Pokaż pełną wersje : czy to normalne?
..................................
Eeeee? to niejest normalne jak ja palkiem z plate shield brass legsami i soldier helmeyt i kusa tracilem od soldiera z 50 hp gora a ty z sama tarcza powinienes sie bronic przed nimi...... Masz cos zrabane
Yaviimaya
26-09-2003, 23:04
jakies ewenementy? ?(
Miałem knighta na 22 lvlku i skile 58/54 wiec u ciebie to jest nie normalne :P Aekwipunek mialem mniej wiecej taki sam jak ty i soldery mi nic nie robily :]
Upewnij się że nie trzymasz tarczy w kołczanie, a poza tym może walisz na full atack?
Re down:
Jeśli walisz na ful atak to bardzo slabo wykorzystujesz tarcze, apoza tym Twój shielding nie jest porażająco wysoki więc sie nie dziw. No i pamiętaj że mozesz sparować tylko 2 ataki (a wcale nie musisz), wiec kiedy bije Cie trzech lub wiecej przeciwnikow to zawsze przynajmniej jeden cios idzie na zbroje lub Cie rani.
aha... hm, to jak walczyc z np 3-4 soldiersami naraz?
Cóż, w miare możliwości postaraj sie lurowac je pojedynczo, pomagaj sobie hmm'ami, zaopatrz sie w zapas UHów no i radziłbym zmienic tryb walki na "balanced".
.................................
No to nie jest calkiem normalne!!!!!
...aha... hm, to jak walczyc z np 3-4 soldiersami naraz?...
Przy twoich skilach hmm lepiej nie wlaczyc :]
Re:down
Potrenuj se gdzies do 65/65 i idz na soldy ;]
...............................
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.