PDA

Pokaż pełną wersje : Na jakich potworkach zdobywacie najwiecej kasy?


Dudo
23-05-2004, 12:33
Na jakick potworkach zarabiacie najwiecej kasy sry za powtarzanie :D Prosze o dpowiedzi :P

Fanfi
23-05-2004, 12:57
Zdecydowanie szkielty. Moze nie daja duzo kasy ale za to loot jest bardzo cenny :
Mace
brass shield i inne sa dosc dobrym sprzetem na rooku.

Andy ognisty
23-05-2004, 14:47
troche kasy jest w szczurach ale komu sie chce je zabijac ja oprocz szkieletow polecam trolle na nich da sie troche zarobic

Majen
24-05-2004, 07:12
To załeży ile sie zainwestuje w Hunt, gdy zainwestuje 80 gc to lece na roty, później chowam loot-baga i średnio wyciągam po godzinie 400 gc(chyba że katana wypadnie to jeszcze więcej), jeśli inwestuje ~360 gc(6 fluidów) i oczyszczam mino hell to i locik potrafi wynieść 1X00 gc(no ale to trzeba sie nachodzić by sprzedać p-shieldy(a chainów sie nie opłaca brać)[ostatnio miałem farta bo z jednego gościa wypadło 1286 gc), jeśli ide na Minosy solo to praktycznie potrzebuje tylko 5 rybek a lecik na kilka podejść daje mi zysk ~500 gc(no ale to trwa nawet kilka godzin[nooby sux]) a na raty to nie chodze od 2 lv. więc nie porównam z czego częściej wypada kasa.

Master Mazi
24-05-2004, 09:39
Oryginalnie dodany przez Fanfi
Zdecydowanie szkielty. Moze nie daja duzo kasy ale za to loot jest bardzo cenny :
Mace
brass shield i inne sa dosc dobrym sprzetem na rooku.


NOM !! szkielety the best ;)

Externus
24-05-2004, 10:49
a po $%@ ci na rooku kasa?? na mainie w 10 minut mozna zarobic tyle co przez caly pobyt na rooku!!

Pasorzytek
24-05-2004, 16:09
poto ze jak na maina sie wbijesz by kupicz czaty i soft

Mich
24-05-2004, 20:15
Ja polecam szczury :D mało expa ale dość często wypada z nim max po 4gp, zabijemy 10 mamy juz 40gp.
Na szczurach jest bardzo duży respawn, zabijanie takich szczurków duużo czasu zabiera ale jeśli chcemy coś zarobić... ;/

Dummy
24-05-2004, 21:23
Jak najbardziej zgadzam się z Michem. A poza tym że przy dużym respawnie zbierasz kase po dychy to jeszcze exp. fajnie leci. Ja 7 i 8 poziom zdobyłem na Cave ratsach i ratsach

Wojownik
25-05-2004, 13:38
Sprawdz w dziele potwory tam bedziesz mial co zostawia dany potwor ja osobiscie najwiekszy zysk mam na szkieletach a i jeszcze jedno nie oplaca sie macy sprzedawac ludziom bo np Obi bierze wiecej, niraz widze sell mace 10 gp a jezeli sie nie myle ro mace Obi kupi za 30 gp.

SkiLo
25-05-2004, 15:09
tez nie widze sensu w zbieraniu kasy na rooku, chyba ze jest to twoja pierwsza postac.

najlepiej chodzic na szkielety - latwo sie zabija i loot niezly. kasy to chyba rzeczywiscie szczury zostawiaja najwiecej.

Litawor
25-05-2004, 16:48
Najwięcej kasy zbiera się na skeletonach. Nie dlatego, że mają najlepszy loot (bo ten jest lepszy na minosach i rotach), ale dla tego, że wypada z nich częściej i można je zabijać szybciej niż minosy. Ja na skeletony ide już na 8 lvlu, żeby zdobyć trochę kasy na maina. W 10 minut mam 100gp.

L..i..S..e..K
25-05-2004, 17:04
Na jakich potworkach zdobywacie najwiecej kasy?

Najwięcej czystego gp zbieram w kopalniach.
Narazie nie wybieram sie nigdzie indziej ;) Dlatego nie moge ci porównać gdzie sie zarabia najwięcej. Za jakiś czas przeniose sie na umarlaki i pewnie tam bedzie więcej czystego gp ;)

@down
Chyba moja pierwsza wpadka ;) Nie popatrzyłem jaki to dział :))

Fallorian Thennars
25-05-2004, 18:41
Oryginalnie dodany przez L..i..S..e..K
Na jakich potworkach zdobywacie najwiecej kasy?

Najwięcej czystego gp zbieram w kopalniach.
Narazie nie wybieram sie nigdzie indziej ;) Dlatego nie moge ci porównać gdzie sie zarabia najwięcej. Za jakiś czas przeniose sie na umarlaki i pewnie tam bedzie więcej czystego gp ;)

Yhh... to na Rooku są jakieś kopalnie?


A do zarabiania najlepsze są Raty. Ostatnią postacią siedząc na nich miałem na 6lvl 1000gp więcej nie podnosiłem bo nie miałem capa :/ ale tak ogólnie to Raty "najhojniejsze" jeśli można tak powiedzieć. Nie wyrzucają dużo, ale często.

Fido
29-05-2004, 19:56
na rooku jest suuuper zeznia ratuw ja zarobilem tam pareset gp :]

Yeti
29-05-2004, 21:55
jatam lorze na szkielety i mam kast w 5 plecakach w 1 godzine i juz mam kase na maina :D

L..i..S..e..K
29-05-2004, 22:20
Oryginalnie dodany przez Yeti
jatam lorze na szkielety i mam kast w 5 plecakach w 1 godzine i juz mam kase na maina :D


Chyba sam nie wierzysz w co piszesz. Mówisz że masz
5 bp gp = 10k co na roku w godzine ( w tydzień ) jest niemozliwe. Ja na mainie 10k robie w 3-4 dni i to nie zawsze.

Kacza
30-05-2004, 07:30
Według mnie sa najlepsze roty ( tam podgrobami resp 6) bierzesz 3 boxy i zabijasz.
Mi wypada najszasciej cooper shield i katana i ruzne bzdety. Life lfuiduw nieurszywam jestem juz w stane rota klepac 1 v 1 :P
To resp raczej dla rook stayerów :))

Piotress
06-07-2007, 18:28
ja epxie na trolach bo z nich wypada silver albo bronze amulet 8o na szkieletach tez expie bo za 1 razem looce mace :cup:

Andain
06-07-2007, 19:37
To zalezy czy ma sie Pacc'a czy nie,
jezeli sie ma to odrazu nich sie wygina na trolle, jest ich tak duzo, ze jak sie ubije wsyztskie i idzie sie jak poczatek swojej walki z nimi odrazu sie ma resp - co chwila wypada po 5,3,10 gp a czasami nic. Kiedy mialem pacc'a loocilem na nich od 3 do 5k na dzien:)

Jezeli masz pecha i nie masz pacc'a wtedy Szkielety, lub Minotaury o ile masz dobry level ze skillami.

Agrael
06-07-2007, 22:41
Zdecydowanie na szkieletach, dosyć często wypada z nich hatchet, mace itd. Mają one mało hp i obrony, a przy okazji dają 35expa. :cup:

Na drugim miejscu postawiłbym roty. Na drugim tylko dlatego, że jest je ciężej zabić niż szkielety.

Raty :) ... mało hp, słaby def, słaby atak i dają 4gp przy 5expa. Siedź na nich aż do wyjścia z rooka a zobaczysz ile zyskasz. Oczywiście nie wypada z nich żadne eq.

Minotaur - tu trzeba albo dużą ilość capa, albo lootbagi (w sumie niemożliwe, bo na każdym zakręcie czycha jakiś noob, który będzie chciał twoje skarby ukraść lub wyrzucić). Nie zbieraj chain armor, dużo capa i zresztą quest na ten item jest na tyle prosty, że rzadko otrzymasz ofertę godna wagi tego przedmiotu. Zbieraj mace albo brass helmety, czasem plate shield, bo często kupują ją ci co nie chcą wykonywać cooper shield questa.

Troll - Nawet dużo kasy leci i dobrze się sprzedaję liny, jak sporo uzbierasz.

Ork Spearman - normalnie powinien być pod zwykłym orkiem, ale tą pozycję zawdzięcza tylko i wyłącznie studded legsom. ;)

Orki - zbieraj tylko studded helmety. Nie waża dużo, a kosztują 20gp w sklepie. Tak ogólnie to słaby loot.

Goblin - podobnie jak u orka, ale tu nawet nie ma nic do sprzedania.

Cave Rat - Średniak... :p

Bugi - Średni loot, czasem wypadnie kilka gp ale ogólnie nie ma na co liczyć.

Spidery - czasem do 5gp (lipa)

Poison spidery - jeszcze gorzej niż na spiderach.

Wolf, Snake, Bear, Wasp itd... - 0 pieniążków...


:evul::evul::evul:

Yogono
06-07-2007, 23:41
Najlepiej lootbagi robic na skeletach lub mino.
Jesli chodzi o kase ktora wypada bezposrednio z potworkow to raty xD.

Zerrotyx
06-07-2007, 23:50
Najwięcej leci z noobów które padają w trapach :d

A z potworków to z trolli, bo wywalają sporo kasy. Niby skeletony, minotauryi roty wywalają cenny loot, ale rzadko bawię się w lootbaga. A jak już się bawię, to robię cało-dziennego na minosach i jeśli nie sprzedaję po normalnych cenach przedmiotów noobom, to wszystko wywalam do sklepu, platy, chainy po 40 a macy po 30. Średnio lootbag ma 2k,3k oz więc sporo można zarobić. Na skeletony chodzę rzadko, bo są daleko i trzeba sobie ręcę brudzić walką z nieumarłymi... ;)

Hoopusland
06-07-2007, 23:55
A ja slyszalem że pok carlinem w podziemiach sa jakies robaki co z nich wypada okolu 100 gp ale to morze plotki jak by ktos o tym slyszal nich napiesz bede wdzieczny

aquanno
07-07-2007, 20:42
Mi w sumie szybko kasa leci z bugów :o A najlepiej kasę zdobywać z minosów xP Lootbagi ze szkieletów i kasiorka z trolli. W sumie wszędzie można nieźle zarobić :D

A.L.I.
07-07-2007, 21:56
no....

mam postać na Rooku...

i muszę powiedzieć, że najlepiwj zbijam kasę na trollach..........

Dlaczego??

Bo wypadaja z nich np. liny, które (jak dla mnie) dobrze się sprzedaja na rooku.

Ot, co B)

pawciom
08-07-2007, 17:24
Ja zbieram gp na różnych potworkach.Ale naj czesciej chodze na mino i szkielety mam 15 lvl na rooku i tam zarabiam najwiecej loot sprzedaje kase biore :]:cup:
________________________________
http://s1.gladiatus.pl/game/c.php?uid=48194 prosze wejść B)

Czystyr
08-07-2007, 19:04
Ja pieniądze zbieram chodząc na minotaury i robiąc lootbaga.

robi99
08-07-2007, 22:54
a gdzie są na rooku szkielety????

przemexc
02-03-2010, 18:18
a po $%@ ci na rooku kasa?? na mainie w 10 minut mozna zarobic tyle co przez caly pobyt na rooku!!


na mainie chyba nie uzbierasz 900gp+2 calin swordy w 10 min chyba że na wysokim lvlu
:evul: :evul: :evul: :evul: :evul: :evul: :evul: :evul::evul:

DodiekPower
02-03-2010, 19:15
skelety ale tylko z mackami bo inne rzeczy za duzo waza a za malo kosztuja a mace 38 oz i 30 gp no i jeszcze trolle ale to tylko na paccu to wychodzi srednio 5k-lvl na jakims 25 lvlku

Bekow
27-03-2010, 14:32
Szkielety, trolle, rotwormy, minosy.

Cremacer
01-04-2010, 21:20
Zdecydowanie snejki :)

Esiok
02-04-2010, 04:28
Trolle Pacc :- )

RedFOg
02-04-2010, 15:11
IMO trolle (FACC ofc) to jest kiepski pomysł, zawsze pełno ludzi lata i ciężko ubić więcej niż pare za jeden obieg... ale kasą sypią, fakt, na mainie za godzinkę na cave koło Venore się wyciągało 15lv pallkiem 1k...

szczury IMO bardzo dobre, mało expa ale za to kasy dużo na level wychodzi. I przy tym mało ludzi
wilki/miśki opłacają się o tyle, że z żarcia niezła kasa leci u NPC (godzinka huncenia, lootbag i niezła kasa powinna być), zawsze można piec chleb i sprzedawać...

Cezzy
13-04-2010, 17:25
Ja na skeletonach, na pacc zone, nosząc loot do sklepu i wracając na exp (resp jest dość szybki a nooby na pacc zone nie chodzą na skelety..) i wyciągam średnio 5k/h na samych macach, viking helmetach, brass shieldach i hatchetach...

Luckylucky12345
10-05-2010, 22:54
Wg mnie dla tych co chca szybko przejsc to raty, trolle no ewentualnie orki... Dla rookstayerow szkielety i rotwormy :p

Latin
03-06-2010, 21:41
Najwięcej na szkieletach, ale musisz mieć rook set i 8 lvl, po drodze jest wasp i obóz orków w tym spearmani

Cremacer
11-06-2010, 14:37
po co komu kasa na rooku;p

Prostyy
13-06-2010, 18:02
misie i sprzedawanie bear pawow :]

-Vogax-
14-06-2010, 10:49
Hmm.. Wydaje mi się, że najwięcej z Trolli, ale są dość często zajęte. Ale oprócz ich są także Skeletony z których leci cenny lot :)

Decay
21-06-2010, 20:34
Jak już kolega odświeżył ;) .
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szkielety - Loot + loot bag'i najlepiej rano (mało ludzi, nikt nie utopi ci bag'a) Można dużo pieniędzy wynieść.

Rotworm'y - Tutaj już z większym lvl'em i trzeba zakupić kilka potków jeśli nie chcesz ujrzeć napisu: "You are dead." Jak poleci katana to masz więcej kasy, może nawet dwie 8o !

Szczury - Tak, szczury! Pod All 'De. (Niestety, często widziałem tam botterów). Tępisz wszystkie szczury, a potem wbijasz na Bug'i (Wiesz gdzie? Tam na lewo masz rope place). Przez 1,5h uzbierałem 600gp :) .

Pomogłem :> ?