zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Film+muzyka


Pellenor
03-05-2006, 09:40
Siemka czy wie ktos jak zrobic film z tibii(np.z questa)wraz z muzyka.Prubowałem juz kilka programów i naprzykład nagrywam film w programie SnagIt,a on ma opcje dodawania muzyki ale kiedy dodaje juz utwór składam w całość obraz jest bardzo słaby a muzyka idealna.

P.S.
Czy wie ktos jak zmienic rozdzielczosc w tym programie zeby obraz byl wyrazny,probowałem juz sam zmieniac ale wtedy widac tylko niewielki obraz z gry.

Prosze o pomoc!!!!

The Mass
03-05-2006, 10:00
Nie wiem czy o tym mówisz..
Ale ja bym polecał najprostszy program Windows Movie Maker.

A z .rec na ***** użyj CamStudio.

PharadoX
03-05-2006, 10:01
Nagraj to co chcesz Snagitem , później włóż filmik do Windows Movie Maker , dodaj muzyke a tam jak zapisujesz masz wybór jaka ma być jakość.

Mistrz Lomaxu
03-05-2006, 11:18
Ja polecam uzywac painta, swietnie filmiki tym sie robo

Pellenor
05-05-2006, 10:02
Dzieki panowie juz smiga :*:*:*

Kamlot De'Kapy
05-05-2006, 10:11
Ja polecam uzywac painta, swietnie filmiki tym sie robo

Dzieki panowie juz smiga :*:*:*
OWN3D ! :D
PS. To byla ironia... :P

Vabif
05-05-2006, 11:43
ja polecam program Pinnacle, skaplikowany troszke, ale jak sie postarasz to bardzo wysaka jakosc filmu osiagniesz..i nie bedzie wiele wazyl ;]

I uwazam ze cam studio jest zeczywiscie najlepszy do zgrywania rec., potem je wrzucasz do Pinnacle, mozesz dodac screeny, do wszystkiego muzyka, albo kilka utworow i jest nice.