Pokaż pełną wersje : Free Items Na Xanterze
No takie free items takiie itemy cienkie raczej nie itemy rzeczy można obejżeć oceńcie:)
http://rapidshare.de/files/13569186/free_items.rec.html
Marcelik
18-02-2006, 21:08
trzeba bylo jeszcze dać vamp-shield i te rody -.-"
żenujące
to czemu sam nie rozdales pewnie to co dałem to twoj caly majetek i o tym marzysz >.<
pijopiwnik
18-02-2006, 21:20
zal mi Ciebie -.- i filmiq
Powinienes dostac bana za zasmiecanie depo OMG filmik beznadziejny a takie gowna ktore wyrzucales leza wszedzie ZAL :|
Poco dawales takiego noobowskiego filma Buahhahaha wyzucal smieci jakies a czemu zes niewyzucil v-shielda noobie ??
Sam sobie oglądnij ten filmik a potem zobacz czy nadaje się na forumX(
powiem tak:
hahahahah co za n00b!!
zal mi ciebie takie rzeczy to 8 vl wywala z dp zeby syfu nie miec ;]
hmm chyba zly tytul dales zamiast Free items to powinno byc wiosenne porzadki w zasyfialym dp :P btw po co dales ten filmik?
Fire Necromacer
19-02-2006, 15:58
po co dales ten filmik?
Chciał się gościu popisać swoimi super rar śmieciami :D
Filmik: Zrób przysługe światu i nie wstawiaj więcej filmików (może takich n00bowskich) Wyszła ci taka żenada, że ja bym się naprawde wstydził pokazywać na forum :p
NooB from LW
19-02-2006, 19:08
OmG co to mialo byc?? Wy***al jakies smieci z depo ktorych normalny tibijczyk nawet nie ierze i sie podniecil!!
Nie warto sciagac:baby: :baby:
cireczka
22-02-2006, 13:16
:) Mi się filmik podobał może nie były to jakies drogie rzeczy ale naprzykład ja bardzo lubie zbierać takie chain armory bo to można sprzedać :)
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.