PDA

Pokaż pełną wersje : Server TeamSpeaka tibia.pl


misiek725
08-01-2006, 13:18
Na wstępie wyjaśnie co to jest TeamSpeak...
Jest to program do porozumiewania glosowego gracza z graczem lub grupy graczy... Wpadlem na pomysl aby tibia.pl miała wlasny server... Postanowilem zaspnsorowac server tibi.pl "TeamSpeak"
Server jest z firmy www.forall.pl na 120 slotow (użytkowników)

-Skąd Sciagnać-

1. ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teamspeak.org/releases/ts2_client_rc2_2032***** <--- Pod Windowsa

2.
ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teamspeak.org/releases/ts2_client_rc2_2032.tar.bz2 <--- Pod Linuxa

Instalujemy Gdzie chcemy
Czyli Next>Next>Finish
Bardzo proste :p

-Połączenie sie z Serverem-
Po zainstalowaniu Programy, włączamy go Mamy zakładki
Connection...Chanels...Player...

Klikamy Connecion i Quick Connect
Mamy 4 puste pola

Wpisujemy:
Server Adress: tethys.piasta.pl:8002
Nickname: <swojnick>
Name: Zostawiamy puste
Password: zostawiamy puste

I klikamy Connect

Po chwili wchodzimy na server i mozemy pogadac z kolegami o tibi :P

Teraz moze powiem troche o ustawnieniach :)
Najwazniejsza zakladka oprocz connect jest Settings
Tam mozemy ustawic rozmowy na przyciks ITP
Zycze milej rozmowy
Dzieki!

Zummer
08-01-2006, 14:44
Przyda się, teraz jak powstał ten temat z tym TeamSpeak. Nice ;)

fannet
08-01-2006, 15:28
no dobra, najgłupsze pytanie swiata.

Jak w tym czymś sie gada ;/ bo nie moge sie połapać ... i doczytać

tzn. mowi bo do mnie mowią a ja słup :D

MatKus
08-01-2006, 18:38
ROBOCZA WERSJA TUTORIALA, NIEDOKOŃCZONA.
Jak dokończe, to wrzucę na stronę zamiast tego, który jest teraz.

TeamSpeak to program, który umożliwia porozumiewanie się za pomocą mowy wielu użytkowników na raz. Został on stworzony z myślą o graczach i o używaniu go w czasie gry online, w związku z czym nie powoduje on lagów.

INSTALACJA

Aby zainstalować program należy wejść na stronę http://www.goteamspeak.com/index.php?page=downloads i pobrać najnowszą wersję klienta tego programu.
Instalacja jest prosta i chyba każdy powinien poradzić sobie z nią.

PIERWSZE URUCHOMIENIE I PODSTAWOWA KONFIGURACJA

Aby inni cię słyszeli, musisz oczywiście mieć zainstalowany mikrofon, a żebyś ty mógł innych słyszeć, musisz mieć głośniki lub słuchawki. Zdecydowanie zalecamy słuchawki. Dlaczego? Głośniki powodują straszne echo. Ktoś coś mówi, to leci w twoich głośnikach, mikrofon to wyłapuje, puszcza na serwer, to wraca do ciebie, leci znów w głośnikach, mikrofon to wyłapuje… i nikt nie wie już, co ktoś chciał powiedzieć. Dlatego zdecydowanie zalecamy słuchawki.

Aby inni mogli cię słyszeć, musisz włączyć możliwość mówienia. TeamSpeak pozwala to zrobić na 2 sposoby. Domyślnie, gdy tylko program wyłapie dostatecznie głośny dźwięk z mikrofonu, automatycznie włącza mówienie. Drugi sposób, często lepszy, to wysyłanie dźwięku tylko, gdy jest wciśnięty określony przycisk. Aby zmienić to ustawienie wchodzimy do menu Settings -> Sound Input/Output Settings:
http://images.tibia.pl/images/teamspeak/opcje1.jpg
http://images.tibia.pl/images/teamspeak/Sound_Settings.jpg
Jeśli zaznaczysz tu opcję Push To Talk, inni będą cię słyszeć tylko, jeśli naciśniesz określony przez ciebie przycisk (możesz go zdefiniować klikając "SET"). Druga opcja to Voice Activation, czyli inni będą cię słyszeć, gdy tylko dźwięk z mikrofonu jest dostatecznie głośny. Natężenie głosu ustawić można suwakiem poniżej. Pamiętaj, żeby nie ustawiać za cichego głosu, bo w końcu nikogo nie interesuje, że ty coś piszesz na klawiaturze czy obok ktoś przeszedł.
Moim zdaniem lepiej ustawić opcję Push To Talk, gdyż dzięki temu nie będziemy przypadkiem słyszeli co mówi twoja mama, że szczeka twój pies, że ty coś piszesz czy że twoja rybka śpiewa. Po za tym jest to jedyne sensowne rozwiązanie dla osób nie posiadających słuchawek, bo dzięki temu mogą przerwać niekończące się echo.

Drugą opcją, którą zalecamy wyłączyć są powiadomienia głosowe o zdarzeniach. Wchodzimy do menu Settings -> Options, na zakładkę Sount Notification i zaznaczamy pole [x]Disable sounds.
http://images.tibia.pl/images/teamspeak/Settings1.jpg
Dlaczego? Gdy powiadomienia są włączone program będzie cię głosem informował o każdej osobie, która wchodzi bądź wychodzi z serwera, łączy się z kanałem itp. itd. Może to i ciekawe dla małych serwerów, ale gdy w ciągu minuty kilkanaście osób wchodzi lub wychodzi, to już w ogóle nie słychać, co ktoś chciał powiedzieć.

Proponuję jeszcze w załadce Bandwidth zmienić/zostawić ustawienie Unlimited:
http://images.tibia.pl/images/teamspeak/Settings2.jpg
Dlaczego? Gdy więcej osób siedzi na jednym kanale głos potrafi się straszliwie rwać, bo limit jest zbyt niski. A to znów nie wsuwa niewiadomo jak dużo...

ŁĄCZENIE SIĘ Z SERWEREM
Aby połączyć się z serwerem, wystarczy kliknąć Connect -> Quick Connect.W okienku, które się pojawi jako adres serwera (Server Address) wpisujemy tethys.piasta.pl:8002, zaś w pole Nickname wpisujemy imię, pod którym chcemy być widziani na serwerze.

Możesz teraz wybrać jeden z kanałów, na którym chcesz mówić, i zacząć rozmawiać. To tyle.

Jest też druga opcja, klikamy na Connect to server (zamiast quick connect) i ustawiamy podobnie jak na obrazkach (na tym białym polu trzeba klikąć prawym):
http://images.tibia.pl/images/teamspeak/CTS1.jpg
http://images.tibia.pl/images/teamspeak/CTS2.jpg
Oczywiście, jeżeli się nie rejestrowaliście (misiek was nie rejestrował) to zamiast registered zaznaczacie Anonymous i olewacie nastepne pola...

PROBLEMY Z INNYMI
Niekiedy niektórzy użytkownicy stwarzają więcej problemów, niż powinni. Spamują, hałasują, gadają głupoty, przeklinają, krzyczą… W takim wypadku należy zgłosić się do kogoś, kto na danym kanale ma status administratora kanału (CA koło nicka). Jeśli nie ma nikogo takiego, należy znaleźć kogoś, kto ma status administratora serwera (SA) i jemu zgłosić problem.
Aby napisać coś do kogoś prywatnie klikamy prawym przyciskiem myszy na tej osobie i wybieramy Send Test message. W okienku wpisujemy wiadomośc, i wysyłamy.
Do administratorów serwera (SA) można także pisać, jeśli nie ma kanału dla jakiegoś ze świata.

Demongo
09-01-2006, 07:07
A ja mam pytanie czy trudno było by zrobić spolszczenie do niego bo na pewno sporo osob będzie miało problemy z tym angielskim. Sam zauważylem przy ustawianiu że kilka słów jest innych w poradniku a innych w programie.

gorgi
09-01-2006, 07:57
Ja mógłbym zrobić ;p
Ps. MatKus zapomniał powiedzieć słowo o słucgawkach oraz głośnikach :>

grawiton
09-01-2006, 10:02
[10:51:51] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it :(((

Gilootyna
09-01-2006, 12:42
Siemka!!
Bardzo się ciesze ze nareszcie powstał oficjalny server teamspeak'a bo do tej pory razem z moim kolegami siedzielismy na moim prywatnym serwerze :)
Przeszkadza mi jedynie bałagan pamujący na owym serie tak wieć zwracam sie z uprzrejma prośbą o zmiany w przyzwoleniach (tylko SA ma do tego prawo i robie sie to stronie) tak zeby w razie potzreby usunąc lub wykopac natrętnych użytkowników :] Oraz jako doświatczony user zgłaszam sie do pełienia funkcji osoby utrzymujacej porzadek na Ts'e 8o
Pozdrawiam YO!!

Lorzak
09-01-2006, 13:32
Witam wszystkich
jest w tym programnie taka opcja zeby zrobic swoj kanal bo np jak gadam to wszyscy co maja ten program slysza nas, chodzi mi o cos takiego jak kanal gildi tylko tak zebym mogl tylko z kumplami pogadac.

Dzienciol
09-01-2006, 14:20
A ja nie wiem czemu ale pojawia mi sie jakis error w trakcie laczenia z serwem
"Socket Error # 11004" pliz help me :D

Simsung
09-01-2006, 14:47
Jakie są teraz hasła ?
Bo chyba cos przekombinowali ;]
[15:37:19] Bad Login (name and/or password wrong)

FrYTeX
09-01-2006, 15:45
Witam Wszystkich
Mam takie pytanie .. czy mógł bym pomóc Gilootynie w pracach nad serverem TS jestem jego qmplem z Real i chciałbym pomóc nad tymi pracami Z góry Thx :)

gorgi
09-01-2006, 15:46
Jakie są teraz hasła ?
Bo chyba cos przekombinowali ;]
[15:37:19] Bad Login (name and/or password wrong)
Czytałeś poradnik miśka? To go przeczytaj uważnie!

Gilootyna
09-01-2006, 18:33
odinstaluj Ts i ponownie go zainstaluj, prawdopodobie twój antywirus wykasował pliki z Ts'a tez tak miałem :)

Nazgul of Shadow
09-01-2006, 20:36
ej bedzie mozna gadac z kimś sam na sam w tibi? :o

Dameves
09-01-2006, 20:36
Siemka, mam następujący problem,
Gadam przez TS'a to innych użyszkodników slysze wmiare czasem przerywa a czasem ladnie czysto (częściej przerywa) a oni mnie wogle nie słyszą.
Kiedys jak mialem skype to tesz strasznie lagowalo (slabo slychać itp...), więc myślalem ze ts będe słyszal ladnie ale ***a...:( jakaś pomoc? czy to wina mojej sieci?

CentyBoy
10-01-2006, 11:40
Ja tam od zawsze gadam z ziomem na skypie jak gramy i poza minimalnym spadkiem fps'ów zadnych problemow nie ma ;)

No ale mozna by i tego teamspeaka przetestowac... :P

pozdro

Poprostu Pitbul
10-01-2006, 21:34
ja w innej sprawie co to jest kick??

Burakou
10-01-2006, 21:45
@up
Jest to wywalenie kogoś z kanału.

Xmdestruktor
10-01-2006, 21:46
ej a to jest sprawdzona napeno zaden keyloger bo nie mam zaufania do takich programuw

verim1990
11-01-2006, 07:31
[10:51:51] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it :(((


No właśnie mam ten sam problem i nie wiem czy wynika on z posiadania przezemnie czy coś innego nawalilo??

Gilootyna
11-01-2006, 10:45
Server padł albo został wyłączony :) Jeżeli chodzi o SKYPE to grałem kiedyś dość ostro w Americas Army i przez jakieś 5 minut gadałem na przez Skype ale zbyt duzo fps wypada..;/ (TEAMSPEAK RULEZZ)

Są 3 rodzaje kicków:
- kick from channel - wykopuje Cie z aktualnego kanału i przenosi na "domyslny"
- kick from server (kick player) wykopuje z serwera najczęściej jest podany powód
- i ostatni mój ulubiony BAN PLAYER oznacza że dostałeś bana na ip zewnetrzne i kick form server gratis (ban może być zdjety w każdej chwili przez admina serwera (SA)

FrYTeX
11-01-2006, 13:01
ej a to jest sprawdzona napeno zaden keyloger bo nie mam zaufania do takich programuw
Napewno nie musisz się martwić ponieważ tego programu używa wielu graczy i to nie tylko w Tibie ale wiele wiele innych gier a w szczególności zespołowych np. Americas Army w tej grze praktycznie kazdy klan ma swój channel na serverze jakimś np. http://www.chickensfarm.pl/ i w ten sposób bardzo łatwo mogą się porozumiewać tak więc kupować sobie słuchawki z mikrofonami i jazda...jazda...

Mr Time
11-01-2006, 13:16
[14:03:52] Connecting to tethys.piasta.pl:8002
[14:03:55] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it



U mnie to samo :baby:

Sa jakies godziny w ktorych serv On? Oo

Hooligan's
11-01-2006, 13:18
te errory w****iaja, wylaczaja czasem serva? odpiszcie ..

Pikol
11-01-2006, 15:02
A czy jest jakis darmowy server? Bo ten jakos szwankuje :/ Potrzebuje 2-3 sloty...

wahibi
11-01-2006, 18:55
U mnie tak jak u was :
[10:51:51] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it
O co chodzi ??

Demongo
11-01-2006, 19:10
U mnie tak jak u was :
[10:51:51] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it
O co chodzi ??

Przecążony albo pełny server, próbuj a się uda.

tomo
11-01-2006, 19:29
a serv wogole stoi? jest ktos na nim? bo nie wiem czys ie opalca probowac

kszychu13
11-01-2006, 19:40
ej a to jest sprawdzona napeno zaden keyloger bo nie mam zaufania do takich programuw

po 1 zanim wejdziesz na to forum a co dopiero zapostujesz na nim to przepisz go do worda lub poprostu idz do szkoly
po 2 tibia.pl nigdy nie rozdzwala keylogerow za free -.-

topic:
dla mnie program jest fajny tylko troche uciazliwe jest naciskanie przycisku aby wlaczyc sie do rozmowy, ale to da sie zniesc ^^

szymon287
11-01-2006, 21:11
mozna zrobic kanal wlasny na haslo i tylko ci co znaja haslo moga se wejsc? jak to zrobic :(? jak mozna ;)

wahibi
12-01-2006, 13:23
Przecążony albo pełny server, próbuj a się uda.

Dziś to samo, terz nie wchodzi ten sam błąd ....

Pan Piwoszek
12-01-2006, 14:33
[10:51:51] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it :(((


Mnie tez tak sie dzieje.Czy naprawde na tym serwerze jest wylaczony TeamSpeak???????????Mam nadzieje ze nie ;(

Pan Piwoszek
12-01-2006, 14:35
Mnie tez tak sie dzieje.Czy naprawde na tym serwerze jest wylaczony TeamSpeak???????????Mam nadzieje ze nie ;(
Team Speak Juz Dziala!!!!!!!!! :) :) :)
Misiek mnie wykopal!!! ;(

wahibi
12-01-2006, 14:40
nom fajni , teraz wyskakuje :
[15:28:55] Bad Login (name and/or password wrong)

misiek725
12-01-2006, 14:44
Server ON
Mozna juz wchodzic!

John Jamel
12-01-2006, 18:43
Buu...Ja gadam a nikt mnie nie słyszy i mam ten przycisk i go trzymam i mam wsyzstko to co mam źle?
Ps Skype dobrze chodzi

P0PI
13-01-2006, 09:48
hehe ja juz od 2ch lat uzywam Skype pozatym malo osob ma mikrofon
ale team speak niejest zly ale w 2 osoby jest bezsensowny :P
gadalem z 30 osobami naraz to bylo tragiczne^^
najgorsze co jest to Echo jezeli ktos gada z mikrofonem + glosniki powiesz cos a to wraca do ciebie + slyszysz dziweki u kumpla
Pozdro

exodus style
15-01-2006, 20:06
Wkur.. znaczy denerwuje mnie blad
[20:54:02] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it
-.- Najpierw pomyslalem: moze jest pelen serwer?
ale sprobowalem na kilku roznych serwerach znalezionych w google i wszedzie to samo!!
To cos z moim kompem czy mam poprostu pecha??

Damras
16-01-2006, 14:48
Nie chce się powtarzać , ale można w TeamSpeak'u zrobić własny kanał do rozmów?
Jeżeli tak to może ktoś napisać :P ?

Kibic Interu 215
18-01-2006, 13:58
Który to ten przycisk do gadania help plx =/

Kaczmen
18-01-2006, 15:58
Który to ten przycisk do gadania help plx =/

Przeczytaj początek tematu, a dowiesz się jak go ustawić...

Modus
24-01-2006, 18:48
Jak sie zakłada własny kanał zebym mogł sobie pogadac np z jednym kolega i na hasło ??

buker
28-01-2006, 22:29
Dostalem Bana z powodu typa ktory powiedzial opiekunowi ze uzywam głośników ale to jest kłamstow używam jednych z leprzych słuchawek firmy tracer. prosze o zdjecie bana ;)

knight wariorr
01-02-2006, 10:17
[10:16:40] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it


o co chodzi :(

Toowreck
23-04-2006, 22:30
moglby to jakis modek przeczytac i sprobowac pomoc... kilka osob pytalo o wlasny kanal na haslo, czy jest to mozliwe, guild channel lub kanal dla ludzi z rl na przyklad na npwym servie? jesli nie to prosimy o jakas pomoc w jaki sposob mozna cos takiego zorganizowac.

dzieki

Rethfing on Aldora
24-04-2006, 00:13
Zakładać osobne kanały mogą tylko administratorzy.

Cichyy
25-04-2006, 21:18
Zakładać osobne kanały mogą tylko administratorzy.


Jak moga tylko Admini. to prosze admina o zalorzenie priv channelu , bo na w channel adminstratorow jak wysylam wiadomosc z pytaniem o to ... nikt nie reaguje ... a mi na tym zalerzy wiec plax :baby: jak ktos to przeczyt ai mnie nie oleje to plx napiszcie do mnie na priv a ja podam inf. jaka bym hcial nazwe priv channelu i passwordu dla ziomkow

....................Nie wiem czy tutaj mozna wystawiac takie posty , jak nie to sry ale naprawde mi na tym zalerzy ........ THx z góry:D

matiz hanka
04-05-2006, 18:58
Już team speak nie działą ?:(

AdiTheMaster
14-05-2006, 07:33
Co oznacza błąd Socket Error # 11004 Czyżby jakiś błąd w nazwie serwera?

Daniello_1989
14-05-2006, 12:57
omg.

[12:08:28] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it

;(

Alojzy Mamriel
11-06-2006, 19:18
cały czas jak wchodze jest napisane, ze serwer jest wylonczony.
WHY ??

Singlar
14-08-2006, 01:55
Własnie co sie stało ze nie działa...
kto z na inne serwery Ts do Tibia ?? Prosze!!

Lonteus
19-08-2006, 22:54
Bedzie jeszcze dzialal ten server tibi.pl do team speaka?

dymka
01-09-2006, 14:54
Odpowiedz, please

Metoxis
15-10-2006, 10:33
Ukradli...nie ma nic... :D

właśnie - kiedy w końcu będzie działał??!!

tutaj są porady dokładniejsze trochę... (http://www.banita.pl/porady/teamspeakwin.html)

st1L
15-10-2006, 10:37
serwer padl...niedlugo powinien dzialac

kotek19
31-10-2006, 19:26
Uwaga w ustawieniach jak będziecie mieć zaznaczone Voice Activation bo jak gdzieś ustawicie "whisper" to jak będziecie gadać(czy też nie) usłyszą was na serwerze (lub kanale) a jak "shout" będziecie musieli krzyczeć żeby ktoś was usłyszał (to prawda:balwanek:)

Opis:
Kanały:
U-Kanał niezarejestrowany
R-Kanał zajerestrowany
D-Główny kanał serwera
M-Kanał moderowany xD
S-Kanał w którym można tworzyć podkanały

Użytkownicy:
U-Użytkownik niezarejestrowany(anonim)
R-Użytkownik zarejestrowany
SA-Administrator serwera xD
CA-Administrator kanału

Deox
31-10-2006, 21:23
Eh dla mnie to niewypal raz wszedłem to jakieś ludzie sie na randke umawiali...

kotek19
02-11-2006, 18:57
A ja nie wiem czemu ale pojawia mi sie jakis error w trakcie laczenia z serwem
"Socket Error # 11004" pliz help me :D
Może masz neta niepodłączonego :confused:

kotek19
05-11-2006, 20:07
no dobra, najgłupsze pytanie swiata.

Jak w tym czymś sie gada ;/ bo nie moge sie połapać ... i doczytać

tzn. mowi bo do mnie mowią a ja słup :D

Wymagania:
Mikrofon(to jasne)
Słuchawki lub Głośniki(zalecane Słuchawki ale głośniki też dobre)
400 Mhz Procesor

Innych nie znam

Virnik
14-11-2006, 21:01
Odświeżam temat .... tzn..

Kurde czemu jak chce sie połączyć pisze że serwer jest wyłączony lub jest teraz wlączany ??


Co on został wyłączony czy co bo już troche mineło od kiedy powstał .



POZDRAWIAM

evolucja
03-02-2007, 21:31
Ja również chciałem się zapytać dlaczego nie chodzi.

bartellox
03-02-2007, 22:08
juz chyba nie bedzie chodzic.. ;<<

FeRRoma
06-02-2007, 20:50
Ta wersja sprawdza sie bardzo dobrze , ma własne stery od mic i innych urządzeń. Czasami zdarzaja sie szumy ale nic nie jest doskonałe.

http://rapidshare.com/files/15232080/team_speak***********

@down
na oficialnej stronce mozna siciagnać ale najnowsza wersje , osobiscie nie polecam , ta jest najlepsza jesli wszytko dobrze ustawisz .

- a tu mały poradnik:
http://www.banita.pl/porady/teamspeakwin.html

Kwadratowe Koło
06-02-2007, 21:29
Dziwne ze nie dziala... Nikt na nim prawie nie siedzial...

@up
Czemu to dajesz na rs, skoro od producenta mozna sciagnac?

Krakers
06-02-2007, 21:32
[20:34:02] Connecting to tethys.piasta.pl:8002
[20:34:06] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it

Marcjanx
06-02-2007, 21:46
@up Krakers

Tak samo mam. Kolega robił, ja robiłem serwer. I nic coś może jest z programem albo co?

undjapan
19-07-2007, 15:25
Witam!!!

Ja mam swoj prywatny server Team Speaka wiec mozna jak cos wbijac i pogadac oczywiscie najmilej widziani goscie z Askary :P

A oto sever addres : 91.189.136.20:8797

Zapraszam

P.S jak ktos czegos nie wiem to walic na gadu do mnie....(tylko pisac odrazu o co chodzi)

Dlugozimek
25-07-2007, 04:18
Działa nadal ten serwer ?

Sceaux
25-07-2007, 05:00
@up
po 1: pierdolony archeolog -.-
po2: chyba widziesz ze nie dziala
a trójka poszla sie jebac z ósemką

Master-Sarevok
12-08-2007, 11:42
Dobra.. skoro jzu ktos odkopal, to ja zadam moje pytanie.. Otoz mam problem z moim mikrofonem.. Gdy gadam na tsie i ktos gada w tym samym momencie robi sie echo i slychac przeze mnie wszystko.. Nie mam glosnikow, mam na sluchawkach i tez nie jakos super glosno.. Tak samo jest, gdy ja wcisne hotkey od gadania i slucham muzyki.. Moge miec sluchawki sciszone na maxa, a oni i tak slysza muzyke, bez wzgledu na to, jak glosno ja wyreguluje na kablu. Jesli ktos wie, gdzie w ustawieniach trzeba cos zmienic, to prosilbym o pomoc. Windows XP jak cos..

Elberzasty
08-02-2008, 20:27
Dobra.. skoro jzu ktos odkopal, to ja zadam moje pytanie.. Otoz mam problem z moim mikrofonem.. Gdy gadam na tsie i ktos gada w tym samym momencie robi sie echo i slychac przeze mnie wszystko.. Nie mam glosnikow, mam na sluchawkach i tez nie jakos super glosno.. Tak samo jest, gdy ja wcisne hotkey od gadania i slucham muzyki.. Moge miec sluchawki sciszone na maxa, a oni i tak slysza muzyke, bez wzgledu na to, jak glosno ja wyreguluje na kablu. Jesli ktos wie, gdzie w ustawieniach trzeba cos zmienic, to prosilbym o pomoc. Windows XP jak cos..

Start > Programy > Akcesoria > Rozrywka > "Regulacja głośności"

I tutaj we właściwościach ustawienia odtwarzania mikrofon musi być wyłączony. To chyba to.

Rosus
22-02-2008, 12:27
Nie dziwcie się że serwer podany w pierwszym poście nie działa, temat był napisany w 06' roku, i nikogo nie interesował abonament który trzeba było płacić więc serwer wygasł.

XanoX
07-05-2009, 14:19
Ja jestem w stanie zaoferować Team Speak'a bo posiadam 50 slotowy (w każdej chwili można zwiększyć).
Teraz pytanie czy ktoś by miał zamiar korzystać z niego?Bo nie wiem czy warto dla 2 - 3 osób robić kanały.
Proszę o wasze zdanie.

terminatorek
18-07-2009, 21:43
Bardzo Takim Czymś bym był zainteresowany ... Tesa (team speaka) używam od dziecka... bardzo dobry program ... A w zoraną giere "Tibie" zacząłem na*******ać od 12 lat :) :/ Psiadam kanał na rizie (adres serwera Riz.pl hasło grom7) ... Tylko nie chce kurde słuchać szczeniaków przed mutacją :$ jak coś priva do mnie gram na Uniterze :/