PDA

Pokaż pełną wersje : Rookstayer ....czy on ma honor??


Majory Hero
19-12-2005, 18:48
Własnie czy ci ludzie są honorowi?? A ja sądze że 99% to nooby a nie sławni Rookstayerzy tacy jak de'Bove (to jest wzur do nasladowania).
Bo tak zauważcie czemu tak dużo jest trupów na minosach?? Ide na minosy moim stayerem a ty widze (daje wymyslone imiona) Edzio killed by Minotaur. Franek killed by Minotaur. Fiziolina killed by Minotaur. !!! Co to jest!!!
A ja wiem co !! Rookstayerzy ktuzy blokuja kolo piecyka lov leveli i biora loot!!!!
Co dizennie takich ludzi widze i to nie sa gracze kturzy ida na main to nie oni blokuja tylko rookstayerzy i powiedzcie mi czy oni mają Honor!!! nie niemają!!! Bo czy rookstayer ma zabijać ludzi czy im pomagać i być honorem i wzorem do nasladowania a nie najbardziej przeklętom osobą na rooku. Pisze to abyście i wy pomogli ludzią gdy giną blokowani przez innych oszustów kturzy grac nie umieja i dawno stracili Honor!!
I wy swoimi rookstayerami przestańcie blokować innych i nie kradnijcie loota to i wy bedziecie mieć ten spokuj i cisze tak jak ja. Ja pomoge jakiemuś co ginie , ja nie zabije takiego blokera bo to nie tak mamy czynić tylko ryszuc Du..p i pomudz innym w porzebie :)
Srry za błedy ort. ponieważ zemną jest nie tak i niepotrafie pisać poprawnie wiec mi wybaczcie :P a niekasujcie tego posta bo poco może kogoś to nauczy Honoru.

edite:
Pomoge jak coś Rubera nick Kiotorius.
Bunny:
Nie ja sie nie martwie ich honorem lecz prubuje im przemowic do rozsadku tym postem. :)

Bunny
19-12-2005, 19:55
1. Prosiłbym o to abyś wyrażał się bez błędów ort. "w miarę możliwości". Chyba choć trochę możesz się postarać :)
2. Każdy ma swój charakter i to jak gra zależy od niego...niepowinno tu się uogólniać.
3. Co do sprawy honoru. Sądze, że tu nie tylko o to się rozchodzi. Jeśli masz Rookslayera...to chyba wiesz jacy nieraz ludzie są natrętni....mówię...hmm...chyba głównie o polskich "graczach" ... Nie wiem co osoby chodzące za Rookslayerem i wybijające mu każdego potwora są normalne...nie dziwić się, że później są deady. Faktycznie, że zdażają się ludzie robiący jak mówisz. I niestety na Securze są owi Polacy.
4. Wiele osób pojęcie Rookslayer kojarzy być może błędnie...i liczy się dla nich poziom i bogactwo..przez to dążą do celu "po trupach" w dosłownym tych słów znaczeniu.
5. Fakt jest taki, że czasami same low lvl'e próbują się eliminować w mino hell żeby na main wyjść z jak najlepszym zasobem pieniędzy.


Takie moje osobistnie mniemanie, że nie powinieneś martwić się czyimś honorem bądź jego brakiem, ale pracować nad sobą i swa cierpliwością czasami wobec tych którymi potocznie nazywa się nOObkami.

P.S W razie gdyby coś przyszło mi do głowy zedytuje. :)
EDIT:

@Bunny
pisze sie ROOKSTAYER nie slayer, ludzie chyba sie nie naucza! jak podchodzi do mnie typek i pisze "wow 25 lvl ja tez chce chce zostac rooslayerem", to juz mysle o tym gdzie go trapnac ;)

Przykro mi, ale nie widzę, żadnego problemu w pisaniu RookSlayer. Wybacz, niestety na twą niekorzyść nie zmienię stylu pisania. A jeśli chcesz mnie trapnąć, to proszę bardzo. Zobaczymy tylko kto ma więcej cierpliwości. I jeśli już jesteś taki oryginalny to nie zjadaj literek w wyrazach. :)

Whitr Mas
20-12-2005, 11:54
Jak grałem rookslayerem to traciłem cierpliwość ; zjeżdżam mino do reda podchodzi noob i tłucze, więc ja pomyślełem : "Ku*** zaje*** mi loota. Trapne będzie spokój". Oczywiście nie trapnełem go żeby mino zabił go ; gdy miał yellow (prawie red) to go póściłem ;p Łatwo ci mówić w tym temacie, nie wkurzyłbyś się jakby ci ktoś poison daggera z ciała minosa ukradł ?! X(

Edek Rozprowacz
20-12-2005, 13:57
Ja trapuje i co jestem nie honorowy ?? Wg. mnie to tylko gra i niemozna tu mówic o honorze jezeli nie lamie sie zasad.

Crowal
20-12-2005, 14:23
LoL. Jaki n00b. Co z tego że giną? To tylko gra? Nie żeczywistość. A jak nie odróżniasz fikcji od realu, to pograj se w menadżera albo strategie.
A jak cie wkurza taka brutalność; pograj se w Kubusia Puchatka -_-"

Azuram
20-12-2005, 15:01
Ja powiem tak zrobiłem se nicka na Antice jak kończył mi sie Pacc i szczęściem moim poznałem rookstayera który pokazał mi Slithera :D 89 lv na roku. On właśnie zalicza sie do tego 1%, bo pomógł mi i mojemu kumplowi zaliczyć goblin questa i jak dedłem dwa razt na moście z goblinami to oddał mi wszystko nawet mace i all gp. A ja właśnie jak grałem na rooku to widziałęm dużo takich niby rookstayerow ktorzy zamiast pomagać blokują i Ciepią sie na jakąś głupią mace ktorą mogą zdobyć bez problemu na jakiś potworkach.

seedee
20-12-2005, 15:10
żeczywistość

ach niezle z ta twoja ortografia. co do samego tematu, co to ma do rzeczy czy ja trapuje frajerow czy nie? powinienes byc mi jeszcze wdzieczny ze na main idzie mniej ludzi kradnacych loot, przeciez grasz na non pvp serv, wiec cieboe to tak jakby dotyczy...ja nie zabijam dla kasy, mam jej tak duzo ze nawet rozdaje, ale kiedy ktos mi mowi ze :

ahahhaah
25 lvl
NOOOB

to co robie? sciagam minosa do bear room, zasypuje kratke, trapuje nooba, odgradzam sie od minosa, on sie przerzuca, i po sprawie :) ja jestem wtedy zadowolony, ze dokonalem swego rodzaju zemsty, natomiast Ci co zabijaja dla kasy to co? kiedy zalozysz temat o ludziach zarabiajacych pekowaniem na mainie? ze moze sa bez honoru? Rookslayer to nie Czerwony Krzyz, my walczymy na rooku, a nie pomagamy, ja osobiscie nie popieram trapowania dla kasy, ale jezeli ktos to robi, to tez dobrze, bo moze taki nub zalozy nowego chara, przestanie ubijac czyjes potworki, krasc loota, wyzywac innych, bo czasami zdarza sie za to oberwac, np w mino hell...

Pan Klocek
20-12-2005, 22:46
Zabijanie noobkow to nie jest ujma na honorze. Gdyby nie to dawno jzu postradalbym zmysly! Czasami to az mnie trzesie jak kolejny noob zabiera mi kolejne cialo i jeszcze mnie wyzywa ze jestem wolny (mam ciagle lagi i nigdy nie zdaze zabrac lootu pierwszy, przeklinam internet przez GPRS tfu tfu).
Nie zabijam dla pieniedzy ani lootu i tak prawie zawsze oddaje loot z potworow za darmo, bo nie chce mi sie go sprzedawac. Ale zabijanie z zemsty jak najbardziej, a jak nie da sie zabic trapem to czekam az wyjdzie na main <evul>. Nienawidze lamerstwa! Ale zeby nie bylo, trapuje naprawde tylko czasami.

Dziekuje za uwage. To bylem ja Pan Klocek.

PS
@Whitr Mas
@Bunny
pisze sie ROOKSTAYER nie slayer, ludzie chyba sie nie naucza! jak podchodzi do mnie typek i pisze "wow 25 lvl ja tez chce chce zostac rooslayerem", to juz mysle o tym gdzie go trapnac ;)

Hakuoh
21-12-2005, 05:50
Dla mnie to przyjemność bycie Rookstayerem. Chce po prostu zapomnieć o mainie i innych badziewiach. A co do zabijania to zależy od mojego humoru...

-bat style-
21-12-2005, 07:26
1. Co ma honor do tibii? to tylko gra...
2. A czemu maja nie trapowac ludzi ktorzy mu spamuja "free items plx", bo tak jest na rooku.
3. Jakbym byl rookstayerem to pewnie tez bym trapowal :P

Shein Silvershadow
21-12-2005, 10:08
Nie wiem, co jest złego w mówieniu "Rookslayer" - "Pogromca Rookgaardu"? Może i to nie to samo, co "Ktoś-Kto-Zostaje-Na-Rookgaardzie", ale na pewno ładniej brzmi;p

Hich
23-12-2005, 21:16
Ludzie nie mylcie sie
ROOKSTAYER przez "t" a nie "l"
a pozatym trapowanie nie jest takie zle
to jest tylko gra a ty sie zachowujesz jakby krzywidzili ci matkę -.-

NooB from LW
24-12-2005, 09:37
@Hich

zapewniam cie ze tylko tobie (z użytkownikow forum) krzywdzą matke
Jeżeli chcesz obrazac kogos rodziców to nie na tym forum -.-


@topic
trapowanie nie jest takie zle xD
duzo kasy leci

skryhull
24-12-2005, 12:08
cel uświeca srodki ;)
jeśli trapujesz dla loota to jesteś kutafon i noob
jesli trapujesz z zemsty bo ci ktos porzadnie podpadl (ale nie zycie za zycie-"zabiles mi trola to ja zabije ciebie") to czynisz dobrze o ile powiesz przed dedem noobowi za co to, bo w ten sposub oduczasz ludzi noobostwa

mialem taka sytuacje moim rook postacia (13 lev skile 19\21) ze siedze na pacc area na szkieletach i koles podchodzi, zabiera mi itemy z lootbaga i muwi ze mam hunta a potem pyta BR? i bije mi szkielety po 0-5 hp :( to ja mu leave i ze jak sie nie odczepi to go dorwe na main X(
przypadek sprawil ze 1 szkielet sie na niego przezucil...i zaczol go ladnie jezdzic po 10hp+ to on ucieka i sie ropnol. tez sie roplem zeby mu powiedziec ze jak nie moze zsolowac szkieleta to po kiego ch... je bije to on zaczol mi spamowac i zszedl na dół a ja za nim...zdazylem tylko zobaczyc ze ma juz yellow hp i sie ropnol a potem zeskoczyl i zaczol je znowu bić...to ja sie roplem. n00b tez sie ropnol i zaczol mnie bluzgac ze mam hunta u ownage (najlepsza gildia na julerze) to ja w brechte i zeby se poszedl na raty i nie kradł bo jeszcze tu dednie i poszedlem znowu na dól do szkieletów i przeszedlem sie z nimi kawalem a on je ciagle bił to ja pobieglem szybko sie ropłem i po chwili slysze "HELP PLX" zlazlem patrze a on powoli zdycha... ja do niego ze go ostrzegalem a on "HUNTED BITCH!" ...chwile puzniej padl, loot był badziewny bo tylko leather legsy i itemy z lootbaga które zakosił, no ale w końcu nie ma to jak zemścić sie na noobie zwlaszcza brazulcu... :]

sisza
24-12-2005, 15:15
1. Kto by komu pomugł każdy kto widzi koleśia który zaraz zginie np. przez mino ty tylko czeka kiedy go zabije i jeszcze blokuje wyjście
2.Przecież rookstayer sama nazwa wskazuje że gra na roku i chce zdobyć jak najwiękrzy lvl żeby sie nim popisać to przecież jeszcze nikomu nie będzie blokował potwory
3.Eh masz troche raci co do lota bo poco mu ja więkrzość rookstayerów nażeka że mają na roku z przeszło 100k niemają na co tracić i tak dalej to po co oni niby biorą kase jak nażekają do popisu?!



to by było na tyle :p

@Edit
jeszcze jedno :P
tibia to tylko gra po co tu honor? (ktoś napisał podobnie)

Bunny
24-12-2005, 19:15
2.Przecież rookstayer sama nazwa wskazuje że gra na roku i chce zdobyć jak najwiękrzy lvl żeby sie nim popisać to przecież jeszcze nikomu nie będzie blokował potwory
Apropo tego stwierdzenia. Źle rozumiesz to pojęcie...na forum jest wyjaśnienie..powinieneś poszukać. Sam o tym pisałem w którymś z tematów.
@Topic
Co do jednego z przedmówców...Zgadzam się. Na Securze 1 osoba padła z rąk kilku osób <bez nicków> między innymi mnie. Ale osoba ta poważnie sobie nagrzeszyła. Jeśli kiedy kolwiek kogoś zabiłem to tylko tę 1 osobę. I nie żałuję tego bo podpadła ona połowie Rookslayer'ów z Secury.
Co do dawania nauczki. Jeśli jest to mino hell. Preferuje zazwyczaj zjechanie kolegi/koleżanki do deep red. Danie fluida i wypuszczenie. Nie ma sensu zabijania.

Co do honoru...wydaje mi się, że jeśli nie okazujesz go w grze to normalnie także go nie masz, jednakże to tylko iwyłącznie moja opinia.

Kshaq
24-12-2005, 19:26
Hmmm to co napisałeś odnosi się berdziej do prawdziwych n00bów, którzy w tym wypadku nie sa rookstayerami... Piszesz, że idziesz swoim rookstayerem więc wynika z tego, że sam jesteś n00bem... Rookstayerzy nie są n00bami lecz zwykłymi graczami, którzy jako swoją droge życiawą (w tibi) postanowili zostać na Rooku... A co do mino hella założe się, że ty tak mówisz, bo albo sam tam padłeś albo poprostu nie wiesz gdzie to jest i tylko tak mówisz lub poprostu boisz się tam chodzić... Ja nie dziwię się osobom, które tam padają, ponieważ będąc rookstayerem sami wybrali to, że nie będą zabijać potworów tak jak na Mainie z wyskoimi skillami i dobrą bronią lecz zwykła kataną lub mace ze skillami przykładowo 15\15 tak jak ma większość początkujących osób niekoniecznie rookstayerów lecz tych co zamierzają nimi zostać... Myślę ze ten temat powinien byc skasowany poniewaz osoba ktora go napisala nie za bardzo rozumie tibie i to co jest wazne dla rookstayerow

Irek Przeklętej Ziemi
25-12-2005, 15:00
Nie gadaj nic o rookstayerach bo nie wszyscy są tacy, że blokują. Nie masz pojęcia ile poświęcamy zostając na Rookgaardzie. Łazisz ciągle z chain armor, katana , legion helmet, studded legs. Ja jestem rookstayerem i nikogo jeszcze nie blokłem, a więc wyrażaj się nie o wszystkich rookstayerach. Mam kolegę, który dla odzyskania Rapiera dla osoby na 1 lvl wskoczy w ogień, prąde i gazy a na końcu zabije 4 minotaury. Wróci na czerwonym HP ale Rapiera odzyska. On też jest rookstayerem a Rookgaard zna lepiej niż ty swoją kuchnie X( .

Milan ognia
25-12-2005, 15:15
Widzę, że Irek mocno stanął w obronie rookstayerów, ale chłopie bez przesady. Nie mówi się tu o wszystkich rookstayerach, ale tylko o tych, co trapują. Chyba nikt nie powiedział tu, że wszyscy rookstayerzy nie mają honoru. Ale dzięki, że stanąłeś w naszej obronie.
PS. Czytaj ze zrozumieniem :p
@edit: No dobra, niech Ci już będzie :p

Irek Przeklętej Ziemi
25-12-2005, 15:25
:confused:
Panie Milanie ale w temacie napisane jest: Rookstayer czy on ma honor??. Ten który zamieścił temat nie napisał że chodzi mu tylko o tych którzy tak robią.

LOOZIK :cup:

MarkoRoz
25-12-2005, 16:35
Ja co prawda jestem świeży RookSlayer ale korzystam z zasady "oko za oko..."
ja se nietrapuje dla kasy jezeli juz to z zemsty :evul:
A propo pisowni RookSlayer \Stayer to jest dobrze i tak i tak ^^

Edek Rozprowacz
25-12-2005, 18:05
Ja trapuje tylko i wylacznie dla zabawy i co z tego ?? Na serwach non PvP na pozadku dziennym jest lurowanie i trapowanie wiec czemu ludzie sie pluja jak padnia w trapie.

Ps. najbardziej bawi mnie laczenie gry (tibii ) z HONOREM ale jak to niektórzy mówia "tibia is my life" :]
Temat w sumie mozna byc zamknac bo jak dla mnie jest bezsensowny jak ktos chce trapowac to niech trapuje a jak ktos woli udawac "matke terese" to jego sprawa (gdy ktos mnie poprosi czy nie móglbym mu pomuc w questach zawsze pomoge ale nie lubie jak mi sie spamuje lub co gorsza krzyczy FREE ITANS PLAX) postawa typowo polska niestety ;( .

Ps2. sory za interpunkcje niechcialo mi sie poprawiac :p

Kajt
26-12-2005, 21:09
Po części zgadzam sie z autorem tematu ale nie karzdy rooksalyer nie bedący tym thebest'ciakiem jest nooobem zdarza sie durzo noobów np . rooksalyer byl zamknienty w katana quest otworzylem go wlazlem bo lezal hatchet a on mnie zamknal i niekcial otworzyc co prawda zaraz przyszlo 3 kolesi z 20 lev. do pomocy ale sie wkurzylem. kolo który mnie zamknąl dostal 3 trapy od innych rookslayerów i byl to trap z honorem raczej a nie lanie noobów z 7 levelem

Lord Nikusus
26-12-2005, 22:29
Rookstayerzy, którzy trapują są według mnie nOObkami. Nie dość, że ma kase, najlepsze eq na rooku to jeszcze zabija ludzi, którzy chcą spokojnie wyjść na maina i mieć chociarz troche kasy. Taki rookstayer zabije 7 lvl w trapie i ten 7 lvl jak wyjdzie na maina to nie bedzie mial kasy nawet na podstawowe czary. Nawet jeżeli jest jakiś newbie, który zaczyna lać ci potworka to i tak nie dostanie zbyt dużo expa bo jego hity sa 5x mniejsze na takim minosie. Jeżeli już nawet taki koleś zabiera dużo expa to można go tylko postraszyć a potem dać fluida a nie od razu trapować. Rookgaard czyli wyspa początkujących jak sama nazwa wskazuje jest dla newbie, którzy często dopiero zaczynają przygodę z Tibią. Po co macie niszczyć ich pierwsze kroki jak możecie im pomóc, lub gdy was wkurzają powiedzieć im, że tak się nie robi bo możecie dostać trapa od jakiegoś nOOba rookstayera. Jedyne usprawiedliwienie dla trapowania na rooku jest to, jeżeli trapujecie osobę która nie jest newbie, zna się na grze i specjalnie zabiera exp.
Huh no to tyle, ależ się rospisałem :P

Ramza
26-12-2005, 22:37
1.Ja nie rozumiem jak można paść na rooku (szczególnie na minosie).Jeżeli wiesz ,że nie masz tam żadnych szans to po co sie pchasz ... :baby: ;/??Tym bardziej jeżeli ludzie zauważają takie głupie blokowanie to powinni wyciągnąć z tego jakieś wnioski 8o
2.Koleś ,który napisał ten temat pewnie sam nie raz to robił więć...ekhm... :D
3.Nie bierzcie tego posta tak do serca :D


ps. :cup: <lol>

Gryzul
27-12-2005, 07:14
Ejj chwila ale przeciez to samo mozna powiedziec o ludziach na meinie tam to nawet jest jeszcze gozej przypomnij sobie czasy przed dwoma up-datami...
Nie mozna bylo przejsc z ab do venore bo oczywiscie zawsze byl tam gs ba nawet dl... Teraz tez czesto widze ds-y zlurowane w ghoust landzie lub guardy w kopalniach... I co mowimy tu tylko o rook? Poprostu taka jest tibia no moze nie tibia ale ludzie grajacy w nia. I trzeba sie do tego przyzwyczajic a nie stekac.

Gallar
27-12-2005, 10:08
Trapuje, zamykam ludzi w katama roomie, blokuje ich na minosach. I nie mam honoru ? Robie co chce, na tym ta gra polega.. jak mam dobry humor to biorę newbie i pomagam porobić questy, 10 minut później biore paczke n00bów i przymykam w katana roomie...

NooB from LW
28-12-2005, 09:01
I taka jest prawda o rookstayerach jak masz humor to pomagasz a jak nie masz to trapujesz zeby go sobie poprawic
Jak nie nauczysz noobow poządku to ci wejdo na leb na szyje i bedą mieli samowolke -.- jak by nikt nie trapowal to rookiem by zawladnely nooby które chcą kupic plate armor i nikt nie bedzie chcial robic nowego chara ;/

Duch Guardi
28-12-2005, 23:38
Ja 1 raz trapnołem gracza moim rookstayerem trenie sobie na rotach przyblokowałem 1 rota i go biłem z włuczni przychodzi jakiś noob i zaczyna ty k***o j*ba*a ja chciałem tu expić wy*****alaj do swojej starej i pocałuj ja w d**e i to mnie wnerwiło jak zaczoł po rodzicach wyzywać to go trapłem na rotach 5 rotów go okrązyło i padł X( chyba każdy na by tak zrobił jak by waszych rodziców wyzywał ktoś

De'Alor
28-12-2005, 23:57
Jak gralem moim rookstayerem to tez trapowalem. Niby nie mam honoru? A co mialem robic. Wiele razy czyscilem mino hell zeby ci idioci mogli wykonac questy. Zwykle wtedy bili mi moje potwory itp. Wiec zaczolem lurowac mino na wejscie i juz nikt mi nie bil potworow :) Eh kocham te trapy. Albo ten widok przed update gdzie na poziomie -1 przy schodach bylo 5 minosow xD Eh stare dobre czasy

Pan Klocek
28-12-2005, 23:58
@Duch Guardi
No wlasnie!! to ze zabiles tego nooba znaczy ze nie masz honoru?? wrecz przeciwnie! Musiales odzyskac swoj honor, jedynym sposobem jest zabicie typa ktory cie obrazil! Bo mam swoj honor i nikt mi nie bedzie krasc moich rzeczy/zabijac moich przeciwnikow/obrazac mnie lub moich bliskich. To ze robie wszystko zeby zemscic sie oznacza ze mam swoj honor! i tak to wlasnie wyglada!

@MarkoRoz
jezeli twierdzisz ze stayer i slayer to synonimy to powodzenia!!! znajdz sobie slownik i sprawdz co oznaczaja te slowa. Slayerem to mozesz byc troli (Trollslayer, bearslayer, noobslayer) ale nie rozumiem jak mozesz pisac rookslayer, co ty wyspe chcesz zabijac i na nia polowac czy jak??

levis
29-12-2005, 10:31
Czy PK mają honor?! Zabijają biedne noobki.Dlaczego całe ulice Miast są zalane trupami.Zjobek killed by Pk.Noobek killed by pk.Czy oni mają honor!!!!

Majory Hero
29-12-2005, 16:28
Ja wiem że trap z zemsty niejest zły sam trapuje z zemsty ale ja cochwile widze ludzi expiących na mino hell przychodzi 27 rookstayer i mu tu robi trapa z 2 mino i jeszcze mu pomoaga inny rookstayer czy to jest fajne?? :/ dlamnie nie

Majory Hero
17-02-2006, 09:41
Ktoś napisał ale niewiem czy tyczyło się domnie:
Że tak gadam bo albo sam tam zginołem albo niewiem gdzie to.

^ Eh.. Jakbym niewiedzial gdzie to jest to bym nawed niegadal o Rookstayerach -.- a zginolem tam nieraz ale nigdy trapem :) 1 mialem laga i dead xD

edit: srry że 2 tematy obok siebie ale niezauwazyłem

Czajniczeqq
17-02-2006, 13:21
ja tez na forterze mam rookstayera kiedy w mino hell padlem przez przypadek wypijajac trucizne. Roostayer na 29 lvl oddal mi moja katane moje studded legsy i bp ;P

Lord Patrious
17-02-2006, 20:35
1. ja uważam wyrażenia Rookslayer bardziej mi ssie podoba- może dlatego, że słucham metalu i lubie ten zespuł.
2. na roku jest w ha noobkow co blokują ludzi dla lota -,- trudno jakoś sie przeżyje
3 dziwny temat;p
//Pozdro\\

wizu
18-02-2006, 11:23
Według mnie to jest pikny sposób na nOObki. Idziesz sobie np na minoska a tu nagle wyskakuje ci taki nOObek. Ty do niego loot jest moj. Odejdz to otworze ci wejscie do chain armor a ty mi dasz strzaly. TAKA MAŁA WSÓŁPRACA, A TEN DEBIL MÓWI:
D: Wezme co mi się przyda?ok?
Ja:NIE!!Dam ci co bede uważał że ci się przyda.
D:Ale ja sam sobie wybiore.
Ja:Nie bo ci nic nie dam
D:I tak sobie wezme.
Ja:Tak?? Jak chcesz to sobie sam go zabij.
No to co z takim zrobić poszlem i otworzylem sobie pokój i go zostawiłem. Oczywiście dead. Ale co oddałem mu carlin sworda który mu wypadł. Przeprosił i powiedział że już więcej nie będzie. I nparawde nie robi juz tak. przynajmniej nie mi:) Ale co trzeba tak robic z nOObkami może to ich czegoś nauczy. Może gdybum mu nie oddał carlina to by się więcej nauczył a może nie. Tak więc uważam że teapowanie noobków ma sens jeśli cię wkurzają.

Tethi
18-02-2006, 11:31
ja tam nie widze nic zlego w trapowaniu :evul:

juz chyba z 10 gosci ztrapowalem na rot hell :) ktozy mnie denerwowali i mam juz z nimi spokoj !


jedno wiem na pewno: NIE TRAPUJE OSOB KTORE MI NIC NIE ZROBILY !!!!

Sorcerer Wacek
18-02-2006, 13:34
Jestem rookstayerem, ale jak znajde jakis loot np. strzaly albo prezent to mówie na rynku:"Free Items". Tak sobie znalazłem kilku kumpli. Rookstayerzy blokuja bo po prostu są leniwi i chcą mieć darmowy loot...

Scobel
17-09-2007, 16:46
Czytajac ten temat nie umialem zrozumiec jakmozna pisac ze ktos ma honor w grze. A wlasciwie nei zna sie tej osoby wogole ... Honor co to wlasciwie jest Honor, moze to by trzeba bylo najpierw sobie wyjasnic.Gra to gra i wszystko zgodne z regulaminem a czasem i nie zgodne jest doposzczalna i na porzadzku dziennym.

Falcon Wings
03-10-2007, 12:12
Hmm.. Zawsze widziałem rookstayera w roli osoby pomagającym nowym playerom .I wiecie co ? Nadal to tak widzę. Chociaż wiekszosc rookstayerow jest na rooku tylko poto zeby pokazac swoj lvl wbity cave bot'em, popisac sie iloscia gp wylootowanych z newbie (nowych playerow) oraz czyms tam innym, ja - tak jak pozostale 1-2 % rookstayerow - bede pomagac nowym, pokazywac wszystko, tlumaczyc i robic z nimi questy. Niestety czasy sie zmienily, kiedys kazdy Rookstayer myslal tak jak np. ja, ale teraz liczy sie juz tylko lvl i kasa.
Z jednej strony to moze i troche wina noobow, ktore biegaja za toba i prosza o free items, albo bija twoje potworki, kradna lootbagi itd. Ale watpie zeby zabicie takiego osobnika na rooku cos dalo. Niech sobie nabije ten 14 lvl po 4 miesiacach, niech ukradnie komus loot albo zabije potworka, padnie raz i rzuci "tom pieprzonom gre !!1". Wtedy bedziemy mieli jednego nooba mniej.Czyz nie ?

Krizz
03-10-2007, 14:38
- czyścimy.

<.<
03-10-2007, 15:15
Jedni mają honor, inni to tacy 'sanrajs łonabi'.

Jazonik
03-10-2007, 17:33
Hero bierzesz to za bardzo na poważnie.To tylko gra w którą się gra tylko żeby sie nie nudzić w wolnym czasie.Więc po co tu mówić o honorze?

Evative
03-10-2007, 18:01
Nie mają kultury :).

Ruki
04-10-2007, 00:24
NIe wszyscy nie mają kultury, chociaż jest większość osób które zaczyna grać i nie ma szacunku dla drugiej osoby, wyjść z rooka nie mogą gra się staje zbyt skąplikowana trudna do zrouzmienia i dają sobie spokój, ale jest trochę osób które nie są noobami i bawi ich gra na rooku... to nic zlego ze im sie podba coś innego niż nam :PP

Ameriov
04-10-2007, 00:40
Ofc, trapowalem, to moj glowny "grzech". Osiagnalem liczbe 666 (mam nawet na ktoryms dp charze scrolle z imionami strapowanych) fragow i mi wystarczy. Coz, wraz z czasem ludzie sie zmieniaja... Teraz trapuje tylko wybrane osoby, lub caveboty, a krasc paru gpiakow nie mam po co, duzo wiecej wywalilem na "fri itanz plex" niz kiedys komus moze(nie przypominam sobie) wzialem. Sadze ze ci noobstayerzy, thiefy itd etc wkoncu tez sie zmienia.

piotrek26111
05-10-2007, 10:08
Ja trapuje i co jestem nie honorowy ?? Wg. mnie to tylko gra i niemozna tu mówic o honorze jezeli nie lamie sie zasad.
Ty sugerujesz ze boterzy to ludzie niehonorowi??? Wiekszej glupoty w zyciu nie widzialem. Prawdziwy boter prawdziwego botera nigdy nie zdradzi.

Fpitolony w sprawe
05-10-2007, 10:28
I wrocilo to... A zycie bylo takie piekne ;(

piotrek26111
05-10-2007, 18:03
I wrocilo to... A zycie bylo takie piekne ;(
Szkoda ze powstala partia opozycyjna co nie?

Fpitolony w sprawe
05-10-2007, 18:09
I co ma niby piernik do wiatraka? Znowu bedziesz tu wysuwal swoje super argumenty? I moze jeszcze bez takich, jak ty "prawdziwych boterow" Tibia nie moglaby istniec?

Nie zamierzam offtopowac, wiec jak chcesz - chodz na PW.

piotrek26111
05-10-2007, 18:21
Teoretycznie mogłaby istnieć, tak samo jak kaczory jako jedyna partia.