PDA

Pokaż pełną wersje : Fake'i Rookgaardu.


Tom The Tanner
26-07-2006, 16:03
Prosze o nieprzensozenie tego tematu do działu Fake'i bo tam zapadnie w zapomnienie (masło maślane :P) w kilka minut. Wzoruję się na tym że w tym dziale jest temat ''Album Rookgaardu'' i nie jest usunięty.


A więc komentujcie.

http://i68.photobucket.com/albums/i11/Vialix/gumacky.jpg

http://i68.photobucket.com/albums/i11/Vialix/lecebochce.jpg

http://i68.photobucket.com/albums/i11/Vialix/HEEEELP.jpg

http://i68.photobucket.com/albums/i11/Vialix/wielkaprawda.jpg

UWAGA!
To są moje 1 fake'i robione kilka miesięcy temu. Wydaje mi się że fake'ów będzie mniej niż sreenów wiec oddzielnego topicu do komentowania chyba niepotrzeba zakładać. :P Możecie tu wklejać swoje (jeśli macie).

PS: Ta sonda co ją założyłem jest jeszcze bardziej bezsensowna niż kabaret łowcy kropka B :o

Michal9000
26-07-2006, 16:08
No comment. Normalnie genialny pomysł -.-

Tom The Tanner
26-07-2006, 16:15
Co ci niepasuje? Nierozumiem 0.o

edit: Jak fake'i? :D :D :D

michnik_13
26-07-2006, 16:26
Wspaniale!!

Pavel Ches
26-07-2006, 16:42
Jestem przeciw takiemu tematowi. Chyba nie potrzebny tu kolejny temat, który dojdzie do 100 stron itd. z fake'ami amatorów (bo większości będą to pewnie słabe fake'i będą) i przy tym dwa razy tyle postów typu "wspaniale!" "to jest beznadziejne" "ale ty jestes gupi" itp itd. Jeśli chcesz robić fake'i, proszę do podforum fake'ów. Jak będą to ciekawe fake'i to temat nie zapadnie się i ludzie którzy chcą oglądać fake'i będą sobie je tam oglądać i tworzyć. A szczerze powiedziawszy mnie te fake'i wogóle nie zainteresowały niczym. Ba... nawet mogę powiedzieć, że niektóre z nich są żenujące (szczególnie ten ostatni). Oczywiście jest to tylko moja ocena, może mam inne poczucie humoru niż Ty ;)

PS. Co do sondy to może jest z sensem... zagłosowałem "Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee." (btw. czy ilość literek "e" świadczy o tym samym co ilość "!" na końcu zdania? ;)) ponieważ odpowiadając na pytanie "Czy wasze fake'i też mają być tu wklejane?" jasno wyrażam, że nie chcę żeby były tu wklejane moje fake'i a nawet dodam od sibie, że nie chcę żeby tu wogóle były wklejane jakiekolwiek fake'i.

Kshaq
26-07-2006, 16:43
Ani to śmieszne, ciekawe ani fajne... A temat też jakiś taki nie za bardzo... No comment -.-"

Lady Rookstayerka
26-07-2006, 16:43
Fake'i mi sie bardzo podobaja, super :D Rub wiecej pliz ;)

Michal9000
26-07-2006, 16:47
Zrobilem fejka!1111!!1
Paccie normalnie Jak Awejger albo Krofal nje!?!!!11/1.2.1?1
łojeju jeju!111!

http://img103.imageshack.us/img103/5879/fejkni6.png




>Ech.......Bez komentarza. Temat bez sensu. Kretyństwo.<

Kshaq
26-07-2006, 16:51
@up
OMG!!!!1111oneoneonetwotwotwo...
Co za fejk nie widziałem nigdy lepszego...

Ludzie dajcie sobie spokój z durnymi tematami....

Zalgadis
26-07-2006, 16:59
numer 2 jest najlepszy
fuck blind orc xDa reszta lipna

Tom The Tanner
26-07-2006, 17:00
Hehehe, jak zakładałem ten temat to umówiłem się z kolegą że po 8 postach sprawdzimy czy więcej będzie negatywnych postów czy pozytywnych. Przez was musze zapłacić 20 zeta xD

Yoh Asakura
26-07-2006, 18:21
PS. Co do sondy to może jest z sensem... zagłosowałem "Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee." (btw. czy ilość literek "e" świadczy o tym samym co ilość "!" na końcu zdania?
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!! ;d
@Topic:
IMO te fejki są żenujące. Wykonanie średnie, pomysły idiotyczne.

Tom The Tanner
26-07-2006, 19:00
:) Robiłem je dawno temu. Teraz chce wziąść się w garść bo sam uważam że te fake'i są głupie. :P Cieszę się ze podzielacie moje zdanie.

Rooker666
26-07-2006, 22:12
rób więcej fakeów o rookgaardzie

Radziszek
26-07-2006, 22:51
rób więcej fakeów o rookgaardzie


Prosze nie.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@topic: Słuchaj... BEZNADZIEJA! Nie chce mi sie nic mówić... Tylko to z blind orc było takie se:D

Wiecej no Comment....

Hakuoh
26-07-2006, 22:58
Chociaż nie widziałem (k*ź*a czy ta zebra musi mi wchodzić w parade?) SSów to mi sie wydaje, że temat nie potrzebny. Jest dział "Fake'i" i tam zamieszczać.

Lady Rookstayerka
26-07-2006, 23:27
@Michal9000, Omg co za fejk wymiatasz.. super rub dalej :D spadlam z krzesla kilka razy przez ten tekst : Jou si a mpa. :D Ork łarlord itd :D ahahhahahah.Best:)

@Topic
Wklejajcie jakies smieszne zdjecia to bedzie mozna sie posmiac buehuehhue8o

Yoh Asakura
26-07-2006, 23:42
@Michal9000, Omg co za fejk wymiatasz.. super rub dalej :D spadlam z krzesla kilka razy przez ten tekst : Jou si a mpa. :D Ork łarlord itd :D ahahhahahah.Best:)

@Topic
Wklejajcie jakies smieszne zdjecia to bedzie mozna sie posmiac buehuehhue8o
Po co zdjęcia skoro można dostać nagłego ataku śmiechu czytając twoje posty ?

Hakuoh
26-07-2006, 23:46
@Michal9000, Omg co za fejk wymiatasz.. super rub dalej :D spadlam z krzesla kilka razy przez ten tekst : Jou si a mpa. :D Ork łarlord itd :D ahahhahahah.Best:)

@Topic
Wklejajcie jakies smieszne zdjecia to bedzie mozna sie posmiac buehuehhue8o
Jeśli przynajmniej 5 osób powie, że ten Fake był śmieszny, to zaśpiewam hymn Polski według Jarosława Kaczyńskiego.

Lady Rookstayerka
26-07-2006, 23:52
@Nololob, Ciebie by pewnie smieszylo jak by kaczyński powiedzial Witam -.-, moze ja poprostu mam inny humor?LOL.
@ Asakura, Skończyleś już? to pujdź i nie wracaj -.-.

@ Topic,Poco ten temat wogule? niech to trafi na fake'i a nie na temat o rooku.

Yoh Asakura
27-07-2006, 00:02
@ Asakura, Skończyleś już? to pujdź i nie wracaj -.-.


Oj, pujde, pójdę, ale pierwej wysuszę klawiaturę bo tak mnie rozśmieszyłaś, że ją oplułem. Mogę ci nawet rozmówki polsko-polskie przynieść.
@Lady:
Czekam na riposte. Mam nadzieje, że będzie równie śmieszna jak reszta twych postów.
@Down:
Bah, u mnie jest ledwo jedna strona.

Pavel Ches
27-07-2006, 13:22
Że tak pozwole siebie zacytować ;)
Chyba nie potrzebny tu kolejny temat, który dojdzie do 100 stron itd. [...]
A widzę, że do tego zmierza. 3 strony, a fake'ów dużo nie widać. Będzie 100 stron a ok. 80 stron to będzie "wymiana zdań użytkowników" (co by nie nazwać tego kłótnią ;)). A później przyjdzie jakiś @Wievioor i będzie się cieszył, że 100 stron w temacie. 100 stron nie jest trudno nabić, trudniej jest żeby te 100 stron miało sens. Conajmniej przenieść ten temat do podforum "Fake'i".

Pavel Ches
27-07-2006, 13:23
@EDIT
ups chyba każdemu się zdarza ;)

@EDIT2
@down
Wiesz... ja nigdy nie piszę, żeby usunąć, ale ten temat poprostu nie pasuje do tego podforum i tyle. Zaraz powiesz "przecież to jest o rookgardzie", ale sam zobacz, już 24 posty i tylko 2 posty z fake'ami. A jakbyś go stworzył w podforum "Fake'i" nie było by tyle niepotrzebnych postów ile jest tutaj. A powód "Prosze o nieprzensozenie tego tematu do działu Fake'i bo tam zapadnie w zapomnienie" jest śmieszny. Owszem tu nie pójdzie w zapomnienie bo będzie teraz cały czas dyskusja czy go przenieś, usunąć itp itd, a nie o to chodzi w tym tamacie.
btw. troszkę odebrałem ten Twój post jako małą prowokację (oczywiście mogę się mylić, żeby nie było, że Cię oskarżam o to), ale mnie trudno sprowokować do "kłótni" ;)

Tom The Tanner
27-07-2006, 14:18
Że tak pozwole siebie zacytować ;)

A widzę, że do tego zmierza. 3 strony, a fake'ów dużo nie widać. Będzie 100 stron a ok. 80 stron to będzie "wymiana zdań użytkowników" (co by nie nazwać tego kłótnią ;)). A później przyjdzie jakiś @Wievioor i będzie się cieszył, że 100 stron w temacie. 100 stron nie jest trudno nabić, trudniej jest żeby te 100 stron miało sens. Conajmniej przenieść ten temat do podforum "Fake'i".

Nie lepiej go usunąć?

Kshaq
27-07-2006, 15:24
@up
Ta... Usunąć go...

Mody słyszeliście... Usuncie ten topic na prośbe autora i innych...\

@EDIT:
A skąd wiesz, że tego nie uczyniłem... :]

Yoh Asakura
27-07-2006, 15:41
@up
Ta... Usunąć go...

Mody słyszeliście... Usuncie ten topic na prośbe autora i innych...
A nie lepiej miast pisać takie zbędne głupoty poprostu wcisnąć "Report Bad Post" ? Będzie szybciej i efektywniej.

MvD
27-07-2006, 23:22
http://images1.fotosik.pl/119/e0d660014a7cb3f7.jpg (www.fotosik.pl)
haha :P

Dobry Fake nie jest zły :D :D

Wałek... :) :) :)

Lady Rookstayerka
29-07-2006, 16:00
http://img221.imageshack.us/img221/474/gggahgaia0.png






Co za faka'e !111! o maj gat super hiper najleprzy nje?1!1!111!

Hakuoh
29-07-2006, 19:36
@up
Po prostu N/C

Kshaq
29-07-2006, 20:24
@Lady jakaś tam
Wiesz co... Wyjdz z tego forum, dorośnij, zastanów się czy dorosłaś, dorośnij jeszcze bardziej i tak ciągle dopóki w końcu się nie zestarzejesz, nie umrzesz i nie będzie po tobie śladu. My do tego czasu będziemy mieli spokój...