PDA

Pokaż pełną wersje : Nowy quest na Rookgaard!


Pan Klocek
20-03-2006, 18:50
Witam was wszystkich serdecznie.

Skoro zwrocilem wasza uwage tematem, nalezy sie chyba kilka slow wyjasnien.
Nie, nie jest to zadna sciema. Na rooku jest nowy quest. Ciagle marudzimy ze CipSoft nie robi nic nowego na rooku, dlatego tez postanowilem razem z przyjaciolmi, samemu zorganizowac taki quest :)

Na jeden dzien stane sie NPCem i bede dawal misje i oczywiscie za jej wykonanie odpowiednia nagrode.



Teraz troche szczegolow odnosnie questa:
1. Z przyczyn technicznych quest moze odbyc sie tylko na swiecie Titania.
2. Wstepna data rozpoczecia questa to 22.03.2006 (sroda) godzina 20:00.
3. Quest to pewnego rodzaju wyscig, zakonczy sie on maksymalnie o 21:15. Osoby ktore przybeda na mete po tym czasie nie beda brane pod uwage.
4. Nie ma limitu poziomu, jednak postacie na poziomach 2+ beda mialby z oczywistych przyczyn latwiej.
5. Quest moze odbywac sie w grupach maksymalnie 3 osobowych.
6. Osoby ktore znajduja sie na mojej liscie ignorowanych zostana zignorowane 8o (lista ta jest pokazna, wiec jesli zaszedles mi kiedys za skore mozesz byc pewny ze tam sie znajdujesz).
7. Osoby ktore beda przeszkadzac, zostana automatycznie zignorowane i tym samym nie beda braly udzialu w quescie :p tak samo osoby ktore beda uzywac podworkowego jezyka.
8. NPC Pan Klocek bedzie czekal w trade room w ostatnim boksie i tam tez bedzie dawal instrukcje niezbedne do prawidlowego wykonania questa.
9. Najwazniejsze NAGRODA. Nagroda przyda sie tak rookstayerowi jak i postaci ktora bedzie chciala opuscic rook. Nagroda dzielona jest na czlonkow druzyny, ale nie martwcie sie dla kazdego starczy :) osoby ktore zajma pierwsze miejsce dostana tez wielki uscisk NPC Pana Klocka, a ich imiona beda podane w tym temacie. CZEKA WAS WIEC SLAWA I BOGACTWO!!! no i uscisk :P

Serdecznie zapraszam was do udzialu w tym quescie/event'cie. Prosze o zapisywanie sie tu w tym temacie, tak tylko zebym zobaczyl ilu bedzie potencjalnych chetnych. Prosze tez jesli o mozliwe abyscie powiadomili swoich znajomych, takze tych nie z Polski. Kazdy bedzie mile widziany.

Jesli cos sie zmieni dam znac.

WIEC NA CO CZEKACIE?? TWORZCIE POSTACIE NA TITANI I PRZYGOTOWUJCIE SIE!!


*
Nagrody sponsoruja: Pan Klocek, Pani Klocek, Kuzyn Klocek, Bucol Klocek

Upierz
20-03-2006, 18:59
:cup: nice idea :)

ale chyba nie startuje bo tam nie gram a wierze, że nagroda przyda się bardziej temu kto tam gra :)

Kajt
20-03-2006, 20:35
Klocek ty to jednak masz mega sooper pomysły. Jak nie CIP coś zorganizuje tona przekór wszystkiemu musi być quest tak trzymać hehe.

Pan Klocek
20-03-2006, 20:49
@ Kajt

To rozumiem ze wchodzisz :D
Wystarczy 2 lvlowa postac odrobina sprytu i troche inteligencji, a quest nie powinien sprawic wiekszej trudnosci.

Mehh
20-03-2006, 20:55
Szkoda że odbędzie sie w środe , moim zdaniem to troche za krótko , ja bym do czwartku 20:00 mógł , zrobil bym se 10 lvl i spoko , a tak ? Kit , a szkoda , szukasz pomocy ? ^,^ .

Kraon
20-03-2006, 21:01
Ja byłbym chętny, tylko musze se skombinowac chara na titani ( może któryś z kumpli ma na zbyciu konto bo juz duzo kont na 4 lvl dostałem bo goscią sie nudziło na rooku) albo go zrobic.

Pan Klocek
20-03-2006, 21:06
Nie trzeba robic postaci na 10 lvlach. Do srody spokojnie ten 5 lvl powinien kazdy zdusic a taki lvl juz wystarczy. Tu bedzie sie liczyla szybkosc rozumowania :) bo o to wlasnie w questach chodzi :P

Harmo~
20-03-2006, 21:40
:) Zabwany pomysł. Duży plus za własną inicjatywe ;>, kto wie może sam zrobie chara ;P(na titani rzecz jasna )

Buc
20-03-2006, 22:01
Taaa... postarales sie :] a jako jeden ze sponsorów [Bucol Klocek] moge Was zapewnic ze nagroda jest powiedzmy duza jak na poziom questa, szybki quest na spryt i inteligencje :D mało roboty duzo zysku wiec nad czym sie tu zastanawiac ? róbcie postacie i startujcie !!

ari2423
21-03-2006, 12:40
Do Pana Klocka

Chyba Cie udusze :o, po twoim pierwszym, drugim zdaniu myslałem, że na serio jest new quest a tu X( ;(

Aureański newbie
21-03-2006, 14:09
Walnij to poangielsku a wkleję na game chacie na każdym świecie :D
Ej a potrzebny pacc?

Piróg(Wymiatacz Techno)
21-03-2006, 14:13
Niesaomowicie oryginalny pomysł :) wrecz gienialny. Jak nie cipsoft to pan klocek :].Ale strasznie mnie ciekawi jakie to bede nagordy jesli bys mogl to powiec

Kajt
21-03-2006, 16:40
Nie trzeba robic postaci na 10 lvlach. Do srody spokojnie ten 5 lvl powinien kazdy zdusic a taki lvl juz wystarczy. Tu bedzie sie liczyla szybkosc rozumowania :) bo o to wlasnie w questach chodzi :P
Niestety nie wchodze.
1)Nie ma tam postaci
2)Brak czsu choć byłaby to fajna zabawa, ale jak już się bawie to na moim serwie uszczęsliwiam loodzi
3)Niekce mi się
4)i tak great pomysł

Pan Klocek
21-03-2006, 17:04
Walnij to poangielsku a wkleję na game chacie na każdym świecie :D
Ej a potrzebny pacc?

Nie potrzeba pacc, a tlumaczyc juz nie trzeba bo Pani Klocek zajela sie tlumaczeniem i reklama na angielskim forum :) ale wielkie dzieki za checi!! Ciesze sie ze wam sie podoba.
Mam nadzieje ze bedzie kilka osob w srode :)

Aureański newbie
21-03-2006, 17:25
No to jak nie trzeba pacc to na bank biorę udział :)
Ps : zrób nowe zdjęcie w podpisie bo dzisiaj jakiemuś klockowi sprzedałem bodajże 10 jablek 8o

Tethi
21-03-2006, 17:49
wchodze bez dwoch zdan ^^
super pomysl

tylko mam pytanie

czy trzeba bedzie przechodzic przez mozne potworki??

jak tak to trzeba Eq sobie skombonowac :D

Pan Klocek
21-03-2006, 21:20
wchodze bez dwoch zdan ^^
super pomysl

tylko mam pytanie

czy trzeba bedzie przechodzic przez mozne potworki??

jak tak to trzeba Eq sobie skombonowac :D

To czy bedziesz musial zabijac potworki zalezy wylacznie od ciebie! niewykluczone ze bedzie trzeba ubic kilka mocniejszych kreatur, ale tu sie liczy strategia. Pula nagrod urosla i jej wratosc na dzien dzisiaejszy wynosi duzo ponad 3k wiec do dziela!!
Licze na liczna grupe poszukiwaczy przygod!

iron aepir
22-03-2006, 09:13
ja sie pisze tylko ze musze miec kompa wolnego i chara musze zrobic i pzynajmniej 2 lvl i kumpli

Magma
22-03-2006, 09:23
No szkoda że tam nie gram, nie będę robić nowego chara... Ale niech ktoś zrobi coś takiego na innych światach, bo pomysł świetny :)

Aureański newbie
22-03-2006, 09:45
A ja się spytam co do tych drużyn : można robić samemu czy trzeba przynajmniej 2-3 osoby? Czy łatwiej będzie z ekipą?

Pan Klocek
22-03-2006, 16:08
A ja się spytam co do tych drużyn : można robić samemu czy trzeba przynajmniej 2-3 osoby? Czy łatwiej będzie z ekipą?

Oczywiscie z ekipa bedzie wam latwiej, ale samemu tez uda wam sie rozwiazac tego questa. Ciesze sie ze wam sie spodobalo :] musze czesciej cos takiego organizowac :D

Mastadi, little meteorite
22-03-2006, 21:04
Fajnie było! XD Nawet pomimo że na Titanii nie gram i nie mam zamiaru grać wziąłem udział. Byłem w grupie z Ice Kraonem. Zajeliśmy drugie miejsce :dance: ! Tylko powinno to być troche dłuższe to by było za***iste XD 8o

Pablosso
22-03-2006, 21:06
WINNER!!
Wygraliśmy
Pablosso & Arturosso

Nagroda dla nas obu to 9k! Zostało ono podzielone na pół oczywiście, czyli każdy po 4.5 k.
Oto filmik: http://rapidshare.de/files/16163898/quest_na_rook.rec.htm (http://rapidshare.de/files/16163898/quest_na_rook.rec.html)
Zachęcam do obejrzenia ;p.

Kraon
22-03-2006, 21:09
Itamz, Blah od dzisiaj nie jem jagód , przez 5 jagodek o wlos minelismy się z Mastadim z tym że wygramy 4,5 k !!http://img209.imageshack.us/img209/4158/uo00091ts.jpg Pamiątkowy screen od lewej : Organizator, 3 miejsce oraz jedyny gracz Solo Style , 1 miejsce, 1 miejsce,2 miejsce,2 miejsce ^^

Aureański newbie
22-03-2006, 21:11
Ja byłem trzeci ale za to ~Solo Style~ :p Durne jagody i byłbym pierwszy :D

Pan Klocek
22-03-2006, 21:27
Ciesze sie, ze Wam sie podobalo!!! Wszyscy spisaliscie sie na medal! Sami widzieliscie ze wiele osob bardzo szybko odpadlo, ale wy wykazaliscie sie swietna znajomoscia rooka, bo inaczej znalezc tych wszystkich smieci nie da sie :P
Aha dla nei wtajemniczonych oto lista przedmiotow ktore uczesnicy musieli zdobyc.

5 blueberries
dirty fur
moon flower
cheese
bone
slime
blood
carrot
3 worms

Pierwsza ekipa ktora przyniosla wszystkie wygrywala nagrode:

A oto pamiatkowe zdjecie z wygranymi :D


http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/questforpotion.jpg

Od lewej widzimy:
1. moja skromna osobe
2. You see Saviour of Titania (Level 8). He has no vocation. ktory w pieknym Solo Style otarl sie o wygrana, zajal 2 miejsce, ale gral w wielkim stylu, gdyby nie to ze nie doczytal pierwszej linijki tekstu pewnie bylby pierwszy
3. You see Pablosso on Titania (Level 5). He has no vocation.
You see Arturosso on Titania (Level 3). He has no vocation. Chlopaki zajeli pierwsze miejsce!!! doniesli wszystkie skladniki na czas!! Brawo dla was!! W nagrode dostali tyle zlota ile byli w stanie uniesc :D
4. You see Plontonsus (Level 2). He has no vocation.
You see Ice Kraon (Level 3). He has no vocation. Chlopaka tez prawie sie udalo, nie doczytali pierwszej linijki tekstu i nie zebrali 5 jagodek :P zajeli 2 miejsce razem z Saviour of Titania.
Niestety na screenie nie widac Bucola Klocek :( jednego ze wspolorganizatorow oraz Kuzyna Klocek :(


Event nie mogl sie odbyc bez moich dwoch przyjaciol
Bucol Klocka
Kuzyn'a Klocka
Dzieki chlopaki za wsparcie!!! Klocek Familly ROX!!!!
Jeszcze raz dzieki za dobra zabawe. Mam nadzieje ze spotkamy sie na kolejnym evencie :D

First Doom
22-03-2006, 21:33
nie gralem w tibie moim rookstayerem z miesiac na forum tez mnie niebylo jakos tak dlugo.. teraz sobie lookam co i jak a tu Pan Klocek z genialnym pomyslem :) szkoda ze nie gramy na tym samym servie . Czas powrocic do gry moim rookstayerem - Rook Master Rafux - Neptera - lvl 31 :)

Gratuluje Panu Klocku wlasnej inicjatywy i chęci pokazania ludziom rzeczy naprzekór CIP-om :) ~~ GL HF ~~( dla nie kumatych: good luck , have fun )

iron aepir
22-03-2006, 21:46
a ja sie z lvl nie wyrobilem i z czasem :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

pan klocek zrob jeszcze jeden taki konkurs

Pan Klocek
22-03-2006, 21:59
No Bucol Klocek i ja juz myslimy nad kolejnym konkursem i jak on bedzie mial wygladac :] pewnie troche to potrwa ale musicie byc cierpliwy :) (tego wlasnie uczy rook, cierpliwosci) :)

Nie sadzilismy, ze az tak to sie spodoba :D

Mission Arz
22-03-2006, 22:02
Bardzo mi się podoba twój pomysł Panie Klocku:) Wielkie GZ ;) Chyba zakładam na Titanii rookslayera :)

iron aepir
23-03-2006, 12:22
No Bucol Klocek i ja juz myslimy nad kolejnym konkursem i jak on bedzie mial wygladac :] pewnie troche to potrwa ale musicie byc cierpliwy :) (tego wlasnie uczy rook, cierpliwosci) :)

Nie sadzilismy, ze az tak to sie spodoba :D

a ja zostane na rooku bede rookslayerem.

a szybciej konkursu nie mozesz zrobic np dzisaj o godzinie 20.15

Grebol
23-03-2006, 13:52
nooboski pomysł :o -.-
wielki boss z ciebie, bo piszesz ze ci którzy cie wyzwali czy cos nie mogą brac udziału. To to ma byc quest czy wyprawa kumpli po jakies smieci na rooku ?

Arcydemon
23-03-2006, 16:06
Jesli mozna wiedziec, to jakie były nagrody ?

iron aepir
23-03-2006, 16:50
za pierwsze miejscie 9 k dostali dla druzyny

Pan Klocek
23-03-2006, 17:25
nooboski pomysł :o -.-
wielki boss z ciebie, bo piszesz ze ci którzy cie wyzwali czy cos nie mogą brac udziału. To to ma byc quest czy wyprawa kumpli po jakies smieci na rooku ?

Chcialem skomentowac to co napisales, ale przeczytalem twoj podpis i dochodze do wniosku ze nie dam rady znizyc sie do twojego poziomu, bo jak napisze normalnie to twoj ograniczony umysl moze tego nie pojac (tak sadze, skoro ty lubisz jak cie ktos wyzywa).

Poprostu Pitbul
23-03-2006, 17:27
klocek a zrob nowy podobny na titani quest bo nie zdazylem;/

Pan Klocek
23-03-2006, 17:37
klocek a zrob nowy podobny na titani quest bo nie zdazylem;/

Oczywiscie zrobie nowy event ale to nie bedzie kwestia tygodnia czy dwoch poniewaz mam jeszcze zycie prywatne i nauke. No i przydaloby sie znow nazbierac odpowiednia sume na nagrode. Jak tylko cos bede robil oczywiscie dam odpowiednio szybciej znac.

Poprostu Pitbul
23-03-2006, 18:13
dobra to ja daje swoj quest. Otoz dzisiaj na swicie titania odbedzie sie malutenki quuescik ktory moze pomoc n00bom. Bedzie to wyscig przez rooka odbedzie on sie o 18:30 wtedy sedzia pitbul of titania powie droge i rozpoczniemy wyscig. W wyscigu nie trzeba miec 2 lvl bo to bedzie wyscig po miescie i innych. Zglaszajcie sie:) A i zaczynamy pod bibloteka tam mowie droge i powiem nagrody

Upierz
23-03-2006, 18:36
~~GZ 4 ALL~~
-Dla Winnerów
-Dla Prawie-Winerów
-Dla Rodziny Klocek przede wszystkim :)

Grebol ryj idź grać w tetrisa

Poprostu Pitbul
23-03-2006, 18:40
no zgloscie sie piszcie ze sie zaglaszacie i nick postaci
bo przedluzam czas z 18:30 na 18:50 w godzinie kompa a i pod bibloteka zaczynamy na samej gorze ;( nikt sie nie zglosil wiec KONIEC usuncie moje posty bo co nie wiecie ze dzis???

Viva'Rookman
24-02-2008, 14:26
SZkoda ze nie gram na tym samym servie co Pan Klocek :p

wojcio14
24-02-2008, 19:31
@ ale ty ....

to temat z przed 2 lat !!!