PDA

Pokaż pełną wersje : Rookmen


karat
04-05-2004, 19:50
Mam pytanie do ludzi którzy zostają na rooku i niechcą przejść na maina.Dlaczego i po co?

Starkey
04-05-2004, 19:57
Ludzie najczęściej zostają na rooku z 2 powodów:
- nie wiedzą jak z niego wyjśc :)) :baby:
-chcą zrobić wszystkie questy na rook'u i mieć postać do gry, gdy są lagi

Majen
04-05-2004, 20:07
Jest też taki powód:

DLA ZABAWY(TIBI CAM) (http://republika.pl/eldrago/rec/zabawa.rec)

Ja z bratem mamy postać na 14 lv. już na 6 lv. rozwiązaliśmy wszystkie Questy, wiemy też jak przejść na mainland.

Gold Raven
04-05-2004, 22:10
Ja mam postać na 18lvl (z podpisu).

A dlaczego zostaje na rooku ????
Hmm.....

1. Chęć bycia najlepszym z rookmenów,
2. Chęć dostania od gm-ów Spike sworda za wytrwałość,
3. Pomoc początkującym - czyli wytłumaczenie zasad itd... (to jest najtrudniejszy punkt do wykonania bo oni najczęściej są nie do zniesienia i miecz sam wyskakuje do ręki jak się ich widzi :(),
4. Próba eliminacji hamstwa, złodziejstwa, lurowania, blokowania i zabijania noobów przez innych rookmenów lub tez przez zwykłych graczy którzy ida na maina,
5. Chęć zdobycia wszystkich przedmiotów dostępnych na rooku (najbardziej tych najrzadszych: Poison Dagger, Silver Amulet, Bronze Amulet),
6. Chęć bycia rookmenem z największą ilością kasy,
7. Chęc wykonania all questów na rooku i być może znalezieniu nowych jeszcze nieodkrytych,
8. Pomoc graczom w potrzebie,
9. Niechęć do PK-rów z maina (dotyczy światów PvP),
10. fajna zabawa (np: atak na mino hell lub rotwormy w jaskini skeletonów w grobie),
11. jak coś pominołem to dopisze :D

Wiatrak
04-05-2004, 22:29
re up
Ja nie wiem czy wiesz ale najlepszy z rook stayerów(bo tak się mówi :P) ma 6x lvl (ciekawe jak on go nabił) aha i powiadom mnie jak wypadnie ci poison dagger wtedy bardzo ładnie ci pogratuluje ;)

Gold Raven
04-05-2004, 22:53
re up :D:D:D

najlepszy ma 71 i jest to Sunrise (http://tibia.4players.de/community/?subtopic=character&name=sunrise) na Antice

A jak go nabił ?? :D

Najlepszym rozwiązaniem jest chodzić tam gdzie inni nie chodzą bo sie boją czyli do mino hell :D i do rotwormów w jaskini ze szkieletami w grobie :D lub też do wieży waspów :D - sam tak robie i mi całkiem nieżle idzie :D

wiesz sądząc po tym że miałem już 5 Silver Amuletów z Troli a nieczęsto na nie chodze/chodziłem - to za jakiś tydzień czy 2 bede miał Poison Daggera :D

idZi Master Of Dizaster
04-05-2004, 23:29
dżizys krajzys :/ ja p**** ja wogule nie rozumiem jak na rooku mozna zostawać ale dobra CHWAŁA TYM którzy tam są i się dobrze bawią ALELUJA

Gonzo von Krenzel
05-05-2004, 14:26
Tibia staje się komercyjna. Staje sie żyłą złota dla wielu ludzi (CIPsoft:D). Najwyższy lewel w tibii to ... (nie napisz, żeby się nie przedawniło, ale każdy wie, że to Bubble;). Jak zaczynasz grać myśle, że jest dość trudno chociażby przeskoczyć ten 100 poziom. Teoretycznie nie masz już szans być najlepszy... A na rookgaardzie? Możesz być najlepszy! Możesz wiedzieć, że o Tobie rozmawiają na forum, że Ciebie podziwiają... Czy to nie fajne? Poza tym możesz pomagać innym. Ostatnio dałem kumplowi chain armor, katanę, studded legsy i legion helmet. Przeszedł rooka w 3 godzinki...
Ja mam osobiście 14lvl i jest super, szkoda tylko, że nie gram juz w tibie... ;)

Litawor
05-05-2004, 15:33
Oryginalnie dodany przez Maciekpkk
re up :D:D:D

najlepszy ma 71 i jest to Sunrise (http://tibia.4players.de/community/?subtopic=character&name=sunrise) na Antice

A jak go nabił ?? :D

Najlepszym rozwiązaniem jest chodzić tam gdzie inni nie chodzą bo sie boją czyli do mino hell :D i do rotwormów w jaskini ze szkieletami w grobie :D lub też do wieży waspów :D - sam tak robie i mi całkiem nieżle idzie :D

wiesz sądząc po tym że miałem już 5 Silver Amuletów z Troli a nieczęsto na nie chodze/chodziłem - to za jakiś tydzień czy 2 bede miał Poison Daggera :D


Z tego co wiem, Sunrise nabił swój lvl na spiderach i poison spiderach. Na Antice jest mniej ludzi na rooku niż na innych serwerach. A sam nie wiem, czy nie zrobić sobie postaci na rooku. Lubię rook. Tyle tam noobów. A najlepszym na rooku to już raczej nikt nie będzie. Mowić o tobie też nie będą, wyjątkiem jest Sunrise.

Novar
05-05-2004, 16:06
To proste dla zabawy! Ja sam mam "rookmana" jak to raczyłeś powiedzieć. Poprostu jak czasami mam za duże lagi lub troszkę mi się nudzi i chce porobić coś innego to ide po rooku pochodzić. Ale to raczej rzadko bo wole Main :)) chociaż od czasu do czasu można zobawić się n arooku i pośmiać się z nOObów :P

------------------------------------
ZDEJMIJCIE TO UPOMNIENIE!!! JA NIC NIE ZROBIŁEM!!!
Ehhh to tylko głupi punkt widzenia modków :/

Sopre
05-05-2004, 19:33
ja mam 14lvl na rooku i wlasnie dobijam do 15 ;]...
dlaczego to robie? bo lubie rooka i mam fajnych kumpli ... bede zakladal niedlugo gildie wiec jak ktos jest 14+ na Novie i ZOSTAJE DO KONCA na rooku to zapraszam ;] (jak co to pisac => Sopre on rook), a powody:
-mozna miec gildie (i to calkiem latwo)
-chec zrobienia WSZYSTKICH questow
-chec odkrycia CALUSIENKIEJ (lacznie z podziemiami) mapki rookgardu
-mozna pomagac noobom (cos w stylu tutora)
-wogole fajny klimat na rooku jest... moze mi sie juz troszenke nudzi, ale zawsze jest spox ;]

stefan night
06-05-2004, 22:33
Witam ja zdecydowałem się grać na rooku ponieważ mam dość high lvl'owców którzy pomiatają innymi tylko dlatego ze maja więcej od nich exp. ewentualnie lepsze skille. Większość takich wypasionych lvl to dzieci które maja za dużo wolnego czasu i siedzą całymi dniami przed kompem. Wiedzą, że nikt im nie podskoczy i zachowują się po prostu jak snoby (oczywiście są wyjątki od reguły) myślą, że im na wszystko wolno.
Dlatego też gram na rooku i przyznam się szczerze sprawia mi to duzo większą przyjemność niż gra na mainie. Nie musze ciągle uważać czy czasem jakiś 100+ lvl nie ma złego dnia, czy jak stoję przy depo ktoś nagle nie puści ue itp. Mam 30 lvl który zdobyłem wcale nie małym trudem. Nie zgadzam się z przedmówcami, że Rookmeni grają tylko po to aby się móc pochwalić przed qmplami jacy to oni dobrzy - ja gram bo lubię (każdy ma chyba sentyment do rooka).
Pozdrawiam Bijesopa i resztę Rook’owej paczki 8)

Gold Raven
06-05-2004, 23:16
Oryginalnie dodany przez stefan night
Nie zgadzam się z przedmówcami, że Rookmeni grają tylko po to aby się móc pochwalić przed qmplami jacy to oni dobrzy - ja gram bo lubię (każdy ma chyba sentyment do rooka).

Ja akurat nie mam zabardzo komu sie pochwalić :D:D nikt w okolicy w Tibie niegrywa - jak zobaczyli grafike to postukali sie w czoło i sobie poszli :D:D:D - niewiedzą co tracą :D:D:D

Bigvirus
07-05-2004, 16:07
Na rooku tez jest fajna zabawa mam 27 lvl na rooku na danubi:D Jest bardzo smiesznie jak widze takie lvl na 4 lvl :D Odrazu wtedy za mna hodza nie wiem czemu:D
A gram nim ostatnio zadko i tylko jak ktos lub cos mnie zabije na mainie czy sa lagi:D

Dark Franek
08-05-2004, 15:33
stefan rządzisz na rooku !!! chyba jestes najlepszy na trimerze (chodzi o rook)???

stefan night
08-05-2004, 22:46
Oryginalnie dodany przez Dark Franek
stefan rządzisz na rooku !!! chyba jestes najlepszy na trimerze (chodzi o rook)???


A wiesz, że nie wiem ale myśle że już ktoś miał większy level na trimerce, a jeśli nie to czy można to sprawdzić bo jestem ciekaw. Wiem, że na tibia.de nie można zobaczyć expa osób bedących na rooku, a było by to przydatne.
A tak poza tematem to słyszałem z pewnego źródła, że po osiągnieciu nie 50 a 40 lvl pojawia się w bp spike sword (niestety nie widziałem tego na własne oczy)GM nie ma możliwości zrobienia czegoś takiego (jeśli się nie myle mogą "tylko" teleportować siebie lub kogośw dowolne miejsce, ukarać kickiem lub banem)tak więc sądze, że to jakieś skrypty sprawdzaja przed każdym Server save czy ktos z rookmenów nie zdobył już odpowiedzniej ilości exp (moje domysły).
Podkreślam, że są to informacje z 2 ręki.

Najlepiej było by się zapytać samego Sunrisa czy ma spika i jeśli tak to na jakim lvl go dostał.
Moja prośba do ludzi grających na antice - potrujcie go troche może się wygada ;)

stefan night
08-05-2004, 22:59
Oryginalnie dodany przez Maciekpkk
Oryginalnie dodany przez stefan night
Nie zgadzam się z przedmówcami, że Rookmeni grają tylko po to aby się móc pochwalić przed qmplami jacy to oni dobrzy - ja gram bo lubię (każdy ma chyba sentyment do rooka).

Ja akurat nie mam zabardzo komu sie pochwalić :D:D nikt w okolicy w Tibie niegrywa - jak zobaczyli grafike to postukali sie w czoło i sobie poszli :D:D:D - niewiedzą co tracą :D:D:D

(sorki że tak post pod postem ale nie lubię się bawić z cytatami)
To się tylko możesz cieszyć, że w twojej okolicy nie grają w tibie, przynajmniej nie musisz się obawiać, że kolega który przyjdzie w odwiedziny zlooka twoje hasło i "pożyczy" sobie sprzęt ;)

Gold Raven
08-05-2004, 23:54
Oryginalnie dodany przez stefan night
Oryginalnie dodany przez Maciekpkk
Oryginalnie dodany przez stefan night
Nie zgadzam się z przedmówcami, że Rookmeni grają tylko po to aby się móc pochwalić przed qmplami jacy to oni dobrzy - ja gram bo lubię (każdy ma chyba sentyment do rooka).

Ja akurat nie mam zabardzo komu sie pochwalić :D:D nikt w okolicy w Tibie niegrywa - jak zobaczyli grafike to postukali sie w czoło i sobie poszli :D:D:D - niewiedzą co tracą :D:D:D

(sorki że tak post pod postem ale nie lubię się bawić z cytatami)
To się tylko możesz cieszyć, że w twojej okolicy nie grają w tibie, przynajmniej nie musisz się obawiać, że kolega który przyjdzie w odwiedziny zlooka twoje hasło i "pożyczy" sobie sprzęt ;)


;););) niby tak - ale miło by było jakby takowy kolega jednak był :) - na mainie trening, wspólne hunty itp, na rooku wspólne hunty, pomoc nOObom, blokowania lurerów i innych takich ....... ahhhh ...... a braciszek woli grać w Dungeon Siege albo Counter Strika (ja też to lubie :))

Kiepa
10-08-2007, 21:23
By dazyc do najlepszego lvla zeby bic potwory z kturymi inni sie meczą na kilka hitów;s

jaa1234
10-08-2007, 21:31
Ja mam dopiero 11 lvl. Zostaje na rooku zeby miec satysfakcje, że wbije jakis duzy lvl przy niskim expie.

piotrek26111
10-08-2007, 21:58
Mam pytanie do ludzi którzy zostają na rooku i niechcą przejść na maina.Dlaczego i po co?
Zeby potem takie jak low jak ty biegały za mną i prosiły "halp karling qest" a ja zastawił ich boxami i zabił.

Gissil
11-08-2007, 17:22
Ja po prostu nie chce isc na MAINA poniewaz bardziej podoba mi sie mapka

rooka (rook wogole mi sie bardziej podoba) ;););)