PDA

Pokaż pełną wersje : Jak być fajnym?


Zlodziej
30-08-2005, 18:25
Po przeczytaniu kilku threadów na tibia.com i po obserwacji kilku graczy, stwierdziłem, że można spokojnie napisać algorytm pod tytułem "jak udawać, że jesteś fajniejszy niż jesteś na forum.tibia.com"

*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer

Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)

Xetor
30-08-2005, 18:34
jak dla mnie to głupi poradnik ...

nevuś
30-08-2005, 18:38
:] Jak dla mnie to nie ma co tu komentowac:]

xemmoe
30-08-2005, 18:39
jak dla mnie to głupi poradnik ...

Bo taki miał z założenia być.

Opuszczony
30-08-2005, 18:40
Hehehehehehehheheheheheheheheheheheheheh :p To raczej nie poradnik :p Ale śmieszne xD :p


Ja już jestem fajny! Jak widać! :p

Pramus
30-08-2005, 18:42
Ja mysle, ze to powinno zostac poradnikiem z przymrozeniem oka ;] heuhauehua

Rybzor
30-08-2005, 18:50
Zlodziej pisze jak byc fajnym, nic dodac, nic ujac:P

Mimo-vader
30-08-2005, 18:52
1 wielka zamóła. Koleś ma chyba nierówno pod sufitem -.-.

Tibio-gracz
30-08-2005, 19:07
Hehehehehehehheheheheheheheheheheheheheh :p To raczej nie poradnik :p Ale śmieszne xD :p


Ja już jestem fajny! Jak widać! :p

Nie jestes fajny bo masz pacca. ;)

Yoh Asakura
30-08-2005, 19:14
:] Jak dla mnie to nie ma co tu komentowac:]
To po co napisałeś tego posta ?
@Topic:
Czyli ja już nie moge być fajny bo mam:
a) 80~ lvl.
b) Pacca (jeszcze 2 tygodnie)?

Scream
30-08-2005, 19:26
jeszcze jeden punkt : do swojego wieku zawsze dodawaj 1 przed pozostalymi cyframi. I widac ze sie dotego zastosowales.

Pacek
30-08-2005, 19:41
jak dla mnie to poradnik spamera, wrzoda i upierdliwca forumowego. Bardzo przydatny idiotom aby wiedzieli jak być jeszcze wiekszym idiotą i dotego upierdliwym idiotą. Nie wiem czy to że temat sie nazywa "fajnym graczem" pisaleś z ironią czy na serio ale strasznie głupawe. Ponieważ ogólnie rzecz biorąc jak sie nie ma nic do powiedzenia to sie nie powinno odzywać

Wufei
30-08-2005, 19:41
fajnym się nie opłaca być ... lepiej być ivul jak jesteś fajny to cie wszyscy w dupe kopią.. znam to (z tibii ofcorz:P)

Norrin
30-08-2005, 19:57
Rewelacja...
Już w życiu nie będę fajny... :(
Chociaż...idę sobie postać ubić o 40 lvli :D

Gangrel
30-08-2005, 21:08
@Pacek

Zlodziej pokazal pewien proces w sposob ironiczny. Moze i jest to stosunkowo zabawne ale prawdziwe. Czy zatem prawda jest glupia?

Dabek
30-08-2005, 21:13
jak dla mnie to głupi poradnik ...
1 wielka zamóła. Koleś ma chyba nierówno pod sufitem -.-.

Taak, to zdecydowanie dobrze że "Świat według Kiepskich" schodzi z anteny, bo poczucie humoru co poniektórych najwyraźniej zatrzymało się na poziomie gagów z tego serialu...

Opuszczony
31-08-2005, 09:57
Nie jestes fajny bo masz pacca. ;)

JESTEM FAJNY ! A co do mojego avatara to jest Fake bo "Khunda" ma dopiero 5 lvl xD:P Nie mam paka nie będę mieć i nie miałem :p... no miałem ale mi kolega w prezencie dał xD:P

jak dla mnie to poradnik spamera, wrzoda i upierdliwca forumowego. Bardzo przydatny idiotom aby wiedzieli jak być jeszcze wiekszym idiotą i dotego upierdliwym idiotą. Nie wiem czy to że temat sie nazywa "fajnym graczem" pisaleś z ironią czy na serio ale strasznie głupawe. Ponieważ ogólnie rzecz biorąc jak sie nie ma nic do powiedzenia to sie nie powinno odzywać

Hahuehuhaehuaeaehuaaea *można się już śmiać? :confused: *

Jerkov Thundersword
31-08-2005, 15:22
Cóż... jak dla mnei zeby być fajnym wystarczy być sobą :P

Scream
31-08-2005, 16:06
Taak, to zdecydowanie dobrze że "Świat według Kiepskich" schodzi z anteny, bo poczucie humoru co poniektórych najwyraźniej zatrzymało się na poziomie gagów z tego serialu...
humor w sw. wdg. kiepskich jest znacznie lepszy od tego, co prezentuje pierwszy post w tym temacie.

Zlodziej pokazal pewien proces w sposob ironiczny. Moze i jest to stosunkowo zabawne ale prawdziwe. Czy zatem prawda jest glupia?
jak dla mnie nie jest to ani ironiczne, ani smieszne, bo poprostu nie ma w tym kszty prawdy. Ktos poprostu dal autorowi nieprawdziwe dane. Widac ze w tibi wychowal sie z polakami 7-13lv.

Zlodziej
31-08-2005, 16:42
@ Scream

Nie rozumiem dlaczego się tak bulwersujesz. Jeżeli nie podoba ci się mój poradnik jak zostać "fajnym", to znaczy, że albo już jesteś "fajny", albo że ci się nie podoba bo się nie podoba. Ale nie musisz się do niego stosować, ani się tutaj fafarafić na tym forum. Jakoś przeboleję, że mnie nie lubisz, ale jest mi z tego powodu bardzo przykro ;(

Widzę, że niektórzy rozumieją mój "point of view" i cieszę się niezmiernie z tego, że nie jestem osamotniony w moich poglądach.

Ktos poprostu dal autorowi nieprawdziwe dane. Widac ze w tibi wychowal sie z polakami 7-13lv.

A tego to po prostu nie jestem w stanie zczaić. Nie wiem, kto miałby mi podać nieprawdziwe dane, bo do tego co napisałem doszedłem akurat sam, z nikim się nie konsultowałem. Poza tym nigdy w Tibii się nie "wychowywałem". Wychowali mnie (mam nadzieję, że mnie wychowali) moi rodzice.

Scream
31-08-2005, 16:52
forum sluzy miedzy innymi do wyrazania swoich opini, co przez moje posty wlasnie robie, a to co pisze nijak ma sie do tego czy cie lubie czy nie. A twoj point of viev jest bledny. Rozumiem ze twoj poradnik ma byc troche ironiczny i naciagany - ale i tak sie mylisz >.<

Rethfing on Aldora
31-08-2005, 22:33
Nie wiem po co ktoś miałby się stosować do twoich rad. Każdy kto umie gadać po angielsku, ma poczucie humoru, lubi się bawić, ma czas dla kumpli, itd. jest fajny. Po co mam spamować na forum ?? Ludzie będą widzieli że jestem spammer, i będą mnie uważali za idiote. Piszesz, żeby nie mieć lvlu wyższego niż 35 bo to już mianiactwo itd., a postowanie w każdym temacie na forum to nie maniactwo ?? -.- Mam kumpla, Aldruhn, na Aldorze, nie zawsze ma czas żeby gadać, ale wyraża się czesto na forum, robi sobie jaja w grze i takie tam, ma 105 lvl, zrobił go w kilka miesięcy. Nie wiem co tu pisać, bo już sie gubie, takie pierdoły dżizas...

Thimburd
01-09-2005, 16:40
Hehehe, świetny tekst. ;) Nic dodać, nic ująć.

Xyrius
01-09-2005, 17:43
Można stwierdzić że 'śmieszne' - na swój sposób... na dole wystarczył dopisek
'Ten tekst był pisany całkowicie nie na trzeźwo i całkiem nie na poważnie' :P
Może wtedy by co niektórzy załapali.

Chessterr
01-09-2005, 17:56
Zajefajny. Powinni to dać do poradnikó :D Dodaj jeszcze screeny

Flash_Radzio
01-09-2005, 20:54
eeeee.... nie czaje:/ ja mam 20 i dalem chara kumplowi do poexpienia czy ja tesh jestem fajny??^^ a po co spamować-.- ?? by cie zbanowali??-.- thx-.-

Dani Filth
01-09-2005, 21:14
Bardzo fajny poradnik, ale nie radze się stosować bueheh, powiększ go ^^ .

Co do statusu Xetora czy jak mu tam. Masz miły status, zapewne uwielbiasz HIP-HOP?? phi..

Zlodziej
06-09-2005, 17:05
forum sluzy miedzy innymi do wyrazania swoich opini, co przez moje posty wlasnie robie, a to co pisze nijak ma sie do tego czy cie lubie czy nie. A twoj point of viev jest bledny. Rozumiem ze twoj poradnik ma byc troche ironiczny i naciagany - ale i tak sie mylisz >.<

A kim ty jesteś, żeby mówić mi czy mój "point of view" jest błędny czy nie? Masz jakiś monopol na prawdę? Skoro forum jest do wyrażania opinii, to wyraziłem swoją pisząc mój poradnik i tyle... ale domyślam się, że jesteś raczej typem człowieka, który po prostu "wie lepiej", więc najlepiej skończmy tą dyskusję...

Angelus
06-09-2005, 17:32
Przyznaj się , komu " ukradłeś " ten zajefajny tekścik ... lol
Uwielbiam takie zgrywne poradniki , coś się dzieje nowego ,
a nie po raz tysięczny ktoś się pyta : mam skille xx i level xx , mogę blokować gs-a ? <pawik>
Nie przejmuj się stary , większość małolatów guzik z tego zrozumiała .. hehe
Dla nich jedno jest jasne , nie mogą mieć 35 lev. bo przestaną być fajni .. lol
Cóż , żeby zrozumieć ironię kryjącą się w tekście , trzeba trochę pomysleć.
A nie każdy ma na to czas , w końcu dziś trzeba wbić kolejny level :)))

Tak przy okazji , mam jedno pytanko: ma ktoś może na zbyciu plate armor ? plz ,plz .. hahaha

Scream
06-09-2005, 18:27
A kim ty jesteś, żeby mówić mi czy mój "point of view" jest błędny czy nie? Masz jakiś monopol na prawdę? Skoro forum jest do wyrażania opinii, to wyraziłem swoją pisząc mój poradnik i tyle... ale domyślam się, że jesteś raczej typem człowieka, który po prostu "wie lepiej", więc najlepiej skończmy tą dyskusję...
zastosuj sie choc w pewnym stopniu do swoich rad i pozniej napisz, jak bardzo jestes teraz popularny i lubiany.

rapax
06-09-2005, 18:30
A mnie sie ten tekst podobal. Nietypowy i smieszny zarazem. U mnie tez jest kilku takich kolesi a jeden zupelnie pasuje do opisu ma ponad 7k postow, 6 lvl, wszedzie go pelno np na game-chacie (chociaz ostanio mniej), jest drugi lub pierwszy w fist fighting. Jedyny zgrzyt w tym pieknym obrazie to posiadany przez niego pacc. ;)

Anteks
06-09-2005, 18:40
Po przeczytaniu kilku threadów na tibia.com i po obserwacji kilku graczy, stwierdziłem, że można spokojnie napisać algorytm pod tytułem "jak udawać, że jesteś fajniejszy niż jesteś na forum.tibia.com"

*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Jak dla mnie to do bani ten ""poradnik" jak zostać zbanowanym"
Ehh...
Ludzie nie macie nizego lepszego do roboty??
Zapytaj sie mamy czy nie trzeba odkurzyć albo wynieść śmieci, posprzątaj w pokoju lub skoś trawnik przed chałupą. (Sorry za offtopic ^^)
Dziekuje za uwage...

Zlodziej
06-09-2005, 20:57
zastosuj sie choc w pewnym stopniu do swoich rad i pozniej napisz, jak bardzo jestes teraz popularny i lubiany.

Po pierwsze - nie rozumiem co do mnie mówisz

Po drugie - [...] skończmy tą dyskusję...

PharadoX
06-09-2005, 21:05
Ale beton. Btw gdyby wszyscy byli tacy jak napisałeś , niamiałby Cie kto podziwiać :p

Btw , ale beton :D

20 postów dziennie? :D :D :D
Człowieku gdyby każdy pisał tyle postów , to było by 10 razy więcej moderatorów. Jeśli ktoś odpowiedział na pytanie , to poco pisać to samo? Żeby moderator miał więcej do sprawdzania? Można najwyżej poprawić tą osobę jeśli nie wytłumaczyła wszystkiego albo się pomyliła.

matkow21
16-09-2005, 22:15
No czemu się czepiacie poradnik wyj...pip(pip) spoko i powinni go dodaĆ spoko.

Wichru
17-09-2005, 09:45
Rotfl i co przeczytalem to i jestem fajny ?:d

Daku
21-09-2005, 23:15
Ja nie jestem fajny =( ;p Btw: dopisałbym jeszce punkcik:

*Przecinki zamień na potocznie używane słowo 'Kur*a'.Klnij ile wlezie.Każdego napotkanego człowieka zwyzywaj (nawet jeśli bedzie to high-lvl).Przecież jesteś twardy kur*a czyż nie? xP


Mniej więcej coś takiego ;p

Morok Wampir
21-09-2005, 23:25
20 postów dziennie?
Człowieku gdyby każdy pisał tyle postów , to było by 10 razy więcej moderatorów.
Hehe a ja na www.k20.pl nabijałem kiedyś postów, miałem średnią 31 dziennie :D.

quiqqly
21-09-2005, 23:39
temat bez sera....ale z dżemem xD

$eba
25-09-2005, 16:31
Na mojm świecie jest kilka takich noobow...... właza na tibie ale maja wysze lvl jesli ktos nie ma lvl powyrzej 50 to nie odpowiedza mu nawet ktora godzina a na RL jak bys ich spotkal to bys pizgal a pizgal :]

Rabanbar
25-09-2005, 17:03
Ban him please. Dał bym raporta ale za dużo odpowiedzi było. :ban:

Rybzor
29-09-2005, 15:44
Ban him please. Dał bym raporta ale za dużo odpowiedzi było. :ban:
sam sie zbanuj

Pietru
29-09-2005, 22:12
Ja jestem uzaleznionym od tibi wiec ten poradnik nie zmieni mojego stosunku do tibi.Tylko jak sie wyleczyc z tego uzaleznienia? 8o

Koronowany rycek
29-09-2005, 22:15
Ja jestem uzaleznionym od tibi wiec ten poradnik nie zmieni mojego stosunku do tibi.Tylko jak sie wyleczyc z tego uzaleznienia? 8o

Wywalasz tibie z kompa bierzesz bejsbola rozwalasz kompa idzesz do burdelu zabawiasz sie i wyleczony-.-
Glupie pytanie..
Pomyśl logicznie


@Topic
Głupie:)

MarkoRoz
04-10-2005, 21:33
Eeeee...

Ty studiujesz psychologie czy jak ?? i co to za poradnik :D !?

Czlowieku ty nas nieucz jakimi być bo ja naprzykład takich nielubie jak napisales w poradniku...
Takie banały to możesz świeżo upieczonym graczom wciskać :]

A tak na koniec: TY NAPRAWDE MASZ NIERÓWNO POD SUFITEM ( MOŻE I PODŁOGE MASZ KRZYWA :evul: )

Heliwurab
04-10-2005, 21:45
@wszyscy którzy gościa bluzgają itp.

zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie w poradniku. Ten poradnik ma charakter mocno ironiczny!
CZYLI JEST TO NAPISANE "DLA JAJ". Odpuśćcie sobie pisanie "porządnie", bo robicie z siebie palantów nie wiedząc nawet o co chodzi.

@Topic
Widzę że przeniosłeś ten topic w końcu do odpowiedniego działu ;) Długo się kurzył nie tam gdzie trzeba.

Andrea
05-10-2005, 00:23
Fajna ironia. Mi się podoba. :)

Szampan0
05-10-2005, 22:15
Śhuehue :> Fajny poradnik :DDD No coment plax ; p

Hokage
05-10-2005, 22:34
HeHeHe dobre ale co to da ,że będe pisał na jakimś foum z tylko kilkoma tematami z czego 90%tematów to moje a jedyna osoba ktura bedzie mi odpowiadała to bedzie moderator.Troche nedzne a nawet bardzo.

Kurtwood
12-10-2005, 13:21
Mnie sie podoba :blazen:

Wielki Mati
12-10-2005, 17:34
:crusader: Mowcie co chcecie :D dla mnie ten poradnik jest STuKNiĘtY :Dno ale ... moze komus sie podoba ;)

Harven
12-10-2005, 18:42
Fajny i zabawny "poradnik", ale nie skorzystam z tamtych rad :P

Jivi
14-10-2005, 08:56
Wiesz gdyby nie to ostatnie zdanie to nabruździłbym ci za dawanie tak niepraktycznego poradnika, ale że podkreśliłeś że to ironia to można to uznać za fajny tekst, ale do poradnika to mu jeszcze daleko...

p.s. ja w przeciwieństwie do pewnych osób tu piszących nie uważam że jestem fajny bo szablon zamieszczony w tym tekscie nie nakłada się na mnie choćby z powodu "(...) nie możesz mieć pacca (...)" poza tym nie zgadzam się z ideą tego "poradnika"

M!n3k
14-10-2005, 09:18
poza tym nie zgadzam się z ideą tego "poradnika"
A ja się zgadzam. Było juz kilka takich idiotów na tym forum, którzy zaspamowali swoimi postami forum, a później odeszli robiąc zamieszanie -.-
Najszersza prawda, tylko że z ironią ;).

Raczej to nie jest poradnik :>
Gdyby ktos to uznał za poradnik, juz by teraz było z 20 nowych "fajnych"...
Mnie to nie obchodzi czy jestem "fajny" czy nie. Ja nie jestem na tym forum po to, żeby być "fajnym"

Guriel
14-10-2005, 11:19
ja chyba jestem fajny, wiecie? nigdy nie mialem pacca moj najwyzszy lvl to 32 i nie gram w tibie bo mam port 7171 zablokowany, i co? fajny jestem , co? :p

a tak na serio to glupi ten poradnik.... ;D (niezly brecht mialem jak go czytalem)

Bradwen Hellscream
14-10-2005, 13:17
ahahahhaahahahhahahh hahahahahahha owned :F

ale co do tego 35 lvlu to bym sie nie zgodzil ; ] juz duzo razy widzialem ludzi "fajnych" na wyzszych levelach ; ]

Marek Tibioman
14-10-2005, 14:13
LoL co to za poradnik to sa jakies zwykle brednie jakiegos *** ktory nie lubi h lvli, bo juz pewnie nie raz mu zycie popsuli i nie zna sie zupelnie na tibii!!! Nie kazdy z 35+ levelem kradnie, s*a sasiadowi na wycieraczke itp. Taki jest moje skromne zdanie. Dno.

oko saurona
16-10-2005, 18:45
nie moge xD

w tym poradniku najlepsze sa komentarze osob ktore hcyba nie wiedza co to ironia ;p "ej ty to glupie jest, ja jestem fajny bez tego poradnika!!11111111onoenoeneoneoe"

Misza
16-10-2005, 19:12
LoL co to za poradnik to sa jakies zwykle brednie jakiegos *** ktory nie lubi h lvli, bo juz pewnie nie raz mu zycie popsuli i nie zna sie zupelnie na tibii!!! Nie kazdy z 35+ levelem kradnie, s*a sasiadowi na wycieraczke itp. Taki jest moje skromne zdanie. Dno.
Widać mistrzu, nie zrozumiałeś tego tekstu... Wiesz co to ironia? Takie coś, co wyskakuje z krzaków i gryzie cię w rzyć... W życiu! Pomyliłem kartki ;)
Ale widać, że nie jesteś wystarczającą rozgarnięty, by ten tekst zrozumieć...
@ reszta denerwujących się "jaki ten tekst głupi" - Poradnik miał ostatnio edita 30-08-2005 o 17:29, czyli ostatnie zdanie ["Ten tekst ma charakter..."] zostało doda ne najpóźniej wtedy, bo edit z nim mógłbyć wcześniej. Za to pierwsza odpowiedź do tematu miała mejsce około 5 minut po tym edicie... Czyli co? Albo nikt nie wiedział co znaczy "ironia", albo uważał się za wszystkowiedzącego i po przeczytanu dwóch zdań wydał opinię... Ehh, ludzie ludzie...

Bart Simpsons
16-10-2005, 23:02
Dla mnie jest to przekomiczne. Uśmiałem się równo. Wszystkie odpowiedzi panów ,,ja wiem najlepiej B) ,, jeszcze mnie bardziej rozbawiła. Na poradnik się nie na daje, ale i tak jest debeściackie. :D

Scream
16-10-2005, 23:53
Widać mistrzu, nie zrozumiałeś tego tekstu... Wiesz co to ironia? Takie coś, co wyskakuje z krzaków i gryzie cię w rzyć... W życiu! Pomyliłem kartki ;)
Ale widać, że nie jesteś wystarczającą rozgarnięty, by ten tekst zrozumieć...
@ reszta denerwujących się "jaki ten tekst głupi" - Poradnik miał ostatnio edita 30-08-2005 o 17:29, czyli ostatnie zdanie ["Ten tekst ma charakter..."] zostało doda ne najpóźniej wtedy, bo edit z nim mógłbyć wcześniej. Za to pierwsza odpowiedź do tematu miała mejsce około 5 minut po tym edicie... Czyli co? Albo nikt nie wiedział co znaczy "ironia", albo uważał się za wszystkowiedzącego i po przeczytanu dwóch zdań wydał opinię... Ehh, ludzie ludzie...

jeden z najsmieszniejszych(mimo tego ze nie taki byl cel autora), najglupszych i jednoczesnie zalosnych postow pisanych na powaznie jakie widzialem na tym forum.
own3d.

Ney
17-10-2005, 00:15
*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

Hah, no fakt, lepszy opis zbuntowanego samotnika, niż kserokopia większości opisów:
"My friends:
(tu zostaje wymienionych 10 największych lvli na serwerze)"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

No tak się składa, że ja np. do pewnego czasu byłam zdecydowaną przeciwniczką płacenia smsami, albo kasą za udogodnienia w grze, czy na stronach. DO PEWNEGO CZASU. Zdążyłam się przyzwyczaić, że niedługo na żadną stronę nie będzie się dało wejść bez wysłania smsa, albo wykupienia promocji...

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

A co za wstyd być uzależnionym od gry? Lepsze to, niż uzależnienie od narkotyków itp świństw. Poza tym po kiego osoba na lvlu wyższym niż 35 miała by kraść?:/
BTW - tak się składa, że właśnie po 35 lvlu większość małolatów zaczyna się panoszyć... A rzadko kiedy przed...

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

Kiedy masz lagi, nie chce Ci się grać, albo jest wieczór i wszędzie pełno pkujących "BR?", to co innego masz robić?

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

Tym postem udowodniłeś, że chcesz być fajny...

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Ach, ile takich osób już na tym forum spotkałam.


A teraz wracając do ogółu posta... Trochę kiepska ta ironia...
Wiesz, też czasem mam ochotę w taki sposób podsumować, za przeproszeniem, pewnych idiotów, ale wolę to zachować dla siebie i nie dobijać jeszcze bardziej innych, porządnych użytkowników.
Heh, a najbardziej chce mi się śmiać, a nawet nie tyle się śmieję, co zaczynam żałować niektórych osób, które szkoda, że jeszcze nie wydrukują sobie tego posta i nie powieszą nad monitorem jako motta życiowego.
Mam nadzieję, że kiedyś się wyrobią.


Ach, i zapomniałeś dodać w swoim "poradniku", że jeśli chcesz być fajny, to musisz grać w Tibię tylko w markowych (oczywiście kradzionych) dresach i pkować innych, żeby wyżyć się, że Twoi rodzice wrócili z wywiadówki, na której oberwało im się za to, że złamałeś nos koledze z klasy, więc zabronili Ci wychodzić z domu, lol.
(Bez urazy dla osób noszących dresy i nie wykazujących zachowania opisanego powyżej:/ Bo zaraz mi świstną posty, że nietolerancyjna jestem. Ale chyba nie wszystko da się tolerować:/)

YeaP
17-10-2005, 07:53
@topic
I ty właśnie nabijasz posty na takich durnych poradnikach.
Jeszcze ktoś weźnie to do serca i przychody z pacc spadna :D
(A może ty to napisałeś, aby expowiska berdziej odludnić?? ) 8o

Ihuar
17-10-2005, 12:03
Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)



To po co go w ogóle dawaleś.... jak dla mnie to są totalne głupoty... to nie jest śmieszne a pewnie taki chciałeś osiągnąć wynik chyba że po prostu lubisz dawać durne posty "żeby zwiekszyć sobie licznik" Na jakim ty świecie żyjesz??

Ney
17-10-2005, 18:01
Co do posta wyżej...

Wiesz, wstawianie tekstów ironicznych, tak się składa, że ma sens... Oczywiście, jeśli one same w sobie coś przekazują, uczą, uświadamiają, zachęcają do przemyśleń...

To, że ten tekst i przemyślenia nad nim do niczego nie zmierzają, to już inna sprawa.

BTW: Ty swoim postem też dużo nie wniosłeś, jak widać. Powtarzanie tego, co napisali już inni, też jest swojego rodzaju nabijaniem postów. Po co coś pisać drugi, trzeci, dwudziesty, pięćdziesiąty raz?

Evilus
17-10-2005, 18:31
Ban him please. Dał bym raporta ale za dużo odpowiedzi było. :ban:
@Zlodziej:
mysle ze nie napisales tego tylko po to zeby pokazac jak bardzo jestes inteligentny..., ale po to zeby sprawdzic ile ludzi na tym forum wie co to jest ironia. i to o twojej inteligencji nie jest zlosliwe ale uwazam ze masz talent do pisania a to idzie wraz z inteligencja

roXen
17-10-2005, 22:16
lol co to za "poradnik" ? 0 expienia, facc, 0 questow itd. .... to ma sprawic ze ludzie beda cie lubic ? -.- po prostu ROTFL

boorex
17-10-2005, 23:22
@up: Kur** ludzie nie rozumiecie tekst ma CHARAKTER MOCNO IRONICZNY co za pajac -.-' !! wymiekam juz nie otwieram wiecej tego tematu :P

Ka'cus
18-10-2005, 00:48
Bardzo fajny przydatny :p poruszono dóżo kwesti ogółem COOL ;] i Gz dal autora poradnika 8o

Rethfing on Aldora
18-10-2005, 13:51
Szkoda, że nie poruszono dórzo kwesti, naszczęście tylko dóżo... lopl. A tak na temat poradnika, to serio do bani... Jeśli mam spamować mało uczęszczane forum, i odpowiadać na każdy post, to to będzie trudne, ponieważ rzadko będzie ktokolwiek odpisywał...

Ney
18-10-2005, 15:19
Bardzo fajny przydatny :p poruszono dóżo kwesti ogółem COOL ;] i Gz dal autora poradnika 8o


Widać, komó siem takie poradniki podobajom

Ręce opadają...

kocur_bury
26-10-2005, 10:34
jesteście fajni :)
naskakując na autora właśnie to udowodniliście :p

Cinos
26-10-2005, 16:19
Dobre kocur :D a ty burakou nie moja wina ze dopiero tutaj sie zapisalem i niewiem gdzie co jest ... :(

Vizharan
26-10-2005, 18:22
dziwne ;/ mi sie podoba :D ale ja nie jestem fajny bo mam 43 elita ;p :]

hide
26-10-2005, 18:58
Szkoda że tych 'fajnych' osób jest coraz więcej. Nie będe tu krzyczał o kogo mi chodzi -.-

Btw. zauważyłem [nie ja pierwszy] że żeby mieć dużo odpowiedzi trzeba założyć denny/nudny/niezrozumiały dla większości* topic i czekać jak się na ciebie rzucą :D

*niepotrzebne skreślić


Coś krótka ta lista ubergraczy, nawet jak na samą Secure :s [niestety jest ich znacznie więcej...]

Rah man
31-10-2005, 15:07
Zlodziej pisze jak osiagnał sukces :]

Jako poradnik nie jest dobry :)

Dragonz
31-10-2005, 20:06
Jestem fajny :D
1. Niemam paca (bo po co wydawac kase na cos co nie jest niezbedne do rzycia)
2. Tibia mi sie znudzila na 30 lvl
3. Na tibie wchodze po to by pogadać z kumplami
4. Jesli juz expie co sie zdaza niezwykle rzadko to expie zazwyczaj tylko i wylacznie sam.
Ci co mnie znaja to wiedza ze jestem fajny :D

majama
06-11-2005, 19:15
poradnik jest świetny :D
nie wszyscy załapali, ale wiadomo, fajnych nie brakuje

Ciara lae
08-11-2005, 09:56
właśnie na tym polega tibia zeby miec wysoki lvl i chronic kolegow a wrogow zabijac. zeby byc fajnym trzeba pomagac

Firespike
10-11-2005, 09:49
Jak mozna napisac taki chlam!!!!!!!!!!!!!????????????????
Przecesz smiac sie z tego chce :D :spam:

Khazar
11-11-2005, 12:19
Jak mozna napisac taki chlam!!!!!!!!!!!!!????????????????
Przecesz smiac sie z tego chce :D :spam:

ojj dzieciaczku dzieciaczku... przeczytaj ostatnie zdanie w poradniku, zapisz sobie, idz do szkolki i na polskim powiedz pani zeby Ci wytlumaczyla o co tam chodzi.

Saturas
14-11-2005, 20:59
Omg wes czlowieku :| nie zamulaj "Bez kOmentarza"

Blacq
15-11-2005, 23:35
Po przeczytaniu kilku threadów na tibia.com i po obserwacji kilku graczy, stwierdziłem, że można spokojnie napisać algorytm pod tytułem "jak udawać, że jesteś fajniejszy niż jesteś na forum.tibia.com"

*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer

Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)


Jak dla mnie ten poradnik jest bez sensu po co by byla tibia skoro nie robisz lvl to po co grasz? chce ci sie gadac ic se na gg i poszukaj w katalogu publicznym jakis rownych sobie osob.
RESZTE POZOSTAWIE BEZ KOMNENTARZA!

Deythwen
16-11-2005, 00:31
lolz ;P Czy mi się tylko wydaje czy 1/2 osób komentujących naprawde nie załapała że to jest żart? 8o

Jak dla mnie ten poradnik jest bez sensu po co by byla tibia skoro nie robisz lvl to po co grasz? chce ci sie gadac ic se na gg i poszukaj w katalogu publicznym jakis rownych sobie osob.

człowieku, zastanów się :) Ja bym to raczej nazwał ANTYPORADNIK. I rzeczywiście bardzo dużo się zgadza - "fajne" osoby się mnożą (suma IQ ludzkości jest stała... tylko populacja się zwiększa). W moich oczach twórca ma 10/10 :] gratz pomysłu i wykonania :p

Grzehoo
16-11-2005, 22:04
@up
Chyba nie załapali;) 'Poradnik' napisany z jajem, fajnie sie czytało.

goog
17-11-2005, 08:38
Większość komentarzy zostało napisanych przez ludzi "fajnych", zauważyliście? :P
Zlodziej prawie w zupełności się z tobą zgadzam.

Ignatius Fireblade
17-11-2005, 11:35
Podchodziłem do tego ostrożnie, bo poradnik "Jak być fajnym" brzmiał troche nOObem;p ale zrywałem boki przy czytaniu :) gratulacje! A co do tych niekumatych...nie, do was nic nie napisze :evul:

Matekneo
20-11-2005, 09:05
Lolz :D Spoxik PORADNIK ;) Co za kolesie chyba polowa niezalapala o co lazi -.- Ale gratki pomyslu ;) Mi sie bardzo sodobal ;)

Raul
20-11-2005, 11:36
Mi się ten "poradnik" podoba. Przedstawia prawdziwe zachowanie wielu osób, które chcą być lubiane, szanowane i znane, na różnych forach.

Mental II
21-11-2005, 22:39
Uhehe opis jednego gracza z klasy ktory ma 18 lat....Ujołeś to w samo sedno ten poradnik jest cool..

Regaster
27-11-2005, 08:45
Mi się ten "poradnik" podoba. Przedstawia prawdziwe zachowanie wielu osób, które chcą być lubiane, szanowane i znane, na różnych forach.
No niby tak, ale mieć 30 lvl i potem siedźieć pod dp? Żałosne :P zanim chodzić expić na jakies cool potwortki to nic nie robić cały dzień :p A wg mnie to... :topic:

Gallar
27-11-2005, 11:56
Żesz kurde ! Mam PACCa i juz nie jestem fajny :(
Ale nic. Za 19dni sie konczy i bede fajny B)

Crowner
28-11-2005, 16:13
psss !!! LÓL co tu komentowac? -.-

______________________________________

Astera RlZZZZZZZZ!!! xDD

Propan Butan
28-11-2005, 18:18
poradnik genialny :D szczerze najlepszy jaki widziałem

pozdrowienia dla autora

Ciara lae
03-12-2005, 16:51
dla mnie to głupi i nOObowaty nibytemat

PAnczop
03-12-2005, 17:09
Nie jestem fajny :(

Fire Dragon
03-12-2005, 17:38
Wiesz co. Lepiej skorzystaj ze swojego poradnika!! Najlepiej wogule nie grac wtedy bedziesz najza***istrzy!!
Człowieku ty sie zastanow 100 razy zanim cokolwiek napiszesz!!
"Zaspamuj caly temat" Qrwa za to mozna bana dostac
SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSP AMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSP AMSPAMSPAMSPAMSPAMTeraz juz jestem fajny??

Mc macio
03-12-2005, 17:52
Wiesz co. Lepiej skorzystaj ze swojego poradnika!! Najlepiej wogule nie grac wtedy bedziesz najza***istrzy!!
Człowieku ty sie zastanow 100 razy zanim cokolwiek napiszesz!!
"Zaspamuj caly temat" Qrwa za to mozna bana dostac
SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSP AMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSP AMSPAMSPAMSPAMSPAMTeraz juz jestem fajny??


chyba niezajarzyl .....
(zastanów sie 100razy zanim cos zkrytykujesz)

PS. fajny poradnik :D

Nowator
05-12-2005, 09:31
*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

nierozumiem tego zdania... wiec dalej mam nie nabijać leveli .?
Poradnik Dosyć dziwny... ;/

*Nitro* PL
05-12-2005, 16:09
Ledwo kto łapie że to jest napisane z ironią i dystansem. Ludzie on się wysmiewa z takich co tak robią i nie piszcie że nie rozumiecie że nie wolno bic lvl po 35. Jestescie żałośni (nie wszyscy ci co łapią są O.K).

Tylko jedna rzecz mi nie pasuje smiejesz się że "twardziele jadą bez pacca" ja gram bez pacca i nabiłem jakoś ten 60 lvl on wcale nie jest potrzebny :p

pavelek
06-12-2005, 18:23
Koleś, jesteś nie fajny!

wojak_paladyn
07-12-2005, 13:04
JESTEM FAJNY ! A co do mojego avatara to jest Fake bo "Khunda" ma dopiero 5 lvl xD:P Nie mam paka nie będę mieć i nie miałem :p... no miałem ale mi kolega w prezencie dał xD:P



Hahuehuhaehuaeaehuaaea *można się już śmiać? :confused: *


według mnie jesteś głupim bezmózgim idiotom

mkm7
15-12-2005, 10:16
Jasne że gościu ma racje, i tak jest naprawde!!!!!

NCrash
15-12-2005, 14:28
nie wolno miec wyzej niz 35 poziom, miec pacca bo inaczej jestes noobem i thiefem
na 35 levelach sa same gnoje i pk... sam mam doswiadczenie...
tylko sie popusuja ze im jeszcze pare k expa brakuje do 40
a ludzie z pacc sa mili i maja duze levele co znaczy ze sa obeznani na tibii

zaspamuj cale forum i odpowiadaj na kazde tematy
uhmm.... a pozniej nie zglaszaj sie do Raynolda z wiadomosciami w ktorych mowisz ze to kumpel siedzial przy forum

topic jest zbedny bo autor nie ma wiecej niz 10 lat i uwaza ze ma olej w glowie -.-

piotrosław
31-12-2005, 22:33
Mnie w grze baaaaaaaaardzo lubią! Jedną postacią awansowałem na 8 poziom no to ide do posągu aby mnie teleportowałdo miasta. Wybrałem Carlin. Tak mnie pięknie przyjęli, że już nie gram tamtą postacią ( spadła na 6 lvl ) I tak teraz nie gram w Tibię, bo jak się dowiedziałem o Mu...To nie gram w nic innego :p

Skrzat
31-12-2005, 22:51
Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer



hahahahahah wlasnie ze oni nie sa fajni bo kazdy znich na swoim koncie ma 40 lvl + a u ciebie zdaje sie zeby byc "fajnym" trza miec mniejszy niz 35 lol

a co do poradnika to beeeeeznadziejny

Bauerek
04-01-2006, 18:04
Hehehe... spoko ale jednak zrezygnuje z bycia fajnym:P. Gra jest o wiele fajniejsza bez bycia fajnym. I nie trzeba byc wcale fajnym aby mieć spoko ziomków na wysokim lvl troche pomocy z waszej strony i juz macie jakąś u niego reputacje :]

Necrofea
11-03-2006, 11:55
Co do poradnika to całkiem całkiem. Lecz nie zgodzę się z tym, że od 35 lvl to sami nałogowcy bo znam ludzi na 80 lvlach którzy grają tylko w weekendy.:)

Adaras
18-03-2006, 13:29
Hehe :) Podoba mi się.

Bardziej szczegółowy poradnik powinien być dla użytkowników forum.tibia.pl.
Bardzo podobne zachowanie...:)

Limpy
18-03-2006, 19:59
hahahaha, sorki ze tak pozno odpowiadam na tego threada, ale dopiero teraz dla beki wpisalem "limpy monkey" w google i patrze, a tu taka niespodziewanka:]

fajny tekst, mocno sarkastyczny, naprawde:] Ale jako przyklady nie bralbym nas, ale raczej te miliony lvl 2gich, ktorzy jada po wszystkich i wszystkim.

Widzisz...ja sam siebie za spamera i kogos e-fajnego sie nie uwazam, sadze ze uzyskanie 700+ postow w trakcie 2,5 letniej kariery ta postacia, nie jest jakims nadwyraz szczegolnym osiagnieciem. Pisanie na forum uwazam za fajny i dobry sposob na szlifowanie swojego angielskiego i na poznawanie opinii innych, zagramanicznych osob. Flame'owanie w postach tez ma swoj cel jakim jest wyduszenie komentarzy od osob ktore normalnie by sie nie wypowiedzialy. Jakbym stworzyl thread "Poland Rocks!" to uzyskalbym co najwyzej kilka postow, a tworzac tytul "99% of poles are thieves and scum" otrzymuje tone wypowiedzi, od popierajacych, po obrazliwe. Jak dla mnie dyskusja i ostre komentarze sa podstawa w forach.
Co do lvla i questow. Umm..wiesz ze zarowno ja, aduras jak i SWE mamy postacie 35+, nie? Wszystkie questy, ktore moglem zrobic dla mojego lvla, zrobilem, podejrzewam ze podobnie oni. To ze nie mamy 100+ postaci wynika naprawde ze znudzenia sama gra. Nigdy nie znudzilo Ci sie powtarzanie tych samym czynnosci, w kolko i w kolko to samo? Dla mnie wlasnie taka jest tibia, siedzisz 3h+ w kopalni, albo gdzies i tylko rabiesz i rabiesz...ile mozna?! Natomiast na forum zawsze dzieje sie cos (szczegolnie na forach non-pvp, bo na pvp ludzie czesto boja sie mowic). Dlatego ja zostalem na forum, a w grze nie robie nic procz gadania ze starymi znajomymi.
Last but not least, co do krytykowania i wjezdzania na ludzi...krytykuje gdy uwazam, ze nalezy sie krytyka. W koncu co to ma byc? bezstresowy i bezkrytyczny swiat, gdy kazdy moze wypisywac najgorsza bzurde i uwazac ze kazdy go za to powinien chwalic? Stary, ktos wrzuca cos glupiego, to powinien sie liczyc z tym ze dostanie po monitorze. Mam go glaskac po glowce i mowic "tak tak, masz cukierka"? Ludzie maja myslec nim cos napisza!

To siem rozpisal swoim 1szym postem tu:] Bawcie sie dobrze.

Edit: ah, co do komentarzy, to sadze ze cos w stylu "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!", choc to nie moje, jest ciekawsze niz kolejne "Best dmg: XXX. Friends:...., Protected by:...", bo to dopiero wskazuje jak bardzo chcesz pokazac innym jaki to mocny/fajny jestes.

Szuker
18-03-2006, 20:53
Dla mnie sie podoba :P
Gz Zlodziej
chyba tez jestem fajny :D nie mam ani pacc ani 35lev+ xD

RaHak
21-03-2006, 22:26
Heh jak to przeczytalem to dopiero po 5 minutach zalapalem o co w tym biega fajny temat lecz zmenil bym mniejsce pobytu tego tematu do jakiegos humoru czy cos :) ew. zamknac :)

Dream Angel
22-03-2006, 18:21
jak dla mnie to głupi poradnik ...

Jeestem fajny i cie wyśmieje. ;) Nie do autora tematu. Dziecko jeśli jesteś taki mądry to sam napisz poradnik "Jak być debilem" to na pewno wiele ludzi brało by z ciebie przykład. Ogulnie poradnik fajny.

P0nury
23-03-2006, 08:29
Sam poradnik jest całkiem fajny, ale do śmiechu doprowadzili mnie głównie ci "geńjósze", ktorzy to fachowo wypowiadają się o tekście, iż jest "beznadziejny".

Tak, to naprawdę przykre :( Zmieniam zdanie, beznadziejny poradnik, beznadziejny!!!11onejedenone

Radzę wyściubić czasem nos poza forum.tibia.pl, zajrzeć na inne fora i zrozumieć, jak bardzo ten "poradnik" pasuje do większości "fajnych" ludzi z forum...

Zlodziej
24-03-2006, 13:00
@Limpy

Nie przypominam sobie, żebyś kiedykolwiek na mnie wjechał, bo ogólnie żadko wypowiadam się na forum.tibia.com. Po prostu jak patrzę na tę bandę pacanów z mojego serwera (oczywiście nie mówię o wszystkich) to mi się słabo robi. Ostatnio przemyślałem to co napisałem i zmieniłbym teraz wiele, w szczególności przykłady osób, które uważam za "fajowe".

A napisałem to wszystko, bo po prostu mierzwi mnie to, że za każde słowo krytyki pod adresem kogoś uznanego za super-fajnego, osoby która chroni Securę przed zagładą, która oddaje siebie, żeby 1 stworzony serwer non-pvp stał się doskonałym "community" (nie wiem jak to przetłumaczyć po polsku) spotyka się z reakcją obronną innych pajaców i np pewnego dnia dowiedziałem się (po skrytykowaniu Areza), że co następuje:

*udaję kobietę
*obrabowałem komuś dom
*kiedyś świetnie mówiłem po szwedzku, a teraz nie potrafię
*mam shared account

Po takich opcjach stwierdzam, że wolę wypowiedzieć się na forum, gdzie nie ma wyświetlonej ilości postów, levelu (przynajmniej u niektórych) oraz gdzie nikt nie może sobie wyrobić opinii "obrońcy uciśnionych". Od razu zaznaczam, że nie wjeżdżam na ciebie, po prostu imię twojej postaci napatoczyło mi się wtedy pod paluchy.

swoją drogą to to, co najbardziej mnie wpienia na forum w chwili obecnej to:
*thready z podziękowaniami (które służą do oficjalnego smarowania substancją niwelującą tarcie, czyli w skrócie wazeliną). Chcesz komuś podziękować? Zrób to osobiście! Wtedy to jest przynajmniej 100% szczere.
*thready Blablabla ma 100 lvl !!!1
i odpowiedzi:
gratz
gratz
gratz
*thready Blablabla ma urodziny!!!1
jak wyżej
*bumping threads typu Person Above you, 10 pytań, itp.
*thready "ratujące świat"/"think with your heart" typu 1% z pacc na ratowanie dzieci w Afryce.

Wiem, że każdy lubi co innego i o gustach się nie dyskutuje, ale zastanawiało mnie, czy może znajdą się ludzie, którzy choćby w niewielkim stopniu myślą tak jak ja.

Limpy
24-03-2006, 15:36
haha, uwierz, ja sie z Toba zgadzam. Sam, razem z Sinkelem czy z Ragginem staralismy sie ozywic tamte fora, zeby nie byly same "100lvl", "blacklist bla bla", czy tego typu thready. Niestety ludzie jakos sie przed tym bronia, narzekaja ze fora sa nudne, a gdy ktos tworzy cos innego, to stwierdzaja ze to marnowanie "cennej" bandwith. No coz, ja i wielu innych poddalismy sie.
Sam nie trawie niektorych graczy,
Travy, Teh Bard, Delixu, nie moge zniesc ich gdy widze ich posty...ostatnio mnie po prostu wbilo w ziemie jak czytam ze Travy sie zakochal w babce przez internet i ta go rzucila, wiec poszedl na forum szukac wspolczucia...

A odnosnie tego o co Cie oskarzyli, to pewnie masz na mysli Cindy Massacre?:D haha, czytalem jej posty i szczerze to mnie ona bawila, wiadomo ze ona zadnych "dowodow" nie ma, ze to co mowi to calkowity belkot i tak nalezy ja traktowac. Sama mnie oskarzyla ze gralem na koncie Proudless.

Groszek Fighter
22-04-2006, 13:10
Na pewno skorzystam z Twojego poradnika ( w sumie już jestem fajny ) :D

Mikser
20-06-2006, 22:53
Zastanów sie 5 x zanim cos napiszesz Zlodziej... bo piszesz takie glupoty ze az glowa boli... to ze ktos jest pacc nei znaczy ze jest mieczakiem... wrecz przeciwnie... to ze ktos ma wiekszy lvl to nie znaczy ze jest uzalezniony ^^ lol .... tak wogole to poco napisales taki poradnik ? niemoglem sie przestac smiac przez 15minut jak to czytalem... poprostu jestes zalosny... znam bardzo duzo ludzi lvle okolo 100 i sa zajebisci... Poprostu jestes Frajerem - przez duze "F" i koniec tematu ...:evul:

sory jesli napisalem to co ktos wczesniej ale nie chcialo mis ei czytac 11 stron komentarzy...

lajtn
21-06-2006, 00:04
*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

Tak loguje się żeby pogadać ze znajomymi. Wiesz co to komunikator internetowy ? Powiesz, że nie wszyscy mają...
A tibię wszyscy mają tylko po to, żeby wejść na swój 1 level i pogadać ze znajomymi. Ale przecież oni są fajni bo stoją na środku rynku i gadają z jakimiś ludźmi. Po co twoim kumplom i tobie tibia? Przecież nie po to ją ściągneliście, żeby patrzeć się na domki i się podniecać?

P.S. A pozatym czemu mam nie grać? Jak ktoś gra po 1h dziennie to źle ?
ROTFL

To byla tylko ironia, spokojnie.

mastercomputer
21-06-2006, 12:10
"Jak być fajnym" Zlodziej. No nie zlodzieje są fajni? :D

Lord Wardi
21-06-2006, 21:50
Nie jestes fajny bo masz pacca. ;)
Taa... rzeczywiscie, ma avatara z postacią o imieniu takim jak w grze i ty w to wierzysz? xD Fake, nawet outfita nie pokolorowal, bo albo mu sie nie chcialo, albo nie umie xD

@topic
Dobilo mnie to, ze jak sie osiagnie ponad 35 level, to jest sie odrazu zlodziejem, oszustem itp. I że nasrałeś sąsiadowi na wycieraczke xD

...logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi...
Haha, bardzo śmiszne -.-

Wesiwix
21-06-2006, 23:10
1 wielka zamóła. Koleś ma chyba nierówno pod sufitem -.-.
____________________
Popieram:D

Orshabaall
27-06-2006, 13:46
Ten poradnik to nic innego jak opis wiekszosci polakow grajacych w tibie i korzystajacych z forum. Nie jest to smieszne, lecz przygnebiajace i sklania do refleksji nad polskim debilizmem w tibii i innych grach mmorpg gdzie polacy jeszcze bardziej psuja zabawe. Od dawna moim subiektywnem zdaniem (ale chyba jednak prawdziwym) polacy najgorzej graja w tibie ze wszystkich narodow. Wszyscy gadaja ze "br nooby blablabla" a tak naprawde jakby zbadac przecietnego polaka i br to widac ze polak jest o polowe glupszy. I nie gadajcie ze nieprawda i tylko krytykowac umiem itd bla bla bla bo gram w tibie i inne gry mmorpg od ~5 lat i poznalem juz w grach tysiace ludzi z roznych narodow i mam podstawy zeby tak sadzic.

Naharth
27-06-2006, 14:33
*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

Dla mnie komentarz jest (nie) najwazniejszy, ale wazny. Mam nawet wpisane "Tibia sVck" - bo tak mi sie podobalo. I nie, nie retired due to boredom, tylko dlatego, ze mialem ciekawsze rzeczy do roboty. ;p


*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

Nie mam i prawdopodobnie nigdy nie bede mial. Dlaczegoz? Bo musialbym na niego zarobic. Mi mamusia nie zasponsoruje premium account w kretynskiej grze komputerowej, a dobroczyncow nie ma zbyt wiele na tym swiecie. Zreszta nigdy mi nie przeszkadzal facc. Bo jestem twardzielem. ;p


*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.


Nie znudzila, ale nigdy nie osiagnalem 35 levelu, utknalem na 34, pewnie dlatego, ze polowa rzadzacej gildii mi sie odgrazala, za niepoprawne politycznie stwierdzenia(dotyczace oczywiscie tego co robia =P). Jesli ktos ma wyzszy, to co mi do tego? Niech sobie ma. No i moj znajomy mial wyzszy level i NIGDY nie nasral mi na wycieraczke.


*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

Ekspowalem, malo, bo malo. Questy robilem, bo byly zabawne. A logowalem sie w miare mozliwosci, aby pogadac.


*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

Mam 700 postow na tibia.com . Ale zauwazmy, ze Morgana istnieje juz okolo rok i 3 miesiace, co daje mi jakies 1,65 posta na dzien. Nie odpowiadam na kazdy temat, nie odpowiadam, jak tylko napisze. x(


*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Tego tez nie robie. Aczkolwiek, jak mam cos do powiedzenia, do popsioczenia na jakiegos brzydkiego high level, to baaaaaaaardzo chetnie. Szczegolnie, jesli ten koles na przyklad kiedys zabil mnie/mojego kolege/babci ojca/ albo cos w tym stylu, to zdecydowanie napisze. Ale jesli podejmuje polemike z tym, co napisalem, to tez chetnie mierze swoje racje.

A teraz niech mi pan powie, co zalozyl ten temat w swej laskawosci, czy jestem fajny, czy niefajny? Bo mam metlik w glowie. =(

btw. nie oznacza to, ze mi sie temat nie podobal, bo jest okay. Tylko czemu te uogulnienia. Ktos ma facc, duzo postow, nie ekspuje, nie osiagnal 35 levelu, fajny opis (albo ciekawy/robudowany etc.), loguje sie by gadac - co Ci do tego? Daloby sie mnie podciagnac pod wiekszosc tych podpunktow, ale nie sadze, abym robil cos zlego. Nikt, ale to nikt jeszcze mnie spammerem nie nazwal. Mimo 700 postow. Debilem, mimo tego, ze mialem level 34, idiota, bo nie mam pacc. No i nie podoba mi sie ten a la policzek od Ciebie. x(

Rozkrwawiacz
27-06-2006, 17:21
fajny nikogo nie słucha...B)

boorex
27-06-2006, 17:58
Lol wiecie co czytam ten poradnik sobie srednio co 10 dni ... moze dlatego ze mam podobne poczucie humoru do Zlodzieja ( Tak ludzie - to byl pokaz poczucia humoru). Szkoda mi sie robi niektorych co mowia " EJJ WES przecie za spamowanie BANA dostac mozna,[co nie mamo?] ??!!oneone -.-' Dzizys jak mozna byc takim .... n/c Jest to nic innego jak ironiczne pokazanie zachowania niektorych "wazniaczkow" lub N00bow -.-

Jeszcze jedno
ZGADZA SIE ~!NIE!~ MACIE NASLADOWAC TYCH RAD ... ale was zażylem co nie ? -.-' n/c

@autor
Trzymaj sie twoj "point of view" jest jak najbardziej pozytywny i taki niech pozostanie :) Pozdrawiam (tych co zrozumieli ten "poradnik")

Orshabaall
28-06-2006, 00:18
@up
Dolaczam sie do pozdrowien dla tych ktorzy zrozumieli ten poradnik i jeszcze dodam od siebie ze to nie przedstawia on zachowanie ogolnie rzecz biorac noobow tylko raczej polakow bo te cechy sa typowe dla debilizmu polskiego.
@Naharth
Gratz. Jestes fajny. Szczegolnie dlatego jestes fajny ze uwazasz ze tibia to kretynska gra. A tylko fajni tak uwazaja. (nie mowie ze nie ma lepszych gier bo jest wiele lepszych i ciekawszych ale z kretynstwem tibia wiele wspolnego nie ma)

Naharth
28-06-2006, 11:04
@up
Dolaczam sie do pozdrowien dla tych ktorzy zrozumieli ten poradnik i jeszcze dodam od siebie ze to nie przedstawia on zachowanie ogolnie rzecz biorac noobow tylko raczej polakow bo te cechy sa typowe dla debilizmu polskiego.
@Naharth
Gratz. Jestes fajny. Szczegolnie dlatego jestes fajny ze uwazasz ze tibia to kretynska gra. A tylko fajni tak uwazaja. (nie mowie ze nie ma lepszych gier bo jest wiele lepszych i ciekawszych ale z kretynstwem tibia wiele wspolnego nie ma)

W gruncie rzeczy, panie - Orshabaall jestes prawdopodobnie niezbyt rozgarniety, to to uogolnienie pokazalo zdanie, nie moje, TYLKO mojej rodzicielki na temat Tibii/wszystkich innych gier komputerowych. Mam nadzieje, ze TERAZ to zauwazysz. (moze zauwazysz tez, ze bylo to argumentowanie dlaczego nie mam, nie bede mial pacc)

Prawdopodobnie tylko fajni uzywaja slownikow, aby popisac sie tym, ze maja takowy w domu/internecie, ale cos przytocze: "pot.nie majacy sensu, glupi, idiotyczny (od kretyn)". I tak tez moglbym Tibie nazwac, ale nie nazwe, bo za dlugo w nia gralem, nawet jesli nie nalogowo. Gdybym twierdzil, ze przez az 2 lata gralem w jakas kretynska gre, to znaczy, ze sam jestem kretynem.

Tak zauwazam, ze pan Orshabaall nawet chyba nie przeczytal topicu, ktorego tak walecznie broni. Gdzie Ty widzisz Polakow na forum, nawet spammujacych? Polakow, ktorzy potrafia sie poslugiwac jezykiem angielskim przynajmniej w stopniu dobrym? Wiekszosc z nich nie wie o istnieniu forum. Reszta nie wie o istnieniu pacc, jakas inna czesc o istnieniu questow, etc. To jak mozna ich podpinac pod ten poradnik? Ja tego nie widze, przykro mi. Polakow naprawde RZADKO sie spotyka na forum.


(sam znam okolo 3 - 4 Polakow z duza iloscia postow, ktorzy sa uprzejmi, mili, wypowiadaja sie inteligentnie, a wiecej Polakow, oprocz tych, co mysla, ze rzadza sie na forum, na ogol nie spotyka)

@topic - tak, zdecydowanie jest to proba humorystyczna, ale przez niektore uogolnienia moze zdenerwowac pewnych rabnietych koczkodanow, takich jak ja. Ale temat powinien byc. Aczkolwiek bez polemiki wszystko staje sie nudne, dlategoz przynajmniej dla tej nieszczesnej polemiki sie tu wkorbilem. x(

Celoz
29-06-2006, 03:25
*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

sorki, nie chce mieć bana xD a ponadto nie zabronisz mi grac w tibie i nie spamować? jeśli to jest poradnik o byciu fajnym, to Cip'y popierają rookstayerów...

morwi
29-06-2006, 08:38
przecieżto napisane było po to żeby się pośmiać, a nei brać to na serio-.-

deadlybeat
29-06-2006, 08:49
Wśród tibijczyków najbardziej znanym sposobem na bycie fajnym jest tzw. "Lizanie Dupy" xDXd

A ja osobiscie nie musze, a nawet nie chce być fajnym :P

DruidVolt
01-07-2006, 18:43
Uuuuuu ja juz nie jestem fajny bo mam 40 lvl i pacc ;( a jeden z twojich wymienionych kolegów tez ma pacc i nib jest fajny sam twierdziles ze pacc jest dla......... nie ma co komentowac 1-

Rosi
01-07-2006, 20:33
Jak patrze na niektóre posty to mi się żygać chcę ......Chłopak zrobił poradnik postarał się może jego jest taka metoda ja np polecam żeby każdy był sobą a napewno bedzie lubiany ale jak bedzie wyjezdzal z idiotami do kogoś to jak bym go spotkał w rl to bym go zaciachał gołymi rękami ...... Czemu ? bo każdy taki jest tylko wyzywać umie a wieksząśc z was nie wie pewnie co to poradnik

P0nury
01-07-2006, 23:03
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia - polecam.

Smyrdek
01-07-2006, 23:50
powiem jedno..
Ten poradnik to największe kretyństwo jakie dotąd widziałem -.-

Sir Sire
02-07-2006, 10:02
Jak dla mnie ten poradnik, jest całkiem "wporzo" ;)
widziałem w depo rożne akcje, takie jak w poradniku też :)

ale najbardziej rozwalają mnie laski, zobaczy, że koleś ma 120 lvl
to podchodzi i od razu "friend?" ;)

a dla tych, którzy mówią, że "poradnik jest głupi" pozdrowienia, bo zapewne mówicie tak, bo jesteście naprawdę "fajni" :D

...:::Leśniczy:::...
04-07-2006, 14:10
Tytuł tego poradnika powieniem brzmiec "Jak być kozakiem"...Bo aby pogadać z innymi są lepsze programy od Tibi.....B)

pampol12
05-07-2006, 14:37
MoŻĘ Inni Maja Odmienne Zdanie Odemnie Ale Ja Mysle Że Ten Poradnik (jeŚli MoŻna Go Tak Nazwac;) ) Jest Dlamnie Slaby

Sorry

Mardziandzia
05-07-2006, 20:03
Coto jest za gra.. bez expienia... bez questów .. Do gadania jest "Gadu-Gadu"
A nie tibia .. tibia to gra :) a nie program do pogadzuszek ;]

Tenux Ridd
06-07-2006, 12:26
Po przeczytaniu kilku threadów na tibia.com i po obserwacji kilku graczy, stwierdziłem, że można spokojnie napisać algorytm pod tytułem "jak udawać, że jesteś fajniejszy niż jesteś na forum.tibia.com"

*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer

Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)

I co to ma byc za poradnik...strasznie glupi...w sam raz dla n00ba ktory chce byc wiekszym n00bem... :baby:

vexrosis
06-07-2006, 13:26
Bezsensu Poradnik Ale Nooby Neich Sie Zalecajom Do Nie Wchodzenia Do Expiwosikp I Kradziezy

P0nury
06-07-2006, 22:08
Tak, w porównaniu z niektórymi komentarzami ten poradnik jest słaby. Racja, więcej śmiechu jest z was.

Przypominam. Słowo-klucz - ironia.

Mati66
10-07-2006, 18:59
Omg,beznadzieja!!:p
co tu więcej powiedziec:confused:

Ruda
20-08-2006, 22:19
Świetny poradnik;) w środku dusiłam się ze śmiechu =>:D ... a pod koniec z trudem łapałam powietrze=>8o utrzymując się w pozycji siedzącej B)

Up@ :glupek:

Wyglądasz mi na :swe:

auhh
24-08-2006, 13:16
Fajni moga byc ludzie do ~50 lvla, nie tylko 35 ;P.

Wiekszosc komentujacych poszla za stadem czy po prostu bariera umyslowa przeszkodzila w zrozumieniu zartu? ; o Ludzie wysmiewajacy albo nie czytaja forum.tibia.com albo nie mieli nigdy takich spostrzezen, ale to juz chyba wina sredniej wieku ; P.

wojcio14
24-08-2006, 19:18
@TOPIC
ale NX( OX( OX( BX(
Fajnym to może sie byc nawet na 275 lvl-uX(



X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
:fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck:

Agent 000
26-08-2006, 00:10
Wez sie chlopcze nie blaznij jestes ciota, gadasz zeby nie wbijac 35+lvl i nie chodzic na qesty bo sam nie dasz rady wbic 35 lvl i qesty sa zatrudne dla ciebie nabq

Fodif
26-08-2006, 00:28
Za przeproszeniem on jest Po********** sorki ale to mnie wkurza tibia to jest rewalizacja xD a Poradnik to jest 0/10 wogóle To jest Trol NIe karmić Troli :DB) 8o

Pyro Aris
26-08-2006, 03:53
Po przeczytaniu kilku threadów na tibia.com i po obserwacji kilku graczy, stwierdziłem, że można spokojnie napisać algorytm pod tytułem "jak udawać, że jesteś fajniejszy niż jesteś na forum.tibia.com"

*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer

Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)

ten text z nasraniem na wycieraczka dla sasiada jest zajebisty :D pozdro dla autora , jestes fajny :P:P:P

Dj Fara0n
26-08-2006, 08:05
Poradnik jak najbardziej. Aby zrozumiec go w 100% trzeba posiedziec z 10 minut na forum.tibia.com i poczytac wypowiedzi ludzi majacych 1000+ postów ;) . Odrazu sie wam przypomni poradnik Zlodzieja.

boorex
26-08-2006, 08:56
Za przeproszeniem on jest Po********** sorki ale to mnie wkurza tibia to jest rewalizacja xD a Poradnik to jest 0/10 wogóle To jest Trol NIe karmić Troli :DB) 8o

Ekhm...jak można być taką łajzą ?

MrVego
26-08-2006, 09:13
glupi poradnik.
miec paca i niebyc fajnym? X(
miec ~40lvl i krasc i oszukiwac? :angry:
napewno? :berserk:
zonk?
wiesz co ci powiem?
:fuck:

a tak na seio: mocno przesadzony txt (bo to poradnikiem nazwac niemozna ;])

MrVego
26-08-2006, 09:13
zdublowalo mi posta!!! mod plz wykasuj tego

Tatasek
29-08-2006, 08:17
1 wielka zamóła. Koleś ma chyba nierówno pod sufitem -.-.


wes koles nie znasz sie to nei spamoj i stol morde -.-

Tatasek
29-08-2006, 08:20
Omg,beznadzieja!!:p
co tu więcej powiedziec:confused:

koles ty pisz cos konkretnego cos do zrozumienia a nie bedziesz mi tu sral ;/X(

Olorion.
31-08-2006, 21:59
Dzieki za dobry poradnik :crusader:

Gallar
31-08-2006, 22:12
@Olorion: My jush JeStEsMy FaiNi, A wY ?

@Topic: Iha!;d

Dark...
31-08-2006, 22:13
*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

YYY co to jest do cholery?:confused:

henry[tm]
01-09-2006, 09:43
Dla mnie spoko, tylko chyba zły dział ;PP

Pytanie do wszystkich:

CZY TA TIBIA SIE WAM JESZCZE NIE ZNUDZILA?
JA Z TYM SKONCZYLEM I JESTEM SZCZESLIWY.

Rada.. Nie grajajcie w to!X(

Rufus1988
01-09-2006, 12:39
Większość w ogóle nie skapowała, że to miał być żart (ironia), ale wcale się im nie dziwię, bo w tym poradniku nie było nic śmiesznego. Ten poradnik jest idiotyczny i z tego co widać to jeszcze napisny przez idiotę...

Dżaras
13-09-2006, 18:32
Jak dla mnie koleś nie ma nierówno pod sufitem,tylko ma bujną wyobraźnie.
Przynajmniej coś 4 fun :D
Pzdr 4u

Edit.
Wy qfa tępi ludzie,którzy komentują,wiecie co to IRONIA?,chyba naprawde chcieliście znaleźć złoty środek "na to jak być fajnym" lmao,nie udało sie...
imo zamknijcie paszcze zbuntowani dziesięcio latkowie ;@
zalled...

Dymek_sc
14-09-2006, 11:58
ziomek wez sie pier***nij w leb !! i to jak najmocniej !!

co to ma byc ? "jak byc fajnym"

1. Jak komus sie znudzila gra na FACC'u to niech kupuje tego PACC'a (to jego kasa)
2. Wbic 35lv to góra 3 tygodnie...(grania po 8godz dziennie [moze mniej])
3. Niektórzy sa fajni bez 500-1000 postów...

najlepiej ci powiem w skali od 5-10 jak mi sie podoba ten temat...

= -5 !!

moki
24-09-2006, 19:29
ten poradnik jest do niczego co ty być fajnym to być sobom i pomagać zdobywać lvl innym:p
(moin zdaniem);)

szmuta
25-09-2006, 20:07
żeś kolo wymyslil poradnik :confused:

Wolferius
29-09-2006, 07:44
1234567890

Largo67
29-09-2006, 08:02
Ludzie kolesiowi chodzilo o to ze jest sie fajnym jak nie jest sie w "nalogu tibijskim".Dobiles 35 lvl nie jestes w nalogu przestajesz grac wchodzisz tylko po to zeby spotkac sie z kumplami.Udzielasz sie na forum.Tyle a wy ludzie odrazu ze koles jest poje***.Woda sodowa wam do glowy odbila i bronicie tibi.:)

Duch Niespokojny
29-09-2006, 08:26
Ja wam napiszę algorytm jak komentować na forum:
1. Przeczytaj tekst, który masz zamiar skomentować
2. Pomyśl, czy wszystko dobrze zrozumiałeś
3. Jeżeli nie jesteś pewny, czy wszystko zrozumiałeś, wróć do punktu 1.
4. Napisz komentarz
5. Przeczytaj swój komentarz i pomyśl, czy ma sens w odniesieniu do komentowanego tekstu
6. Jeżeli komentarz nie ma sensu, wróć do punktu 1.

Niestety większość forumowiczów zapętliłaby się w ten sposób w nieskończoność :P

Celoz
29-09-2006, 14:04
Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)

ludzie, on sa jaja robi! kapiszon?!

Largo67
29-09-2006, 14:22
Jezu nietlumacz im 3 lata beda myslec az "moze ktorys" wpadnie na sens ukryty :p :] :)

Fpitolony w sprawe
29-09-2006, 17:28
Ja wam napiszę algorytm jak komentować na forum:
1. Przeczytaj tekst, który masz zamiar skomentować
2. Pomyśl, czy wszystko dobrze zrozumiałeś
3. Jeżeli nie jesteś pewny, czy wszystko zrozumiałeś, wróć do punktu 1.
4. Napisz komentarz
5. Przeczytaj swój komentarz i pomyśl, czy ma sens w odniesieniu do komentowanego tekstu
6. Jeżeli komentarz nie ma sensu, wróć do punktu 1.

Niestety większość forumowiczów zapętliłaby się w ten sposób w nieskończoność :P

to tyle blondynek na forum jest? :P Niektorzy by sie zastanawiali w nieskonczonsc nad 2. punktem :D

Skrzacik
29-09-2006, 18:15
HEHE najlepsze zakonczenie "Jeśli ktoś nie załapał..." dobre dobre :D8o Ale musiało ci się nudzic jak napisales taki poradnik chyba ze... chcesz nabijac sobie posty :D i być "fajnym" tak tak... to napewno to...8o 8o 8o 8o

Tajniaczysko
05-02-2007, 17:24
To po co napisałeś tego posta ?
@Topic:
Czyli ja już nie moge być fajny bo mam:
a) 80~ lvl.
b) Pacca (jeszcze 2 tygodnie)?

Fajny nick

hide
22-02-2007, 23:22
Trzeba podtrzymać temat na jakims porządnym miejscu na liście :>

Le'Bump

suru951
01-05-2007, 13:16
głupi poradnik nie ma co komentowac

hide
01-05-2007, 13:32
Podadnik jest bardziej niż 'ok' ale komentarze osób czytających to niski poziom :>

wpadylux
01-05-2007, 13:37
mi się podoba... niektorym by sie przydał..

Zolwik
01-05-2007, 22:51
Super poradnik.

Pozdrawiam,
Drazharm z wanted

Regusek
01-05-2007, 23:29
Jak dla mnie jest to "poradnik" w pewnym tego słowa znaczeniu ^^
Jest to naprawdę zabawne czytać ten "poradnik", a następnie posty osób czytających, które nie rozumieją o co w tym chodzi :)
Jak dla mnie powinieneś zostać satyrykiem ;)

Master the mati
02-05-2007, 12:23
Nie wiem czy jest to poradnik ;p

Elmarus
03-05-2007, 06:52
i co ten poradnik daje nam nic gowno prosil bym modow o usuniecie tematu bo on niema sensu tylko sobie trole posta rypna pozdrawiam

Kimo36
03-05-2007, 15:59
To ja chce być fajny i nabijam posty xD
A tak na serio :
przynajmiej coś innego niż tylko tibia tibia itd. :P

Boys
03-05-2007, 17:22
Rozwalił mnie ten poradnik :D

Gz

10/10 xD

IckerEK
04-05-2007, 01:51
A Ty jestes fajny? Jak czytam ten "poradnik" to az mi niedobrze. Ale wkoncu moge Cie zkrytykowac bo jestem fajny -.-:cup:

Oerciak
04-05-2007, 03:48
Większość komentujących to zapewnie dzieci(nie chodzi o wiek,ale poziom zachowania,żebyście mnie nie bluzgali,że 14lat mam)które 8h. dziennie w grają w Tibie(koleś tak skomentował:w 3tyg. po 8h. nabije ten 35 lvl)i odrazu bierzą ten "poradnik" na serio,bo nadszarpneło to ich "zAjEbioOosa SwIłt eG0 i NeI Mo0gĄĄ bYsCH FaIni WśrOd Ellio ZiOmoFFF" i wyzywają ile wlezie.

Tak o 2.40 mnie na dygresję wzieło :)

@Topic:
Czytałem wcześniej,ale natrafiłem jeszcze raz,fajna odskocznia od tych n00bów Tibijskich.

IckerEK
04-05-2007, 04:20
Oerciak widze ze nie wiesz kto to noob..

Noob - Osoba podająca się za bardzo dobrego gracza lecz tak naprawdę nie potrafiąca nic dobrego.

Tak wiec noobska mozna nazwac twoja znajomosc ortografii;(

Oerciak
04-05-2007, 13:27
@up:

Przepraszam,ale wiem kto to n00b.
Dokładniej:Stworzony od wyrazu "boring"(nudny) i wierz mi,nie musisz mi o tym wspominać.

Oerciak widzę że nie wiesz kto to noob..

Noob - Osoba podająca się za bardzo dobrego gracza lecz tak naprawdę nie potrafiąca nic dobrego.

Tak więc noobską można nazwac twoją znajomość ortografii

Więc na dobrą sprawę,nie mów mi,że mam błędy w ortografii,i chcę przypomnieć,że post był pisany o 2.40 w nocy.
I najważniejsze:
Pokaż mi te błędy.

Soldiermic
04-05-2007, 15:06
Nie jestem fajny:( szkoda :(
Ale poradnik jest "fajny" heheheh dobre w nic podoba mi sie on.
Gz pomysłu i nareszcie cos nie o tibi hehehe daje 10/10;)


P.S: Wsumie to jest o tibi ale na looooooziie :P

Zogre
05-05-2007, 11:15
Oerciak on pisal bez polskich znakow bo jest szybciej ja tez tak pisze :) ,kilka poprawek do poradnika ludzie przed 35 lvl to nie sa twardziele tylko newby ktore nie wiedza gdzie expic siedziec w depo kazdy potrafi ale expic i poznawac tereny to jusz wyzsza szkola jazd :) i dlaczego na faccu?? ludzie kupuja pacc bo sa znudzeni bardzo ograniczona mapa :) a chca poznac wiecej opszarow

PS.sam nie jestem orlem z ortografii wiec prosze o poprawienie mnie oprocz znakow polskich :):D:):D:):D:):D

Czcibor
06-05-2007, 21:49
Wykopaliska archeologiczne tam -------->
Archeolodzy się znaleźli -.-

Spójrzcie na ostatnie zdanie tego poradnika zanim cokolwiek napiszecie!

FiFi_Newbie
11-05-2007, 19:19
Koleś pisze że jeśli mamy pacca to jesteśmy niewolnikami. A jeśli specjalnie pisze poradnik "Jak być fajnym"... czy to nie jest zdeczka głupie? Będziesz zmieniał swoje zachowanie żeby BYĆ UZNAWANYM ZA FAJNEGO co ci nie przyniesie żadnych profitów... ani popularności a jeśli już to osoby które cię z tego powodu polubią nie powinny trafiać w twoje gusta. Jeśli trafiają to nie trzeba Ci poradnika xD

haxzproxx_exe
11-05-2007, 19:45
doczytajcie do konca zawartosc tematu.....
ironia B)

Elder Nagan
11-05-2007, 20:45
Po przeczytaniu kilku threadów na tibia.com i po obserwacji kilku graczy, stwierdziłem, że można spokojnie napisać algorytm pod tytułem "jak udawać, że jesteś fajniejszy niż jesteś na forum.tibia.com"

*przede wszystkim najwazniejszy jest komentarz twojej postaci. Żeby być !NAPRAWDĘ! fajny musisz być buntownikiem-samotnikiem, który brnie przez życie szukając prawdziwej filozofii. Dlatego też proponuję następujący opis "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!"

*Pamiętaj! Nie możesz mieć premium account. Prawdziwi "twardziele" jadą na faccu i wcale się tego nie wstydzą. W końcu płacąc za przyjemność jesteś mięczakiem, prawda?

*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

*Przedostatnia sprawa to ilość postów. Pakuj tyle postów ile wlezie. Najlepiej znajdź jakieś mało uczęszczane forum i zaspammuj je jak tylko sie da, żeby twój licznik postów przekroczył magiczną liczbę 500 a najlepiej 1000. Pisz codziennie przynajmniej 20 postów. Odpowiadaj na każdy nowy temat na forum, a jak robisz własny temat to odpowiadaj za każdym razem jak ktoś coś napisze.

*I to już koniec. Jesteś fajny. Możesz spokojnie wypisywać na forum najrozmaitsze pierdoły, wrzucać na cały świat, krytykować ludzi, państwo (najlepiej własne), polityków, olimpiadę, wybory miss universe, czy najnowszą telenowelę. Nie musisz liczyć się z nikim. A dlaczego? Bo jesteś fajny. Teraz możesz odpowiadać na każdy thread wyśmiewając jego twórcę. Jeżeli ktoś się tobie sprzeciwi to wyśmiej go za to, że nie umie mówić po angielsku, ma wyższy level od ciebie, albo za to że ma w komentarzu kawałek wiersza. MOŻESZ to zrobić! A dlaczego? Bo jesteś fajny.

Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer

Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)



Lol..ja napisalem podobny poradnikj "jak zostac pro gamerem" to mi nie zaakceptowali go..pewnie dlatego ze tam nabijalem sie z tibia.pl tez?:P

ale poradnik ogolnie glupi

Myszoon
11-05-2007, 21:12
Ja jestem fajny bo ładnie rysuje ^_^

Lemukew
11-05-2007, 22:11
Poradnikiem to tego nazwać nie można ale bardzo miło się to czytało :) Gratz pomysłu :P

BartSimpsons
12-05-2007, 15:42
yy... co to ma byc ? porazka ?

v0n_oswiec0ny_
12-05-2007, 17:45
po postach Zlodzieju widac ze ludzie nie zalapali jak byc fajnym :).
ja juz jestem :)
nawet 26 lvla nie przekroczylem i nie mam zamiaru...

Jiro
13-05-2007, 13:32
co ty masz chyba cos ze lbem jak mozna na tyle uzaleznic sie od tibi zeby srac na wycieraczke sasiadowi...
ogolnie zjebane :]

litt
13-05-2007, 14:06
@up

Jeżeli ktoś nie załapał na początku: ten tekst ma charakter mocno ironiczny :)

.........

Aslan
10-06-2007, 14:15
Jak dla mnie to ten poradnik jest niepotrzebny i troche do bani.:D
Czyli jak ktos ma pacca to juz jest glupiB)

Gesior
14-06-2007, 15:57
Zlodziej nie moze byc juz fajny ;)
Ma PACC non-stop od 3-4 lat i 120 lvl :(
Chyba jakies jaja sobie robia.. mial nicka zlodziej dostal name locka ~3 lata temu i teraz ma nicka "xxx", a jakis inny gosc zalozyl chara o nicku "Zlodziej" znowu?! Daja name locka, a imie nie jest zablokowane :>
Zlodziej - 9 druid - Astera :)

XazatarX
15-06-2007, 11:44
doczytajcie do konca zawartosc tematu.....
ironia B)
nie kazdy wie coto jest ironia :p

Temat naprawde dobry pozdrawiam autora

Marionus
15-06-2007, 11:51
yy... co to ma byc ? porazka ?

TAK twoja:baby:

rutek322
20-06-2007, 15:30
To po co napisałeś tego posta ?
@Topic:
Czyli ja już nie moge być fajny bo mam:
a) 80~ lvl.
b) Pacca (jeszcze 2 tygodnie)?

nie masz szans żeby być fajnym ;p

Maciora
02-09-2007, 13:54
heh przeczytajac prawie wszystkie odp to tematu (pozdor dla zalozyciela) stwierdziam ze tez ejstem fajny;p

Yoda_
23-09-2007, 12:30
Cholera, nie jestem fajny, bo mam 58 lv .. NO I 130 DNI PACCA !;(
I expię .. Boże .. Ej i co terash ? Nie jestem fajny ..

Poradnik jest cool :D

heh przeczytajac prawie wszystkie odp to tematu (pozdor dla zalozyciela) stwierdziam ze tez ejstem fajny;p

Nie jesteś fajny, bo masz AŻ 37 lv .. ;x

Sharcik
23-09-2007, 20:03
nie no to wszystko jest bez sensu. Hmmm "poradnik" ?

haha raczej hmmm.... coś na poprawę Humoru :D

:]

Termik
04-11-2007, 10:27
*Kolejna rzecz to level. NIE może być wyższy niż 35. Jeżeli masz wyższy level, oznacza to, że jesteś uzależniony od Tibii, oszukujesz, kradniesz, bluźnisz, śmierdzisz oraz nas*ałeś kiedyś sąsiadowi na wycieraczkę. Możesz być naprawdę fajny tylko jeżeli Tibia znudziła się przed osiągnięciem 35 levelu.

eee...o co w tibi chodzi zebys wbijal lvl ;/ ach wez sie porzadnie za poradniki :baby::(

Duch Niespokojny
04-11-2007, 13:11
eee...o co w tibi chodzi zebys wbijal lvl ;/
Skąd ten wniosek?
ach wez sie porzadnie za poradniki :baby::(
Weź się uważniej za czytanie :p

Kropek666
25-12-2007, 16:54
Mam byc fajnym dla picu? Dziekuje bardzo, lepiej napisz jak zdobyc dziewczyne w tibi <lol>

Ciastoludek
25-12-2007, 19:04
ee poradnik nawet fajny ale nie zbyt skuteczny :D z tym paccem to sie zgadzam:p

KrEmAs KAc
27-12-2007, 20:09
Poradnik fajny ale nie jestem fainyyyy ;( herppp

Neflonde
22-01-2008, 18:16
A im mniejszy lvl tym jestem fajniejszy?
Kurde, to chyba wszyscy mnie lubia (24 lvl i retir :P)

Mike.Mystic
22-01-2008, 19:00
Śmieszne.
Niby dlatego mamy być fajni to dobre dla dzieci neo. Już to gdzieś widziałem.

Skaj
01-07-2008, 21:09
lol....to ja w takim razie jestem fajny.

Zamne
10-10-2008, 17:35
to w takim razie moglbym byc fajny na forum.tibia.com, tylko nie mam (emo)wiersza w comment ;o

Jestemfajny
10-10-2008, 19:47
I to już koniec. Jesteś fajny.
wiem :/
fajny poradnik ale znam ,,twardzieli" majacych wyzsze lvle niz 35... to nie jest reguła

x_PrzemEK_x
14-10-2008, 08:30
genialne :D , przeczytalem 2 strony i z 70% ludzi (z tych 2 stron) jest fajna :P- prawda w oczy kole :d
niekotrzy pomysla ze przez to co napisalem mysle ze jestem fajny..., albo ze chce byc fajniejszy od fajnych:baby::baby: