PDA

Pokaż pełną wersje : Może tunel na maina ?


Mega_RobalXXL
23-06-2006, 00:19
Dzisiaj szedłem sobie z kumple na Copper Shield qesta (kumpel padł =/ ) i zobaczyłem cos bardzo dziwnego byłem juz w tym miejscu wiele razy i dopiero teraz to zabaczyłem a mianowicie jakis dziwny tunel zasypany skałami co wy o tym myslicie? moze to była dorga na maina ale Cipsoft to skasował w jakims uptadzie. Dam kilka SSów z Hack Lightem aby w pełni zobaczyc ten "Tunel"

Co wy o tym myslicie?

Oto SSki

http://img181.imageshack.us/img181/2829/tunel16ac.jpg

Wald_Kerius
23-06-2006, 00:23
Takich tajemniczych miejsc jest cała masa. Wszystkie są po to aby nadać grze małego "smaczku". Twoja teoria jest dosyć ciekawa, jednak mało realna :D

Mega_RobalXXL
23-06-2006, 00:33
Takich tajemniczych miejsc jest cała masa. Wszystkie są po to aby nadać grze małego "smaczku". Twoja teoria jest dosyć ciekawa, jednak mało realna :D


Jak masz czas i kase na Life Fluidy to idz zobacz w tamto miejsce i przesun mape w prawo a potem na dół i zobaczysz jakies pomieszczenie wienc mozliwe jest to ze "kiedys" te pomieszczenia były albo są ze sobą połączone tylko te kamienie przeszkadzają

SS ^^:

http://img294.imageshack.us/img294/8991/tunel29tv.jpg

Marcin@93
23-06-2006, 10:15
Ten tunel jest taki ze pojdziesz kawalek i zaraz kamienie beda blokowaly przejscie . To byloby bez sensu przejscie z ROOKA na MEINA .

Kshaq
23-06-2006, 10:25
Ten tunel jest akurat najprawdopodobniejszą wersją tunelu na Maina. Sam tam pójde niedługo moją nowiutką postacią i będę tam długo siedział... Jednak ten tunel to może być po prostu jakieś zakończenie tego całego ogniowegu tunelu prowadzącego do ciała smoka. Jak wiadomo wojownicy zabili tego smoka właśnie w tym tunelu i do dzisiaj wiele osób znajduje w nim dawno eq tamtych co zostali zjedzeni przez smoka. Możliwe, że oni go po prostu zabili prawie przy końcu tunela. Ale nic nigdy nie wiadomo. Trzeba wciąż szukać nowych rozwiązań, bo w końcu wszytskie questy i całą mapke tibi zrobił człowiek taki sam jak my, więc rozwiązanie zagadek nie powinno być aż takie trudne oprócz tego, że są po angielsku. Jednak to nie stanowi tak wielkiego problemu. Największym problemem są ludzie, którzy myślą, że oni coś znajdą, a tak naprawdę nie umieją nawet grać w tibie.

Mega_RobalXXL
23-06-2006, 10:26
Ten tunel jest taki ze pojdziesz kawalek i zaraz kamienie beda blokowaly przejscie . To byloby bez sensu przejscie z ROOKA na MEINA .

Ja wiem ze przejscia z rocka na maina nie ma ale moze kiedys było. Czy ja mowiłem ze jest nadal ?

Hunter Of Mystery
23-06-2006, 12:55
@ktorys tam up
Ten pokoj na mapce wyglada jak czesc questu na chyba battlehammera i dark shielda.mozliwe ze to byl kiedys tunel w 1998 a pozniej zostal skasowany

Tethi
23-06-2006, 12:59
hmmm..
bardzo mozliwe a zarazem tajemnicze

a to pomieszczenie to jest piwnica pod latarnia niedaleko thais


wiecej nie powiem bo jest to zwiazane z questem ;)

Diego'Odin
23-06-2006, 13:07
a ten zasypany tunel na pacc area bodjze w grobie bonzo gdze jest tabliczka maze of fury(?)

Mega_RobalXXL
23-06-2006, 13:31
Jak będe miał czas to wieczorem z kumplem tam sie przejde z picke i przekopie całą jaskinie z niedzwiedziami moze cos znajde ^^

Don Torpedos
23-06-2006, 13:33
Jaki tunel na main...............
Juz mnie to wnerwia co wyjdziesz sobie na main z 1 lvl bez profesjii ??

Mega_RobalXXL
23-06-2006, 13:38
a ten zasypany tunel na pacc area bodjze w grobie bonzo gdze jest tabliczka maze of fury(?)

Daj fotke bo ja nie wiem gdzie to jest

PS. Jak masz pacc to poszukaj takich zasypanych pomieszczen moze uda nam sie cos znalesc ^^

PS2. POZDRO B)

Michal9000
23-06-2006, 13:55
Ja gdzieś coś czytałem już o tym tunelu. Że to tendy przybył na rooka ten smok, a potem go ziszczył. Cyba coś takiego.

Vodetus
27-06-2006, 17:42
@Mega Robal XXL

Prosiles o fotke a wiec masz;) Odrazu mowie ze przekopalem calutki ten cave i nic nie znalazlem :(
PS. Sry za lighthacka ale chcialem zeby to bylo all dobrze widac:P
http://i71.photobucket.com/albums/i151/Vodetus/MazeofFury.jpg

Mega_RobalXXL
27-06-2006, 18:08
No No widzie ten tunel pierwszy raz na oczy i jestem zdziwiony.
Może te dwa tunele mają jakieś powiązania z MM i SOF ale kto wie jak juz ktos powiedział 80% tibi nie jest odkryte wienc do roboty ludzie ^^.

Tom The Tanner
28-06-2006, 15:10
Odpowiedź kryje się właśnie w mapach! Zauważcie że Amber była więziona na szczycie Orc Tower. Ale ostatnie piętro to nie szczyt! Wejdźcie na Wasp Tower i z mapki wynika że Orc Tower tak samo jak Wasp Tower ma szczyt. Ta piwnica tez jest bardzo ciekawa ale popatrzcie też na Katanaroom przejście z fieldami - po bokach są zasypane tunele. A ta góra kamieni w którą mozna wejść nad Rope Place? Wejdźcie w nie a zauważycie że po lewo od tej kryjówki jest korytarz. Wszystko jest dziwne... :o :p

Rihan
04-07-2006, 02:07
O kolo wiesz ile takich miejsc jest i wez pod uwage gdzie jest postawiona jaskinia no ale ..Dobra miejsza z tym:D

Lizek
04-07-2006, 11:33
wez ktos tam idz do maze of fury z tibiabotNG i zrub fotke nizej bo tam jest jakies zejscie.

Pewna Osoba
04-07-2006, 14:55
a ten zasypany tunel na pacc area bodjze w grobie bonzo gdze jest tabliczka maze of fury(?)

Kiedyś czytałam na jakims poście że maze of fury (labirynt furii czy jakoś tak) prowadził do questa na sword of fury(serpent sword)

Michal9000
04-07-2006, 21:41
sword of fury(serpent sword)

Debil. To jest Spike sword nie serpent sword...

Tom The Tanner
04-07-2006, 23:07
Skoro Kylindra miała swój miwcz furii i uciekała z nim dosyć długo i po drodze zabijała potwory po drodze to pewnie uciekała przez labirynt furii. (chodzi mi o to że został nawany tak po zdarzeniu) Marne wytłumaczenie ale skoro mamy całkowitą pewność że Kylindrze zabrano ten miecz i tak on został nazwany to co - labirynt furii to już zupełnie inna historia? Tak wydaje mi się że to o to chodzi i jakimś cave botem trzeba sprawdzić dokładnie cały tunel i najwarzniesze - jego koniec miejsce gdzie zabrano Kylindrze SS.

Logika - tunel Miecz furii Kylidry i tunel furii którym uciekała. Mógłby ktoś pokazać screena co jets za tymi kamieniami (nie chodzi mi o te pomieszczenie z goblinami pokojem i dzurą ale co tam jest w środku.

Lord Wardi
04-07-2006, 23:42
Jaki tunel na main...............
Juz mnie to wnerwia co wyjdziesz sobie na main z 1 lvl bez profesjii ??
A żebyś wiedział... Raz idę sobię uliczką w Thais, zadowolony i patrze jakiś koleś o jakimś śmiesznym nicku (nie pamiętam). Zrobiłem look i szczena mi opadła: "You see a (?) (level 1). He has no vocation."

NA MAINIE???

@topic
Możliwe, że jest/było jakieś przejście na mainie, kiedyś czytałem, że zanim Cipy "zabarykadowali" (xD) ten tajemniczy tunel, kilku graczy zdążyło przez niego przejść... Może ten koleś z pierwszym levelem na maini to jeden z nich? Chyba, że to GM (-,-)...

Zalgadis
05-07-2006, 00:07
mi się zdaje że kiedys niewracalo sie na roka na dedzie 6 levela tylko tracilo voc i było na 5 lev na mainie
PS@pamiętam to ale niewiem z kąd

Harstrock
05-07-2006, 17:05
powiem tak:
wszystkiego można się dowiedziec w książkach na edron,itp.

Adrian Orzeł
05-07-2006, 20:58
Witam,

Ten topic nadaje sensu.Jak bede mieć czas przekope jakies mi nieznane tunele z kolega.Dzisiaj bym nie mógł bo mam lagi(tibia sie tnie) :/ A może ten tunel na jakies expowisko na lepsze potworki.Jest wiele opini na ten temat.A moze ten tunel prowadzi do nikad?(Ślepy zaulek)Albo do wierzy.Albo do wyspy lodowych.Ja nie wiem ale jak wiekszosz ludzi na tym forum postaram sie dowiedziec.

Poprostu Pitbul
05-07-2006, 21:18
A może jak nie było rooka to na miejscu rooka było coś innego? jakieś połączenie wszystkich miast(??) albo coś w tym stylu. Wg. mnie to jest prawdopodobne.
down@: A może to było połączenie z thais?! LoL. Ty nic nie wniosłeś swoim potem i co??



Gość jest krytykiem jakimś czy co?!

tomektrz
06-07-2006, 11:10
A może jak nie było rooka to na miejscu rooka było coś innego? jakieś połączenie wszystkich miast(??) albo coś w tym stylu. Wg. mnie to jest prawdopodobne.
O czym ty teraz do nas rozmawiasz? Weź się człowieku zastanów, zanim jakąś bzdurę napiszesz? Jakie połączenie miast?! Ty widzisz na mapie gdzie jest rook? To jest takie zadupie w zasadzie!

Minsc Of Jamera
06-07-2006, 12:07
Hmmm... Rook ma tyle zagadek, że całe życie można je by poszukiwać :). Czytałem na forum, że podobno Amber wracała z Maina. Może tym tunelem?? Twórcy Tibii mają wiele (czasami dziwnych) pomysłów :).

Adrian Orzeł
06-07-2006, 14:48
Właśnie! Masz racje.A może to przejscie,że z maina na rooka mozna bylo przejsc.Ale ta droga napewno miala kilka korytarzyi duzo dobrych potworkow.

DJ Murzyn
06-07-2006, 14:56
Jak na początku była tibia to nie było rookardu ale latarnia morksa była więc wątpie żeby tamtędy było przejście

Kwadratowe Koło
06-07-2006, 15:10
UaU! Nie wiedziałem!!/1/1?!?!1

A moze nie bylo maina tylko piaskownica z robinsonem kruzo z grabkami pijacym bobofruta?

DexteroO
06-07-2006, 15:42
wejdzcie w ten link http://www.tibia.pl/earth.php kliknijcie na wyspe rookgard,potem na miejsce gdzie jest ten quest i zmniejszcie poziom na -2,nie cala mapka jest ale widac,teraz kilknijcie na taki minus i pomniejszcie mape na maxa,po prawej stronie mniej wiecej w gorze widac takie pomieszczenie na mainie,gdzie respi sie dragon,ciekawe czy ono rowniez ma cos wspolnego z "tunelem na maina"

@edit
pojechalem jeszce bardziej w prawo i gdyby ten tunel byl prosty to dochodzil by do Thais,a dokladnie gdy wychodzimy z Thais polnocnym wyjsciem po lewej stronie jest taka "budka" i wlasnie tam (na poziom -2) prowadzilby ten tunel

pozdrawiam

Arthiel
07-07-2006, 16:11
NIe chciało mi sie wszystkich postów czytać, więc wybaczcie jeśli juz o tym było. Ale, jeśli spada się z 6 lvlu na mainie to wracasz na rook tak? Jest więc niemożliwe przejście z rooku na maina, ponieważ mogłby przejść tam 4 lvl, a wtedy, teoretycznie zostałby zrookowany. :p

Re006
07-07-2006, 20:09
Tunel był połączeniem z mainem gdy rook był jeszcze zwykłym miastem.

Alessandro Del Piero
08-07-2006, 11:20
A Rook był kiedyś zwykłym miastem?

tomektrz
08-07-2006, 12:56
Mnie również nic o tym nie wiadomo. Rook od początku był wyspą nowych, a wszelkie tunele łączące go z mainem to bujda. Pomyślcie sobie:
- albo noobki na 1 lvlu weszłyby na maina
- albo ludzie z maina na ponad 100 lvlu z najlepszym sprzetem weszliby na rooka i zaczeli go sprzedawać. Wyobrażacie sobie jakby się sprzedawały Fire Swordy? :D

Plajer
08-07-2006, 13:24
Mnie również nic o tym nie wiadomo. Rook od początku był wyspą nowych, a wszelkie tunele łączące go z mainem to bujda. Pomyślcie sobie:
- albo noobki na 1 lvlu weszłyby na maina
- albo ludzie z maina na ponad 100 lvlu z najlepszym sprzetem weszliby na rooka i zaczeli go sprzedawać. Wyobrażacie sobie jakby się sprzedawały Fire Swordy? :D
Zauwaz ze kiedys takie noobki wychodzily na maina ...zobacz tibie z 98 roku i wczesniej...

Evil Maul
08-07-2006, 14:36
a ten zasypany tunel na pacc area bodjze w grobie bonzo gdze jest tabliczka maze of fury(?)

ten akurat tunel jak sie nie myle prowadzi do spike sworda ale tez jest zasypany wiec to jest jedyne ,,logiczne " wyjasnienie ze spike sworda nie da sie wziasc

Kloddi
08-07-2006, 15:12
Jakiś przedmówca napisał, że Amber może wróciła na rooka tym tunelem. NIestety rozczaruje tą osobe - Amber wróciła tratwą

Golbud
08-07-2006, 16:26
Na 100% tego przejscia juz niema :(
Ale Faktycznie moze kiedys bylo .
Musze sie tej sprawie dobrze przyjzec;)

Szkut
08-07-2006, 16:38
byl a teraz nie ma

dlaczego glupotami zajmuja sie polacy ;f?

Albertus
08-07-2006, 17:16
ja mam 4 teorie na ten temat
1. ina droga na quest bezpieczna ale nie odkryta zaczynajonca sie w jednej z tych dziur wiecie gdzie tam jak sie idzie na katane tych dziur jest hyba 6
2.droga do expowiska z potworami z majna takimi jak slimy,roty moze silniejse
3.iny quest
4.a czwarta teoria naj mniej prawdopodobna ale mozliwa ze wszystkie tajemnice rooka sol poloczone w jedno wszystko to quest na spike sworda
np. widzialem tes taki tunel w duzych podziemiach jak sie hodzilo na trole dalej hyba poison spidery tylko tam co jakis czas byly poisony nie poszlem tam ale mozliwe ze na koncu takich tuneli sol jakies zeczy kture sie zlancza u slepego orka a on za to daje wzkazuwke do miejsca na katana room tam gdzie jest ghoul za scianol on daje wskazuwke jak tol sciane rozwalic i moze gdy pokonas ghoula znajdujes gdzies tam klucz do pokoju mino maga gdzie musis sie z nim zmiezyc a puzniej tes cos czego jus sie nie domyslam ale nakoncu tego jest teleport na wyspe ze spike swordem ;(

Alessandro Del Piero
08-07-2006, 17:45
Taa dowal tu jeszcze zagadke o 7 grobach i Death Wolfie :D. A o tym tunelu z poisonami to masz chyba na myśli droge na Salmon quest :p

Krizz
08-07-2006, 18:06
Ostatnio expiąc na Skieleton'ach, siedziałem koło tunelu "Maze Of Furry"...
Zauważcie że w tym tunelu są takie białe kolce(stalaktyty/stalagmity/stalaktaty... niepamiętam :p ), zaś w niektórych miejscach na mainie, owe białe kolce, da się rozwalić (?)

Rycerski Cinek
09-07-2006, 00:17
@up
a czym i podaj jakies miejsce gdzie moge to sprawdzic :> ;)

Hakuoh
09-07-2006, 00:28
W tym SS'ie proszę zwrócić uwagę na mapkę.
http://img80.imageshack.us/img80/3194/untitled21ws.jpg (http://imageshack.us)
Myślę, że można zamknąć temat bo nie ma powodu żeby ciągnąć to dalej.

Celoz
11-07-2006, 22:05
Hmmm... Rook ma tyle zagadek, że całe życie można je by poszukiwać :). Czytałem na forum, że podobno Amber wracała z Maina. Może tym tunelem?? Twórcy Tibii mają wiele (czasami dziwnych) pomysłów :).

LOL amber przypłynęła na tratfie!

Lena'Gru
11-07-2006, 23:53
Tutaj macie postac która ma voc a jest na rooku !
nick : Steve on Aurea

ps.
To jeden z twórców gry więc on może a teraz noobki zaczną debatowac o tym :P

Freyu
12-07-2006, 21:41
Dajcie spokoj przeciez bylo na screenie jak sie ten "tunel" konczy i na mini mapie... wiec jak dla mnie to jest funa klakow warte i dal bym se juz siana z tymi wymyslami na temat drogi z rooka na maina bo niby po co Cipowie mieli by robic taki tunel ?

tomektrz
13-07-2006, 15:37
Moim zdaniem drogą z rooka na maina może być teleport za pokojem mino maga... tylko nikt nie wie jak tam wejść....

tomektrz
17-07-2006, 16:13
Sorry za podwójnego posta, ale zaciekawiła mnie jedna rzecz. Sunrise (dla sprytnych inaczej - najwyższy lvl na Rooku) ma opłacony domek w Ab'Dendriel. Po co mu domek na mainie, skoro siedzi na rooku? Może korzysta on właśnie z jakiegoś tunelu? To by wyjaśniało, skąd ma dobre eq. Oto link: http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Sunrise

Celoz
17-07-2006, 17:51
nie jestem pewien, ale słyszałem, że miałą hacka , hacket wysłał ją na main i najwyraźniej kupił domek. a potem cipy na jej życzenie odesłali ją na rooka.

Kild Aldo
17-07-2006, 18:04
Sunrise opłaca domek przez kolegów na mainie...

Diabel Marcin
17-07-2006, 18:29
nie Ma Zadnego Tunelu Z Rooka Na Maina !!! Nie Ma !!! Nie Ma !!! Nie Ma !!! Bo To Byloby Bardzo Bez Sensu !!!

Po Co Zakladac Takie Idiotyczne Tematy...

Dla Tych Debili Ktorzy Watpia W Moje Slowa Pisze: nie Ma tunelu Z Rooka Na Maina !!!

tomektrz
17-07-2006, 20:34
@up
Wiem, że to durne, bez sensu, niepotrzebne itp., ale skąd wiesz, że nie ma? Sprawdziłeś?

Michal9000
17-07-2006, 21:27
nie jestem pewien, ale słyszałem, że miałą hacka , hacket wysłał ją na main i najwyraźniej kupił domek. a potem cipy na jej życzenie odesłali ją na rooka.
Ją? Jej? Miała? Wydaje mi się że Sunrise to facet -.-

@Down
Przyczepiłeś się do mnie od tak, czy z jakiegoś konkretnego powodu? Ale jak Ci tak nie pasuje to skasuje -.-

Kshaq
17-07-2006, 22:25
@Up
Jak nie znasz angielskiego to nie tłuamcz nic na własną rękę.
Sunrise to znaczy Wschód słońca tłumaczu...
Sun rice to jest słoneczny ryż...
Brak mi słów do takich ludzi...

tomektrz
18-07-2006, 09:19
@up
Jak chcesz się czepiać i wkurzać ludzi, którzy w przeciwieństwie do ciebie próbują coś zrobić, to WYJDŹ.
PS. Dzięki za PW od kolegi na temat mojej notki o tobie, coraz bardziej utwierdzasz mnie w jej słuszności.

Cinus_ziom
18-07-2006, 10:25
Myślę że istniał kiedyś tunel z rooka na maina ... ale teraz raczej go nie ma .. został skasowany --- tak mi się zdaję jak się mylę poprawcie mnie 8o

Kshaq
18-07-2006, 11:58
@tomektrz
Nie wkurzam tylko poprawiam, a ja na tym forum zrobiłem więcej niż ty i on razem wzięci. Na Rook'u odkryłem tyle rzeczy, o których wam się nawet nie śniło więc się ode mnie odwal. I co z tego, że wystawiłeś mi notke skoro nikt na nią nie zwraca uwagi, bo są osoby mądre i nienormalne czyli ty.

@up
Nikt nie wie czy ten tunel kiedyś istniał lub może istnieje.

Rooker666
18-07-2006, 13:25
Kiedyś domki mogły kupować osoby na rooku.Sunrise prawdopodobnie był na mainie invitnał jakiegoś kumpla do domku i teraz on wysyła kase do dp sunrise na domek i tyle.

Jarassimus
18-07-2006, 15:42
Kiedyś domki mogły kupować osoby na rooku.Sunrise prawdopodobnie był na mainie invitnał jakiegoś kumpla do domku i teraz on wysyła kase do dp sunrise na domek i tyle.Może i tak... A może i tak (http://forum.tibia.org.pl/showpost.php?p=1082459&postcount=32). ;-)

Wiem, że odsyłam w tym linku do konkurencyjnego forum, ale po kiego grzyba mam dwa razy pisać to samo na różnych forach? A przecież to ja jestem autorem tamtego posta.

Oczywiście, to co tam napisałem, to takie moje przypuszczenia, mogę się więc mylić. :-)

Pozdrowienia.

Michal9000
18-07-2006, 15:56
@UP
Możesz to jednak skopiować z tamtąd, bo nie mam konta na forum tibia.org i mi sie wyświetla żebym sie zalogował bo niemam uprawnień srutututu. I myśle, że kto inny (No co ty, chyba nie myślisz że jestem egoistą? To że jestem 8-mym cudem świata, mr. Master, to nie znaczy że jestem egoistą :P) też może mieć ten problem.

Hakuoh
18-07-2006, 18:25
Kiedyś domki mogły kupować osoby na rooku.Sunrise prawdopodobnie był na mainie invitnał jakiegoś kumpla do domku i teraz on wysyła kase do dp sunrise na domek i tyle.
Kiedyś można było kupować i do tej pory można kupować. A czy pomyślałeś, jak Sunrise mógł być na mainie i tak sobie powrócić na rooka?...Bez sensu.

Jarassimus
18-07-2006, 18:52
@UP
Możesz to jednak skopiować z tamtąd, bo nie mam konta na forum tibia.org i mi sie wyświetla żebym sie zalogował bo niemam uprawnień srutututu. I myśle, że kto inny (No co ty, chyba nie myślisz że jestem egoistą? To że jestem 8-mym cudem świata, mr. Master, to nie znaczy że jestem egoistą :P) też może mieć ten problem.Upsss... sorry, nie chciałem robić offtopiku, ale na wyraźne życzenie - czemu nie? ;-)tak tak tylko jest maly problem :P postacie bez profki nie moga miec domku.. sprawdzone przezemnie ;dSorry, ale coś kiepsko to sprawdzone. :-P

Ja postarałem się sprawdzić to lepiej ;-). Każdy bowiem wie zapewne, że można sobie wejść do strony Community->Characters i sprawdzić, kim jest Sunrise (http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Sunrise). Ale również nie każdemu zapewne chciało się sprawdzić czy rzeczywiście wynajmuje on domek w Ab'Dendriel. Tymczasem, nie dość, że na stronie z opisem postaci jest wyraźnie napisane:House: Treetop 13 (Ab'Dendriel) is paid until Jul 26 2006 to jeszcze przeszukując wszystkie domki w tym mieście (Community->Houses) można trafić na ten domek (Treetop 13).

Jest tylko pytanie: jak to jest możliwe? Ano, jak dla mnie, bardzo prosto. Należy założyć sobie postać mając oczywiście konto premium, uzyskać na Rookgaardzie 8 level, przejść na maina, kupić domek, a następnie umrzeć tyle razy, ile potrzeba do tego, aby spaść poniżej tego poziomu, na którym wędruje się z powrotem na Rookgaard (nie jestem pewny, bo nie pamiętam: chyba 5). Inaczej mówiąc, jak to się popularnie zwie: dać się zrookować. Oczywiście postać ta zostanie całkiem zresetowana: straci level (zacznie znowu od 1), skille, i ekwipunek, jednak przedmioty, które były w depo tej postaci pozostaną tam nadal.

Zatem, w tej sytuacji, nawet sprawa płacenia przez taką postać czynszu za domek jest niezmiernie prosta. Wystarczy, że osoba grająca tą postacią posiada również drugą postać, tyle że na mainie i co zadany czas po prostu przesyła tamtej drugiej postaci parcele z pieniędzmi za czynsz. Oczywiście parcele przesyłane do kogoś lądują u niego w depo, zatem wszystko jest OK: co miesiąc w depo u postaci będącej na Rookgaardzie są pieniądze na czynsz, więc są stamtąd pobierane i domek nadal jest pod własnością tej osoby z Rookgaardu.

Pozostała jeszcze tylko sprawa sensu takiego postępowania ;-). No cóż... to zawsze jest pewna nobilitacja dla kogoś, kiedy może się pochwalić, że jego postać przebywająca aktualnie na Rookgaardzie posiada na mainie swój domek ;-). Poza tym, korzystając z tzw. listy zaproszonych osób, taka postać może umieścić na niej także tą drugą postać z maina, która służy jej do przesyłania pieniędzy na czynsz. Tamta postać może więc korzystać z dobrodziejstw domku tak samo i na tych samych prawach, co właściciel tego domku czyli ta postać na Rookgaardzie. ;-)

Całkiem to cwane, nieprawdaż? ;-)

Na koniec: zdaję sobie sprawę z tego, że mój post, choć tak długi, jest całkowicie nie na temat wątku. Jednak chciałem po prostu rozwiać wątpliwości towarzyszące postaci o najwyższym levelu na Rookgaardzie ;-). Czy zaś posiada on Spike Sword?

Hmmm... tego nie wiem. :-)Pozdrowienia.

tomektrz
18-07-2006, 19:40
@tomektrz
Nie wkurzam tylko poprawiam, a ja na tym forum zrobiłem więcej niż ty i on razem wzięci. Na Rook'u odkryłem tyle rzeczy, o których wam się nawet nie śniło więc się ode mnie odwal. I co z tego, że wystawiłeś mi notke skoro nikt na nią nie zwraca uwagi, bo są osoby mądre i nienormalne czyli ty.
wow. Chyba to sobie wkleję do sygnaturki... mądry i nienormalny... fajnie brzmi...

Seroes
18-07-2006, 21:52
A ja mam lepszy pomysl xD
Jezeli kto ma postac na Antice to niech idzie do AB i sprawdzi czy w tym domku sunrise sa rzeczy czy ich niema jak nie ma to znaczy ze ten domek ma dla jaj a jak sa tam rzeczy to oznacza to ze on byl na mainie albo dalej sobie na maina chodzi i dal komus invitke . i to by oznaczalo ze jest przejscie na maina

Michal9000
18-07-2006, 21:56
@tomektrz
Spoko, mój kolega, ma średnią 5.6 w szkole, a drógi mówi do niego raz "Takie oceny. Ty jesteś jakiś psychiczny!"

Pavel Ches
18-07-2006, 22:01
A ja mam lepszy pomysl xD
Jezeli kto ma postac na Antice to niech idzie do AB i sprawdzi czy w tym domku sunrise sa rzeczy czy ich niema jak nie ma to znaczy ze ten domek ma dla jaj a jak sa tam rzeczy to oznacza to ze on byl na mainie albo dalej sobie na maina chodzi i dal komus invitke . i to by oznaczalo ze jest przejscie na maina
To wcale nie oznacza, że jest przejście, ale może oznaczać, że poprostu zanim pojawił się spowrotem na rooku dał kogoś jako współwłaściciela albo invite i możliwość otwierania drzwi i tylko tyle, bez żadnych tajemniczych tuneli. ;)

Seroes
19-07-2006, 16:54
no ale musial tam jakos wejsc no nie ? :D

tomektrz
19-07-2006, 16:57
przeszedł na maina, kupil domek i dal sie zrookować. Czytaj dokładnie temat zanim się wypowiesz.

RazoR-R
19-07-2006, 17:33
A może znalazł tratwę Amber i sobie pływa w tą i we wtą :creature: Wszstko jest możliwe... Taa ale skąd ta tratwa lol... Czyli nie możliwe... :creature: Raczej sposób opłacania domku w sposób taki jak napisał Jarassimus jest najbardziej prawdziwy :]

Jarassimus
19-07-2006, 17:44
A może znalazł tratwę Amber i sobie pływa w tą i we wtą :creature: Wszstko jest możliwe... Taa ale skąd ta tratwa lol...Jak to skąd? ;-)

Stoi przecie przy brzegu przy półwyspie na południowym wschodzie Rookgaardu :-). Tylko, że pływać się nią nie da. :-)

Nie wierzę w żaden tam tunel na maina. To by było całkiem bez sensu. Wiecie... ja i owszem, wierzę w różne legendy jakie się słyszy o Rookgaardzie, ale tylko w te najbardziej prawdopodobne na prosty rozum. Zaś, właśnie na prosty rozum, tunel na maina jest jak najbardziej nieprawdopodobny. :-)

Pozdrowienia.