PDA

Pokaż pełną wersje : 7 Grobów - ciąg dalszy


billy1993
16-01-2006, 19:50
Witam wszystkich. Mój nick to Like Moon, jestem na świecie Honera. Otóż gdy przeczytałem temat o siedmiu grobach, zaciekawiłem sie tą sprawą. A więc postanowiłem znaleźć pomocnika do odkrywania tajemnic, pomocnik szybko zgłosił się do mnie na gadu - gadu. Dziś razem z nim postanowilismy zająć się tą sprawą. Poszliśmy do pomieszczenia z siedmoima grobami, zbadaliśmy je dokładnie aby nie musić chodzić tam po sto razy sprawdziliśmy i przeczesaliśmy całe pomieszczenie. Po jakim czasie wróciliśmy do All Dee's shop i zeszliśmy w podziemi. W czasie wędrówki w podziemiach zauważyliśmy pewne ciekawe miejsce z polem z podświetleniem. Wszedłem na podświetlenie aby zobaczyć co jest na górnym piętrze. I co? HA, SIEDEM GROBÓW. Stałem tuż pod pomieszczeniem siedmiu grobów, na polu z ledwo co widoczym podświetleniem. Myśle że tam jest ukryta dziura którą trzeba wykopa pickiem. Teraz tylko zdobyc pick i odkopać to !!! A teraz małe podsumowanie:

7 grobów - All Dee's shop - Tunel dokładnie pod nim - Miejsce pod 7 grobami - Pick kupuje się u All Dee. Ludzie wszytsko się układa!!! Życzcie mi powodzenia z prowadzeniu tej zagadki. Kiedy skończymy z tą tajemnicą zajmiemy się dźwignią Toma. :) Pozdrawiam!!!

DRoN
16-01-2006, 19:52
... nie masz na to chyba dowodów , ale kto by się przejmował takimi szczegółami , jak poparcie swojego zdania ... może odkryjesz tunel rook-main ?? ...

alanzych
16-01-2006, 20:06
Najlepiej daj screeny cwaniaczku :]

First Doom
16-01-2006, 20:10
Ale te 7 grobow nie znajduje sie pod sklepem All'dee

Mozesz wkleic jakies Screen Shoty?

Louis
16-01-2006, 20:10
Witam wszystkich. Mój nick to Like Moon, jestem na świecie Honera. Otóż gdy przeczytałem temat o siedmiu grobach, zaciekawiłem sie tą sprawą. A więc postanowiłem znaleźć pomocnika do odkrywania tajemnic, pomocnik szybko zgłosił się do mnie na gadu - gadu. Dziś razem z nim postanowilismy zająć się tą sprawą. Poszliśmy do pomieszczenia z siedmoima grobami, zbadaliśmy je dokładnie aby nie musić chodzić tam po sto razy sprawdziliśmy i przeczesaliśmy całe pomieszczenie. Po jakim czasie wróciliśmy do All Dee's shop i zeszliśmy w podziemi. W czasie wędrówki w podziemiach zauważyliśmy pewne ciekawe miejsce z polem z podświetleniem. Wszedłem na podświetlenie aby zobaczyć co jest na górnym piętrze. I co? HA, SIEDEM GROBÓW. Stałem tuż pod pomieszczeniem siedmiu grobów, na polu z ledwo co widoczym podświetleniem. Myśle że tam jest ukryta dziura którą trzeba wykopa pickiem. Teraz tylko zdobyc pick i odkopać to !!! A teraz małe podsumowanie:

7 grobów - All Dee's shop - Tunel dokładnie pod nim - Miejsce pod 7 grobami - Pick kupuje się u All Dee. Ludzie wszytsko się układa!!! Życzcie mi powodzenia z prowadzeniu tej zagadki. Kiedy skończymy z tą tajemnicą zajmiemy się dźwignią Toma. :) Pozdrawiam!!!
Też tam byłe i też to widziałem, piszcie co wiecie to się cosik info uzbiera!!!!!!

Louis
16-01-2006, 20:13
Ale te 7 grobow nie znajduje sie pod sklepem All'dee

Mozesz wkleic jakies Screen Shoty?
Nie pod sklepem, tylko w jakiniach które są pod sklepem!!!!!!!!!!!

First Doom
16-01-2006, 20:16
@ up

A no racja , ale tam nic nie swieci :)

Juz kopie pickiem jak cos znajde to odrazu napisze

billy1993
16-01-2006, 20:23
Jak wkleic screen shoota? :)

First Doom
16-01-2006, 20:25
Tu masz link i tam shostuj zdjecia i ss pokaza ci sie link to wklej ten dla forum (1) ale ten nizszy bo tez wyszczy to miniaturka.

..::QRAS::..
16-01-2006, 20:47
http://foteka.pl/images_small/531_small.jpg (http://foteka.pl/?pokazImg=531)

zdjecie jak stoje pod 7 grobami /\

http://foteka.pl/images_small/532_small.jpg (http://foteka.pl/?pokazImg=532)

tu zdjecie (matrzec na mapke) co znajduje sie nademna /\

i nie wiem gdzie ty chcesz tu kopac pickiem ? ;/

First Doom
17-01-2006, 10:31
@top

Ja tam nie widze zadnego podswietlenia... jedyne podswietlenie to twoj torch..

Po drugie kopanie pickiem nie ma sensu bo groby sa nad , a nie pod .

Magma
17-01-2006, 10:46
Chodzi o kopanie w miejscu z grobami... Tylko po co, jeśli niżej są te tunele? :confused:

I tam na serio nie ma podświetlenia...

Iska
17-01-2006, 13:00
No dobra a co ma byc pod tymi grobowcami , w tej rzekomej dziurze??

Oxi Rookmaster
17-01-2006, 14:26
o ja wez ktos zamknij ten temat po co kopac pickiem jak pod grobami sa tunele a tym bardziej tam nie ma podswietlenia ;]
Kolejna bujda

billy1993
17-01-2006, 18:00
Dziś stwierdziłem że nie ma poco kopać pickiem pod grobami, gdyż chodzi mi o groby, a nie oto co jest pod nimi. Dziś przeglądnołem książki w bibliotece, niestety nic nie znalazłem. Co prawda były tam książki o potworach i szkieletach ale nic na temat grobów. Po przeszukaniu biblioteki stwierdziłem że Seymour powinien coś wiedzieć na ich temat, niestety nic z tego. Popytałem ludzi na rynku z największymi levelami niestety większąć z nich nic nie wiedziała o istnieniu tych grobów, tylko jeden ludek stwierdził że nie warto się tym zajmować i że to jest szara magia. Pozostaje mi tylko razem z moim pomocnikiem rozwiązać tą zagadke.

Ilawin Wiki
17-01-2006, 18:39
Dzisiaj przeszukałem dokładnie całe legowisko szkieletów pickiem i łopatą(nie wie po co) stwierdziłem, że te groby to tylko po to by było ładnie. Przecież tam gdzie są szkielety powinny być groby. Czyż nie..?? :cup:

PawieOczko
19-01-2006, 11:29
moim zdaniem to kolejna zmyłka CIPów, po to aby pokazać początkującym co czeka ich na mainlandzie...

Pan Klocek
19-01-2006, 11:50
moim zdaniem to kolejna zmyłka CIPów, po to aby pokazać początkującym co czeka ich na mainlandzie...

Ze niby co?? groby?? szkielety?? pochodnie?? nie rozumiem o co ci chodzi.... dlaczego twoje posty musza sie ograniczac do tekstu "to tylko zmylka" "to tylko zeby uatrakcyjnic gre", nawet jesli te teksty nie pasuja wogole do tematu..... :/ ahhhh zastanow sie co mowisz kakaow... eee pawie oczko :/

First Doom
19-01-2006, 11:51
moim zdaniem to kolejna zmyłka CIPów, po to aby pokazać początkującym co czeka ich na mainlandzie...

Denerwuja mnie ludzie ktorzy nic nie robia tylko krytykuja..

Tethi
19-01-2006, 13:45
moim zdaniem to kolejna zmyłka CIPów, po to aby pokazać początkującym co czeka ich na mainlandzie...


OMG
zamiast być pesymistą i puszczać takie teksty byś zaczął szukać razem z nami -.-

ZYNEK
20-01-2006, 07:16
co w tym takiego smiesznego ziom ma swoja teorie co do grobow tak jak kazdy 8o

Ilus Thor
20-01-2006, 07:51
On najzwyczajniej w swiecie ma rację!!! Niby co mają oznaczać jakieś 7 grobów? i niby skąd szkielety są w tamtym miejscu? BO TO CMENTARZ IDIOCI!!!! i nie wiem w ogole na **** sie marnujecie w tym rooku, jestescie noobami, bo sie boicie maina, uświadomcie to sobie!! czy ktoś traktuje sunrise poważnie? NIE! Właśnie dlatego bo jest rookstayerem, nic nie musi robic, przy jego lvlu to on sobie chodzi na mino i tyle, nic więcej do roboty nie ma, może jego sie spytacie, na pewno wam odpowie -.- a teraz stfu bo tylko spamujecie o jakichś 7 grobach. NO SENSE!!! stfu!

Pan Klocek
20-01-2006, 11:34
On najzwyczajniej w swiecie ma rację!!! Niby co mają oznaczać jakieś 7 grobów? i niby skąd szkielety są w tamtym miejscu? BO TO CMENTARZ IDIOCI!!!! i nie wiem w ogole na **** sie marnujecie w tym rooku, jestescie noobami, bo sie boicie maina, uświadomcie to sobie!! czy ktoś traktuje sunrise poważnie? NIE! Właśnie dlatego bo jest rookstayerem, nic nie musi robic, przy jego lvlu to on sobie chodzi na mino i tyle, nic więcej do roboty nie ma, może jego sie spytacie, na pewno wam odpowie -.- a teraz stfu bo tylko spamujecie o jakichś 7 grobach. NO SENSE!!! stfu!

tak boimy sie takich high lvlow jak ty!!! 20 lvl straszne.... pewnie jak pokazalbym ci co trzeba zrobic na paradox tower to tez bys sie wydzieral "to sa tylko glupie oltarze!!! nic wiecej!!!" czowieku, czy ty masz wogole pojecie jak wygladaja questy?? nie mowie tu o latarni czy desercie, gdzie kolega cie zaprowadzi bo sam w zyciu bys nie wpadl co trzeba zrobic, tylko o bardziej skomplikowanych. Gdybys zobaczyl co trzeba zrobic np na takim Banshee quest to najzwyczajniej w swiecie bys sie zamknal. Nie lubisz rooka, masz o nim bardzo male pojecie a sie udzielasz, po co?


PS
Boimy sie maina tak?? A sam grasz na swiecie "no-PvP", dlaczego? boisz sie maina?? a czym sie rozni swiat no-pvp od rooka?? tez nie masz nic innego do roboty tylko ekspienie na tych samych miejscowkach (no moze masz ich troche wiecej, ale ludzi tez jest wiecej) ale za to ciebie pewnie tam szanuja! Napewno! :/

Ilus Thor
21-01-2006, 10:02
tak boimy sie takich high lvlow jak ty!!! 20 lvl straszne.... pewnie jak pokazalbym ci co trzeba zrobic na paradox tower to tez bys sie wydzieral "to sa tylko glupie oltarze!!! nic wiecej!!!" czowieku, czy ty masz wogole pojecie jak wygladaja questy?? nie mowie tu o latarni czy desercie, gdzie kolega cie zaprowadzi bo sam w zyciu bys nie wpadl co trzeba zrobic, tylko o bardziej skomplikowanych. Gdybys zobaczyl co trzeba zrobic np na takim Banshee quest to najzwyczajniej w swiecie bys sie zamknal. Nie lubisz rooka, masz o nim bardzo male pojecie a sie udzielasz, po co?


PS
Boimy sie maina tak?? A sam grasz na swiecie "no-PvP", dlaczego? boisz sie maina?? a czym sie rozni swiat no-pvp od rooka?? tez nie masz nic innego do roboty tylko ekspienie na tych samych miejscowkach (no moze masz ich troche wiecej, ale ludzi tez jest wiecej) ale za to ciebie pewnie tam szanuja! Napewno! :/

Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!

Myrod
21-01-2006, 10:14
@up
Wypowiedz max 10 latka;]

Evil Maul
21-01-2006, 10:24
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!


A robiles wrl quest ? , a moze robiles Demon Quest ?? , a moze Behomot ???? Weś mi tutaj nie pokazuj ze taki WIELKI jestes bo jestes NIC !

Thunder Slayer
21-01-2006, 10:29
Nie pod sklepem, tylko w jakiniach które są pod sklepem!!!!!!!!!!!

lols!!! Koleś, nie wyjście, tylko brama wyjściowa!! Nie znasz sie!

Lass
21-01-2006, 13:13
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!
Z*emperor*cookies*to*ladnie*zes*odjechal...*10*gua rdow?*lol...*draconii*na*13*lvl*tez*nie*zrobiles*( wymagany*25),*a*postmana*bez*intrukcji*bys*nie*zro bil...*a*i*daj*ten*swoj*nick*na*galanie,*ciekawi*m nie*czy*naprawde*masz*jakikolwiek*szacunek...PS*sr y*za*brak*enterow*i*polskich*znakow,*a*takze*jesli *beda*gwiazdki*zamiast*spacjiale*mi*sie*cos*z*komp em****ie*-.-

grzelu8
21-01-2006, 13:55
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

po 1 na kazdym z tych serverów masz postac wiec on nie bedzie mial szans zeby cie pokonac. Jeśli już to idzcie na jakis inny swiat i tam zagrajcie.
Evil Maul ładnie cie zjechał :D
lol - 10 dwarf guardów na tym quescie nie ma. One są zamknięte za drzwiami ale jak ty byłes takim noobem ze tam wszedles nie wiem po co to juz twoja sprawa

a tak wracajac do tematu :) to moze byc zbieg okolicznosci albo czesc fabuły. Musicie to dokładnie przebadac - mi sie nie chce siedziec na rooku :P

Tethi
21-01-2006, 14:04
to jest temat o siedmui grobach a nie o questach na mainie -.-


to jest temat o grobach a nie o tym ktos jest noobek a kto nie.. -.-
nie powtarzaj sie ;)

First Doom
21-01-2006, 14:24
to jest temat o grobach a nie o tym ktos jest noobek a kto nie.. -.-

Str4t0s
21-01-2006, 16:15
przeca jak sie chowa ludzi to do grobu im sie wsadza rozne ich rzeczy.Byc moze w tych grobach cos fajnego naprawde jest? :)

Tethi
21-01-2006, 17:25
@up:
mozesz miec racje tylko jeszcze trzeba odkryc jak te groby "otworzyc" :)

Miziol 666
21-01-2006, 17:37
@up, up: HMM... Ciekawa teoria :)
@topic: Pisałem to już dużo razy:
To jest tylko gra i wszystko zależy od woli CIPów. :)
Szukajcie, a znajdziecie...
W tej grze nie ma rzeczy niemożliwych. Jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy to piszcie do mnie, może wam coś pomogę (też mam postać rookstayera, ale na innym świecie)
Może tam jest jakiś tajny quest w którym trzeba będzie dojść podziemiami do wyspy ze spike swordem, a w tunelu znajdziecie P-seta i Ancient Shield??? Albo może BoHy???
(a CIPy siedzą i się śmieją, że kilkaset tysięcy graczy, a questa nikt nie znalazł jeszcze :D)

P.S. 3 posty w ciągu 10 mniut (up i down)

Laleczka voodo
21-01-2006, 17:43
Daj Screeny ziom to ci uwieze
Ps

Character Information
Name: Like Moon
Sex: male
Profession: Knight
Level: 8
World: Honera
Residence: THAIS
Last login: Jan 21 2006, 15:54:04 CET
Account Status: Free Account

wez z profilu usun ze rookstayer jestes

Tethi
21-01-2006, 17:47
@up: HMM... Ciekawa teoria :)
@topic: Pisałem to już dużo razy:
To jest tylko gra i wszystko zależy od woli CIPów. :)
Szukajcie, a znajdziecie...
W tej grze nie ma rzeczy niemożliwych. Jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy to piszcie do mnie, może wam coś pomogę (też mam postać rookstayera, ale na innym świecie)
Może tam jest jakiś tajny quest w którym trzeba będzie dojść podziemiami do wyspy ze spike swordem, a w tunelu znajdziecie P-seta i Ancient Shield??? Albo może BoHy???
(a CIPy siedzą i się śmieją, że kilkaset tysięcy graczy, a questa nikt nie znalazł jeszcze :D)


tez dobre ale tylko byloby fajnie gdyby ten quest byl prosty ja np:doublet


kilkaset rookstayerow a nikt jeszcze nie odkryl
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bjoern Shu
21-01-2006, 18:04
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!
wyjdz dzieciaku i nigdy nie wracaj.

Royal Koniu
22-01-2006, 21:29
stary tu trza konkretnych dowodów a nie jakis bzdet ... zresztą i tak nic nowego nie odkryjesz 8)

MarkoRoz
22-01-2006, 23:15
Eeeee...

Albo ja sie myle albo wy :P

Mi chodzi oto że nad wieżą orków jest dziura zasłonieta drzewem i o ile pamietam jest tam 7 GROBÓW...
Jezeli sie myle to sry :P

Pan Klocek
22-01-2006, 23:51
Eeeee...

Albo ja sie myle albo wy :P

Mi chodzi oto że nad wieżą orków jest dziura zasłonieta drzewem i o ile pamietam jest tam 7 GROBÓW...
Jezeli sie myle to sry :P

Ktos wie o co temu kolesiowy chodzi?? 0.o

@Ilus Thor
Chcialem cos skomentowac, ale widze, ze inni uzytkownicy mnie wyreczyli, nie bede kopal lezacego.

Co do tych grobow, to juz dosyc dlugo je badalem i narazie do niczego nie doszedlem. Ale to nie oznacza ze mozemy zignorowac to miesce (tak samo jak i wele innych podejzanych). Czytalem ostatnio wywiad z Knightmare (gosc projektowal wiekszosc map Tibi i questow oraz caly Rookgaard). Gosc powiedzial, ze gracze nie powinny zostawiac niektorych miejsc ktore wygladaja jak niedokonczone questy, oni specjalnie robia takie miejsca, zostaiwaja nieruszone przez kilka updatow, a potem ktoregos dnia dopisuja reszte scenariusza. Powiedzial, ze to po to aby ludzie nie rozwiazywali niektorych questow za szybko (tak jak bylo z postmanem, po ktoryms z updatow pojawila sie nowa lokacja i nowy NPC i wiadomo bylo ze tam musio byc quest). Dlatego trzeba miec na uwadze, ze to co jest teraz zwykla ozdoba jutro po restarcie servera moze byc poczatkiem nowego questa. Nigdy nie mow nigdy :) ten gosc ma strasznie pokrecona wyobraznie wiec wszystko jest mozliwe (stworzyl np Tibia Sheep Level -jak ktos widzial to wie jakie to bylo pokrecone :P)


Polecam ten wywiad wszystkim ktorzy interesuja sie odkrywaniem tajemnic Tibi. Znajdziecie go na tibanews.net w artykulach. tu jest dokladny link ---> http://www.tibianews.net/article.asp?id=363

IntoTheRain
23-01-2006, 00:52
A pamietacie historie o Orshaabaalu? i jego kolegach? cos o ruthless Seven czy jakos tak(sorry nie znam dokladnej nazwy)7- grobow,7-typow ktorzy najprawdopodbniej maja juz kaplice..moze laczony quest rook-main?nie chodzi mi tu o tunel a moze o quest do ktorego wykonania konieczne sa 2 osoby...

MarkoRoz
25-01-2006, 16:40
Ktos wie o co temu kolesiowy chodzi?? 0.o

@Ilus Thor
Chcialem cos skomentowac, ale widze, ze inni uzytkownicy mnie wyreczyli, nie bede kopal lezacego.

Co do tych grobow, to juz dosyc dlugo je badalem i narazie do niczego nie doszedlem. Ale to nie oznacza ze mozemy zignorowac to miesce (tak samo jak i wele innych podejzanych). Czytalem ostatnio wywiad z Knightmare (gosc projektowal wiekszosc map Tibi i questow oraz caly Rookgaard). Gosc powiedzial, ze gracze nie powinny zostawiac niektorych miejsc ktore wygladaja jak niedokonczone questy, oni specjalnie robia takie miejsca, zostaiwaja nieruszone przez kilka updatow, a potem ktoregos dnia dopisuja reszte scenariusza. Powiedzial, ze to po to aby ludzie nie rozwiazywali niektorych questow za szybko (tak jak bylo z postmanem, po ktoryms z updatow pojawila sie nowa lokacja i nowy NPC i wiadomo bylo ze tam musio byc quest). Dlatego trzeba miec na uwadze, ze to co jest teraz zwykla ozdoba jutro po restarcie servera moze byc poczatkiem nowego questa. Nigdy nie mow nigdy :) ten gosc ma strasznie pokrecona wyobraznie wiec wszystko jest mozliwe (stworzyl np Tibia Sheep Level -jak ktos widzial to wie jakie to bylo pokrecone :P)


Polecam ten wywiad wszystkim ktorzy interesuja sie odkrywaniem tajemnic Tibi. Znajdziecie go na tibanews.net w artykulach. tu jest dokladny link ---> http://www.tibianews.net/article.asp?id=363



JEZELI NIEROZUMISZ TO JA CI WYTLUMICZ ;]

Wiesz gdzie jest wieża orków z Spermanem ?? ( Jezeli nie to masz problem ;( )

Powiedzmy ze tam jestes obok tej wiezy, omijasz ja i idziesz w góre ( nie pietro w góre tylko... hmmm.... NA PÓŁNOC ::p )

Tam jest takie dzewko, te drzewko zasłania dziure ( zeby tam wejsc trzeba miec lopate )

JUŻ WIESZ O CO MI CHODZIŁO ^^ ( Za literufki pżepraszam :) )


Jeżeli bede miał czas to dam ci fotke z tego miejsca...

Pan Klocek
25-01-2006, 17:14
Czlowieku, tu ludzie nie pytaja GDZIE sa te groby tylko czy cos jest z n imi nie tak (quest). Wiec sie dziwie po co ty opisujesz droge do tych grobow. Moze zanim cos palniesz to przeczytasz reszte postow co? to chyba nie jest takie trudne.....

Iska
25-01-2006, 17:59
Hmm dzisiaj krecilem sie kolo wejscia do tych grobow i cos zobaczylem.
Otoz kolo tego wejscia a dokladniej na prawo od niego stoi 9 kamieni < miejsce gdzie sie spearman respi > i po srodku lezy mniejszy kamien a na nim zobaczylem cialo martwego wilka ( o ile wiem to na taki kamien nie da sie nic polozyc ) wiec to cialo musi cos znaczyc ;p a druga rzecz to niek tu nienapisal ze na jednym z siedmiu grobow respi sie skull , to chyba tez cos znaczy ...

Thanal
25-01-2006, 18:39
@up:
Ciekawe spostrzeżenie ^^...może do zagadki należy włączyć też ten krąg? (9 kamyków)...

Pomidorowy drago
27-01-2006, 10:14
billy1993 mozesz mi podac swoj numer gg

Pan Klocek
27-01-2006, 11:36
@Iska
Ja tez to zauwazylem, ale tam jest 8 kamieni nie 9. Chyba ze liczysz ten maly po srodku. Zauwazylem tez ze 7 takich samych kamieni jest na innych szkieletach, tych kolo troli.... ale to pewnie zbieg okolicznosci....

Hakuoh
27-01-2006, 11:43
Ja uważam że to lipa. 7 grobów; na każdym No written on. Jakaś czaszka se leży. Żadnego tunelu nie można zrobić. No i?

Max121
27-01-2006, 15:58
A ja ogólnie uważam, że to może być prawda, przecież Rook jest pełen tajemnic.



CHARAK !!!!!!:Ork:

Miziol 666
30-01-2006, 15:38
Ja uważam że to lipa. 7 grobów; na każdym No written on. Jakaś czaszka se leży. Żadnego tunelu nie można zrobić. No i?

Tak, chyba sprawa jest zamknięta. Wygląda na to, że położenie tych 7 grobów i tunelu to zbieg okoliczności, a te 8 kamieni i resp dead wolfa to zwykła ozdoba .... Przynajmniej na razie ... Bo może rzeczywiście kiedyś tamma być quest. Ale na razie nie ma tam nic niezwykłego.

Aselta
30-01-2006, 15:51
Te 7 grobów wcale mnie nie ciekawi.To jest bezsensowne i głupie.Sorka,ale to prawda.Po co to komu?To miejsce pewnie nie tylko Ty sam znasz.:D

nEuRiQo
31-01-2006, 15:49
Chłopie chodzi o to ze moze ta zagadka wyjasni ze mozna przejsc z rook'a na main za 2 lvl ! JA w to wierze, twoja sprawa jak nie wierzysz to poco sie udzielacz ? omG ja zrobilem sobie postac i chce pomuc w wyjasnieniu tego !

Pomoge wam tylko musze troche poczytac na ten temat ...X(

Kajt
31-01-2006, 17:31
Loodzie skończcie temat .sprawa się wyjaśniła . był to dobry pomysł żeby tam pogrzebać, ale tam nic mniema pod spodem są podziemia do których można wejść od al dee . Niema żadnego przejścia tajnego i tyle czas przeszukać inne miajsca , przekopać pickiem całego rooka pogadać z npc o amber itp to się może coś znajdzie . Zycze owocnych poszukiwań sam też szukam ostatnio mino hela pickiem kopałem (nic niema:( tego sie spodziewałem).Klocek , First Doom , i inii do roboty hehe.

Pan Klocek
31-01-2006, 21:52
@Kajt
Caly czas pracuje i szukam :D teraz bede mial pacc wiec zasieg moich prac bedzie wiekszy :]

Pan Klocek
31-01-2006, 22:30
@Pan Klocek

Skoro niedlugo odwiedzisz niedostepna dla ciebie do tej pory czesc Rookgaardu, radze rzucic okiem na 3 groby - dokladniej mowiac na zawalone przejscie. Skoro bawisz sie w India Jones`a to powinienes o tym takze wiedziec i zastanowic sie o co z tym chodzi. =]

Dokladnie wiem o ktore chodzi :] juz wlasnie kombinuje z nimi ;)
Indiana Jones podoba mi sie to okreslenie 8o zawsze lubilem ten film

bosal
31-01-2006, 23:16
Sam jestem ciekawy dalej czekam na info... :)

Klaudio Sorc
01-02-2006, 03:24
Wejdźcie tam gdzie stoi drangor, przesuncie się na kwadrat z lewej, wyłączcie torcha i przejdzcie raz w góre, raz w dół, zobaczycie, że tam jednak coś świeci.

Pozdrawiam

Kajt
01-02-2006, 20:52
Instynkt mam pyt bo ty coś naprowadzasz ale czy wiesz coś więcej na temat tych rzeczy ?? CZy to ma sens??

zZzIoMal
04-02-2006, 13:39
Witam jestem nowy na forum i bardzo się ciesze że się zarejstrowałem!
Zauważyłem że macie tu ciekawy temat więc spróboje czegoś poszukać
chociaż już nie gram to dzisiaj chyba zrobię nową postać i po węsze. :)

Jeżeli zobaczycie jakieś literówki to nie wypminajcie mi tego!

Tec
04-02-2006, 16:08
"There are so many secrets hidden in my areas that never ever where found, only the obvious things seems to attract peoples attention and possibly distract it from other things that would be too obvious else ;o)"
Knightmare dla Tibianews

Heh jeśli myślicie, że rozwiążecie jakąś zagadkę to się mylicie, ale żeby nie było paniki;) próbujcie rozwiązywać "many secrets", mimo wszystko wierze, że coś się rozwiąże (gdybym myślał inaczej nie grałbym w rookgaardzie:p )

PS:wg mnie tylko ludzie z anticy znają odpowiedź na NIEKTÓRE zagadki.

Ursu$$
05-02-2006, 16:28
8o NA czesci dla pacc w dziurze ze skeletami (tam gdzie sa 3 dziury) jest zawalona droga i tabilca "Maze of Fury" a spike sword to "Sword of Fury" moze to cos znaczy...8o

zZzIoMal
05-02-2006, 16:45
8o NA czesci dla pacc w dziurze ze skeletami (tam gdzie sa 3 dziury) jest zawalona droga i tabilca "Maze of Fury" a spike sword to "Sword of Fury" moze to cos znaczy...8o

Wiesz co jakbyś czytał cały temat to już były takie posty i było mówione że maze of fury oznacza labirynt furii i że PODOBNO tam była droga do spkie sworda
ale została zawalona ponieważ quest PODOBNO został zamknięty!:]

NooB from LW
06-02-2006, 08:17
Te groby są tam po to żeby ukazać ze ktoś tam zmarł. Są groby są szkielety więc to ma wyglądać tak jakby te szkielety wychodziły z grobów. Albo miały tylko stwazac nastroj w jaskni ze szkieletami zeby sie milej expilo.
I kopanie w nicnic nie da:baby: chyba ze starte czasu

Spiderman
10-02-2006, 14:31
hmm...
Wybiore sie tam z kumplem i wezmiemy ze sobom picka, może coś znajdziemy.
Ale mi sie wydaje ze to ma jakiś ukryty w sobie sens.
Bo moim zdaniem, zbieg okoliczności jest mało prawdopodobny.
Więc czytajonc te psoty, postanowiłem sam sprubować.
Życze wam i sobie powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Hakuoh
10-02-2006, 22:51
hmm...
Wybiore sie tam z kumplem i wezmiemy ze sobom picka, może coś znajdziemy.
Ale mi sie wydaje ze to ma jakiś ukryty w sobie sens.
Bo moim zdaniem, zbieg okoliczności jest mało prawdopodobny.
Więc czytajonc te psoty, postanowiłem sam sprubować.
Życze wam i sobie powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Tiaaa...następny, który myśli, że jest bardziej doświadczonym rookstayerem. Czy ty chcesz osiągnąć kolejny poziom głupoty? (Mówie o ortografi)

Khunda
22-06-2007, 11:50
@up x2

Nie slayer tyko stayer...

Co do spika - mówią że każdy item w tibii da się zdobyć...

Machrumczas
22-06-2007, 20:47
@up
Slayer po angielsku to znaczy zabójca, czyli Rookslayer-rookowy zabójca.
@topic
Może trzeba tam położyć 6 dedów takich respiacych sie na mapie jak np. przy spearmanie.

PS.:Nie mówić, że gadam głupoty itp., to tylko moja teoria jak ci sie nie podoba to nie bierz jej pod uwagę.


Pozdro

Ghand
22-06-2007, 20:52
@up
Slayer po angielsku to znaczy zabójca, czyli Rookslayer-rookowy zabójca.
@topic


Slayer to po angielsku pogromca... :*

team_pk_druid
22-06-2007, 23:21
Hmm mam pare pytań. Nie chce tutaj bezsensownych odpowiedzi od ludzi którzy nie mieli lvla 10 na rooku. Pytania być może naprowadzą nas na jakikolwiek ślad.

1. Ciało wolfa (100oz.) na kamieniu + spike sword. Czy na kamieniu można położyc cos innego ? np. ciało wolfa na kamieniu od spiek sworda gdy on zniknie/lub nie
2. Skull lub inna rzecz - czy można ją połozyc na kamieniu od wolfa/ss'a?
3. Czy można cokolwiek wrzucic przez kraty do dzwigni Toma? Nie sprawdzac mi tutaj czy mozna wrzucic cluba tylko np. ded wolfa, skulla a moze banana,apple?
4. Ile występuje owoców na rooku? byc moze trzeba polozyc 1 owoc na każdym grobie (lub innej wartości - nie koniecznie grobie)
5. Zabity dragon (copper shield quest) + trolle na cmentarzu w Carlin - tunel ?
6. Strażnik miasta i jego opowiesci o wyrywaniu kawałków miesa swoim ss'em a nastepnie o tym ze ktoś mu go ukradł
7. Amber powraca z maina na rooka w celu wykonania jakiejś misji.
8. Ghoul + MM (o ile historie są znane nikt nie potrafi połaczyc tego w jedną całość) i 3 groby gdy idziemy na katana quest
9. 7 grobów + 7'demka terroru (wiem to raczej mylne skojarzenie ale inne mi nie przychodzi do głowy)
10. Pracownik nad Obim (dixi? czy ten drugi) który ukradł ssa i uciekł a zły kapłan? zamienił go w ?królika? (nie chodzi o Cipfrienda ale o tego na pacc zone)

Być mzoe komus uda połaczyc sie to w cos sensownego. Ja sie na dzien dzisiejszy poddaje - a co :P Mam wakacje

GothicMaster
22-06-2007, 23:40
@team_pk_druid
1 Po zdjeciu ciala nie mozna polozyc nic na kamieniu, nawet tego samego ciala z powrotem.
2 Jak wyzej.
4 Jablko, wisienka, banan, podobno rowniez pomarancza. (nigdy nie widzialem)
8 Bylo dziesiatki razy.
Jakos dzis nie jestem w stanie niczego z tego forum dokladnie przetrawic. Ale podpunkt 9 to juz fantazja :P
Wiem, ze niewiele pomoglem...... ide spac

Drangir
22-06-2007, 23:49
7 to magiczna liczba tibii. Na rooku wszedzie jest 7demek a namainie nie wiem dokładnie ale też. (7 demkowych lordów) tibijskie 7 to nasze 666?

MasterTusk
22-06-2007, 23:55
#up

7 to "anielska" liczba:p

#down

Moze Knightmare jest pobozny :p

# 2down

idz waśc, wstydu oszczędź.

Drangir
23-06-2007, 00:02
albo boska/światowa/najbardziej liczbowata tibjaska liczba :p

ps: dla mnie dobro jest negatywne :P
Zuo pozytywna :)

Excalibug
23-06-2007, 00:03
http://www.youtube.com/watch?v=wZlwQ2k8078
Obejrzcie o pomyslcie

Ujo
23-06-2007, 00:49
widzałem te miejsce a czasem nad tym światełkiem jest studnia??

dalione
23-06-2007, 00:53
http://www.youtube.com/watch?v=wZlwQ2k8078
Obejrzcie o pomyslcie

SAMI POMYSLCIE JAK DODAJECIE TEN FILMIK JUZ Z 10 RAZ -.-

Pan Klocek
23-06-2007, 11:33
Hmm mam pare pytań. Nie chce tutaj bezsensownych odpowiedzi od ludzi którzy nie mieli lvla 10 na rooku. Pytania być może naprowadzą nas na jakikolwiek ślad.

1. Ciało wolfa (100oz.) na kamieniu + spike sword. Czy na kamieniu można położyc cos innego ? np. ciało wolfa na kamieniu od spiek sworda gdy on zniknie/lub nie
2. Skull lub inna rzecz - czy można ją połozyc na kamieniu od wolfa/ss'a?
3. Czy można cokolwiek wrzucic przez kraty do dzwigni Toma? Nie sprawdzac mi tutaj czy mozna wrzucic cluba tylko np. ded wolfa, skulla a moze banana,apple?
4. Ile występuje owoców na rooku? byc moze trzeba polozyc 1 owoc na każdym grobie (lub innej wartości - nie koniecznie grobie)
5. Zabity dragon (copper shield quest) + trolle na cmentarzu w Carlin - tunel ?
6. Strażnik miasta i jego opowiesci o wyrywaniu kawałków miesa swoim ss'em a nastepnie o tym ze ktoś mu go ukradł
7. Amber powraca z maina na rooka w celu wykonania jakiejś misji.
8. Ghoul + MM (o ile historie są znane nikt nie potrafi połaczyc tego w jedną całość) i 3 groby gdy idziemy na katana quest
9. 7 grobów + 7'demka terroru (wiem to raczej mylne skojarzenie ale inne mi nie przychodzi do głowy)
10. Pracownik nad Obim (dixi? czy ten drugi) który ukradł ssa i uciekł a zły kapłan? zamienił go w ?królika? (nie chodzi o Cipfrienda ale o tego na pacc zone)

Być mzoe komus uda połaczyc sie to w cos sensownego. Ja sie na dzien dzisiejszy poddaje - a co :P Mam wakacje

Ad1. Nie położysz nic na kamieniu....
Ad2. To samo co wyżej...
Ad3. Przez kraty nic nie wrzucisz...
Ad4. blueberry, carrot, apple, banana, cherrie, pomarańcz na starych serwerach, chyba wszystko
Ad5. prędzej tunel do smoka kolo Thais albo do latarni
Ad6. Strażnik nie opowiada historyjek o wyrywaniu mięsa o.0 tylko o siekaniu cyklopów, TYM BARDZIEJ NIE MÓWI NIC O KRADZIEŻY SPIKE SWORDA!
Ad7. Amber to podróżniczka, poszukiwacz przygód i największy wojownik na Rooku
Ad8. Imiona na grobach nie występują nigdzie indziej w Tibii, nawet w książkach których mam sporo, nie ma tych imion. Stawiam na to że to jeden z "ester eggs" w Tibii, może to koledzy Godów z Cipsoftu?
Ad9. o.0
Ad10. NIKOGO TAM OPRÓCZ DIXI NIE MA! TO BYŁ BŁĄD W TŁUMACZENIU I GŁUPIE TEORIE NOOBÓW. I na miłość Crunora NIKT NIKOGO NIE ZAMIENIAŁ!! Skończcie już z tą debilną wyssaną z palca skretyniałą historyjką!

Myślę że odpowiedziałem wystarczająco zwięźle ;)

EDIT
@DOWN
Mam już zrobiony szablon do raportowania takich ludzi, poważnie mówię. Pisze również podanie do Tibia.pl aby w regulaminie zamieścili punkt, dzięki któremu będzie można karać ludzi za imbecylizm, debilizm i kretynizm.

Oridrix
23-06-2007, 11:34
Prze 7 grobów mozna zdobyć klucz do minomaga- czyli spike sworda

Ujo
23-06-2007, 13:51
Prze 7 grobów mozna zdobyć klucz do minomaga- czyli spike sworda

za dużo tego filmika sie naoglondałeś to był ots!! nie ta prawdziwa tibia!!!!bo ja sam ak próbowałem i nic

The31st
23-06-2007, 16:03
No to teraz trochę offtopu.

Siódemka w przenośni oznacza nic innego jak boskość, doskonałość, kosmos. Nie jest to wcale wymysł Tibii, tylko świata starożytnego...

Mam już zrobiony szablon do raportowania takich ludzi, poważnie mówię. Pisze również podanie do Tibia.pl aby w regulaminie zamieścili punkt, dzięki któremu będzie można karać ludzi za imbecylizm, debilizm i kretynizm.
Pomysł dobry ale co to da? Mało jest takich, którzy mieli już po 10 kont z powodu bana na poprzednim?

# 2down

idz waśc, wstydu oszczędź.
Jeśli już chcesz cytować, rób to z należytym szacunkiem, zachowując zasady ortograficzne i interpunkcyjne. A tak w ogóle to cytat jest nie na miejscu.

@up x2

Nie slayer tyko stayer...

Co do spika - mówią że każdy item w tibii da się zdobyć...
W Tibii tak, na rooku nie.

@up
Slayer po angielsku to znaczy zabójca, czyli Rookslayer-rookowy zabójca.
Po raz kolejny:
Nie bierz się za coś o czym nie masz pojęcia.

7 to magiczna liczba tibii. Na rooku wszedzie jest 7demek a namainie nie wiem dokładnie ale też. (7 demkowych lordów) tibijskie 7 to nasze 666?
A czymże jest nasze 666? Niczym! Ozdabiają się tymi liczbami tak zwani sataniści, którzy nie chcą zrozumieć, że wyznając szatana wierzą w tę samą wiarę co większość ludzi na świecie.

widzałem te miejsce a czasem nad tym światełkiem jest studnia??
Jak znajdziesz na cmentarzu studnię to ci pogratuluję...

za dużo tego filmika sie naoglondałeś to był ots!! nie ta prawdziwa tibia!!!!bo ja sam ak próbowałem i nic
Słownika za to nie widziałeś w życiu.

kaxiorek
25-06-2007, 01:21
2up
Tak sie składa ze 666 był to znak Cesarza Nerona wiec to nie jest nic ;p

Tom The Tanner
25-06-2007, 06:28
widzałem te miejsce a czasem nad tym światełkiem jest studnia??Hmm... autorowi tej wypowiedzi chodziło o te słynne "światełka w studzience". xD Są takie, a i owszem. Takie światełko jest też w cave pod Al Dee, pod 7 Grobami, zupełnie bez powodu. Gdyby ktoś szukał - radzę wyłączyć Light Hacka wbudowanego w klienta.

Prze 7 grobów mozna zdobyć klucz do minomaga- czyli spike sworda Najarałeś się petów zapewne i majaczysz. ;< Też tak mam.

Ps. co to za ots :pRozmowa o OTS jest na tym forum zabroniona. Karana bardzo wysoko. ;o

Co do spika - mówią że każdy item w tibii da się zdobyć... W Tibii tak, na rooku nie.Mówią, że można zdobyć wszędzie, od Czeczeni, aż po horyzont, po jakąś zabitą dziurę o nazwie Trzepowo. Ale w praktyce może być inaczej (może, bo jak jest to nikt nie wie).

Vial

Rocket Slayer
15-10-2008, 20:12
refreshrefreshrefreshrefreshrefreshrefreshrefreshr efreshrefreshrefreshrefreshrefreshrefreshrefreshre freshrefreshrefresh
Bana ci, archeologu!

Swieta racja:]
O k***a! <patrzy na nick>

Edit
myslisz ze taki kozak jestes jak gwiazdkami przeklenstwo zaslonisz?

Nie. Nawet jeśli, to co ci do tego?

Prezydent_czuwa
16-10-2008, 16:21
O k***a! <patrzy na nick>

myslisz ze taki kozak jestes jak gwiazdkami przeklenstwo zaslonisz?

neji13
17-10-2008, 16:27
Miejsce to jest związane z nekromacją, aczkolwiek nie pienicznie mi tu o golden keyu, tunele pod all dee to przypadek.

PS.
Szukaj tajemnicy nekromacji!

WisniaQ
21-10-2008, 15:28
Witam serdecznie.

Ostatnio szperając po terenach rooka, odnalazłem coś, co może być związane z tematem. Mianowicie, proszę zwrócić uwagę, że kamieni w pomieszczeniu ze szkieletami jest 7. Dokładnie tyle samo ile grobowców.
Jeżeli jest ktoś chętny do dalszego rozważania, rozwiązywania tej zagadki na serwerze Nova to zapraszam :)

Zamieszczam screena:
http://img185.imageshack.us/img185/8045/88253938nj6.jpg

RookeR
21-10-2008, 16:30
@up

Jeżeli nad grobowcami jest siedem takich samych drzew to też jest jakieś powiązanie? Albo jeżeli w Poison Cave (-2) jest respawn 7 pająków to ma to jakieś powiązanie z grobami? Wątpie... Po za tym, co skały mają do grobów? Są od nich oddalone... Ja w tym rzadnej zagadki nie widze...

Pozdrawiam =]

WisniaQ
21-10-2008, 16:43
@up
To nie musi być zagadka. To może być po prostu zwrócenie uwagi na liczbę 7 i wykorzystaniu jej gdzieś :)

neji13
21-10-2008, 20:09
Zgadzam się z @up

Nie koniecznie jest to powiązanie ale zastanowiło mnie to, i tu i tam respia sie skeletony zastanowie sie nad tym

Madasaki
21-10-2008, 20:13
7 to liczba szcześcia i doskonałości (Z bibli i mitologi)
Po drugie 7 to liczba takanajczestrza. Czasem z chłopakami jak robimy jakiegoś RPGa to muwimy 7 albo atakujie nas 7 ludzi. Czyli to tylko przypadek

WisniaQ
21-10-2008, 21:34
@up
Zgadzam się oczywiście, że to może być przypadek. Ale powiedzcie czy zaszkodzi sprawdzić? Myślę, że nie :)

@down
A zauważyliście, że respów Skeletonów na całej wyspie jest także 7? ;)

^Trial^
21-10-2008, 22:12
Co niektorzy to powinni bajki pisac.. ;D

RookeR
21-10-2008, 22:26
@2xup

Sprawdzić? Tylko powiedz mi w jaki sposób ^^
Teraz będziemy się bawić w numerologie? W sumie lepsze to niż mówienie kolejnym trollą że ich pan i władca Shadow Rex nie ma Sofa...

Ps. WisniaQ edytuj posty, głupio to wygląda: twoj post, inny post, zaś twój.

Pozdrawiam =]

Hakuoh
21-10-2008, 22:41
Zgadzam się z @up

Nie koniecznie jest to powiązanie ale zastanowiło mnie to, i tu i tam respia sie skeletony zastanowie sie nad tym

Zaoszczędź sobie czasu i nam nerwów.

daro8159
25-10-2008, 19:45
nie chce być troche niemily ale czy ktos nie zauwazyl, ze liczba grobow zgadza sie z iloscia szkieletow (przy pelnym respie) tam wystepujacych :p jezeli juz to bylo mowione wczesniej to przepraszam ale moim zdaniem to jest pic na wode fotomontaz tak jak tarantula w poison cave albo ghoul. dali to po to zebysmy szukali czegos czego nie ma

Marcin24
25-10-2008, 19:49
nie chce być troche niemily ale czy ktos nie zauwazyl, ze liczba grobow zgadza sie z iloscia szkieletow (przy pelnym respie) tam wystepujacych :p
Rzeczywiście naprawdę dziwne. Ale myślę (to zupełny strzał, nieprzemyślany, nie sprawdzony, nie mam bladego czy zielonego pojęcia czy tak jest naprawdę, nie bijcie plx), że to dlatego, bo szkielety szkieletową tradycją wychodzą z grobów.
Przynajmniej te szkielety chodź trochę rozumują.

Hakuoh
25-10-2008, 19:57
To samo mozna porównać z 3 szkieletami w drodze na Katana Room (3 groby).

daro8159
25-10-2008, 22:15
To samo mozna porównać z 3 szkieletami w drodze na Katana Room (3 groby).

no wlasnie dlatego ja uwazam ze to jest poprostu kolejna zabawa cip'ow i nic wiecej, co innego jakby te groby byly przy mino albo innych potworach nie majacych nic wspolnego ze smiercia

Marcin24
25-10-2008, 22:28
no wlasnie dlatego ja uwazam ze to jest poprostu kolejna zabawa cip'ow3 groby i 3 szkielety. Zaraz się posikam ze śmiechu.
@down
Skoro nie masz nic do dodania to jest to offtop.

Diablo91
25-10-2008, 22:52
@2xup

Zabawa Cipsoftu ? Hmm... Raczej próba nadania klimatu :P. Jak są 3 groby to ile ma być trupów(skeletonów)? Chyba logiczne że 3...

@Topic: (żeby offtopu nie było ;D)

Nie mam nic do dodania.:P

Ghernie
26-10-2008, 10:07
@Topic

Cos tam to niby jest, ale mnie to nie przekonuje... Niektorzy maja 7 palcow u rak no i co z tego? :p

Grimo
26-10-2008, 11:34
A moze oni lubią się tak tylko nami bawić ? Zwrócie uwage na to ,że są npc mające nazwy sławnych ludzi,grobowce z ich imionami itd. Moze oni bawią się tylko nami?

Marcin24
26-10-2008, 11:44
A moze oni lubią się tak tylko nami bawić ? Zwrócie uwage na to ,że są npc mające nazwy sławnych ludzi,grobowce z ich imionami itd. Moze oni bawią się tylko nami?
Ja na Rookgaardzie nie widzę żadnych powiązań ze światem realnym.
@2up
Co ma piernik do wiatraka?

Hakuoh
26-10-2008, 12:15
Oni się z nami bawią? Co to za filozofia?

Pan Klocek
26-10-2008, 13:00
Ja na Rookgaardzie nie widzę żadnych powiązań ze światem realnym.
@2up
Co ma piernik do wiatraka?

Nie widzisz? No to Ci pomogę :), od razu mówię, że nie jest to wyssane z palca, na prawdę to było ICH zamiarem :) na pierwszy ogień marki szeroko znane na rynku niemieckim:
1. Obi - prowadzi sklep - w rl - sklepy Obi
2. Al Dee - sklep - w rl sklepy Aldi
3. Lee'Delle - sklep - w rl Lidl
4. Quest na salmona, Kapitan Iglues - w rl Käpt'n Iglo, paluszki rybne
5. Norma - sklepy Norma, poza tym chce zmienić imię na Marylin (because it sounds more glamorous - jak sama mówi) czyli Marylin Monroe.
jest jeszcze kilka, to na razie co mi się przypomniały

A teraz mniej oczywiste:
Postać związana z biblioteką Rookgaardu i z kilkoma mitami Alistair Cropwell - w rlu Aleister Crowley - kim był jeden i drugi pozostawiam dla tych którym zależy na odkrywaniu tajemnic (a nie na kolejnym temcie z AS, Shadow Rexem czy Ghoulem).
Dallheim - związek z realem Hajmdal (od staroislandzkiego Heimdall = "Początek Wszystkiego" lub Heim Dall = "Drzewo Świata" - a.k.a CRUNOR) w mitologii nordyckiej bóg strzegący Tęczowego Mostu zwanego Bifrost, będącego wejściem do Asgardu.
A samo imię Wspaniałego Boga Kirok'a? Pewien odcinek Star Treka :)

Jest tego więcej, dużo więcej, a to dopiero Rookgaard! Na majnie jest tego PEŁNO :)
Tu się potwierdza moja teoria, że nawet najlepszy Dungeon Master nie wymyśli czegoś z niczego, nie podpierając się nieco.


That is not dead which can eternal lie, And with strange aeons even death may die
Hail Brotherhood of Kirok.

Marcin24
26-10-2008, 13:16
@up
No dobrze, ale mi konkretniej chodziło o powiązania w tym co omawiamy t.j. 7 grobów, MM i inne takie rzeczy. Bo nie sądzę, że Obi, czy Norma a'ka Marylin Monroe nam pomoże.

Crusard
26-10-2008, 13:23
Ale Alistair Cropwell raczej tak :evul:.

Marcin24
26-10-2008, 13:45
Poszukałem trochę o tych dwóch.
Co do historii Erina - jego ojciec Alistair (jego grób można znależc na cmentarzu w Thais) byl wielkim podroznikiem. Odkrył jakies starożytne miasto pełne stworzen które doprowadziły go do szaleństwa i król Thais skazal go na smierc, ale w uznaniu zasług dostal mniejscówke na cmentarzu. Erin postanowil kontynuowac dzielo swojego ojca i odkryl Jakundaf, a o ruinach tej wiezy na pustyni powiedzial mu kaplan Fafnara (najpewniej Adrenius). Erin ozenil sie z niejaka Lynda Valtiras (NPC Lynda), ale pozniej wyruszyl zbadac podziemia pustyni... i co sie stalo dalej wiemy.
Tutaj miejscówka na Thais'owskim cmentarzu:http://img371.imageshack.us/img371/4629/allistarwx5.png

Wreszcie coś ciekawszego, poszukam więcej ciekawych informacji. Nadmienię jeszcze, że rodzina Cropwelli sięga najdawniejszych tibijskich czasów.

Grimo
26-10-2008, 14:14
Proponuje poszukac koło thais w mount~ tam są z tego co wiem grobowce ;)

Pan Klocek
26-10-2008, 14:50
(...) Nadmienię jeszcze, że rodzina Cropwelli sięga najdawniejszych tibijskich czasów.

Ba, nawet jeden z nich jest ściśle związany z Rookgaardem, np z językiem orków poniekąd :)

EDIT
Nie kłamie, tylko źle to wyraża. Ponieważ Amber zna tylko parę słów w tym języku, już ja znam więcej ;)

Nie chodzi mi o to że On znał ten język, tylko że dzięki niemu my znamy go lepiej, potrafimy powiedzieć pewne słowo które jest niezbędne, a które moim zdaniem najtrudniej odszukać :P

Nie chcę jednak robić tutaj offtopa, myślę że dyskusję na temat tej rodziny lepiej przenieść do Legend i mitów :)
Chociaż może miał on związek z tymi grobami, podobno zwiedził całą wyspę, a powrócił jako szaleniec. Kto wie co zobaczył.

Marcin24
26-10-2008, 16:46
Ba, nawet jeden z nich jest ściśle związany z Rookgaardem, np z językiem orków poniekąd :)
Jest to język Orców przydatny na wyspie Rookgaard. Jedyną osobą rasy ludzkiej, która poznała ten język, jest NPC Amber.
W takim razie Tibia Wiki kłamie.

daro8159
27-10-2008, 15:36
przyznam ze zaintrygowaly mnie te powiazania tibi z rl ;) jednak z ktorej strony na to nie patrzec nijak sie to ma do 7 grobow (a chyba taki jest temat tego posta) B)

Pan Klocek
27-10-2008, 17:46
przyznam ze zaintrygowaly mnie te powiazania tibi z rl ;) jednak z ktorej strony na to nie patrzec nijak sie to ma do 7 grobow (a chyba taki jest temat tego posta) B)

Może 7 wspaniałych? ;)
Co do Cropwell'a to możliwe, ze te groby mają coś wspólnego. Jak wiemy rodzinka była nieco pokręcona i interesowała się czarną magia, demonologią i magia chaosu. Właśnie, magia, pewnie każdy interesował się tym kręgiem nad 7 grobami.

Możliwe, że te miejsca są powiązane. Jeśli ktoś byłby taki miły i potwierdził czy powstały w tym samym czasie. Chodzi o to, że oba miejsca emanują magia. Tego nie da się zaprzeczyć. Krąg może reprezentować ołtarz ofiarny ku czci Broga, Boga Orków. Ciało wilka to ofiara złożona z dziecka Crunor'a, przeciwnika Broga. Jednak zastanawia mnie ilość filarów - 8 + ołtarz 9. 9 węzłów, trochę nietypowy sygil. Poszperałem trochę i przypomniały mi się sesje Warhammera, może chodzi o to:
http://z.about.com/d/altreligion/1/0/d/F/2/chaos.jpg http://images.tibia.pl/forum/images/buttons/report.gif (http://urlguard.pl/l/http://z.about.com/d/altreligion/1/0/d/F/2/chaos.jpg)
Jest to gwiazda chaosu. Znak osób które zajmują się tym odłamem magii.
W sumie pasowałoby to do rodziny Cropwell'w jak i do prawdziwego Aleister's Crowley'a którego to jeden z uczniów utworzył kult chaosu i napisał wiele książek które służą chaomantom do dzisiaj...

Prezydent_czuwa
28-10-2008, 14:31
Ciało wilka to ofiara złożona z dziecka Crunor'a, przeciwnika Broga. Jednak zastanawia mnie ilość filarów - 8 + ołtarz 9. 9 węzłów, trochę nietypowy sygil. Poszperałem trochę i przypomniały mi się sesje Warhammera, może chodzi o to:
http://z.about.com/d/altreligion/1/0/d/F/2/chaos.jpg http://images.tibia.pl/forum/images/buttons/report.gif (http://urlguard.pl/l/http://z.about.com/d/altreligion/1/0/d/F/2/chaos.jpg)
Jest to gwiazda chaosu.

Gdyby popatrzeć na to z innej strony to jest to bardzo ciekawe, że 8 + 1 akurat kojarzy się z tą, jak jej tam, gwieździe chaosu, i strzałki odchodzą od niej, czyli jakby szerzona ta magia?

A co do tibiawiki to jest to total-szit, każdy może wpisać że mino mag jest związany z księdzem bo ma szatę, lol...

Aha :D mam jeszcze fajną ciekawostkę co do tej gwiazdy chaosu :d patrzcie na to:

Gwiazda chaosu (ang. Chaostar), zwana także chaosferą, - symbol magii chaosu. Najczęściej przedstawiana jest jako osiem strzałek wychodzących z centralnego punktu. Oryginalnie została zaczerpnięta od autora fantasy Michaela Moorcocka jak symbol chaosu (nieskończonych możliwości). Obecny wygląd został pierwszy raz przedstawiony przez autora i maga Petera Carrolla.

Symbol ten występuje też w logo zespołu Behemoth.

xD

Ace70ne
29-10-2008, 08:38
A ja zczaiłem coś takiego:

Na dole jest 7 grobów.
W tym samym pokoiku znajdują się 4 skeletony.
Piętro wyżej znajdują się 2 kolejne, które pokonały pierwsze schody.
A przy wyjściu ten jeden, który uciekł już najdalej. (4+2+1=7)

Według mnie jest to po prostu w ładny sposób pokazany motyw chęci powrotu zmarłych do życia. 7 skeletonów, które powychodziły ze swoich mogił, a każdy następny jest bliżej wyjścia z grobowca. Dla mnie jest to ładnie przygotowany spawn, ale jak chcecie to bawcie się w poszukiwaczy skarbów :)

Tyle ode mnie

@Klocek
Dużo i ładnie piszesz, ale nic z tego nie ma niestety.

Pan Klocek
29-10-2008, 14:38
A ja zczaiłem coś takiego:

Na dole jest 7 grobów.
W tym samym pokoiku znajdują się 4 skeletony.
Piętro wyżej znajdują się 2 kolejne, które pokonały pierwsze schody.
A przy wyjściu ten jeden, który uciekł już najdalej. (4+2+1=7)

Według mnie jest to po prostu w ładny sposób pokazany motyw chęci powrotu zmarłych do życia. 7 skeletonów, które powychodziły ze swoich mogił, a każdy następny jest bliżej wyjścia z grobowca. Dla mnie jest to ładnie przygotowany spawn, ale jak chcecie to bawcie się w poszukiwaczy skarbów :)

Tyle ode mnie

Thank You Captain Obvious

@Prezydent_czuwa
Racja, miałem to dopisać w edicie, ale zbetoniłem u kolegi przy Sofi semi dry :P
Ten symbol został tam użyty jako pierwszy. Używany był w systemie Warhammer od praktycznie samego początku. Ten system RPG był swego czasu baaaaardzo popularny i wiele gier i filmów czerpało z niego.
Pewien uczeń Aleistera Crowleya (czyli pierwowzoru postaci z Tibi Alistair'a Cropwell'a) Austin Osman Spare, uznawany za ojca chrzestnego magii chaosu.
I znów mamy to nazwisko, Cropwell. Najlepsze jest to iż jeden z członków tej rodziny (nie pamiętam czy to tu pisałem) był wielkim odkrywcą, zwiedził podobno wszystkie zakamarki Rookgaardu. Napisał większość książek które mamy w bibliotece.
A teraz najlepsze: po pewnej wyprawie wrócił kompletnie szalony! Podobno widział coś, czego normalny człowiek nie powinien oglądać. Po tym wydarzeniu zaczął zajmować się magią demonów i neckromantów.
Nikt wie gdzie go pochowano. Grób odnalazł jego wnuk i próbował go wskrzesić z martwych z pomyślnym skutkiem. Jednak pewien oddany żołnierz króla Tibianusa przez przypadek to zobaczył, aresztował żywego a nieumarłego wygnał na powrót do grobu.
Ciekawe co takiego znalazła na rooku odkrywca?
Czy było to aż tak ważne że jego wnuk uciekł się do praktyk necromanckich?
Gdzie go pochowano? Może tam gdzie odznaczył się największymi zasługami zanim zaczął zajmować się zakazaną magia, albo w ogóle nie opuścił wyspy?
I kim był ten anonimowy żołnierz?

Sporo pytań i przypuszczeń, a tak ciężko o choćby fragment odpowiedzi :)
Na pocieszenie taki cytat, w sumie jeden z ważniejszych jeśli chodzi o rodzinę Cropwell'ów"

"- Do you want power?
- I have knowledge, and knowledge is power."

EDIT @UP
Nic? Czy aby na pewno? Nic materialnego, owszem, ale pomniejszasz swoją niewiedzę na różne tematy. Czasami ludzie mnie zaczepiają i mówią, że wiem dużo, to nie prawda, ja po prostu mam mniejszą niewiedzę o Tibi niż początkujący odkrywca. Moim celem było to aby kiedyś z czystym sumieniem powiedzieć tak jak ten Cropwell: I have knowledge, and knowledge is power.
Kiedyś ktoś bardzo mądry wskazał mi ścieżkę, zarośniętą i trudną do śledzenia. Często błądzę, ale wiem jedno. Nagrodą za odkrycie tajemnic nie jest coś materialnego, sama droga do poznania jest nagrodą i to wielką. Dzięki niej masz możliwości.
Oczywiście zaraz ktoś się odezwie, że znów gadam niepotrzebne bzdury. Hmm, czy na prawdę sądzicie, że nie mam nic innego do roboty? Skoro spędzam nad tym czas, to znaczy, że widzę w tym sens prawda? A może nawet i rozwiązanie.

Prezydent_czuwa
29-10-2008, 18:26
A teraz najlepsze: po pewnej wyprawie wrócił kompletnie szalony! Podobno widział coś, czego normalny człowiek nie powinien oglądać. Po tym wydarzeniu zaczął zajmować się magią demonów i neckromantów.
Nikt wie gdzie go pochowano. Grób odnalazł jego wnuk i próbował go wskrzesić z martwych z pomyślnym skutkiem. Jednak pewien oddany żołnierz króla Tibianusa przez przypadek to zobaczył, aresztował żywego a nieumarłego wygnał na powrót do grobu.
Ciekawe co takiego znalazła na rooku odkrywca?
Czy było to aż tak ważne że jego wnuk uciekł się do praktyk necromanckich?
Gdzie go pochowano? Może tam gdzie odznaczył się największymi zasługami zanim zaczął zajmować się zakazaną magia, albo w ogóle nie opuścił wyspy?
I kim był ten anonimowy żołnierz?


Skąd ty to wiesz? ;o

Ale co takiego mógłby znaleźć na takiej beznadziejnej, zacofanej wyspie? Ghoul? Może był właśnie tam? Bo na mino hellu to chyba nic by mu się takiego nie stało, a ghoul mógł coś z nim skombinować. :d


Moim celem było to aby kiedyś z czystym sumieniem powiedzieć tak jak ten Cropwell: I have knowledge, and knowledge is power.

Spokojnie możesz to powiedzieć, tyle się o tobie nasłuchałem. No ale wciąż pragnę zobaczyć ten nick online! :)

kardox
03-03-2009, 15:40
Człowieku 7 grobów jest niedaleko wasp tower a ten tunel jest do buguw
jak by co moge ci pokazac na Harmoni jak co to pisz na gg

mariannos
15-03-2009, 13:17
@3up @topic
A może spotkał mino maga on pokazal mu ciemną magię i narobił mu mętliku w głowie

Szpec
15-03-2009, 13:46
Ba, nawet jeden z nich jest ściśle związany z Rookgaardem, np z językiem orków poniekąd :)

EDIT
Nie kłamie, tylko źle to wyraża. Ponieważ Amber zna tylko parę słów w tym języku, już ja znam więcej ;)

potrafimy powiedzieć pewne słowo które jest niezbędne, a które moim zdaniem najtrudniej odszukać :P

Gdzie najlepiej zacząć szukania wskazówek do tego?
Jakie to słowo po polsku, co ono daje?

DK-LOG.911
15-03-2009, 15:41
Według mnie pomysł z ciałami nie jest zły. Bo taki Shadow Rex by sam chyba nie wymyślił poustawiania zwłok na grobach. Ciągle mnie to nurtuje i postanowiłem zorganizować poszukiwania niegnijących ciał (trolla i wolfa już mamy). Niby dead spearmana respi się przy wejściu do katakumby z grobami, a spidera przy cavie z tarantulą. Ale co z deerem i minosem... Trzeba sprawdzić czy spearman i spider się respią.

PSP
15-03-2009, 19:26
Ja nie mogę czytać co wy piszecie o tych grobach....

7 Grobów na dole , a liczył ktoś kiedyś szkielety w tym pomieszczeniu?

Schodzimy na resp > 1 Szkielet >Schody niżej 2 szkielety > Miejsce z 7 grobami - 4 szkielety... 7 szkieletów 7 grobów.... I nikt nie napisze że to bujda.

Według mnie pomysł z ciałami nie jest zły. Bo taki Shadow Rex by sam chyba nie wymyślił poustawiania zwłok na grobach. Ciągle mnie to nurtuje i postanowiłem zorganizować poszukiwania niegnijących ciał (trolla i wolfa już mamy). Niby dead spearmana respi się przy wejściu do katakumby z grobami, a spidera przy cavie z tarantulą. Ale co z deerem i minosem... Trzeba sprawdzić czy spearman i spider się respią.


Wielu próbowało, mieli ciała wszystkie - Ale coś im nie poszło. Ani krew ani health potion nie działały żeby polać skull. To jest też kolejny mit.

DK-LOG.911
15-03-2009, 20:58
@up

moze mieli zle ciala?? moze skull byl nie ten co sie zrespil?? trzeba sprobowac z DOKLADNIE sprawdzonymi cialami

@down

TAK! WIEM, ZE TO FOTOMONTAZ! ale SR jest za glupi zeby takie cos wymyslic!

Charin
15-03-2009, 21:01
Według mnie pomysł z ciałami nie jest zły. Bo taki Shadow Rex by sam chyba nie wymyślił poustawiania zwłok na grobach. Ciągle mnie to nurtuje i postanowiłem zorganizować poszukiwania niegnijących ciał (trolla i wolfa już mamy). Niby dead spearmana respi się przy wejściu do katakumby z grobami, a spidera przy cavie z tarantulą. Ale co z deerem i minosem... Trzeba sprawdzić czy spearman i spider się respią.

Film Shadow Rex'a był fotomontażem... Ile razy mam to mówić? Ile razy będą zakładane kolejne tematy o jego wyimaginowanym wyczynie?

mariannos
15-03-2009, 21:38
@up
DK-LOG.911 może i ma racje że sam może by tego nie wymyśliłco zależy mu prubować niech se prubuje może wkońcu coś mu sie uda

@2up
a ciało minosa ma może jakieś znaczenie z tym co stoi na tej skale na poziomie 2+

@topic
a nikt nie pomyslał że skoro pisze koło sofa że tylko Skromny to może chodzi im o "świerzą" postać z 1 lvl ktora nie ma wykonanego zadnego questu? Nawet jest tunel którym 1 lvl może przejść na tereny niezamieszkane rozwiązanie możemy mieć pod nosem a my kombinujemy czemu tego nigdy nikt nie sprawdził może cały quest opiera się właśnie na 1 lvl bo nawet po jaka cholere tworcy tworzyliby tunel ktorego 1 lvl i tak sam nie przejdzie ?? moze jest to quest zespołowy tak jak POI czy inne tego typu.

@Down
a to sorry nigdzie nie widzialem, slyszalem o tym ale nie wydaje mi się żeby ziom wykonał z kumplami wszystkie możliwości

Marcin24
15-03-2009, 21:48
@topic
a nikt nie pomyslał że skoro pisze koło sofa że tylko Skromny to może chodzi im o "świerzą" postać z 1 lvl ktora nie ma wykonanego zadnego questu? Nawet jest tunel którym 1 lvl może przejść na tereny niezamieszkane rozwiązanie możemy mieć pod nosem a my kombinujemy czemu tego nigdy nikt nie sprawdził może cały quest opiera się właśnie na 1 lvl bo nawet po jaka cholere tworcy tworzyliby tunel ktorego 1 lvl i tak sam nie przejdzie ?? moze jest to quest zespołowy tak jak POI czy inne tego typu.
Sprawdzone przez Milana. Nawet dwa razy.

Rocket Slayer
15-03-2009, 22:30
@down

TAK! WIEM, ZE TO FOTOMONTAZ! ale SR jest za glupi zeby takie cos wymyslic!
To aby coś takiego wymyślić trzeba mieć niewiarygodnie wysoki poziom inteligencji? Zmieszałem się.

sazqq
16-03-2009, 17:11
Ależ oczywiście, że SR tego sam nie wymyślił. Wymyślił to twórca OTS'a, na który SR owy quest wykonał. Koniec tematu...

Charin
16-03-2009, 17:20
Ależ oczywiście, że SR tego sam nie wymyślił. Wymyślił to twórca OTS'a, na który SR owy quest wykonał. Koniec tematu...

To był OTS, w niektórych momentach FAKE.

Luker's
16-03-2009, 21:38
To był OTS, w niektórych momentach FAKE.

Przemyśl to co napisałeś... i powiedz co tu nie pasuje (nie chodzi o pisownie ani ortografie)

Rej1000
16-03-2009, 22:40
Hmm, dla mnie te wasze teorie to są zbyt oczywiste żeby CIP dał takie łatwe, wpadnijcie na oryginalny pomysł ( albo który Wam się wydaje ), dużo ludzi gra w Tibie na pewno nie jeden miał taki myślenie jak Wy, a do dzisiaj nic nie wiadomo.

Ale życzę pozytywnych wyników, archeolodzy

PSP
17-03-2009, 19:08
@up

moze mieli zle ciala?? moze skull byl nie ten co sie zrespil?? trzeba sprobowac z DOKLADNIE sprawdzonymi cialami

@down

TAK! WIEM, ZE TO FOTOMONTAZ! ale SR jest za glupi zeby takie cos wymyslic!

Mówisz to o ludziach którzy obecnie mają 100 lvl +... M in. RB. Oraz wiele wiele innych postaci 30+.
Więc nie pisz mu tu o DOKŁADNOŚCI.

Beh0lder
17-03-2009, 20:07
Miszczu Shadow jest jak wybuch elektrowni w Czarnobylu , jej skutki widać do dziś ;( ...


TAK! WIEM, ZE TO FOTOMONTAZ! ale SR jest za glupi zeby takie cos wymyslic!

A ty taki mądry , że w to wierzysz...

PSP
17-03-2009, 21:05
TAK! WIEM, ZE TO FOTOMONTAZ! ale SR jest za glupi zeby takie cos wymyslic!

Obarczasz jego głupotą? Patrzyłeś kiedyś w lustro, zanim odczułeś wennę do pisania na forum?
Po 1 Pomysł był jego bliskiego kolegi <Smoczek Leon> znany również jako Shadow Rex.
Po 2 Shadow Rex nakręcił filmik na WŁASNYM OTS..
Po 3 Przeczytaj to na głos > BDJQP .. Smacznego :]

DK-LOG.911
17-03-2009, 21:13
Po 3 Przeczytaj to na głos > BDJQP .. Smacznego

BeDeJot KuPe??

@topic

widac, ze to bylo na wlasnym otsie (kiedys jak sie w mapera bawilem, to mm mial poustawiane summonowanie snake'ow, a spike sword to byl "spikesword"). ale dlaczego akurat wybral TE GROBY i TE CIALA. chyba kazde z nich sie respi po save. mogl se wziac cialo rota, rata, buga, skele, asa i karalucha. trzeba to glebiej sprawdzic, bo w ten sam sposob zrobil to devil-demon i wiele innych fakerow. nigdy nic nie wiadomo...

sazqq
18-03-2009, 19:07
dlaczego akurat wybral TE GROBY i TE CIALA. chyba kazde z nich sie respi po save.

Żeby było bardziej wiarygodnie? ;o
Myślcie trochę... -.-

Beh0lder
18-03-2009, 23:18
chyba kazde z nich sie respi po save. mogl se wziac cialo rota, rata, buga, skele, asa i karalucha. trzeba to glebiej sprawdzic, bo w ten sam sposob zrobil to devil-demon i wiele innych fakerow. nigdy nic nie wiadomo...
Jakby nie patrzec te martwe istoty przedstawione na filmie sa podobne do ludzi ;P (przynajmniej 3 ) pod pewnymi względami (postawa prosta ;P , język...).
Devil-demon boże to już jeszcze większa kicha :P ... Jak chcesz cos dogłębnie sprawdzac to może sprawdz czy nie ma cie na innym forum.

@down dobra tylko mogłes o tym pomysleć zanim napisales xx.xxx posta o filmiku miszcza shadow rexa ;p

DK-LOG.911
20-03-2009, 14:07
wszedlem na inne forum i sie okazalo, ze tam bylem 8o!

@topic

dobra, widze ze wszyscy sie ze mnie smieja, wiec skonczmy z ta teoria (ja wciaz bede szukac i moze cos znajde :p)

Vistek
20-03-2009, 18:56
takze probowalem wykonac to za pomoca grobow..
strata czasu po co ten temat istnieje ?? 8o
wiemy juz ze to nie prawda wiec po co przeciagac X(
spika da sie zdobyc ale nie tak jak myslicie ..
macie to przed nosem ale tego nie czujecie :D

Szpec
20-03-2009, 19:36
A coz to za niby wspanialy sposob?
Pokaz swojego spike sworda.

Vasudanin
20-03-2009, 19:48
A coz to za niby wspanialy sposob?
Pokaz swojego spike sworda.

http://www.youtube.com/watch?v=PlLk4GD9Q9M&feature=channel_page

Vistek
20-03-2009, 20:03
nie jestem jakims noobem ktory korzysta z takich zrodel jak youtube
sam odkrylem ze chodzi o wode podczas przechodzenia rooka

Beh0lder
20-03-2009, 21:09
nie jestem jakims noobem ktory korzysta z takich zrodel jak youtube
sam odkrylem ze chodzi o wode podczas przechodzenia rooka

A ja myslalem ze jakas czarna dziura zassała spike'a...
Boze nie odkryles pewnie pierwszy tego i pewnie nie ostatni.

Vermilion
20-03-2009, 21:50
nie jestem jakims noobem ktory korzysta z takich zrodel jak youtube
sam odkrylem ze chodzi o wode podczas przechodzenia rooka

Przestań oglądać to cholerne EzoTV =/.

larwa92
20-03-2009, 22:51
dla mnie to co piszecie w tym temacie, to bardzo ciekawa lektura, ktora z checia czytam;)

PSP
21-03-2009, 01:53
dla mnie to co piszecie w tym temacie, to bardzo ciekawa lektura, ktora z checia czytam;)

Polecam poradnię psychologiczną.. Jeżeli lubisz czytać bzdury bez pokrycia polecam lekturę Alicja w krainie czarów...


@topic

Tak jak napisał to Dk.Log~
Śmiejemy z niego więc kończy temat. Pytanie - Po co tu nadal SPAMICIE?
To co teraz piszecie to tylko puste słowa, nic nie wnoszą do tematu, nie pomogą nikomu. Jeżeli lubicie spamić - go na Torg'a.

mariannos
21-03-2009, 09:36
Akurat ty też nic nowego też nie wniosłeś nie podoba się TO PO CHU** CZYTASZ ??! i nie obrażaj ziomka bo może lubi se poczytać o tibijskich mitach ja też czasami lubie

Beh0lder
21-03-2009, 10:49
i nie obrażaj ziomka bo może lubi se poczytać o tibijskich mitach ja też czasami lubie

To idz se przejrzyj tibia.wiki ... , bo widze , że wiekszosc co wypisuje te niby mity ktore same wymyslili tylko nabija posty.

mariannos
21-03-2009, 10:51
i czytam ...ty weź ziomek mówi że lubi o tym czytąć a ten odrazu go obraża...