zaloguj się

Pokaż pełną wersje : GS w Ab pod dp


Lord Tomekk
09-06-2004, 19:53
Byłem sobie w Ab i weszłem w teleport :)
Ide, błądze, wszędzie lawa ,ide dalej około 20 poison spiderów 8o. Ide dalej jeszcze więcej! Z Hmm troche je zabijałem. Poszłem dalej, musiałem sie ropnąć.
Klikłem na line, odwróciem głowe i odwracam z powrotem... Are you dead. :baby:
Co gorsze patrze, are you poisoned.
Wchodze na tibia.com i...
KILLED BY GIGANT SPIDER! 8o .
Jeśli wiecie gdzie to miejsce jest i zabiliście tego GSa, to powiedzcie co tam jest.

Magus
09-06-2004, 20:04
Ta lokacja to ogromne elfie wiezienie - HellGate i owszem jest ta, GS i wiele innych potworow. W miejscu z GSem jest rowniez zwiazany pewien quest.

Btw, jesli to bylo dzis na Azurze to znalazlem Twoje cialo :P

Edit:
Po Twym podpisie widze ze na Isarze - zatem znalazlem cialo innego nieszczesnika :)

Descartes
09-06-2004, 20:11
/\
|| Magus, sadzac z jego podpisu to jednak nie byla Azura... :] I powiedzcie mi, kurka jak mozna sie dostac do hellgate na 13 lvl O.o

Mi sie przytrafilo cos podobnego - ktos zlurowal arkaniste do ab, wszycy do depo uciekaja a ja jakby nigdy nic robie sobie UH :) i mnie zaczal z SD ostrzeliwac i mnie zabil a ja stracilem c-mace :( ale teraz mam dragon hammera wiec nie ma problemu 8)

Angelus
09-06-2004, 20:18
Co się tyczy GS-ów to skubańce lubią bagniste tereny...ciągle je ktoś luruje w pobliże Venore... 8)

Vorment
09-06-2004, 21:25
Hej przeciez nei jest w HG powiedzian ze od ktoregos levelu... Mozesz pojsc tam nawet na 8 :P ale zycze powodzenia. A wlasnie mogl wejsc tez dlatego, ze ktos zostawil drzwi otwarte (ja w zyciu nie spotkalem takiego nooba - klucz kosztuje 5k)

pihorinio
09-06-2004, 21:46
to jest hele gate pod Ab'dendriel klucz po 5k i tam jest gs na koncy korytazy z p spiderami wiem bo jak bylem ostatnio w cafe ro kles 8lvl tam nie hococy wlazl

V.E.N.O.M
09-06-2004, 21:53
najlepsze w poscie tego pechowca sa pytania:
" Are you dead.
Co gorsze patrze, are you poisoned."
polewka z goscia czy jestes martwy ? czy jestes ztruty ? spytal grzecznie giant spider i zezarl go ze swoimi dziecmi(piosonami):D:D:D
ladna bajka????

kamyk93
09-06-2004, 22:30
no V.E.N.O.M. ładnie tak sie wyśmiewać z noobka? :D :D :D :D