PDA

Pokaż pełną wersje : Hail 'net (?)


kaczi
19-09-2005, 15:29
Właśnie.
Na Balerze powstaje powoli PA. Jedna gildia opanowuję server, nikt jej nie może na tenczas zatrzymać. Prawdopodobnie, zacznię się wojna. Lecz między kim?

Gildia Final Heaven (http://www.tibia.com/community/?subtopic=guilds&page=view&GuildName=Final+Heaven) opanowała praktycznie server. Mogą praktycznie robić co chcą, nie ma osób, które chciałbymy im się przeciwstawić. ( Może i są, ale boją się przegrać ).

I to co jest najgorsze.
W Gildi Final Heaven (http://www.tibia.com/community/?subtopic=guilds&page=view&GuildName=Final+Heaven) są praktycznie sami Brazylijczycy. Lider, Aluxis (http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Aluxis) ma zapędy do wojny.
Inne narodowości nie mają tam jak istnieć, ponieważ od razu będą gromieni.

Nie zanotowano, aby jakiś h-level stał się retired. Lecz to może wkrótce nastąpić.

Balera, jest w miarę nowym światem, lecz nie ma osób, które by w niesamowitym tępie wbijały level.
Ale cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Down:
Idiot jakiś czy co?

Reaper
19-09-2005, 16:50
Brazylijczycy to takie nOOby co tylko lvl nabijają. A zresztą ja też bym tak nabił lvl jakbym 24h na dobe siedział na Tibii. Ja się ich nie boję.

Matiz
19-09-2005, 16:53
Przydalaby sie POLSKA gildia na Balerze :/ BR mi moga naskoczyć w Carlin i tak nie ma dużo Brazylij... sorry brazylijczyków. ;)

kaczi
19-09-2005, 18:13
Jedyna gildia pół Polska na Balerze to Pirates of Hell. I oni powinni kiedyś coś osiągnąć.



~Morin De'Archer

Reaper
19-09-2005, 19:07
Mądre słowa Kaczi. Jestem współzałorzycielem tej gildii. Mam nadzieje że rozwalimy (kiedyś) tych Br :P Jeśli ktoś chce dołączyc do gildii to pisac na gg:3606213 lub na tibii: Burning Archangel i Nocturnal Beast. Wtedy pogadam z liderem. Przyjmujemy od 20 lvl.

Hail Pirates of Hell!!! :cup:

Rafals from hell
19-09-2005, 19:16
I w takich sprawach przydaje się interwęcja GM'a.
Boli jedynie to, że GM'y nic nie robią ze sprawą faszyzmu czy razizmu. Brazylia która jak mówicie opanowała teraz wasz server pozostanie na jego tronie przez wiele miesięcy a może nawet kilka lat.
To jest szara żeczywistość ale wojny rozpętane między nacjami przez jedną ze stron (zazwyczaj silniejszą) powinny zostać tępione, a ci co wojnę rozpętali (w tym wypadku brazylia może ją rozpętać) powinni być karani i to bardzo surowo. Najbardziej chardzi killerzy innych nacji powinni nawet dostać ACC DELETED, a inni bany na 3 miechy co by bardzo ostudziło ich zapały i pozwoliło by nam na spokojniejszą grę.
Ale wątpie aby CipSoft wprowadził kiedyś do regulaminu wzmiankę o takich typu sytuacjach, bo jak narazie ludzie na forum tibia.com skarżą się co jakiś czas, a rezultatów nie widać.

Knight of Bhall
20-09-2005, 00:30
No cóż sądze że nowa polska gildia ze szwedem na przodu świtnie i szybkim tempie rozwija się 8o Poczekajcie głupi br zobaczycie kim są polacy B)
Hail Pirats of Hell

Cosl
20-09-2005, 17:10
Powinniśmy na spokojnie przemyśleć całą tą sytuację i podjąć właściwe decyzje... Nie boję się tego, że Final Heaven może wywołać wojnę i jednocześnie mam nadzieję, że uznają nas za gldię nie sprawiającą większego zagrożenia.... Mówiąc krótko- po prostu nas oleją... Trzeba zbierać doświadczonych graczy i wcielać ich w szeregi naszej gildii... W ten sposób możemy się wzmocnić i szukać zemsty za to, że nas nie doceniono:D Pozdrowienia dla wszytkich Polaków na Balerze... Trzymajcie się!!

Dejvo
20-09-2005, 17:19
Nie nadużywaj słowa "praktycznie", prosze.

Matiz
20-09-2005, 21:03
Rozwalimy tych br, trzeba zebrać się w grupę ze Szwedami i nie dać sie tak łatwo br.. NIE PRZEJMĄ TEGO SERWERA.

HAIL PIRATES OF HELL!!

Jactrans Pacera
21-09-2005, 12:06
Brazylijczycy to takie nOOby co tylko lvl nabijają. A zresztą ja też bym tak nabił lvl jakbym 24h na dobe siedział na Tibii. Ja się ich nie boję.


Z tego co ja widzie, to ta Wasza gildia to syf. najwiekszy lvl to 28 :D, a reszta to ludzie od 9 do ~20 lvl no i jeszcze jedna osoba na 27 lvl :p Wy tym chyba nawet na of nie mozecie isc bo dedniecie, a co dopiero zgladzic Brazylijczykow.

bartias
21-09-2005, 16:20
Moze i fakt, gildia jest SLABA, i nie ma co myslec o wygrywaniu z br, ale na pewno nie jest syf! syf to, koles, moze sam jestes, co? (i co ty, k**** wiesz o zabijaniu? na pacerze sie nauczyles?:P)

A te hi lvl z br ( czy Szwecji) to faktycznie w duzej mierze n00by, ktore "tylko" lvl nabijaja, i dziela sie kontami.. jakbym zamiast 2-3 godzin dziennie byl online z 7 to tez bym mial inny lvl... tylko po co?:P

A co jest najsmieszniejsze? wiekszosc hi lvli ( w tym PA i PK) maja w opisie, ze "playing for fun"...

a ja mysle, ze to jednak ja gram "for fun":):)

(a pirates of hell niedlugo nie bedzie mialo czlonkow na lvl 9-14 :]

Ukis mag
21-09-2005, 17:19
Że nie ma tam 100lvlowcow to nie znaczy że jest to syfiasta gildia. ;)

Matiz
21-09-2005, 19:41
Z tego co ja widzie, to ta Wasza gildia to syf. najwiekszy lvl to 28 :D, a reszta to ludzie od 9 do ~20 lvl no i jeszcze jedna osoba na 27 lvl :p Wy tym chyba nawet na of nie mozecie isc bo dedniecie, a co dopiero zgladzic Brazylijczykow.

Może i słabe lvl, akąd ty ku**a wiesz jakie oni maja skille ??
Na pewno dużo ludzi z naszej gildii ma lepsze skill od niktórych br na 20lvl, chociaż sami mają gorszy lvl.

Knight of Bhall
22-09-2005, 02:25
NIechce nic mówić ale przyjeliśmy 35 lvla Blokadora więc nasza gidia rośnie w siłe. A tak ja już kolega mówił lvl jest ważny ale skille jeszcze bardziej oraz eq ;)

Cosl
23-09-2005, 00:35
Może nasze lvl nie są wysokie, ale mamy potencjał!! Poza tym w gildii panuje doskonała atmosfera- na guild chacie rozmowy toczą się nieprzerwanie. Postawiliśmy również ultimatum... Kto w dwa tygodnie nie zrobi 20 lvl-wylatuje z gildii... Jest to rzecz jak najbardziej osiągalna więc nie widzę żadnych przeszkód. Będzie dobrze! Już niedługo kupujemy guild hall- to polepszy jeszcze bardziej stosunki między członkami naszej gildii!!

Matiz
23-09-2005, 22:00
Może nasze lvl nie są wysokie, ale mamy potencjał!! Poza tym w gildii panuje doskonała atmosfera- na guild chacie rozmowy toczą się nieprzerwanie. Postawiliśmy również ultimatum... Kto w dwa tygodnie nie zrobi 20 lvl-wylatuje z gildii... Jest to rzecz jak najbardziej osiągalna więc nie widzę żadnych przeszkód. Będzie dobrze! Już niedługo kupujemy guild hall- to polepszy jeszcze bardziej stosunki między członkami naszej gildii!!

Ja zrobie skille 60/60 i ide robic lvl. 20 lvl mozna zrobic w tydzien(albo mniej) zalezy jak kto często gra.

Bzyku Bzykacz
25-09-2005, 19:10
Kiedys grałem na silvera mam tam maga z 23 i czache xD i bana na miesiac ;( ale co tam teraz gram na Balera i juz odrobilem 23 lvl i 28 mlvl (wiem ze z mlvl slabo ale spoko pracuje nad tym ) co do gildi nie jest zle no ale przydaloby sie rzeczywiscie ja wynoobic bo to bedzie przegma jak 13 lvl bedzie mial pokoik obok mojej 23 w gh !!
Pirates of Hell another history in my Tibia Life !! No i na koniec serdecznie pozdrawiam wszystkich polaków oraz członków gildi na Balera w szczególnosci qmpla z klasy Pawła i Adama !!

Bzyku Bzykacz
07-10-2005, 21:50
Tak dzisiaj walczyly ze soba dwie najpotezniejsze gildie na balera czyli Loyal Fellowship z Infected nie wiem kto wygral bo mialem lagi i dalem loga ale bylem przy tym i mam screeny !!

dj-Haker
07-10-2005, 22:44
potwierdzam ja sie zalogowalem po bitwie i zastalem tylko mase zwlok !!!
mase ponad 30 moze i 40 i troche rlomu w nich ( liny lopaty ) hehe i pelno szabrowników !! :)

niki knight
16-08-2006, 12:57
Ze szwedami łatwo by było sie połączyć bo są spoko,i znam troche szwedzki więc bym pomół.A właśnie jak mówilem w temnacie szukam gildii

nick:Niki Knight
profesja:Knight
skille:47/44
lvl:12

Jakieś informacje to pisac na maila [email protected] lub [email protected] PzDr. Dla GrAcZy Z BaLeRii
gg:1108795

kaczi
16-08-2006, 13:40
Jak śmiesz odświerzać mój temat?