy az lvl skoczy do gory, a pozniej sie przeniesc na cyce i inne smiechu warte potwory. Dlatego tez uwazam ze kazdy idiota zrobi 100 lvl na mainie :p


Ten kto ma 100 lvl nie jest iditą a wogóle karzdy idziota też zrobi 100 lvl na roku

Nooob by się uśmiał:D:D:D::D

poisoner
22-08-2005, 22:38
Rook jest dla ludzi do 8lvl. Nie dla innych pacanow, ktorzy tam zostaja, zeby meczyc newbie.
Aha, czyli twoim zdaniem sunrise, dziewiczy instynkt i reszta rookslayerow to sa pacany, ktore mecza newbie. Gratuluje glebokiego uposledzenia psychicznego i radze ci sie udac jak najszybciej do szpitala psychiatrycznego (jesli mieszkasz kolo warszawy to masz niedaleko, bo jest taki w pruszkowie). X( Przeciez gdyby nie ci rookstayerzy, ktorzy wybijaja ataki minosow w mino hell, to bys nawet questa na carlin sworda nie mogl zrobic, a ujadasz na nich jak maly jamnik albo jajnik jak kto woli to zwierze nazywac. :p Raczej z ekipa ludzi ponizej 8 lvla bys nie zrobil carlin sword questa, bo ja tam czesto jestem i jak patrze kto bloczy i wybija minosy to widze najczesciej goscia na lvl powyzej 15, wiec nie ujadaj jak kundel bez rodowodu, tylko pomysl co piszesz. X(
Ty exp oni staff. Proste i logiczne;] Z tego co wiem zawsze tak bylo.
Latwo ci gadac jak nie jestes rookstayerem i grasz na roku tylko po to zeby go pozegnac. Jednak rookslayerzy maja na co zbierac kase, bo przeciez kazdy chce miec poison daggera, wiec jesli ktos bedzie go sprzedawal na roku to na pewno po bardzo zawyzonej cenie, a rookstayer musi miec na niego kase, bo okazja moze sie nie powtorzyc, wiec dlaczego z potworow zabitych przez niego i w dodatku bloczonych przez niego maja se brac nooby kase i loota? Tego akurat nie rozumiem w 100%. X(
Zrobic 100 lvl na rooku to trzeba byc zakompleksionym, nic nie potrafiacym graczem, ktorego ciagle rookowali z maina. I tyle.
A jakby instynkt zdobyla 100 lvl na roku, co jest na pewno prawdopodobne, to ty tez napiszesz ze ona nie umie grac w tibie i ja ciagle rokowali? Zastanow sie chociaz troche i przemysl cos zanim napiszesz. :p
A chociazby po tym jak sie zachowa, kiedy dwoch PK o levelach wyzszych o 10 poziomow zacznie go nawalac.
Buhahahahahahahaha, ciekawe co ty bys w takiej sytuacji zrobil? Pewnie bys stal kolo nich i oddawal im po kolei wszystkie swoje itemy wierzac, ze cie puszcza bez deda. :p
bramki lvl na rooku? Idiotyczny pomysl. Rook nie jest miejscem, gdzie sie expi powyzej 8 lvl. To, ze ktos tego nie rozumie to ju nie zmartwienie cipow. Rook jest dla newbi nie dla doswiadczonych graczy.
Czyli z tego wynika, ze najwiekszym newbie w calej tibii jest sunrise bo expil najwiecej powyzej 8 lvla na roku. Gratuluje kretynizmu. X(
to nie ja powiedizalem ze ktos jest noobem bo ma niski lvl tlyko ktos poweidizał ze poisoner jest noobem bo na 19lvl siedzi na rooku wiec według tej osoby sunrise jest najwiekszym noobem na świecie bo majoc chyba 85lvl siedzi na rooku wiec według mnie to nie sunrise jest noobem a własciciel tamtego posta
Zgadzam sie w 100%, a od siebie dodam jeszcze ze wysilek na roku jest 5 razy wiekszy niz na mainie, wiec wszystkie lvle rookstayerow nalezy mnozyc razy 5, bo wlasnie taki lvl osiagnela by ta osoba grajac na mainie. Wiec sunrise ma 430 lvl i instynkt ma 300 lvl, tak wiec wszystkie "herosy" maina jak bubble, cachero, eternal oblivion, moga im co najwyzej pucowac buty chociaz to i tak bylby za duzy zaszczyt. :p
z tym co napisałeś zgodził bym sie a nie jakieś 20 lvl
Bramki lvlowe nie maja byc dla osob, ktorzy na rooku przezywaja prawdziwa meke i chca sie z niego jak najszybciej wyrwac, wiec twoje pomysly nie zapobieglyby fali noobow w tych miejsach, a 4 lvle na chain armorze to po prostu smiech chlopie, bo przeciez 4 lvl nawet orka nie potrafi zabic, a jak potrafi to z duza strata hp, a ja uwazam, ze questy powinno sie wykonywac samemu, bo jesli ktos wybije minosy i orki to jest to po prostu normalny QS i proponuje takie osoby banowac (nie osoby, ktore wybijaja potwory, tylko osoby ktore w tak nieuczciwy sposob wykonuja questa), bo potwory w questach nie sa po to zeby ktos je wybil za osobe idaca na questa. Proponuje nawet wprowadzic zmiane, zeby potwory bedace na terenie questa i utrudniajace jego wykonanie widziala kazda osoba osobno tak jak np itemy z questa kazdy widzi osobno. Prosze doswiadczonych rookslayerow o opinie na temat tej propozycji, natomiast nie chce widziec kolejnego commenta w stylu "zamknij sie i idz na maina" bo takie commenty pisza osoby ktore nie skonczyly jeszcze 10 roku zycia a rodzice im pozwolili na chwile posiedziec przy internecie. :p
Ten kto ma 100 lvl nie jest iditą a wogóle karzdy idziota też zrobi 100 lvl na roku
Ja nie mialem na mysli tego, ze ktos kto zdobedzie 100 lvl na mainie to jest idiota, tylko chodzilo mi o podkreslenie prostoty tego osiagniecia. Natomiast na roku jak widac, jest duzo trudniej zdobyc 100 lvl, bo zamiast na demony to sie chodzi na minosy, ktore tylko daja 50 expa, wiec nie pisz glupot. :p
Afff, bramki które wymagałyby wyższego lvl'a niż 8 nie miałyby sensu, gdyż newbie myślały by, że mają zdobyć np. 20 lvl i siedziały by na rooku zamiast na 8 lvl'u wyjść na maina.
Bardzo oryginalny komentarz musze przyznac, bo do tej pory wszyscy sie powtarzali, ze rook jest po to zeby sie nauczyc grac, chociaz akurat nie ma to nic do bramek lvlowych i jest w pewnym sensie offtopiciem. Jednak idac tym tropem mozemy szukac dalszych pomylek na roku, np.:
1. nie powinno byc dziur tylko same drabiny bo newbie nie wiedza jak sie ropac.
2. nie powinno byc dziur do otwarcia za pomoca lopaty tylko znowu schody bo newbie nie umieja lopaty uzywac.
3. nie powinno byc w ogole maina, bo newbie nie wiedza ze cos takiego w ogole istnieje (sam pytajac sie niektorych osob "czy idziesz na main" uslyszalem odpowiedz "a co to jest?"). Ja bym jednak tego nie chcial zeby nie bylo maina, bo wtedy rook bylby strasznie przepelniony i nie byloby gdzie expic. Ale to jedyny powod, poniewaz i tak nie pojde nigdy na maina. ;)

Thimburd
22-08-2005, 23:12
Afff, bramki które wymagałyby wyższego lvl'a niż 8 nie miałyby sensu, gdyż newbie myślały by, że mają zdobyć np. 20 lvl i siedziały by na rooku zamiast na 8 lvl'u wyjść na maina.

Dweron Abyth
22-08-2005, 23:35
Dawno mnie tu nie było i pewnie to juz moj ostatni post :)

Czytając kilka ostatnich postów (oprucz tego autorstwa instynktu :P) odnioslem wrazenie ze dyskusja przeniosla sie na temat "czy lepiej grac na rooku czy na mainie". Było mówione ze w gre na mainie czeba wlozyc duzo pracy. I czy własnie to ma jakis sens grac po to zeby pracowac. Ja zycilem tibie (zrobilem knighta 22 lvl dalem koledze, zrobilem juz 2 razy rookstayera 15 i 12 lvl ( tego drugiego dalem instynktowi :P) i wiele innych nisko lvl postaci)
i wiecie co mnie w tibi w****ialo : skiloowanie i wbijanie mlvl TO NEI MA SENSU!! bo czy ma sens granie i trecenie wielu godzin na skillowanie??? Gra w ktura sie gra zeby sie na meczyc nei ma najmniejszego sensu. Grac sie powinno po to zeby sie odprezyc i odpoczac.

emilok
22-08-2005, 23:59
poisoner, odpisz mi cos plax

poisoner
23-08-2005, 00:16
Gra w ktura sie gra zeby sie na meczyc nei ma najmniejszego sensu. Grac sie powinno po to zeby sie odprezyc i odpoczac.
Popieram w 100% i dlatego preferuje wlasnie rook, bo:
1. gra nie jest monotonna (wbijanie skilli i mlvli to jest zabawa dla idioty takiego jak emilok, bo nic nie trzeba przy tym myslec)
2. na mainie postac powyzej 100 lvla jest tak silna ze nawet demon nie dostarcza wystarczajacej adrenaliny, natomiast na roku ze wzgledu na slabe skille i slaby eq, to kazda wizyta w mino hell nawet na wysokim lvlu dostarcza niezapomnianych wrazen i jest dreszczyk emocji zawsze kiedy bije nas kilka minosow i szukamy miejsca na zastawienie sie boxami, a tu sie nagle okazuje ze ktos zrobil trapa i to jest naprawde adrenalina, a nie walka z 1 tylko demonem i na dodatek jest mozliwosc ucieczki jesli nas za mocno wali :p )
poisoner, odpisz mi cos plax
OMG, co za noob!!! To jest typowy komentarz nooba. Prosze moderatorow o jak najszybsze skasowanie tego commenta, bo zajmuje on niepotrzebnie miejsce na stronie. A na dodatek jeszcze ci przypomne, jak dopiero co pisales, ze jak sie skraca slowo PLEASE to w tym skrocie nie ma litery X, a ty napisales ze osoby ktore tak pisza to nooby, a wiec przyznales sie do tego ze jestes noobem. Pozdrawiam twoich lekarzy ze szpitala psychiatrycznego i pytam sie ich dlaczego cie w ogole tam trzymaja skoro nie da sie ciebie wyleczyc z kretynizmu na forum i noobostwa w grze??? X( X( X(

Inkaso
23-08-2005, 02:45
Popieram w 100% i dlatego preferuje wlasnie rook, bo:
1. gra nie jest monotonna (wbijanie skilli i mlvli to jest zabawa dla idioty takiego jak emilok, bo nic nie trzeba przy tym myslec)
2. na mainie postac powyzej 100 lvla jest tak silna ze nawet demon nie dostarcza wystarczajacej adrenaliny, natomiast na roku ze wzgledu na slabe skille i slaby eq, to kazda wizyta w mino hell nawet na wysokim lvlu dostarcza niezapomnianych wrazen i jest dreszczyk emocji zawsze kiedy bije nas kilka minosow i szukamy miejsca na zastawienie sie boxami, a tu sie nagle okazuje ze ktos zrobil trapa i to jest naprawde adrenalina, a nie walka z 1 tylko demonem i na dodatek jest mozliwosc ucieczki jesli nas za mocno wali :p )

OMG, co za noob!!! To jest typowy komentarz nooba. Prosze moderatorow o jak najszybsze skasowanie tego commenta, bo zajmuje on niepotrzebnie miejsce na stronie. A na dodatek jeszcze ci przypomne, jak dopiero co pisales, ze jak sie skraca slowo PLEASE to w tym skrocie nie ma litery X, a ty napisales ze osoby ktore tak pisza to nooby, a wiec przyznales sie do tego ze jestes noobem. Pozdrawiam twoich lekarzy ze szpitala psychiatrycznego i pytam sie ich dlaczego cie w ogole tam trzymaja skoro nie da sie ciebie wyleczyc z kretynizmu na forum i noobostwa w grze??? X( X( X(



Boże koleś, ty chyba jesteś n0000bem...piszesz tak glupie posty że aż szkoda komentować....Chowaj się lepiej, zrozum glupcze że nie będzię nigdy żadnych bramek levelowych!! Mino hell czy też rot hell nie są żadnymi expowiskami dla rookstayerów. Może i rookstayerzy tam expią ale nie jest powiedziane że to jest miejsce dla nich i tylko oni mogą tam expić. Boże czy żeby wejść do kanalów pod Carlin czy Trolli pod Ab trzeba mieć określony level bo to jest powiedzmy miejsce dla jakiś Newbie czy dla niskich leveli na mainie?? Lol, to nie jest tak że Cipsoft nie popiera jakiś tam rybaków czy Uhmakerów bo jest im to obojętne czy ktoś lowi se ryby czy nie czaisz? Stworzyli Rooka po to by nauczyć się podstawowych czynności a nie siedzieć na nim do nie wiadomo którego levela...Dlatego nie popierają rookstayerów, bo chcą aby ludzie szli na Maina kumasz? ehh szkoda więcej tlumaczyć

Inkaso
23-08-2005, 03:04
Sorki za Double posta.

poisoner
23-08-2005, 09:07
Boże czy żeby wejść do kanalów pod Carlin czy Trolli pod Ab trzeba mieć określony level bo to jest powiedzmy miejsce dla jakiś Newbie czy dla niskich leveli na mainie??
To dlaczego zgodnie z twoja filozofia w tibii w ogole istnieja bramki lvlowe, skoro mowisz, ze wszyscy moga wszedzie chodzic?

Zito
23-08-2005, 11:47
X( NIE BEDZIE NIGDY ZADNYCH BRAMEK LVL NA ROOKU!!!!!
X( NIE BEDZIE NIGDY PROFESJI ROOKSLAYER!!!!!
X( NIE BEDZIE DODATKOWYCH TERENOW/POTWOROW DLA ROOKSLAYEROW!!!!!

X( JESLI CIPSOFT ZOBACZY ZE JEST WAS ZA DUZO - ZKONCZY SIE ZABAWA NA ROOKU Z 8LVL+

Jesli chcecie to zrobcie sobie OTS z rookiem i edytujcie go jak chcecie.
Jedyne realne co od cip mozecie chciec, to storzenie servera "nonpvp i nonvocation", na ktorym wszystkie skille by rosly rowno i w miare szybko... a dobre eq mozna by latwo kupic u NPC. (albo co tam jescze lubicie)

Poziom tego dzialu wyraznie spada od chwili gdy paru dzieciakow dorwalo sie do klawiatury ;)
Przestancie pieprzyc o glupotach!!! X(

P.S. Jesli temat byl dla zwaly to sorry za moja wypowiedz

musc
23-08-2005, 19:46
Boże koleś, ty chyba jesteś n0000bem...piszesz tak glupie posty że aż szkoda komentować....Chowaj się lepiej, zrozum glupcze że nie będzię nigdy żadnych bramek levelowych!! Mino hell czy też rot hell nie są żadnymi expowiskami dla rookstayerów. Może i rookstayerzy tam expią ale nie jest powiedziane że to jest miejsce dla nich i tylko oni mogą tam expić. Boże czy żeby wejść do kanalów pod Carlin czy Trolli pod Ab trzeba mieć określony level bo to jest powiedzmy miejsce dla jakiś Newbie czy dla niskich leveli na mainie?? Lol, to nie jest tak że Cipsoft nie popiera jakiś tam rybaków czy Uhmakerów bo jest im to obojętne czy ktoś lowi se ryby czy nie czaisz? Stworzyli Rooka po to by nauczyć się podstawowych czynności a nie siedzieć na nim do nie wiadomo którego levela...Dlatego nie popierają rookstayerów, bo chcą aby ludzie szli na Maina kumasz? ehh szkoda więcej tlumaczyć

kurde to po co komentujesz zajmujesz meijsce na stornie skoro mowisz ze szkoda komentowac skoro cis zkoda nei komentuj i msz problem zglowy ale ja mysle ze z tojej strony to tylko debilne nabijanie postow pewnie w nastempnym swoim komentarzu zacytujes zmnie i zaczniesz wyzywac od noobow a to jzu jest offtopic wiec pisz an temat albo wogole sie nie wypowiadaj

a tak wogole to sorki za offtopic z mojej storny

Kamlot De'Kapy
25-08-2005, 21:33
@up
ja tak wogóle popieram Inkasa ^.-. A wogóle nienapisał offtopica, bo powiedział, że nie będzie bramek lvlowych, ani że mino hell nie jest tylko dla rookstayerów, a tak wogóle ty offtopa walnełeś -.-.
Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie
OMFG
Jak ja tego nie lubie... Quest spike sword nieistnieje! I kop sobie po 100 razy w każde miejsce kilofem, rzucaj ciałami minosów w różne strony, złów 10000 ryb i połóż obok wysepki z Spike'em, ale i tak go niezdobedziesz! Być może istatniał quest, ale już go niema, a jak chcesz się męczyć i nigdy nie osiągnąć skutku to życze powodzenia -.-'

Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???
Moge być doświadczonym graczem, jednak znudziła mi się postać i postanowiłem zrobić nową, będe miał 1 lvl, zobaczysz mój lvl i powiesz "O jakiś niedoświadczony gracz"?

Czyli z tego wynika, ze najwiekszym newbie w calej tibii jest sunrise bo expil najwiecej powyzej 8 lvla na roku. Gratuluje kretynizmu. X(
On napisał, że rook jest dla newbie, czyli nie dla Sunrise, a wogóle co się tak na wszystkich rzucasz? Najpierw przeczytaj sobie regulamin forum Tibia.pl
@topic
Po co te bramki? No dobra bramki by mogły być, ale od mniejszych lvli...
ale i tak te bramki lvlowe to głupi pomysł...

Benedictus stoPIERWSZY
25-08-2005, 21:51
ty tak gadasz ze sa nooby to sie ku**a popatrz co ty piszesz X(
takie pomtsly z bramkami to swojej glupiej starej powiedz zeby ci takie bramki lvleowe do klopa i bo lodowki zamontowala brudasie
jeszcze jeden taki text ze ci nooby przeszakadzaja to cie w rl spotkam i cie ku**a to studzienki wrzuce szczurom na pozarcie X( X( X(
_______________________
szkoda ze takie s****ibomble jak ty siedza na forum i gadaja na nowych takie glupoty ciekawe jak ty siuraku wpadales w trapy i cie raty zabijaly co robiles??
suck mine dick .i.

Villemansson
25-08-2005, 22:40
K***a na tym forum napisalem moze z 2 albo 3 posty ale jak patrze na wypowiedzi takiego idioty jak Poisoner to az mnie krew zalewa. Gra na mainie jest monotonna?? Na Rooku tylko non stop bijesz te same potworki = monotonnosc, ciagle lazisz z lootem do sklepu = monotonnosc, wracasz znow bic potworki itp. itd. TO SIE K***A ROWNA JEDNA WIELKA MONOTONNOSC. Ty chyba naprawde nie dawales sobie rady na mainie. Pvp - enforced, rozumiem graja tam ludzie naprawde zdolni. Pvp - normalny serwer dla ludzi, co nie boja sie pk ani tego ze straca lvl czy skille. Non Pvp - to jeszcze rozumiem, duzo osob zaczyna na tych serwerach i juz na nich zostaje, czesc osob przechodzi na nie bo pk nie daja im spokoju. Rookstayer - TEGO K***A NIE ROZUMIEM. Zero zabawy. Na mainie zawsze pomyslisz : Wejsc w ta dziure czy nie? Bedzie tam cos groznego czy nie? A na Rook'u? Zostawiasz postac gdzie chcesz i idziesz sie wykapac bo i tak nawet jak by ci neta na 3 lata odlaczyli to bys nie padl bo ta nie ma na czym. Zero dreszczyku emocji, zero wspolnych wypraw ze znajomymi ( jezeli dla ciebie 3-4 maski siedzace na rotach to jush jakis hunt no to ci gratuluje ) Powiedz mi czlowieku jaka ty masz przyjemnosc z gry? Na rook'u brakuje wszystkiego co by moglo naprawde przyciagnac czyjakolwiek uwage zeby mlucic dzien w dzien te same potwory, przechodzic przez te same obszary itp.

Snajper z Opola
25-08-2005, 22:48
Poisoner sam jestes n00bem zawszony szczylu ***any przez stado murzynow z Afryki jestes po***any s*******aj na kapuche a nie grasz w ta gre chyba jest troche za madra jak na ciebie !! X( Najbardziej mnie roz***ales tekstem ze Sunrise ma 430 lvl na maine a Instynkt 300 jestes idiota jak jestes takim koksem to zrob 150+ lvl na mainie a nie *******isz jestem ciekawy czy instynkt jak by grala na mainie to by zrobila chociaz 130+lvl (watpie) Sunrise moze lizac kape Eternalowi Cacherowi frajerze !! X(

Inkaso
26-08-2005, 03:02
To dlaczego zgodnie z twoja filozofia w tibii w ogole istnieja bramki lvlowe, skoro mowisz, ze wszyscy moga wszedzie chodzic?

Eh...ale my tu chyba mówimy o Rooku a nie o calej Tibi co? Popatrz lepiej co inni sądzą o twoim pomyśle. Każdy się z tego śmieje i uważa na nierealne więc skończ już.

musc
26-08-2005, 10:00
ja . jakie zwas so . kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania ale jak sie z tym nei zgadzacie to nie jezidzicje mu po rodiznie jak to jedna osoba zrobila ani tez nie musicie tak go wyzywac porostu anpsizcie ze glupi pomysl i tyle kazdy to zrozumie

Bunny
26-08-2005, 10:23
Tak więc można zgodzić się z wieloma osobami, jednakże nie powinniśmy zapominać o kilku ważnych rzeczach.
1. Rookslayerzy "powinni być" (chodź sam wychodzę z założenia, ze są) dla zaczynających grę, dlatego, że niekiedy niektórzy ludzie zaczynają dopiero grę i potrzebują pomocy z rozwianiu jej tajemnic.
2. Rook jest to tylko wyspa przejściowa do zapoznania się z ogólnym game-playem, więc nie rozumiem czemu mówisz iż oni zabierają Ci exp'a. Ważnym faktem jest to, że to Ty niepowinieneś być na Rooku a nie oni.
3. Ten kto jest Rookslayerem powinien wykazywać się przejrzystością języka i nienagannym zachowaniem. Ponadto powinien być zawsze skory do pomocy i otwarty na prośby tych którzy potrzebują pomocy ze strony owego gracza.
@Topic
Sądze, że wprowadzenie bramek nie jest wyjściem ( argumenty powyżej ^)

Benedictus stoPIERWSZY
26-08-2005, 11:51
Musc, przepraszam za wszystko!

musc
26-08-2005, 13:20
ty frajeze mi nie chodzi o te jego zasrane bramki lvlowe tylko ze sie tak do newbies dopier***a i stul pysk mule pasiasty, Musc ty zezowaty frajerze, ***any w odbyt przez zarzyganego pedala, jestes niedomytym burakiem, pieprz gowno przez rure wypierdzie goluma, ty zafajdany krowi buchaju rozjechany przez tira na autostradzie A4, gryz batona przeczochrany obciagancu z koziej dupy! X( X( X(


wzniecilo cie to ze mnei znawywzywales stales sie przez to lepszy?? bo ja sodze ze se tlyko nabijasz posty(to byl twoj 4 post hyba) czy ja cie wyzywam nie a ty odrazu mnei wyzywasz i jesli ci nei hodzi o bramki lvlowe to na hu* oglodasz ten temat i go komentujesz

Benedictus stoPIERWSZY: przeprosiny przyjete

poisoner
26-08-2005, 14:21
Jednym slowem szkoda slow na wasze bezsensowne wypowiedzi. Nie wnosicie niczego do tematu, tylko sie w****iacie jak male dzieci ktorym mamusia zabrala zabawke i jezdzicie bo mnie. Czy ja napisalem o kims ze jest kretyn bo nie akceptuje bramek lvlowych??? A wy bez przerwy mnie wyzywacie!!! Ciekawy jestem czy byscie na rl byli takie pakery jak tutaj udajecie? Nie podobaja wam sie bramki lvlowe, to powiedzcie to grzecznie, a nie z morda na mnie ze jestem skonczonym idiota. Chcesz kogos obrazic, bo ci zycie niemile? To rob to na rl, a nie bedziesz spamowal mojego tematu. Nie masz co napisac poza bezsensowym "to idiotyczny pomysl" to nie pisz nic, bo od niektorych wypowiedzi to mozna *******ca dostac. Ja nikogo nie obrazam za to ze ma odmienne zdanie, wiec i mnie nie obrazajcie. A takie wypowiedzi jak ta benedictusa to prosze moderatorow, zeby byly jak najszybciej usuwane. Co ci niby musc zrobic ze go tak wyzywasz? Obrazil cie? Twoj komentarz swiadczy o poziomie twojej inteligencji, pewnie jestes zakompleksionym na rl dzieckiem ktoremu wszyscy dokuczaja i teraz sie mscisz w necie. Prosze moderatorow o usuniecie tego komentarza i innych uzytkownikow o zachowywanie sie zgodne z regulaminem. Koniec kropka. X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

xtomixx
27-08-2005, 11:08
NOOB PLX - To co ja mam do 8 lvl chofzić z clubem o jacketem - to jest śmieszne -.- temat do zamknięcia a ten kto go wymyślił prosi o warrna -.- niech tylko dla ciebie ustalą takie bamki - zobaczysz jak fajnie przechodzić rooka w rok X( X( X( :confused:

Dragu
27-08-2005, 11:46
omg noob normalni ludzie wychodza z rooka na 8 lvl -.-

musc
27-08-2005, 12:35
omg noob normalni ludzie wychodza z rooka na 8 lvl -.-

a co rookstayerzy to neinormalni ludzie czy jak?? tak samo normalni jak i ty co ze komus sie podbra gra na rooku a nie na meinie to jest neinormalny zastanow sie a te bramki lvlowe byly by po to zeby pomoc rookstayeromw expieniu a nie w utrudnianiu pzejscia rooka

Nicolo Family
27-08-2005, 14:52
hehe wedlug mnie jak sie rooka przejdzie to od razu powinno sie pojsc na maina a nie lazic po rooku jescze dluzej B)

Trevor
28-08-2005, 17:13
A jak sobie wyobrażasz, żeby osoby które idą na maina zdobyły chain armora, carlin sworda i reszte sprzętu? Przecierz nie każdy ma kolgów którzy coś dadzą. Nie zawsze da się kupić scale armor(bo kto tym handluje) i całą reszte? Pomyśl logicznie-jak taki świerzo upieczony gracz miałby sobe dać radę na mainlandzie?
Samą kasą nie wyrzyje. Coś jednak musi mieć.
A tak na marginesie: Cipsoft nie popiera rookstayerów.


Edit: Jakby miały by już być te twoje bramki lv to:
Jaskinia rotów - 6lv
Mino hell - 5lv
Chain armor - 4lv
Albo coś w tym stylu. Ale napewno mniejsze/równe 8.


@ up

A jak sobie wyobrażasz to na mainie ze 50 lvl nie ma magic sworda?

Szymonorius
11-09-2005, 19:56
Ale mi chodzi o to zeby dobrze mialy i nooby ktore pozniej pojda na maina (beda chodzily na odpowiednie dla nich potwory, a nie minosy czy roty) i rookslayerzy, ktorzy w ten sposob bede mieli gdzie zgarniac duzo expa bo nie beda im sie takie 4-5 lvle pałętały i bily minosow czy rotow oraz zabieraly loota. :p


A z kąd wiesz , że koleś na niskim lvlu jest noobem?!
Może ma postać hight lvla i ma dobry sposob na mino/roty
Ja nie popieram bramek lvlowych na rooku :]

Dreamersik
11-09-2005, 22:06
A czemu CipSoft nie zrobi czegos takiego:

Jesli ktos nabil 8lvl ale nie wychodzi z rooka, to po pierwszym logu automatycznie wyrzuca go na maina do losowego miasta(carlin, venore, thais :P)

Quezacoatl
11-09-2005, 22:48
OMG o co się tak kłucicie?
Cipy nie zrobią tych bramek więc nie ma o czym gadać (ale też coś powiem).

@Poisoner
Doceniam twoją wytrwałość w graniu (i odpowiadaniu na posty) ale stwierdzenie że 100 lvl na mainie zrobi każdy idiota nie było mądre :confused: tak jak to co mówiłeś o huncie na Demony (że niby nie ma adrenaliny bo cie nie zabiją lol? :D ), jak dla mnie siedzenie na rooku to nie jest gra bo na rooku masz baaardzo ograniczone możliwości np: mało potworów brak czarów i lepszego eq. Wiadomo że każdy gra gdzie i jak lubi ale sorry to co ty opisujesz to jest już noobstwo np: trapowanie takiego 3lvl newbie. X( :evul:

Jeszcze jedno ty byś chcial całego rooka dle siebie i innych rookstayerów a nie dla innych newbies którzy zaczynają grę?. X(

@up
Dobry pomysł ale nie od 8 lvla bo są goście co lubią posiedzieć na rooku dłużej .Według mnie rookstayerzy (a nie slayerzy jak wielu pisze) powinni pomagać innym graczom a nie przeszkadzać zajmować respy i trapować ,powinni dostawać zezwolenie od cipów na zostanie na rooku (to sie Poisonerowi nie spodoba) w charakterze bardziej tutora niż rookstayera.

@Topic
Bramkom mówimy stanowczo nie (chybaże dodatkowym miejscom z trudniejszymi potworami (specjalnie dla rookstayerów)

Nadol
11-09-2005, 22:55
Ja na rooku mam 12lv i nie wydaje mi sie zeby te bramki byly potrzebne, chociaż czasami nooby sa wstretne i opieprzaja ze wszystkiego. Może powinny zrobic 1 takie miejsce gdzie mozna wchodzic tam np od 12lv i ekspic na czymś trudniejszym :D

karłowaci
12-09-2005, 14:04
Ostatnio na roku jest coraz wiecej noobow. Aby temu zapobiec proponuje wprowadzic na roku bramki lvlowe. Oto moje pomysly na takie bramki:
Jaskinia rotów - 20 lvl
Mino hell - 18 lvl
Chain armor - 15 lvl
Uwazam ze wszyscy byliby wtedy zadowoleni poniewaz:
1. nooby nie chodzilby do tych miejsc a wiec nie zostalyby strapowane i nie zaliczyly deda
2. kazdy expilby na swoim poziomie, tzn.: ludzie ktorzy ida na maina expiliby na orkach i trollach gdzie expiloby im sie duzo szybciej niz na minosach lub jeszcze gorzej rotach, ktorych bije po 8 noobow i kazdy zbiera minimalna ilosc expa, a rookslayerzy expiliby wlasnie w tych miejscach z bramkami lvlowymi i nie chodziliby na orki i trolle, a wiec nie zabierali expa ludziom ponizej 8 lvla (rookslayerzy sa silniejsi i zgarniaja wiekszosc expa + z reguly tez loot)

każdy jest na początku noobem i nierozumiem czymu nikt ich nienawidzi jak zabierajom komus loot
był szybszy to jeso loot i moze niekazdy chce nabijac 15 level zeba na chain armora pojsc jak idzie sie na niego na 2 levelu ^^

pulpi
13-09-2005, 20:26
Masz racje powinno tak byc ba mam dosyc platajacych sie noobow 8o

Baron
13-09-2005, 20:50
Ja uwazam ze nooby albo newbie jak kto woli sa czescia rook-a nie nie mozna zrobic czegos takiego jak bramek levelowych gdyz przez to zycie na rooku stanie sie strasznie monotonne
Ps. Sam jestem rookstayer-em ( na 28 lev ) i nooby nie raz daly i dawaja ;) mi sie we znaki ale cuz taki juz jest nasz los

seedee
13-09-2005, 23:43
bramki lvlowe to jakas brednia, rook ne zostal stworzony do tego zeby na nim zostawac, cala filozofia, skoro nubeb ginie w mino hell to juz jest tylko jego problem

kacper-96
12-06-2006, 15:52
siema jestem kacper jesli chodzi o bramki lvlowe to dobry pomysł KURWAMAĆ

Kshaq
12-06-2006, 16:11
Nie no... Kolejny mały noobek na forum, który uważa się za mistrza...
Dam ci dobrą rade Kacper... Nie pisz w tematach, które były założone już dawno, a ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia, wniesienia czegoś nowego lub zainspirowania swoją wiedzą wyjaśniając bardzo ważna sprawe...

To się kieruje nie tylko do niego, ale do całego forum.

Horgar
12-06-2006, 19:09
Hmm.. nasz kolega chyba sądził że nabije posta w starym temacie i nikt tego nie zauważy.