Pokaż pełną wersje : kiedy kasują postać?
Po jakim czasie "nie logowania" kasują postać?
Czy to zależy od levela?
Prawdopodobnie nie zależy to od lvla. Pewnie coś koło pół roku, ponieważ kolegi char był bez logowania kilka miesięcy...I dalej był.
eee Pianino kto Ci o tym powiedział?? Cipy nigdy nie usówają postaci osobiście, chyba że właściciel usunoł go na stronie tibi.com albo poprostu GM usówa taką postać z powodu np.: masowego PK taj jak to było z Piccaro Del'Toro.
CIP'y nigdy nie usuwaja postaci - ja mialem z rok jak nie dwa lata temu i nie pamietam hasla i accounta i postacie nadal tam siedza ^^ Nie sa usuniete bo nie moge uzywac starych nickow :]
postacie sa usuwane jak sie ich nie uzywa.
mi usuneli 1 lvl po mniej wiecej miesiacu nieuzywania.
konta tez usuwaja. Stworzylem konto, ale cos dlugo numer przysylali wiec zapomnialem o nim i mi usuneli.
Bofedojo
10-06-2004, 19:09
Jak sie nigdy nie wlogujesz postacia to chyba kasuja po miesiacu, a tak normalnie to chyba wogole nie kasuja (Last login: 08.12.2003 15:02:11 CET i jeszcze nie wykasowali).
Kerin Tale
13-06-2004, 21:58
Jak chcesz wiedziec po jakim czasie skasują ci postać to pobaw się w mass Pk...dostań bana.....jak ci sie skonczy to zrób to samo i tak jeszcze 1 raz...wtedy masz delete chara :D 8o
Mc Rob Rob Rob Rob :D
Zajac Poziomka
13-06-2004, 22:17
Zależy od lvla
Jeżeli twój lvl to XX, to jeżeli nie będziesz się logował przez XX miesięcy usuną ci postać...
np. jak masz 12 lvl to usuną ci po roku nielogowania...
Było to chyba gdzieś, na tym forum nawet...
A jeżeli masz postać i ją usuniesz to imię tej postaci możesz użyć ponownie chyba dopiero po roku
Poprawcie mnie jeżeli się mylę...
Mi kiedyś skasowali postać na 6 lvl po jakiś 6 mc nie grania :]. Postacie są kasowane jeśli się ich długo nie używa.
aktualnie jest to tak po 2 banach usuwaja postac ;(
napisane jest to wyraznie na oficialnej stronie.
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.