PDA

Pokaż pełną wersje : Biała i czarna lista.


Milan ognia
08-06-2006, 20:42
Witam.

Zgłoszenie powinno wyglądać tak:
Gracz xxx na świecie zzz trapnął mnie/oszukał (w jaki sposób)/coś innego bez powodu*.
*Jeżeli chodziłeś/aś za graczem, nie dawałeś/aś mu spokoju i zabierałeś/aś loot i potworki nie dziw się. Nie zgłaszaj tego.
Gracz zzz na świecie xxx pomógł mi/pokazał mi coś nowego z własnej chęci/ponieważ go poprosiłema/am ale zrobił to bez problemu.

Lista dotyczy nie tylko polskich graczy. Oczywiście wyłącznie rookstayerów.


Biała lista:

A

Aldora
Amera
Antica
Arcania
Askara
Astera
Aurea
Azura

B

Balera
Berylia

C

Calmera
Candia
Celesta
Chimera

D

Danera
Danubia
Dolera

E

Elera
Elysia
Empera
Eternia

F

Fortera
Furora

G

Galana
Grimera
Guardia

H

Harmonia
Hiberna
Honera

I

Inferna
Iridia
Isara

J

Jamera
Julera

K

Keltera
Kyra

L

Libera
Lucera
Luminera
Lucera

M

Malvera
Menera
Morgana
Mythera

N

Nebula
Neptera
Nerana
Nova

O

Obsidia
Ocera

P

Pacera
Pandoria
Premia
Pythera

R

Refugia
Rubera

S

Samera
Saphira
Secura
Selena
Shanera
Shivera
Silvera

T

Tenebra
Thoria
Titania
Trimera

U

Unitera

V

Valoria
Vinera

X

Xantera
Xerena

Aros Fireheart
Outsane
Pell Prodigy


Z

Zanera



Czarna lista:

A

Aldora
Amera
Antica
Arcania
Askara
Astera
Aurea
Azura

B

Balera
Berylia

C

Calmera
Candia
Celesta
Chimera

D

Danera
Danubia
Dolera

E

Elera
Elysia
Empera
Eternia

F

Fortera
Furora

G

Galana
Grimera
Guardia

H

Harmonia
Hiberna
Honera

I

Inferna
Iridia
Isara

J

Jamera
Julera

K

Keltera
Kyra

L

Libera
Lucera
Luminera
Lucera

M

Malvera
Menera
Morgana
Mythera

N

Nebula
Neptera
Nerana
Nova

O

Obsidia
Ocera

P

Pacera
Pandoria
Premia
Pythera

R

Refugia
Rubera

S

Samera
Saphira
Secura
Selena
Shanera
Shivera
Silvera

T

Tenebra
Thoria
Titania
Trimera

U

Unitera

V

Valoria
Vinera

X

Xantera
Xerena

Z

Zanera

Edek Rozprowacz
08-06-2006, 20:48
ciekawe ciekawe ale wielu rookstayerow i tak nie zostanie dostrzerzonych bo niewielka czesc graczy zaglada na forum a jeszcze mniejsza pisze posty

Ps. ciekawe kiedy pojawie sie na czarnej liscie :D

Kshaq
09-06-2006, 16:35
No to ja zaczynam...

Wersja według wzoru:

Gracz o nicku Soru Halton na serverze Antica pomógł mi z własnej chęci i dlatego że go poprosiłem ale zrobił to bez problemu. :D

Moja wersja "opisowa":

Gracz o nicku Soru Halton na serverze Antica pomógł mi w zdobyciu ekwipunku, pożyczył pieniądze na rozkręcenie interesu i ogólnie pomógł mi w expieniu...

Horgar
09-06-2006, 19:19
Mmm.. jak się domyślam złych rookstayerów bedziesz karał klapsem? ;)

Milan ognia
09-06-2006, 19:41
@Up,
Tu chodzi o to, aby np. robisz chara na Xerenie. No i nie chcesz jakoś w trapa wpaść albo coś w tym stylu. Lookasz w listę i wiesz na kogo uważać a kto Ci ew. pomoże. Tylko nie róbcie czegoś w stylu Halp mi plax. Gif mi som fri staf. bo załapiesz na 99% trapa.

PawieOczko
09-06-2006, 20:30
Gracz Soru Halton pomógł mi na świecie Antica w trudnych początkach gry.

Milan ognia
09-06-2006, 21:17
Kilka pozycji na listy:
Biała:
Serinka on Rook (pomaga w huntach i questach)
Tyranitar Masterq (jw.)
Gandalf Rzebrak (jw. + tępienie noobów)
Xen Moon(jw.)
Zgłaszam to w jego imieniu gdyż zrobił to w *starym* temacie. Proszę o robienie tego tutaj.

Kajt
09-06-2006, 21:48
W sumie fajny bayer:

dodajcie do białej listy "rycerski cinek" i "patold" pomagali mi wiele razy w grze i nigdy nie wykazywali noobostwa.Na arcanii.

Ciufcia
12-06-2006, 21:49
Ja chciałbym dodać jedną osobę do black listy:

Pyeter'Roock~Morgana~Bije sobie na legalu rotwormy a ten wpada i mi je wybija:/

I dwie osoby do white listy:

Pikaczka~Morgana~Za pomoc w questach...
Nie Wazne Kto~Morgana~Za pomoc newbie...

Szkut
12-06-2006, 21:53
Osso huck norris pomaga w questach

Tecunseh
15-06-2006, 14:50
Zgłoszenie do czarnej listy
Gracz Tosiex na świecie Aurea, który ogólnie jest uważany przez innych rookstayerów z Aurey za nooba, przegiął ze swoim zachowaniem więc napisałem tego posta.
13:28 Tosiex: yo
13:28 Tosiex: dasz mi iventa do gildi ??
13:29 Rihekel: Nie
13:29 Tosiex: ***ana cioto
13:30 Tosiex: mama ci niekocha chy co/
13:30 Tosiex: ***any noob na roku
13:30 You are now ignoring player Tosiex.

Wstawiłem oczywiście gwiazdki, żeby nie było, że on taki kulturalny ;)

Tecunseh
15-06-2006, 14:55
Przepraszam za napisanie tego samego posta dwa razy, ale to już wina internetu :p

Zalgadis
15-06-2006, 15:02
Aqua Pal Aurea Pomogl na poczatku pomaga wielu ludzia ;p

Milan ognia
15-06-2006, 18:51
Szkut, a jaki to świat? Na przyszłość podawać światy ^^

Edek Rozprowacz
16-06-2006, 11:22
Zgloszenie do białej listy (wszystko aurea)

-Rihekel dawne to byly czasy gdy po moim ostatnim deadzie pomógl mi odzyskac moje zwloki :p
-oraz rookstayerzy na których zawsze moge liczyc nieraz pomagali mi gdy tylko tego potrzebowalem (Aqua Pall, Pholtus, Kwiatek on Rook, Thoragon, Xenonner, Vincenzo'Cortino, Welipox, Emilka-san). Jesli kogos pominolem bardzo przepraszam ;)

PolskiOrzel
16-06-2006, 21:29
Lady Shadow of spider pomogła mi i innym na Nebuli. PL

Szkut
17-06-2006, 16:19
Szkut, a jaki to świat? Na przyszłość podawać światy ^^
berylia ja sie z nim na rooku kumpli na poczatku mi pomogl ;o

@topic
pomysl dobry zakladajac rookstayera masz do wgladu na kogo uwazac a kogo prosic o pomoc

Milan ognia
17-06-2006, 21:17
@Up:
Nie prosić, ewentualnie zagadać i czekać co wyjdzie. Powodzenia jak zagadasz: Hi; Plx free stuff; plx plx.

Niedługo edit listy ;)

Mahrdis
17-06-2006, 22:42
A można zgłaszać swoje chary do czarnej listy? Znęcam się okropnie nad noobami, trapuję zabijam, zabieram exp i loot. :p

Propan Butan
17-06-2006, 23:54
Propan of Butan Pomaga prawie karzdemu w wykonywaniu prawie karzdego questa :) ( nieukrywam ze to ja : P ale zawsze chętnie pomagam) Morgana btw

Mahrdis
18-06-2006, 00:07
Buhahahahaha jak to ma tak wygladac to jazda, zaraz se stworze kilka charow i podam na liste rotfl.

Milan ognia
18-06-2006, 14:42
@Up:
A potem podadzą Cię na czarną listę. A ja wykreślę Cię z białej i w czarnej dam komenta ;).
Próbować zawsze można... ale czy warto?

Guard Termit
18-06-2006, 15:43
Gracz Czlowiek ognia Antica ;p pomogl mi gdy prosilem o items ;p
Gracz na pacerze Lucek Del'Lan pomaga innym ludziom i mi w tym w robieniu questow. xD
Gracz Soru Halton czy jak on tam sie wabi to nie wiem ale pomagal mi w questach i na poczatku mojej gry na Antice



Powodzenia na rooku Milanku ;]

Milan ognia
18-06-2006, 16:08
@Up:
Jako że Czlowiek ognia to ja, notuję go na Soru Haltona.
Lista zedytowana.

Dark Alphadron
18-06-2006, 18:31
Gracz Blascire Master of Darkness, poświęcając własne życie uratował moje. (Isara)

Celoz
18-06-2006, 19:59
INFERNA

Gracz o nicku Asta Fenn zabrał mi kasę, którą chcialem wplacic do swojego depotchara, a nastepnie oddal mi ja z nadwyżką i potem brakowalo mi miejsca, wiec mi przynios baga. niewiem, czy dać go na szarą, czy na białą listę. Zdecyduj sam :P

Proponuję dodać gracza Dragoniastyy na białą listę, bo jak szłem z nim huntować roty (był pełny resp) dał mi swoje 2 life fluidy, mimo że jemu były bardziej potrzebne, bo to on w większości blokował, i nawet się nie obraził jak przypadkowo wylałem jednego :)

EDIT: Trzeba przenieść Asta Fenn na czarną listę. Ciągle podchodzi do każdebo i zadaje mu bluzga o treści YOU MOTHER FACKA!

Chciałbym Dodać też Rookstayer Chuck (siebie :P) do Białej listy, ponieważ w bear cave spotkałem nieszczęsnego rookgaardczyka, którego atakowały 3 niedzwiedzie. miał red HP bar, więc od razu żuciłem się na bestie. zdążyłem w ostatniej chwili dobićostatniego beara, zanim biedny czlowiek by zginął. KATANA ROX!!!

Tom The Tanner
19-06-2006, 16:32
Moi koledzy:
-Gofin
-Lord Grievous
-Gaertan
-Arthur Conqueror
-Yassek Nolan
-Junihio
-Vialix
-Lemir Smok
-Grzyb Rookstayer
-Kadaaj Rookstayer
pomagają mi często, chodzą ze mna na qesty, dają eq, blokują, pożyczają na forsę.

Niewiem czy to się liczy bo to nie jest tak że ''miałem raz red hp na rotach i mi pomógł się wydostać'' tylko często - na przykład chodzimy codziennie na qesty. Jeśli niechce ci się pojedyńczo dodawać to napisz: ''grupa RB'', a jeśli nie to nie. (może lepiej nie bo tłumy się doczepią że to reklama :confused: )

lord dimos
21-06-2006, 18:12
Czarna lista:
Gu Rokguardian Hiberna
Mi osobiście nic nie zrobił, ale widziałem jak proponował ludziom blokowanie rotwormow. Powiecie, że to dobre, ale zamiast blokować rotów trapował low lvle. Radzę uważać na jego propozycje

PharadoX
21-06-2006, 18:44
Kosus - Lunara , trapował ludzi i mnie też padłem i straciłem ponad 300 gp , uważajcie bo sprytna jest ( to chyba baba ).

Impalable
21-06-2006, 19:15
Kosus - Lunara , trapował ludzi i mnie też padłem i straciłem ponad 300 gp , uważajcie bo sprytna jest ( to chyba baba ).

Kosus to moj char. PharadoX nie ma co robic to sobie wypisuje glupoty. Ludzi trapuje jak sobie na to zasluza zreszta nie mam na to czasu,a on nie padl. Za to on to zupelnie inna rozmowa... (Btw. ja staram sie pomagac ludziom)

Celoz
21-06-2006, 20:40
Człowieku, zamierzasz aktualizować w końcu tą liste, czy nie?! Przepraszam za offtop, bo do dodania nic nie mam, ale prosze cie zaktualizuj. Nie wiem na kogo mam uwazac

Gobii
21-06-2006, 22:00
"Torn Skanix" brazylijczyk dodaj go do czarnej listy wybija potworki i jest wkurzajacy a jak bedziesz na mino hell to prawdopodobnie bedzie chcial ci zrobic trapa bo bylo tak wiele razy ze mna.
"Knight Colin" drugi do czarnej listy jest kompletyn idiotom jak bijesz potwory przesowa cie, wali ci potwory i wyzywa.
"Acit" polak do bialej listy mozna mu zaufac i jest spoko.
Chyba moge dodac tez siebie bo pomagam ludziom robic questy blokowac potwory itp.
ALL Xantera

lethorn
21-06-2006, 23:25
Inferna

no dobra dodam siebie pomagam graczom w qlestach szczegulnie polakom raz dedlem za jednego goscia on odal mi wszystko w zamian(z mojego ciala) no i raz rozwalilem jednego trapa goscie na nieszczenscie trzymali kase w skrzyni a ja jom se wziolem odalem ludziom kturzy tam dedli nie wszystkim ale odalem

nick Eomer of Rohanu

Wyrob miesny
22-06-2006, 00:06
Czy to, że strapowałem w 3 godziny siedemnastu losowych graczy w celu zaliczenia maxymalnej liczby fragów nadaję się do czarnej listy ??

Noobki uwarzajcie na mnie .... hum hum hum
Jeśli chcesz mogę ci podać ich nicki :P
Jam był Wyrob miesny świat Askara ( omfg pisze się askara nie askera popraw to ). Niestety dostałem namelocka, bo chędożony w czoko cipsoft nie lubi rookstayerów. Teraz sieję grozę jako Loczek The Fair.

Elitarny Spijacz Piany
22-06-2006, 00:07
Austin Vantage ; Maffex - czarna lista

Koleś strapował mnie 2 razy na mino hell.
Za 1szym razem rzucił 120 gp, na co się połasiłem... pyk myk, jego kolega Maffex daje loga i już jestem otoczony przez minosy, nigdzie nie ma ucieczki, droga zablokowana.
Przychodze 2 raz i znó mam wała, obiecali mi, że oddadza mi moje itemki. Powiedzieli, że leżą w BP na piecyku, więc w zaufaniu wchodze tam i BUM, itemki tam są!! :) Jednak Ci zaś mnie strapowali, a im uwierzyłem. I zas itemków nie ma. Przychodze 3 raz, to zostałem pouczony, że robią to dla fragów, a loot i tak brał maffex, bo ten czerwono żółty mu wszytsko dawał.

Poczekałem jakies 10 minut i Ci zaje*** kolejnych 11 osób. Od lootu pod minosami aż było złoto.


Nie robiłem im nic złego ani nie zabijałem potworów, ani nic nawet ich wczesniej nie spotkałem.
W samej rozmowie byli mili, nie padały ani wulgaryzmy ani nic złego, co można by uznać za nieetyczne. nawet byli mili, ALE MIMO WSZYTSKO TRAPOWALI OSTRO.

Niech nikt się do nich nie zbliża, jeżeli są w jakimś miejscu, gdzie występują wiecej niż 2 potwory!!!!!!11

Edek Rozprowacz
22-06-2006, 12:51
Austin Vantage ; Maffex - czarna lista

Koleś strapował mnie 2 razy na mino hell.
Za 1szym razem rzucił 120 gp, na co się połasiłem... pyk myk, jego kolega Maffex daje loga i już jestem otoczony przez minosy, nigdzie nie ma ucieczki, droga zablokowana.
Przychodze 2 raz i znó mam wała, obiecali mi, że oddadza mi moje itemki. Powiedzieli, że leżą w BP na piecyku, więc w zaufaniu wchodze tam i BUM, itemki tam są!! :) Jednak Ci zaś mnie strapowali, a im uwierzyłem. I zas itemków nie ma. Przychodze 3 raz, to zostałem pouczony, że robią to dla fragów, a loot i tak brał maffex, bo ten czerwono żółty mu wszytsko dawał.

Poczekałem jakies 10 minut i Ci zaje*** kolejnych 11 osób. Od lootu pod minosami aż było złoto.


Nie robiłem im nic złego ani nie zabijałem potworów, ani nic nawet ich wczesniej nie spotkałem.
W samej rozmowie byli mili, nie padały ani wulgaryzmy ani nic złego, co można by uznać za nieetyczne. nawet byli mili, ALE MIMO WSZYTSKO TRAPOWALI OSTRO.

Niech nikt się do nich nie zbliża, jeżeli są w jakimś miejscu, gdzie występują wiecej niż 2 potwory!!!!!!11

Urzekla mnie twoja historia :p

@up i 2xup

Od kiedy mozna samemu sie dodawac do listy ??

lord dimos
22-06-2006, 14:26
Do białej listy jeszcze proszę dodać:
Blurp Blupek
Hiberna

Jak go ładnie poprosisz to ci pobloczy potwory (przynajmnie blookwał mojemu łucznikowi)

Milan ognia
22-06-2006, 16:08
Wiem, że lista została uzupełniona w częśći. Trochę wina neta, troche zepsutej myszki. Pełna aktualizacja nastąpi w tym tygodniu, tylko kupie sobię nową myszkę ;)

Wyrob miesny
24-06-2006, 16:45
Z Askary nie ma nikogo więc trzeba coś niecoś dodać

Czarna lista:
- Sestorme - próbował strapować mi kumpla i jako jedyny ma wyższy level ode mnie.
- Rukawa Seiji - Chamsko bloczy resp, wyzywa, ogólnie nieprzyjemny typ
Biała :
- Lady Tamerados - pomaga, robi wszystkim dobrze :P
- Maniak Rookslayer - zawsze można na gościa liczyć, pomaga w każdej sytuacji, trapuje noobów, pomaga newbie

Milan ognia
27-06-2006, 23:27
Yeye: Lista uzupełniona, sorka, że tyle to trwało.
Aha, przypominam:

Podajemy świat;
Podajemy język;
Podajemy 'tylko' Rookstayerów.

Wyrob miesny
28-06-2006, 13:58
Dopowiedzonko - Sestorme, maniak rookslyer, lady tamerados to polacy, z rukewo seiji gadałem po angielsku

Tom The Tanner
28-06-2006, 14:34
A jak ktoś trapował osoby z czerwonej listy czyli np: złodziei i spamiarzy to też będzie w czerwonej?

Milan ognia
28-06-2006, 14:42
@ Up:
Nie. Trafi do szarej. Jak napisałem, trapowanie noobów (lub ludzi z Czarnej nie czerwonej ;p listy) = wpisanie na szarą. No może o tej liście dopiero teraz napisałem xD

Vantage
29-06-2006, 00:25
Biała lista - Zwoon, Iridia, pomaga newbie, a często i n00bom w zdobywaniu zarówno exp i rzeczy początkowych, mimo moich usilnych próźb o zaprzestanie tej działalności. W końcu się i jej oberwie ;) .

Rihan
29-06-2006, 03:50
~~RB~~Porstujemy nabow i nie trapujemy ich przytym xD:baby:

Ksabi
29-06-2006, 10:03
Gloomy Gravedigger, świat Malvera - dość pomocny rookstayer, tłumaczy newbie podstawy gry, z reguły pomaga w questach, trapuje tych złych.. człek warty dodania do białej listy. W dodatku polak wiec z porozumieniem sie nie bedzie problemu.

Dark Alphadron
29-06-2006, 14:07
Austin Vantage - Stara się odnoobowywać (ale określenie...) bez trapowania i mu to wychodzi.
Yarox de'Rook - Iridia, pomaga w questach i daje kasę nowym. PL
Chris rockman - jw. PL
Jaceos - pomógł mi wydostać się z dziury jak nie miałem liny - Titania PL
Geo Stell - Pomógł mi w Chain Armor Queście i dał mi itemy bez próśb (zresztą do proszenia nigdy bym się nie zniżył) - Titania PL
Alric Avatara - Trapuje noobów, blokuje wejście do Mino Hell i każe sobie płacić za przejście, potem się z tego wyśmiewa na forum - Julera PL
@Milan
Dzięki za zgłosze nie w moim imieniu. :P
@topic
Mam pomysł. Od dzisiaj będę przyjmował różne, niepozorne nicki i wchodził na różne światy sprawdzać kto się nadaje do jakiej listy. :P

Gallar
30-06-2006, 20:12
Sir Kshaq Rookstayer - malvera.
NIE chce pomagać newbie, ba - byłem nawet świadkiem, gdy jednego z nich, gdy ten zapytał się o pomoc - zwyzywał.
Ponoć strapował również dobrego kumpla mojej znajomej z tego świata..
Pff, nie wnikam.. zuy rakstajer.

Tom The Tanner
01-07-2006, 23:31
~~RB~~Porstujemy nabow i nie trapujemy ich przytym xD:baby:

Friezer'qu... xD

Kshaq
01-07-2006, 23:57
@Gallar

Milan jak go posłuchasz to jestes noobkiem. On nie mógłbyć świadkiem, bo ma podobno 85 level i nie gra na Rook'u. A to nie był newbie tylko noob i nie prosił o żadną pomoć więc nie pitol głupot jak cie nikt nie prosi... Zresztą cała sytuację opisałem w innym temacie: Sword of fury czymś więcej. Zapraaszam do czytania. Moge powiedziec tylko, że hunciłem w orc hell i za mna szedł noobek i gdy ostatni potwór zaczał go atakowac po tym jak ja zaczęłem lać tego potworka to noobek poskarżył się temu gościowi co teraz na mnie kapuje.

Ja pomagam newbie nie patrząc czy są Br, Swe, Ger czy Pl. Gdybys wiedział ile graczy dostaje ode mnie itemki dlatego, że zwykle nikt nie chce nic kupić np. Mace, a ja nie mam capa trzymać tego szmelcu. Zreszta ja sie nie chwale ani nic, ale noobków gadających cos czego nie było nienawidze...

Dark Alphadron
02-07-2006, 01:27
Znowu się zaczyna... Proszę o nie kłócenie się tu. Jeśli już to na pw. Temat o spike swordzie zaraz looknę...
@topic
Soru Halton - darmowe itemy i questy bez żadnej prośby.

Sam Fisher
02-07-2006, 14:14
<<< Post Skasowany >>>

Edek Rozprowacz
02-07-2006, 14:34
@up
Nic z tym nie zrobisz :p . Na nigdy nie trafie do bialej listy poniewaz polakom pomagam "od święta" poniewaz polacy z reguly gdy raz sie im pomoze chca aby ich obskakiwac. Ostatnio przytrafil mi sie element ktoremu bez niczego pomoglem zrobic minohell, bear room oraz katana quest. Koles nie chcial sie odemnie odczepic az w koncu strzelil tekst zebym mu oddal konto bo bedzie wiecej expil odemnie 8o . Z reguly pomagam swe, br poniewaz oni dziekuja za pomoc i nie zachowuja(z reguly) sie jak dzieci neostrady a oni raczej nie odwiedzaja tego forum.

Ameriov
03-07-2006, 13:49
@up:

Ja dokładnie to samo :D

Milan ognia
03-07-2006, 17:14
Lista zaktualizowana.
Sam dodaję Sir Kshaq~ noobek mnie uratował z m hell. (Nie wiedział, że ja to ja).
Zrobiłem sytuację celowo by go sobie sprawdzić :D 8o

@ Gallar:
Podobno... Podobno za moim oknem wylądowali kosmici (rozglądam się). Eh... nie... podobno to sobie możesz. I czemu kolega tego nie zgłosi? Jak się wyjaśni zobaczę.

adq
03-07-2006, 20:58
Movar - Obsidia - pomoc w zdobyciu ekwipunku + troche złota

Mastadi, little meteorite
03-07-2006, 21:06
Sir Davemport - Celesta - Kradnie loota, blokuje, kradnie krzesła, boxy itp do blokowania minosów w m hell

Poborca_Podatkowy
04-07-2006, 13:59
Gorg Rookslayer - Celesta - bloczy respa, wyzywa, zawsze kradnie loota

Gobii
06-07-2006, 12:12
To jest gadka jednego "rookstayera" z xantery.
11:26 Resone'Rook: za co acita dali do bialej:D
11:26 Resone'Rook: za ruchamie
11:26 Resone'Rook: noobowksa
Acit nic do niego nie pisal i nie wyzywal go a zobaczcie co zrobil jak ja zareagowalem.
11:28 Xarash: nie masz co robic noobie?
11:28 Resone'Rook: dam cie do czarnej listy
11:28 Resone'Rook: zlosze:D
11:29 Resone'Rook: zglosze
11:29 Xarash: hehehehehe
11:29 Xarash: ja jestem na mainie
11:29 Xarash: ;]
11:29 Resone'Rook: za wyzywanie
11:29 Resone'Rook: lepszych rookfrajerow
11:29 Resone'Rook: :D
11:29 Xarash: lol
11:29 Xarash: tu gobi
11:29 Xarash: noobku
11:29 Resone'Rook: aha noobie glupi
11:29 Xarash: dobrze wiec ja wkleje rozmowe twoja i moja ;]
11:29 Resone'Rook: ok
11:29 Resone'Rook: daj mnie do czarnej listy
11:29 Resone'Rook: :D
Prosze go dodac do czarnej listy.

Asakura
06-07-2006, 16:23
Chiaclbym podziekowac w imieniu Brakonieckiego za dodanie go do czarnej listy. TIBIA SUX! Amen.

Czarna_Mamba
06-07-2006, 17:41
Pan Klocek, ze świata Titania. Po prostu pomógł, a nawet sama chęć się liczy.

Miłego Wieczoru.

Gallar
10-07-2006, 12:58
@Kshaq: 65 jak juz i 40..
No cóż...bo niby czemu miałbym nie grać na Rooku, tfu ?
Zreszta ja sie nie chwale ani nic, ale noobków gadających cos czego nie było nienawidze...
Twierdzisz, że jestem noobkiem? gl&hf.

@Milan: Rotfl, podobno.
Widzisz, ufasz swoim kumplą? Bo ja tak.
Pozatym, jak byk jest napisane
"NIE chce pomagać newbie, ba - byłem nawet świadkiem, gdy jednego z nich, gdy ten zapytał się o pomoc - zwyzywał."
Więc jedną takową złą akcje widziałem.
O drugiej napisałem, ponoć.
Imo zły rookstayer, ale lista jest Twoja, i to Twój wybór kogo dodasz, a kogo nie.

nosane
10-07-2006, 14:07
Xenera
Ten serwer nazywa się Xerena.

A temat dla mnie ogólnie trochę bez sensu. Wszystko zależy od tego, ile ktoś ma kumpli... Ja mogę np. zgłosić świetnego Rookstayera i powiedzieć, że jest noobem, że mnie strapował itd.. I kto to sprawdzi?

*Trapowanie nadaje się do Czarnej. Usuwanie noobostwa do białej. 1sze i 2gie razem do szarej. I gitara gra.
Heh... bez sensu. Przecież nikt, kto zgłasza Rookstayera nie powie, że jest noobem i to nie było usuwanie "noobostwa", tylko trap. Wydaje mi się, że jest to po prostu chęć ratowania tyłka kumpli, aby nie znaleźli się na czarnej liście.

Ale ogólnie, życze szczęścia w prowadzeniu listy i fajnie, że komuś sie chce. Tylko zasady jakieś takie... szare?

Rycerski Cinek
10-07-2006, 14:43
Gracz xxx na świecie yyy trapowal ludzi (na mino hell) z powodow braku kasy i wielkiej nudy. (Ja wiem najlepiej)

xxx-Rycerski Cinek
yyy-Arcania

[[CHCE BYC TYLKO W CZARNEJ LISCIE BO TAM MNIEJ TLOKU :P ]]

P.S.
nie wiem do czego sluzy ta lista "dokladnie" wiec podalem te dane :p B) :p

PolskiOrzel
12-07-2006, 10:45
Gosto de Melancia z Honery. Z zabitych potworów kładzie wszystko na ziemie i blokuje potwory.

Jarassimus
12-07-2006, 11:57
Gosto de Melancia z Honery. Z zabitych potworów kładzie wszystko na ziemie i blokuje potwory.Dla mnie to pierwsze kwalifikuje się na czarną listę. To jest jeden ze sposobów na produkcję noobstwa, bo noob zamiast napracować się przy zabijaniu potworów i zdobyciu uzbrojenia, po prostu podnosi sobie je z ziemi. Ja takie wyciągnięte z trupów rzeczy chowam z powrotem do trupów albo wywalam do wody.

Milan ognia
12-07-2006, 17:36
@Up: Na stos.

@Topic:
Siema!!

To ja powiem tak odnośnie tematu "Biała i czarna lista."

Maniak Rookslayer to teraz mój kumpel, ale na rooku mnie z trapował.
P.S To Polak


Lady Tamaredos chyba taki ma nick jest Polką i jak ją poprosiłem o to by otworzyła drzwi do bear room od razu zaczęła mnie wyzywać między innymi od noobów.

Podsumowanie - nie wiem co oni robią na białej liście!8o

(jest to PW do mnie).
Odpisałem to i owo. Oto odpowiedź:
LOL!!!!
1. Umiem czytać to ty przeczytaj lepiej jeszcze raz ten temat !!
2.Wycinki:

"Biała Lista"

Askara
Lady Tamerados * ?
Maniak Rookslayer * ?


*Trapowanie nadaje się do Czarnej. Usuwanie noobostwa do białej. 1sze i 2gie razem do szarej. I gitara gra. Nie wiedziałem gdzie to dać więc stworzyłem to .


P.S jest jak napisałeś (Podobna lista znajduje się w temacie Pawiegooczka ale jest tam nie zauważana) jest to lista Pawiegooczka, ale ja ci tu daje informacje do poprawy listy. Widać, że dzieckiem w tym gronie jesteś ty :D :cup:


Mój komentarz:
Ktoś jest na liście ponieważ ktoś inny go zgłosił. Może i też trapuje ale JA o tym NIE wiem. To WY macie to zgłaszać. I jest również tylda '~' jak ktoś jest jeszcze w innej liście. I to jest MOJA a nie PawiegoOczka lista.
Zgłoszenia daje się TYLKO w temacie. Nie ma 'anonimów'. Przez wakacje nie zawsze mam czas. Niestety dziś nie ma aktualki. Może jutro.

Milan ognia
16-07-2006, 15:14
@Nosane: To nie jest konkurs, że kogoś kryjemy. Jak chcę kogoś pokryć to nie zgłaszam. A jeżeli chodzi taki noobek 'plx plx' i nie daje Ci spokoju nie zdziwie się, jak go trapniesz. Po to jest szara.
Wszystko zależy od uczciwości.
@Gallar: Dodałem Kshaq'a bo Ci wierzę. Źle przeczytałem. Przepraszam.
@Topic: Lista uzupełniona. Przepraszam za double posta.

Celoz
16-07-2006, 16:18
Dodaj Candię i Menerę, bo brak nowych serwów gryzie w oczy ;)
Dodać tyrisa rookstayera (pl) do białej listy! pomógł mi ostatnio w mino hell a oprócz tego pożycza mi kase, pomaga w oddawaniu kasy do depotchara jak jest dużo ludzi w training room i przede wszystkim nie kradnie

- Prodigy -
17-07-2006, 21:50
@Up,
Tu chodzi o to, aby np. robisz chara na Xerenie. No i nie chcesz jakoś w trapa wpaść albo coś w tym stylu. Lookasz w listę i wiesz na kogo uważać a kto Ci ew. pomoże. Tylko nie róbcie czegoś w stylu Halp mi plax. Gif mi som fri staf. bo załapiesz na 99% trapa.


Odradzam Xerene... same ćwoki tam grają... Pell Prodigy, Axoguevara... o takim Outsane to nawet nie wspominam =P By the way... nie wiem czemu, ale nigdy nie trapuje noobów, nawet jak mi kradną loota, etc... czasami, jak już mnie któryś bardziej zdenerwuje, to mu mówie "You are most brainless newbie, I've ever seen" i przeważnie ów noob jest na tyle rozgarnięty, żeby zrozumieć, co chciałem mu przekazać ;)

Malbranque
19-07-2006, 17:32
Mike Rook ze świata Julera. Pomógł,na poczatku jak stworzylem nowa char po deaddzie poprzedniej

Wievioor
20-07-2006, 22:06
Gracz Songo Qan na serwerze Danera Pomógł mi z własnej woli wykonać katana questa

MvD
21-07-2006, 02:07
Na Galanie dopisz do białej listy
Matthew van Dyk, Ziomniks, Eunike
Wszyscy pl :]
Chetnie pomagamy nowym graczom itp ;)

Pozdro :)

Ciufcia
22-07-2006, 11:01
Dodaj z 2 osoby z Morgany.
Obie do czrnej listy.
Oto one:

...Nick: Messive
...Świat: Morgana
...Powód: Ogólne n00bienie, wzyzywanie itp.

...Nick: Ciufcia<lol>8o
...Świat: Morgana
...Powód: Trapowanie

Celoz
22-07-2006, 12:03
Kenstlas Crirasru <hiberna> do czarnej listy!!! strapowal mnie w mino hell!!! stracilem wszystko co mialem a potem sie smial!!!

Kompi
22-07-2006, 12:15
No to tak na bialej liscie w Hiberna jest Gu Rokguardian ktury niestety jusz nie gra w tibie,byl to muj najlepszy kolega w tibi na rooku i on oczywiscie z polski wiec mozna zmienic znak zapytania na "pl" i chcialbym dodac na biala liste Sir-Puchatka i Sir Herbsta sa to swietni gracze kturzy pomagaja wielu poczatkujacym ostatnio widzalem jak robili free items cale ekwipunki wywalali wiec prosze o zapisanie ich na biala liste

Dark Sven
22-07-2006, 16:01
Czarna lista dla pani
Lomeril Maniadyma
Trimera 11lv
Śmiga na cave bocie zabijajac nowym raty -.-

Campbell's
24-07-2006, 03:51
Roman Malz
Jamera
lvl 15

na czarna liste, wielkokrotne trapy i tego typu sprawy

*ResonE*
25-07-2006, 09:07
To jest gadka jednego "rookstayera" z xantery.
11:26 Resone'Rook: za co acita dali do bialej:D
11:26 Resone'Rook: za ruchamie
11:26 Resone'Rook: noobowksa
Acit nic do niego nie pisal i nie wyzywal go a zobaczcie co zrobil jak ja zareagowalem.
11:28 Xarash: nie masz co robic noobie?
11:28 Resone'Rook: dam cie do czarnej listy
11:28 Resone'Rook: zlosze:D
11:29 Resone'Rook: zglosze
11:29 Xarash: hehehehehe
11:29 Xarash: ja jestem na mainie
11:29 Xarash: ;]
11:29 Resone'Rook: za wyzywanie
11:29 Resone'Rook: lepszych rookfrajerow
11:29 Resone'Rook: :D
11:29 Xarash: lol
11:29 Xarash: tu gobi
11:29 Xarash: noobku
11:29 Resone'Rook: aha noobie glupi
11:29 Xarash: dobrze wiec ja wkleje rozmowe twoja i moja ;]
11:29 Resone'Rook: ok
11:29 Resone'Rook: daj mnie do czarnej listy
11:29 Resone'Rook: :D
Prosze go dodac do czarnej listy.

Takie Zdażenie Nigdy Niemiało Miejsca....

Milan ognia
28-07-2006, 09:24
Zmiany zapisane. Jak coś nie zrobiłem - pisać. Sorka, że dopiero teraz.

BloodyAga
30-07-2006, 11:53
Austin Vantage to ..... już wolę nie mówić kto, tak wiem, że jest już na czarnej liście, ale on to powinien mieć chyba własną izolatke! Jeszcze niedawno, kiedy posiadałam 14 lvl moją Rookstayerką chamsko i jak najbardziej ukartowanie zblokował moją postać na 5 minotaurach! Próbował to potem wielokrotnie powtórzyć, na szczęscie z nijakim skutniem. Poważnie jednak utrudnił mi grę :/ Do tego stopnia, że chciałam nawet zrezygnować z bycia Roostayerem, przez jego głupią dumę i chęć pozostania "najlepszym" :( X(

Astis Chretch
01-08-2006, 12:33
A nikt nie wspomni mnie?

Tom The Tanner
09-08-2006, 19:12
Vonitoriu (azura)

Zabijanie moich potworków dla 10 expa... kolejny polski noobek któy myśli że wymiata. ;)

kuba1324
09-08-2006, 20:39
Widzę, że Aldora jest pusta...
Czas coś dodać.
Polon-wroc - Pomaga wielu newbie(czasem mnie zadziwia jego cierpliwość); oczywiście trapuje nieznośnych ludzi(czyt. noobów) - Polak<36 lvl>
Gigancik ros - Również wspaniały gracz, można na niego liczyć, choć głównie gra w nocy; jak każdy trapuje noobów :P - Polak<34 lvl>
Shurupebus - Jest bardzo uciążliwy, zabija wszystkim potwory, trapuje(nie wiem, czy newbie czy nooby, ale dostał nawet bana na tydzień za trapowanie) - Br
Goth Zeria - Wkurzający, często zabiera innym exp, jak każdy trapuje - Polak<27 lvl>
Van Dyk Gut - Nie trapuje, ale zabija często potworki i wpycha sie w "expowiska" - Meksykańczyk<26 lvl>
Kogemer Rewolucja Spoko kolega, można na niego liczyć(Uwaga! Nie ma zbytnio cierpliwości ;P), Trapuje jak każdy) - Polak<20 lvl>
Lord Pirit Trapuje, ale ogólnie spoko gość w stosunku do rook~~ - Polak

Wiem, że nie można siebie dodawać, ale prosze o czarną liste :p
Nick w profilu obok...
Na razie.

Xadi
09-08-2006, 20:52
OMG
to jest bez sensu gdybyś ty wiedział ile ja strapowałem ludzi to by ci się nie zmieściło na stronce. ale naszczeście jeszcze nikt mnie nie wspomniał bo głównie trapowałem Br xD

PawieOczko
10-08-2006, 14:23
Witam.

Chciałbym zgłosić kilku graczy, któży zasługują na znalezienie się tutaj. Zacznijmy od Julery:
Warbane Sliverleaf - Amerykanin. Chętnie pomaga newbie, noobów ignoruje, można z nim zamienić parę słów na ciekawy temat.
Wizu of Julera - Polak. Sprawiedliwy, dzieli się lootem, pomaga w razie potrzeby.
Tiru Liru - Brazylijczyk. Miły, chętnie pomaga, można z nim porozmawiać na ciekawe tematy.
Warrior from Magic - Polak. Miły i dość cierpliwy, można z nim porozmawiać na różne ciekawe tematy.
Etuldok Fannellor - Polak. Kolejny miły i pomocny gracz.
Czas na inne światy. Powiedziałbym prędzej świat. Jak przypomną mi się inni, to ich dodam.


Sir Kshaq Rookstayer/Malvera - Polak. Pomaga na początku gry. Miły i rozmowny.
Pozdrawiam!

Peter of Refugia
10-08-2006, 21:43
A więc teraz moja kolej :P
Gracz o nicku Ameriov Rookstayer na serverze Isara pomógł mi w zdobyciu ekwipunku i pomógł mi w dwóch podstawowych questach (carlin sword, chain armor) i jest chętny do dalszych pomocy dla mnie.
Powiedzmy "Polecam" xP

Tom The Tanner
10-08-2006, 21:54
Nie Grupa Rook Blanced tylko Grupa Rook Balanced.

Fivin i Looder -> następni członkowie RB widać że nie są noobami, pomagają newbie itp można dodać ich od razu do Grupy Rook Balanced ale za każdą nową osbą będziesz dodawał gwiazdkę? To będzie bez sensu jeśli naprzykład ktos zgłosi nic kogoś z RB dwa razy. Możesz tak robić i od razu będzie to nam na rękę ale to chyba nie jest sprawiedliwe wobec innych... dla mnie może zostać jak jest.

Shaggy
11-08-2006, 01:11
Na serwerze Empera:

Teawhoyou pomaga w wykonywaniu questów i udziela pomocy. Można z nim pogadać na różne tematy. Jest Polakiem.

Milan ognia
21-08-2006, 10:54
Oki. Sorka, że dopiero teraz. Ale uzupełniłem.

OMG
to jest bez sensu gdybyś ty wiedział ile ja strapowałem ludzi to by ci się nie zmieściło na stronce. ale naszczeście jeszcze nikt mnie nie wspomniał bo głównie trapowałem Br xD

Tu się nie wpisuje strapowanych -.-"

Kshaq
23-08-2006, 20:16
Brakuje mi tutaj nowych światów, które musisz Milan szybko dodać do swojej listy.

wizu
24-08-2006, 09:42
Tak sobie myśle, że może dobrym pomysłem było by dodanie czegś takiego:
Wizu of Julera* pl (http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Wizu%20of%20Julera)
Może było by to choć troche pomocne. ;)

Milan ognia
15-11-2006, 18:27
Jejku... a ja o temacie zapomniałem.
Bumpnięcie tematu:
Fabrice Santoro -czarna lista. Polak. Naprawdę dawno nie widziałem takiego... no właśnie jak on. Trapuje (próbował mnie strapować 2 minosami... pwned), blokuje drogę, jeżeli zaczniesz z nim gadać - będzie grzeczny ale będzie też Ci docinał.

Aranox
15-11-2006, 19:20
Gracz Michael Death Lord na swiecie Harmonia pomogl mi bardzo. Poprosilem go o pomoc w quescie. Zrobil to bez problemu, a na dodatek pokazal inne questy i dal itemy bezinteresownie :)

Zdechly kret kanalowy
15-11-2006, 19:30
Biała lista :
Gigancik krak - pl - pomaga pierwszym levelom <czasem?>
Pumcio rookslayer =!!=
DArth Evol =!!=
Polon Wroc =!!=
Vixbob -br?- ziomek caly czas lata po rookgardzie i pomaga młodym br rookslayerom (spoko ziom)..czesto wplata sie na hunt na mino hellu i gapi sie jak huncimy
Czarna lista :
Ewelina lipec maly pyskaty gówniarz
(dopisze pózniej...)

~~Ąldora~~

Michaello
15-11-2006, 19:44
Reapley of Inferna pomogl mi w poczatkach gry. Dal mi itemy, pomogl w questach etc. :) Oczywiscie bezinteresownie... Gadalem z nim po polsku oczywiscie :)

Borpol
15-11-2006, 21:14
Gracz Rook Teh na świecie Guardia bloknął mnie w mino hell i uwaliły mnie 3 mino... Niegadałem z nim ale to był polak

Michaello
20-12-2006, 13:23
Gracz Small Macioo pomogl nabic moimi dp charami 2 levele. Gadalem z nim po polsku ;)

Marcin24
21-12-2006, 19:11
Usz szy* pl Pomógł mi wykonać quest (Valoria)

Askaral
21-12-2006, 21:05
Mnie dodaj do mhroocznej listy bo caly czas trapuje i blokuje, kradne loota i expa i nieobchodzi mnie czy zabijam nooba czy nie, poprostu kazdego zabijam, nabieram noobkow itp. nick to Przeszywacz, swiat Aldora
@ktos tam: mowiac "zabijam" mam na mysli to, ze blokuje i trapuje. Wiem ze ta lista jest rookgaardowa ;p

Micielus
21-12-2006, 21:13
Czarna lista:

Tetris Ziom z Amery. Widziałem go dosyć często, a spotkałem się z nim "oko w oko" 2 razy, za każdym razem jak skillowałem, a z daleka widać, że skillowałem, to podbierał mi stwory. Tak samo podbierał innym. W końcu zagadałem do niego (bo widać po nicku, że Polak): "Czemu podbierasz wszystkim stwory, jak noob?!", a on na to odpowiedział "Exp potrzebny" i nic więcej. Nie lubię takich ludzi. Zachowuje się, jakby zależało mu tylko na tym, żeby się znaleść na rookstat.com, albo tylko po to, żeby wbijac level i szpanować.

P.S Właściwie, to sam nie wiem jak wygląda jego sytuacja, bo w ciągu ostatniego miesiąca umarł 4 razy. Cóż.

Marcin24
21-12-2006, 21:25
Mnie dodaj do mhroocznej listy bo caly czas trapuje i blokuje, kradne loota i expa i nieobchodzi mnie czy zabijam nooba czy nie, poprostu kazdego zabijam, nabieram noobkow itp. nick to Przeszywacz, swiat Aldora
Ale to jest lista ROOKGAARDU...

Milan ognia
01-05-2007, 17:30
Bump tematu.
Stara lista została skasowana. Zaczynamy na nowo. :)

MvD
01-05-2007, 23:57
Tak wiec zaczne - kolega zrobil postac na swiecie Xerena i skierowal sie do mnie z prosba, abym mu przeszedl Rooka. Zgodzilem sie i poprosilem o pomoc gracza Outsane i Pell Prodigy. Oczywiscie obydwaj mi pomogli, Outsane mnie uzbroil, a Pell dal troszke pieniazków (dokladnie 2k) ^^ Zasluguja, by byc na White List =]

Tak wiec:
Gracze Outsane oraz Pell Prodigy na świecie Xerena pomgli mi ponieważ ich poprosiłem.

Hylla
02-05-2007, 14:02
Gracz Aros Fireheart z Xereny, bardzo pomocny, kolezenski ;)

Sebarka
02-05-2007, 17:03
White List


To on pokazał mi Tibię i robi to calemu MTK - Malemu Trojmiastu Kaszubskiemu xD

Paladeriona from Obsidia ;)

Gdy chce dam mi Life Fluida nawet gdy jest AS i pozycza kase i sprzedaje bardzo tanio

Kuna rookslyer from Obsidia


Black List


Juz zaczynam swietowac 23 fist'a , a nadchodzi ona i oczywiscie wybija beary :(

Papi of Obsidia from Obsidia

Nabija sie na Trade, ze kumpel padl na 30 lvl na Bearze ( ROOK ) i powienien dostac namelocka ;)

Teedunio from Obsidia

Agrael
05-07-2007, 18:12
Banderasek zabrał mi baga z potrzebnymi mi śmieciami i wyrzucil go do wody.
Nie miał z tego żadnych korzyści tylko chciał być chamski ;/ ;/
Banderasek - Inferna

Milan ognia
05-07-2007, 20:05
@up
Tylko rookstayerzy. -.-"

Zerrotyx
05-07-2007, 20:44
Do czarnej listy

Gracz Haala Sion wyrzucił krzesła, beczki, boxy i chesty do śmietnika, gdy razem z przyjacielem zabijaliśmy minosy, a także chciał mnie zablokować w ciasnym pomieszczeniu w mh poprzez wpychanie mnie do środka i wpychanie 2 mino za mną.

Tocallo
05-07-2007, 22:45
Lady Glass gdy złapałem ją na bocie, wróciłem do miasta, a ona za mną.
W drodze milczeliśmy. Potem publicznie na rynku nazywała mnie noob'em, krzyczała, że jej zazdroszczę, popychała mnie itd.. następnie zaczęła mi wybijać resp. Proszę o dodanie do bl.

Grazie.

Koper of Drawno
06-07-2007, 00:13
White List:
Gracz o nicku Soru Halton i gracz o nicku Honum Rookstayer pomogli mi bardzo w zbieraniu honey combow :).

Gracz o nicku Soru Halton za bycie nadzwyczaj milym :P.

Black List:
Sunrise- Ogolne noobostwo..Niby wielka gwiazda a wybija respy potworow,grozi raportem jak mu zabije potwora/y (nawet jesli ja 1 bylem na expowisku) i ofc. kradnie looty i trapuje ludzi...

To tyle :P Pzdro Soru ^^ Go go 52 :P.

Atarus
06-07-2007, 01:05
Taak, jeslibym jeszcze gral, na pewno trafilbym na czarna liste, poniewaz to, co jest jedna z najfajniejszych rzeczy na rooku, to wlasnie trapowanie, a w efekcie zabijanie. Wiem, ze pod moim postem pojawi sie duzo wyzwisk, albo prob wytlumaczenia mi, co jest najwazniejsze, ale zbytnio mnie to nie obchodzi.

Pozdrawiam.

japcous
06-07-2007, 13:45
Black List

AUREA
Traperzy:
1.Aqua Pall
2.Pholtus
3.Aureanka

Pisza ze pomagaja w questach potem trapuja ;] najczesciej ich spotkacie na mino hell, katana room, Wieza wasp

Agrael
16-07-2007, 12:58
Xina Taleus - Inferna
Boter (Tibia Auto), chodzi na poziomie 0 i nabija coraz to następny lvl za pomocą Tibii Auto. Nie można przez niego expić na ps, wolfach, bugach itp. Koleś czeka chyba, aż mu się stamina skończy.

Bieras
18-07-2007, 16:39
Thadius on Iridia mnie hacknął

Michał of Rook z iridii mi pomógł

Kiepa
19-07-2007, 19:25
biała lista:
Darth-Rudy pomugł mi gdy posion mnie zabijał to podał mi life fluida nawet go oto nie prosiłem

Tamias
24-07-2007, 20:25
Black list:
Wizuto Fene - noob jakich malo, klepie potwory kazdemu bez wzgledu na prosby o zostawienie. Na dodatek jego jedynym komentem jest "ssij" lub "twoja stara".

Stone-Pall
03-08-2007, 17:55
Rookstayer Jack na serwerze secura,nadzwyczajnie miły ,dał mi eq!

Drudka
03-08-2007, 23:29
Baczek of malinka

Hackuje

Tocallo
04-08-2007, 11:01
@up
sorry za offtop, ale dlaczego Drudka masz w swoim commencie na tibia.com "Drudka jestes kurw*!!
Hacked by Baczek."

lol?...

Raxev
04-08-2007, 11:55
@up
sorry za offtop, ale dlaczego Drudka masz w swoim commencie na tibia.com "Drudka jestes kurw*!!
Hacked by Baczek."

lol?...

Pewnie chodzi o sprawy ze świata rzeczywistego; nie chce wnikać; sorry za offtop.

Drudka
04-08-2007, 14:02
bylam z nim w rl pol roku niecale -.-
Pozniej okazalo sie jaki jest naprawde...
comment zostawilam by nikt wiecej sie nie nabral na jego 'dobroc'

jesli chodzi ci o to .. epitet skierowany wmoja stronenieoddaje zadnej sprawy z zycia w rl

Milan ognia
11-01-2008, 17:07
Fajnie. Tylko, że to jest jakiś rycek, a temat jest jakby nie patrzeć niezbyt aktywny. \o/

Scobel
13-01-2008, 00:09
Hmm Nenagh - Ja ... Mozna mnie od pewnego czasu dodac do Black Listy, trapuje, nie pomagam ... itp itd ... I co wiecej dobrze mi z tym. Bo jak widze takich niektorych graczy ze sie sami wrecz o to prosza to co ... co do loota, najczesciej go rozdaje procz zlota :)

Dindsuk
13-01-2008, 11:42
na biala mozecie dodac Adi Policjant bo ostatnio zaczal polowac na botterow
P.S. http://img50.imageshack.us/img50/4827/beztytuudd4.png (http://imageshack.us)

Kshaq
13-01-2008, 11:51
Czy nikt z was nie widzi, że Milan przestał prowadzić listę?

Scobel
13-01-2008, 13:18
Ale ludzie nadal ja przegladaja i zyje ona wlasnym zyciem :D