PDA

Pokaż pełną wersje : Sandals na Rooku??


{Sobek}
09-06-2006, 13:21
Zalozylem ten temat poniewaz ras jak gralem moja postacia
na Rooku spotkalem pewnego kolesia ktory chcial kupic moj
silver amulet i chcial go zobaczyc na trade dobra dalem na trade
a facet wystawil na trade sandals(sandaly)? on niechcial mi
powiedziec skad je ma tylko pisal ze sprzeda za to jak dam mu moj
account number i password,a wiec pytanie skad je mozna miec
i ile to kosztuje??

Pan Klocek
09-06-2006, 13:39
Witam

Sandaly to nic neizwyklego na rooku, no tak jak snowballe. Nagroda za odwage i umiejetnosc walki - czyli questowe (tylko dla pacc). Warte to one duzo nie sa, jakies 100 gp od kolekcjonera.

Mysle ze wystarxzy taka odpowiedz, ale ciekawi mnei ile jeszcze osob napisze to samo......

Poprostu Pitbul
09-06-2006, 13:48
Zalozylem ten temat poniewaz ras jak gralem moja postacia
na Rooku spotkalem pewnego kolesia ktory chcial kupic moj
silver amulet i chcial go zobaczyc na trade dobra dalem na trade
a facet wystawil na trade sandals(sandaly)? on niechcial mi
powiedziec skad je ma tylko pisal ze sprzeda za to jak dam mu moj
account number i password,a wiec pytanie skad je mozna miec
i ile to kosztuje??
To jest jedna z nagród z nietypowego questa dla PACC, więcej nie powiem bo QS;-). A, i jedna rada: lepiej nie dawaj mu numerków jak jesteś newbie;-).

Kajt
09-06-2006, 21:58
A nawet jak nie jestes newbie to niedawaj mu pasów etc NIGDY NIKOMU NIEDAWAJ (chyba ze naprawde zaufany ziomek). A sandałki w sumie są fajne ale tylko dla rookstayerów bo poco kolesiowi który je na main zaniesie.

arcarae
12-06-2006, 16:39
sandaly sa dostepne w goblin hell quescie, mozna rowniez zdobyc 4 snowballe, 5 kamieni ,pan (patelnie), mleko i 50gp. quest dostepny tylko dla posiadaczy pacca, i jest dosyc trudny bo trzeba zabic 3 gobliny, waspa, minotaura i orc'a spearmana. osobiscie go robilem z 2 kolegami (12 i 18) to poszlo nam w miare szybko, nie radze robic solo chyba ze ze skillami 17+/17+ i z okolo 2 bp lf no i sporo fooda

Shatii
12-06-2006, 16:55
Sandały na rooku są z qesta :)

Luthi
12-06-2006, 17:10
sandaly sa dostepne w goblin hell quescie, mozna rowniez zdobyc 4 snowballe, 5 kamieni ,pan (patelnie), mleko i 50gp. quest dostepny tylko dla posiadaczy pacca, i jest dosyc trudny bo trzeba zabic 3 gobliny, waspa, minotaura i orc'a spearmana. osobiscie go robilem z 2 kolegami (12 i 18) to poszlo nam w miare szybko, nie radze robic solo chyba ze ze skillami 17+/17+ i z okolo 2 bp lf no i sporo fooda

Kewl QS ;)

kamil35s
12-06-2006, 17:21
@up Ale drogi nie opisał...

Pan Klocek
12-06-2006, 17:46
Jest tak jak mowilem. Dokladnie zostala juz wyjasniona sprawa sandalow ale twardo ludzie pisza w tym temacie kopiujac to co napisal ktos wczesniej. No dajjcie spokoj! Po co tu sie tak rozwodzic! Czy to jest takie arcyciekawe ze trzeba ten temat na 5 podstron rozwijac? Niech ktos to zamknie....

MixerQ
17-06-2006, 11:49
Ja miałem Sandalsy na Rooku. Gdy zacząłem grę moim Rookstayerem, jakiś kolo sprzedał mi Sandlasy za 15 gp.......

Druideq
17-06-2006, 12:23
Ja jakos wypelnilem Goblin hell questa w 2 osoby
12 level i 8 level

zeszlo nam po 7 life fluidow

Skille 12 levela 17/19
skille 8 levela 16/18

:) :) :)

Zylkolak
18-06-2006, 10:43
Ja jakos wypelnilem Goblin hell questa w 2 osoby
12 level i 8 level

zeszlo nam po 7 life fluidow

Skille 12 levela 17/19
skille 8 levela 16/18

:) :) :)

Dobra ale kogo to obchodzi przestancie ludzie juz w koncu pisac...

P.S
Sory za ten post

Mahrdis
18-06-2006, 10:56
Zalozylem ten temat poniewaz ras jak gralem moja postacia
na Rooku spotkalem pewnego kolesia ktory chcial kupic moj
silver amulet i chcial go zobaczyc na trade dobra dalem na trade
a facet wystawil na trade sandals(sandaly)? on niechcial mi
powiedziec skad je ma tylko pisal ze sprzeda za to jak dam mu moj
account number i password,a wiec pytanie skad je mozna miec
i ile to kosztuje??
Wow odkryles sandaly na rooku. Brawo. W zyciu bym nie przypuszczal ze na rooku moga byc sandaly.
A tak na serio to sandaly nie sa na rooku zadnym rarem. Malo tego - sa bezuzyteczne bo nie maja zadnych szczegolnych wlasciwosci ani nie maja w ogole arma. Nie oplaca sie ich nosic, bo jedynie cap zawalaja. A dostepne sa z questa Goblin hell quest ktory mozna wykonac jedynie jak sie ma pacca. Ile kosztuja? Hmmm, moze jakis zapalony kolekcjoner da 100 gp za nie, nie wiecej. A gosciu ktory ci kazal dac passy sie po prostu osmieszyl.

A co do trudnosci goblin hell questa:
Mozna go spokojnie wykonac na 2 lvlu ze skillami 10/10 i najlepszym eq jakie jest na rooku leczac sie life fluidami (zabijajac przy tym wszystkie potwory z ostatniego pokoju i wczesniej)

Buc
18-06-2006, 15:26
1. A ja sie jak zwykle przyczepie, bo do jasnej cholery czy niektorzy nie maja w domu slownika ortograficznego albo nawet w jakims "Wordzie" niech sprawdza co pisza...
2. Po co ludzie odpowiadamy na ten temat pisząc dwudziesty raz to samo ? 3/4 osob napisalo to samo zaraz po Panu Klocku, a ja pytam po co ? Wystarczy jedna krotka i zwięzła odpowiedź.

Z poszanowianiem,
Buc.

Diablo2
18-06-2006, 21:41
ja mam sandaly na rooku...kupilem od kolezanki za 70 gp;/

Kshaq
19-06-2006, 13:05
@up
Naprawdę, niemożliwe, chyba kłamiesz... Normalnie koleś idź się utop ok?

Można zamknąć ten temat, żeby zapobieć szerzeniu się noobostwa i Trolli :D

Royal M@rcin
25-06-2006, 12:14
Z tego co wiem to sandały zwiększają szybkość (chyba) ;)

Edek Rozprowacz
25-06-2006, 15:30
@up
sandaly NIE zwiekszaja szybkosci
@2 x up
Na rooku tez mozna je zdobyc z questu do ktorego potrzebny jest pacc

Rihan
04-07-2006, 02:12
Gooblin quest zaje&&ty quest ale tylko dla pacc:D

MixerQ
05-07-2006, 11:48
Z tego co wiem to sandały zwiększają szybkość (chyba) ;)
Buhahahahahahahaah. Jesteś n00b tak samo jak jakis kolo chcial mi na rooku BoHy opylic za 40 k i pokazal leather boots. Nie sandalsy ale Bohy zwiekaszaja szybkosc.Niemozna ich miec na rooku

Raxev
05-07-2006, 18:12
Buhahahahahahahaah. Jesteś n00b tak samo jak jakis kolo chcial mi na rooku BoHy opylic za 40 k i pokazal leather boots. Nie sandalsy ale Bohy zwiekaszaja szybkosc.Niemozna ich miec na rooku

Nie noob tylko newbie, napisał "chyba" więc nie jest pewny. Już go ktoś poprawił więc schowaj się 13 latku -.-

Zdechly kret kanalowy
05-07-2006, 21:24
e tam ja biore jakis pierszy lev z paccem na g hell czyszcze mu all i biore od niego sdanadaly a reszta dla niego ,pozniej sprzzedaje sandaly rookslayerom za 1 k w platynkach

Ludwik Mati
07-07-2006, 17:17
Ludzie naprwde po co robić zamieszanie o tych sandałkach na rooku kolejny temat do zamknięcia!!!

dreggi
07-07-2006, 18:12
sandaly sa dostepne w goblin hell quescie, mozna rowniez zdobyc 4 snowballe, 5 kamieni ,pan (patelnie), mleko i 50gp. quest dostepny tylko dla posiadaczy pacca, i jest dosyc trudny bo trzeba zabic 3 gobliny, waspa, minotaura i orc'a spearmana. osobiscie go robilem z 2 kolegami (12 i 18) to poszlo nam w miare szybko, nie radze robic solo chyba ze ze skillami 17+/17+ i z okolo 2 bp lf no i sporo fooda

Ja zrobiłem na 8 levelu ze skillami 14/15 i mnie do żółtego tylko zjechało. Po proistu nie wybijałem tylko zrobiłem slalom miedzy potwormami, nagroda i nara.

XozzQ
30-01-2009, 21:11
sandały sa bezużyteczne, lepiej mieć zwykłe leater bootsy

Pan Klocek
30-01-2009, 21:21
sandały sa bezużyteczne, lepiej mieć zwykłe leater bootsy

Dziękujemy że podzieliłeś się z nami tą jakże bezcenna informacją! To usprawiedliwia odświeżanie 3 letniego tematu!


Proszę o nie dokarmianie trolla. Temat zaraportowany.