PDA

Pokaż pełną wersje : Czy to prawda !!!!


Draago
28-09-2003, 15:42
... The amount of mana needed varies with the creature summoned. Thus, only a handful of powerful sorcerers and druids are able to summon a dragon, which demands over 800 mana. ...

Wyczytalem to na www.tibia.com
Czy to prawda 800 many = smok :P :P :P
Re:
A juz myslalem ze mozna, jezeli dawno bylo mozna to dlaczego jeszcze niema wzmianki :P ?

Dan the Automator
28-09-2003, 15:56
Nie, tak było kiedyś

U$3r
28-09-2003, 15:56
Juz od dawna nie mozna dragona summonowac, nie wiem co to za bug:D

U$3r

Matiq
28-09-2003, 15:57
Nie nie to nie prawda

jak nie wierzysz wejdz na www.tibia.pl :D w dzial czarów i tam ci pisze co mozesz zrobic i za ile 8)

Archon
17-11-2003, 20:37
Hehe, chyba wiem gdzie to znalazles. To jest w legendach o slynnym Ferumbrasie, legendarnym charze, ktorym grali CIPowie. Od czasu do czasu robili sieke w miastach wygladajacych nastepujaco: Ferumbras mial nieskonczona mane, mogl przyzywac demony, jego runy mialy po 30 strzalow. Bylo to tylko dla uatrakcyjnienia gry, i owszem mogl wzywac smoki itd, ale teraz...niee:)
Najlepszy potworek do zsummonowania to ork lider.

Dan the Automator
26-11-2003, 16:02
Oryginalnie dodany przez Archon
Hehe, chyba wiem gdzie to znalazles. To jest w legendach o slynnym Ferumbrasie, legendarnym charze, ktorym grali CIPowie. Od czasu do czasu robili sieke w miastach wygladajacych nastepujaco: Ferumbras mial nieskonczona mane, mogl przyzywac demony, jego runy mialy po 30 strzalow. Bylo to tylko dla uatrakcyjnienia gry, i owszem mogl wzywac smoki itd, ale teraz...niee:)
Najlepszy potworek do zsummonowania to ork lider.

...
Powtarzam! Kiedyś dało się summonować smoki! Ba, legenda mówi ( :P) że niejaki Bär zsumonowAŁ 8, bynajmniej nie w przyjacielskich celach :P

Eustachy
27-11-2003, 21:16
heheh "a był w tej bajce smok??" no ;) raczej był :P

Alhall
27-11-2003, 23:32
Oryginalnie dodany przez Archon
Najlepszy potworek do zsummonowania to ork lider.


A nie Fire elemental? Na 30 lvl dopiero :). No i właściwie wtedy masz możlwiosci w summowaniu jak sam wielki demon :P