PDA

Pokaż pełną wersje : HANDEL - Wszystkie Światy


Instynkt
20-08-2006, 13:56
Do Adminow i Modkow - Temat stworzylam tutaj a nie w dziale "Handlel", poniewaz tyczy sie on wylacznie Rookgaardu. Wg mnie wszystko co jest z nim zwiazane powinno znajdowac sie w "Tajemnicach Rookgaardu". W razie watpliwosci prosze kontaktowac sie z Dromem =]

Temat zostal zalozony po to, aby ulatwic Nam Forumowiczom (zarowno Rookstayerom jak i pozostalym graczom) zycie na Rookgaardzie.
Zewszad mozemy zauwazyc porozrzucane oferty kupna/sprzedazy przeroznych Itemkow. Powoduje to, ze wiekszosc z nich jest po prostu niezauwazana.
Postanowilam wiec z tym powalczyc i stworzyc owy "bazar".
Kazdy bedzie mogl wejsc i poszukac serwera, na ktorym gra. Dzieki temu bedziemy wiedzieli kto, gdzie, za ile i czym bedzie chcial z Nami pohandlowac.

----------------------------------------------------------

R E G U L A M I N

1. Kazdy Forumowicz moze przedstawic swoja oferte tylko 1 raz.
2. W przypadku zmian (np ceny) nalezy swoj Post edytowac i uaktulnic oferte.
3. Oferta powinny byc aktualna.
4. Wyglad oferty formą + wielkosc i kolor liter powinna przypominac Przyklad.
5. Komentarze, zdjecia oraz linki sa tutaj niemile widziane.
6. Zlamanie ktorejkolwiek z zasad obowiazujacych w tym temacie grozi Surowym Ostrzezeniem lub nawet Banem.

----------------------------------------------------------

P R Z Y K Ł A D

Świat: Solera

Kupie:
Platinum Coin (200gp)
Honey Flower (1pc)

Sprzedam: -

Zamienie:
Milk
Wolf Paws

Kontakt: "Tetalius" - Solera / "Tetalius'ek" - Hiberna / GG 997666 / Priv Msg

Raxev
20-08-2006, 14:04
Świat: Chimera

Kupie: Minotaur leathers (offer), Eggs (offer), Cookies (offer), Cherries (offer)
Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: Raxev - Chimera

Ucieszyłoby mnie gdyby ktoś sprzedawał te rzeczy w większych ilościach :]
Najbardziej interesują mnie Minotaur leathers

kuba1324
20-08-2006, 14:05
Świat: Aldora

Kupię: Honey Flower (50 gp)/Egg(wszystkie rodzaje)(50 gp)/ Chicken feather(10 gp)/ Wolf paw (50 gp)/ Bear paw (200 gp)/ honeycomb (50 gp)/ Cherry (10 gp)/ Carrot (20 gp)/ Arrow<normalne>(2 gp)/ Worm (3 za 1 gp)/ Apple (30 gp)/ Banana (30 gp)/ Snowball (100gp)/ Minotaur leather (300 gp)/ Milk (100 gp)/ Silver Amulet (200 gp)/ Bronze amulet (600 gp)

Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: "Paladyn on rook" - Aldora

Proszę o nie "spamowanie" mnie, gdy zbierzecie 1 piórko, 7 robaczków czy 4 strzały.
Minimalna ilość sprzedawanych przedmiotów(w sztukach):
-Worms(100),
-Arrows(30),
-Apples, Bananas, Eggs, Wolf paws, Honeycombs, ( minimalnie 5 - wszystkie razem),
-Chicken feathers,Cherries, Carrots, ( minimalnie 10 - wszystkie razem),
-resztę przedmiotów można sprzedawać po jednej sztuce.

Milan ognia
20-08-2006, 14:12
Świat: Antica

Kupię: •~ Buying: Platinum coins •150gp• | Amulets •Silver & Bronze• | Snowballs| Wolf & bear paw | Feather & Honeycomb | Mino leather | Rookgaard ~•

Sprzedam: -

Zamienię: -

Kontakt: Soru Halton; PW, dane w profilu.

6. Zlamanie ktorejkolwiek z zasad obowiazujacych w tym temacie grozi Surowym Ostrzezeniem lub nawet Banem.
A co rozumiesz pod 'Surowym Ostrzeżeniem'?:confused:
I za co idzie :ban:?

Tecunseh
20-08-2006, 14:31
Haba baba?

Gobii
20-08-2006, 14:36
Świat: Menera

Kupie: ALL BEAR PAWS, WOLF PAWS, HONEYCOMBS, BRONZE AMULET, APPLES, BANANAS, CARROTS, COOKIES,MINOTAUR LEATHER, EGGS, CHERRY, SILVER AMULET AND SNOWBALLS

Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: Katana'Masterek/ Priv Msg

PS: Będe edytować i pisać czy mam kase. (Mam)

Jarassimus
20-08-2006, 14:44
Świat: Harmonia

Kupię: Chcesz zarobić kasiorę? Skupuję każdą ilość fiolek (vial). Wsio ryba, czy puste, czy z krwią, czy z wodą, czy też ze slimą ;-). Jeśli tylko jestem zalogowany w grze, mam kasę oraz wolne capa - mogę kupić dowolną ilość.
Zapłata: 5gp za sztukę. Niby to samo co u Hyacintha, ale nie musisz daleko łazić lub posiadać linki, by do niego wejść.

Sprzedam: Na bieżąco na rynku sprzedaję różne znaleziska, podając zawsze parametry itemu oraz cenę. ;-)

Kontakt: Jarissimus / Harmonia (Default channel lub Private Message).

Vantage
20-08-2006, 14:58
Świat: Iridia

Kupię:
Platinum Coin (225 gp)
100 Chicken Feathers (1225 gp) *
10 HoneyCombs (1000 gp) *
10 Wolf Paws (725 gp) *
1 Minotaur Leather (2000 gp)
1 Bear Paws (500 gp)
1 Snow Ball (225 gp)
1 Bronze Amulet (2225 gp)
1 Cookie (725 gp)
20 Sherries (225 gp) *
5 Bananas (500 gp) *

Sprzedam: -brak-

Zamienię:
Moich 5 Wolf Paws za 1 Twoją Bear Paw

Kontakt:
Maffex, Ravanger, Ravadorn Phanuxabig, Austin Vantage * - Tylko podczas gry.

Uwagi :
* - tylko w takiej, lub we większej ilości. Nie interesuje mnie, jeżeli masz np 4 bananas, lub 9 HoneyCombs.
* - tylko i wyłącznie w wypadku, gdy poprzedni trzej są offline.

Ważne:
1. Jeżeli nie odpisuję, to znaczy, że albo jestem zajęty, albo nie jestem w tym momencie zainteresowany kupnem.
2. Więcej niż jedna PM na 10 min (gdy nie odpowiadam) = ignore.

Dziękuję!

MvD
20-08-2006, 15:02
Świat: Galana

Kupie: Bear Paw, Mino Leather, Honey Flowers , Cookies, Bananas, Apples, Salmons, Snowballs, Cherris, Carrots, Eggs,
Cena zależy od Ciebię...

Sprzedam: - Nieograniczoną ilość ryb (1gp za każdą)

Zamienie: - Posion Dagger za tyle pieniędzy (gp i platinum) ile zdołasz unieść, oraz k set na mainie.

Kontakt: Matthew van Dyk, PW dane w profilu

- Prodigy -
20-08-2006, 15:09
> Świat: Xerena

> Kupię: Silver Amulets [300gp each], Bronze Amulets [1k each], Eggs [50gp each], Chicken Feathers [20gp each], Wolf Paws [40gp each], Bear Paws [100gp each], Honeycombs [80gp each], Minotaur Leathers [200gp each], Platinum Coins [150gp each], Worms [100 sztuk = 50 gp], ew. Posion Dagger [tyle złota i platynek, ile tylko jesteś w stanie unieść + ekwipunek na Mainie], Wszystkie cenne gatunki jedzenia [cena do uzgodnienia]

> Sprzedam: Nieograniczoną ilość ryb [1gp each]

> Zamienię:

> Usługi: Pomoc przy queście w Mino Hell [Arrows + 40gp], pomoc przy queście w Bear Room [Arrows + 30gp], pomoc przy queście w Katana Room [100gp - nie funduję graczowi Antidote Rune, a jedynie otwieram drzwi i czyszczę drogę z potworów], pomoc przy queście w Goblin Hell [1 Snowball + 50gp], pomoc przy queście na Wasp Tower [30gp, bądź 1 Mace lub Hatchet], wymiana Honey Flower na Studded Legs [darmowe], pomoc przy wyjściu na Mainland [nie świadczymy], pomoc w dotarganiu lootbaga [50gp, niezależnie od wartości lootbagu. Nie odpowiadam, za to, co może stać się z lootbagiem podczas próby przenoszenia], trapowanie wskazanych ludzi [nie świadczymy].

> Kontakt: Rook Legacy's Shop, w składzie - Pell Prodigy (http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Pell%20Prodigy), Outsane (http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Outsane), oraz Axoguevara (http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Axoguevara).

Jeśli interesuje Cię:

- Sprzedaż którejkolwiek z wymienionych rzeczy, pisz do:

Pell Prodigy, Outsane, Axoguevara

- Kupno określonej ilości ryb, pisz do:

Axoguevara

- Uzyskanie pomocy przy queście Mino Hell, pisz do:

Pell Prodigy, Outsane

- Uzyskanie pomocy przy queście Bear Room, pisz do:

Pell Prodigy, Outsane

- Uzyskanie pomocy przy queście Katana Room, pisz do:

Pell Prodigy, Outsane

- Uzyskanie pomocy przy queście Goblin Hell, pisz do:

Pell Prodigy

- Uzyskanie pomocy przy queście Honey Flower, pisz do:

Outsane, Pell Prodigy

- Wymiana Honey Flower na Studded Legs, pisz do:

Pell Prodigy

- Doniesienie lootbagu, możliwie najbliżej miasta, pisz do:

Pell Prodigy



Rook Legacy's Shop, skupuje wymienione wyżej rzeczy w hurtowych ilościach, o każdej porze, zawsze za ustaloną stawkę. Nie negocjujemy wyżej wymienionych cen (wyjątkami są bliscy znajomi). Jeśli akurat chcesz sprzedać 1 wisienkę, a ktoś z w.w jest na drugim końcu wyspy, nie dziw się, żę w danej chwili nie chcę mu się iść - napewno kupi ją od Ciebie, gdy będzie w pobliżu. Loot z potworów, zabitych w drodze do questu jest własnością osoby, pomagającej wykonać quest. Zaznaczam, iż w questach Mino Hell, oraz Goblin Hell pomagamy dopiero, gdy jest więcej niż 3 zainteresowanych - nie wykonuję questów dla pojedynczych graczy (wyjątkiem są bliscy znajomi). Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług - na każdy z wymienionych questów możesz iść nawet bez ekwipunku - żaden potwór Cię nie zrani. W razie problemów, zapewniamy natychmiastowe uleczenie ran, bądź uzdrowienie z trucizny. Tak więc jeśli zależy Ci na miłej obsłudze (obsługa będzie miła, jeśli Ty również będziesz miły. Będziemy niezwykle wdzięczni, gdy kulturalnie złożysz swoją ofertę, bądź zapytasz o coś), pewności, wygodzie i czasie - pisz tylko do teamu Rook Legacy's Shop !


Pozdrawiamy !
Pell, Outsane, Axoguevara



PS: Axoguevara jest Szwedem, więc prosimy o kontaktowanie się z nim w języku angielskim, szwedzkim, niemieckim, holenderskim, bądź marokańskim (i nie pytajcie mnie, skąd zna te wszystkie języki - nie wiem i bynajmniej sobie nie żartuję.)

Zillek Edonek
20-08-2006, 15:10
Świat: Isara

Kupię: All Sherries/Bananas/Silver Amulets/Bronze Amulets/Apples/Pans/Milk/Cookies/Snowballs/Eggs/Wolf Paws/Bear Paws/Minotaur Leather/Honeycombs/Posion Arrows (Cena za wszystkie wymienione wyżej przedmioty do ustalenia)

Sprzedam: Fish

Zamienię:-

Kontakt: Oran Kryn/Private message

Uwagi: Jeśli chcesz kupić ryby musisz je wsześniej zamówić. ( przynajmniej godzine wcześniej )

luiss yora
20-08-2006, 15:21
swiat:Titania
kupie: (gps) Wolf Paws(50),Bear Paws(100),Honeycombs(50) and Minotaur leathers(100)
zamienie:carrots/chicken feathers,wolf paw,bear paw,honeycomb,minotaur leathers
sprzedam:studded legs and cooper shield
kontakt:Smile ziom lub Lucia Valkia


Msg My PLEASE!!!

Sver Dydare
20-08-2006, 15:45
Kupie--- all cheeries,bananas,cookies,eggs,carots,salmons,snowb als,mino leathers,honeycombs,wolf paws,bear paws,bronze and silver amulets,poison arrows)

Sprzedam--- 2 carlin swordy xD

zamienie---

Swiat:Azura Konatakt:Sver Dydares oraz gg:642851

Dziekuje

MixerQ
20-08-2006, 17:52
Świat : Harmonia
Kupie : All PC <150 za sztuke>, Honeycombs <50 gp za sztuke>, Minotaur Leather <300-600 za sztuke>, Poison Dagger :p <2000 za sztuke>
Zamienie : nic nie zamienie :p
Kontakt : Rookslayer Mixer lub jak będzie offline to pisać do Idy
Nara

Tom The Tanner
20-08-2006, 18:15
Świat: Azura
Kupie: PC[170 za sztuke] honey flower[7flower=6pc, 1flower=1pc] wszystkie inne rary oprócz skull, letter, bone,fish bone itp rubbish.
Sprzedam: mózg[1gp] mino leather[1k]
Zamienie: pisz na prv zobaczymy co zamienie...
Kontakt: Vialix lub moje dp chary: Dziurawy Bag, Pogryziony Bag, Podarty Bag, Zasmarkany Bag, Otwarty Bag. Jestem często na dp charach bo często stoje na rynku i selluje.

PozdRo z Azury

PS: Członkowie RB będący w gildii od przynajmniej miesiąca zniżka 10% ^^

Pholtus
21-08-2006, 10:13
Świat: Aurea

Kupie All: Mino Leathers, Bear & Wolf Paws, HoneyCombs, Chicken Feathers, Bananas, Cookies, Eggs, Snowballs.

Zamienie: Wolf Paws na Bear Paws

Kontakt: Na PW lub w grze Pholtus

PozdrawiaM

Res Khmer
21-08-2006, 10:22
Świat Nebula:
kupie: Mino Leathers, Bear i Wolf Paws, Honeycombs, Banany, Cookies, Eggs, Snowballs, Poison arrows i naturalnie Poison Dagger, jeżeli za chodzi taka potrzeba nawet 200 k (szkoda że to nigdy nie nastąpi)

Pisać do:
Res Bulba lub Czarny Khmer

Ważne:
płace na rooku, na mainie zależy od sprzedającego. Jeżeli ktoś też chce kupić od razu daje więcej.

Freyu
21-08-2006, 11:24
Świat: Guardia

Kupie: Bronze Amulet 500gp

Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: Martin The Archer

Kshaq
21-08-2006, 11:50
Świat: Malvera

Kupię: *
Dodatki: Bear Paw, Wolf Paw, Minotaur Leather, Honeycomb,
Jedzenie i napoje: Apple, Banana, Carrot, Cherry, Cookie, Egg, Milk,
Inne: Platinum coins (150gp), Bronze amulet, Silver amulet, Arrows, Poison arrows, Snowaballs

Sprzedam: Ryby (1gp za sztuke)

Zamienię: Poison dagger, Spike sword, Brass armor, Scale armor lub każdy inny przedmiot, którego na Rook'u nie ma w zaskakująco wielkich ilościach za Platinum coinsy + Gold coinsy + całe moje eq + wszystko co tylko będziesz chciał z tego co mam na depo charach.

Kontakt: Sir Kshaq Rookstayer Napisz do mnie PM w grze, PW na forum lub po prostu skontaktuj się ze mną przez GG: 4011390

* - Wszystki ceny, nawet te, które podałem są do uzgodnienia w grze i negocjonowania. Oczywiście za propozycje noobwkie np. Cena za Wolf Paw przekracza 500gp nie zastanawiam się tylko daje ignore.

Horgar
21-08-2006, 12:25
Świat: Malvera

Kupie: Platinum Coins (150gp) / Snowballs (100gp) / Banana / Apple

Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: "Karmazynowa Mysz" - Malvera / GG 4955839

Logan12
29-08-2006, 15:52
Świat:Selena
Kupie:Copper Shield,Wolf & Bear Paws,Cheries,Bananas,Cookies,Snowballs,Pan,
Honey Flowers,HoneyCombs,Minotaur Learher,Chicken Feathers,
Eggs,Carrots,Bronze Amulets,Platinum Coins,Pick,Milk,Small Stones,
Dagger,Sandals,Bone Club,Modly Cheese
Zamienie:Rózne dobre itemy na mainie za poison daggera na Rookgaardzie
Sprzedam:-------

Kontakt w grze. Pisac do Beliusa Murna

Dark Alphadron
29-08-2006, 17:23
Świat: Antica
Kupię: Cherry*, Banana*, Apple*, Cookie*, Egg*, Snowball*, Bear Paw*, Wolf Paw*, Honeycomb*, Minotaur Leather*, Hatchet(30 gp)**, Studded helmet(25 gp)**, Vial(10 gp)**, Mace(35 gp)**
Sprzedam: 4 Poison Arrows, Carlin Sword i mnóstwo innego złomu.
Zamienię: Wędkę za Life Fluid.
Wszędzie, gdzie nie ma oferty, cena do uzgodnienia. Nie zawsze mam pieniądze, choć teraz akurat nie muszę wydawać na lf (mam ponad pół bp jeszcze), więc prawdopodobnie będę miał. Kontakt: Dark Halton, Dark Alphadron Fire Consulter, Skromny Czlowiek, Skromny Czlowieczek, Alphadron Halton, Sevis Halton. (on sprzedaje Carlin Sword)
--------------------------------------------------------------------------
*Nie zawsze mogę mieć na to pieniądze, ale ostrzegam: Ceny rzędu 100 gp za wolf paw = ignore w trybie natychmiastowym. Wiem, że to rzadkie i potrzebne do addona, ale a) I tak zbieram to dla Soru Haltona, b) 100 gp za coś, co normalnie sprzedaje się po niecałe 10 gp w sklepie i 20-30 u graczy jest ceną mocno przesadzoną.
**Tylko jedną z tych rzeczy naraz, zależy od tego, ile szt. danego itemu posiadam. Jeśli masz do sprzedania Hatchet a ja skupuję w danym momencie Studded Helmety - czekaj cierpliwie, ew. bądź ze mną w kontakcie i wróć jak będę to skupował.
* Nie przeginać z cenami. Wiem, że to rare, ale ceny rzędu 20 gp za cherry to mocna przeginka.
** Wiem, że inni kupią drożej, bo im potrzeba. Jak ci nie pasuje moja oferta - nie pisz bo skończy się to ignorem.

Hakuoh
30-08-2006, 12:28
No, może ten temat ma szanse stać się prawdziwym hitem, ale prawdziwym hitem tego lata jest sprzedaż w sklepach u Nololoba

Świat - Calmera
Kupię - Small stones za okazyjną cenę! 100 za 4k w platynkach! Minotaur leather za 1k w platynkach za sztukę!
Kontakt - Eldryzif lub Dawania - GG 8598445

Nololob - lider rynku Rookgaardu i Mainlandu ^.^

Salak
30-08-2006, 19:21
Świat: Antica

Kupie: Buy : Minotaur Leathers(300gp), Bear Paw(200gp), Wolf Paw(100gp), Honeycombs(150gp)

Sprzedam:

Zamienie:

Kontakt: "Sir Butibof"-Antica / GG 9107085 / Priv MSG

Drzamich
04-09-2006, 11:30
Świat: Balera

Kupie: Honey flower (100gp) / Arrows (100 za 200gp)

Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: Drzamich Rookmaster - Balera/ PW

doginator
08-09-2006, 16:16
Świat: Neptera
Kupię; Poison Daggera (tyle kasy ile uniesiesz) i wszystkie strzały (2gp za 1, w przypadku ilosci powyzej 100, 250 gp)

Sprzedam: Kazdy rodzaj eq poza PD
Pomagam we wszystkich questa dostepnych dla facc. Do uzgodnienia.

Nooky <--- to mnie sie zgłaszać

Tomaszx1992
09-09-2006, 09:20
SWIAT: LUMINERA

KUPIE:sandals100gp mino leathers79gp cherries3gp cookies40gp banana40gp poison arrows2gp wolf paw10gp bearpaw15gp chicken feathers 15gp honeycombs30gp apples10gp eggs30gp carrots7gp blueberries10gpfor100 small stones20gp vial(offer)worms20gpfor100
SPRZEDAM: ryby
Morzecie pisac do male tim oraz tim nana
kazda ilosc jak jestem to kupie a jestem czesto
;) pozdro ;)

Villanis
12-09-2006, 16:32
Świat:Celesta
Kupie:Wszystkie chicken feathers<offer>,honey comb<offer>,Poison dagger<ile uniesiesz>,minotaur leathers
Nick villanis Rookstayer nr gg do konsultacji 4218098

Peter of Refugia
13-09-2006, 14:32
Jak handel to handel :P
[Refugia] tylko jak coś to delete my post please :)
Zapłace 10K na securze [Mainland] za przejście rookgaardu na refugii.
Pozdrawiam Peter~.

arreczka
14-09-2006, 19:17
swiat: luminera
kupie: all honey comb Poison dagger bearpaw bronze amulet silver amulet
sprzedam : 5 chain armors* 3 studded legs* 7 plate shield*cooper shield * 3 katana*

zamienie :chain armor za bear paw

nick arra supir


* stan moze sie zmniejszyc

Dark Sorcer
01-10-2006, 17:13
Offeruje :
4 Wolf Pawy,27 chicken feathers,1honeycomb,270 blueberries,3 banany,15 apple,3 cherries,6 small stones3 carrot,1.5k w gp i 2 platynki,carlin sword,viking helmet,legion helmet,pick,2 silver keye 4603 i 1 copper key 4601,
7 fisching rodow,5 presentow,plate shield,300 worms,honeyflower,stamped latter (zużyty),plate shield,78 poison arrows,sandals,silver amulet (16 ladunkow),chain armor,studded legs,copper shield,katana,26 arrows.
wszystkiego nie pisze
kontakt: Antica (Xaxemix)
Azura (Jaar Drax)
czesciej jestem na antice

---------WSZYTSKOT ZOSTALO WYKUPIONE--------
nie pisac

Tebiator
01-10-2006, 19:57
Świat: Pandoria

Kupie: Poison Dagger ( moze ktos sprzeda w co watpie ale jednak) place bardzo bardzo duzo ;-)

Sprzedam: NIC

Zamienie: NIC

Kontakt: Tebiator <--- w grze oraz kontakt przez GG i Tlen ;-)

Michaello
01-10-2006, 21:14
Swiat: Harmonia

Kupie: Cookies (offer), Cherries (offer), Bananas (offer), Eggs (offer), Snowballs (offer), Honeycombs (offer), Bear paws (offer), Mino leathers (offer), Pan (offer), Silver amulets (offer) oraz Bronze amulets (offer) no i oczywiscie poison dagger (caly moj eq + pc do uzgodnienia)

Sprzedam: -

Zamienie: Chicken feathers lub Carrots [jak bede mial] na Honeycombs, Bear paws, Mino leathers, Eggs, Cherries, Cookies lub Bananas

Kontakt: Michael Death Lord- Harmonia/ Depo Michaela- Harmonia/ Depek Michaela- Harmonia/ Depus Michaela- Harmonia/ Dupa Depa Michaela- Harmonia/ Michael the Shaman- Harmonia

Rookstayer'ek
06-10-2006, 13:57
Świat: Isara

Kupie: Honeycombs (150 Gp each)

Sprzedam: - wolf paws

Zamienie: Honeycombs / Wolf Paws

Kontakt: "Mowicz Rookstayer" - Isara / GG 5783735 / Priv Msg

R.R.
07-10-2006, 14:47
Świat:Morgana
Kupie:sandals<200gp>,20 flask<150gp>,wofl paw<70gp>,chicken feathers<50gp>,bear paw<200gp>,honey flower<100gp>,platinum coins<150gp>,cherries<3gp>,carrot<10gp>

Sprzedam:ryby po 1gp jedna:]

Kontakt <==GG,e-mail [email protected] ,
Reigon Rufen

Looder
07-10-2006, 18:07
Świat:Azura
Kupie:Banany[50gp] cookie[1pc] cherry [3gp] egg [1pc] honeycomb[100gp] wolf paw[100gp] bear paw[200gp] minotaur leather [10pc] bronze amulet[20pc] snowballs [2pc] sliver amulet [400gp] Sandals [2pc] milk [200gp] arrows[2gp] p-arrows [5 gp]
Sprzedam:Nic

Kontakt:PW/Napisz na tibii do "Looder"

•W razie jakichś zmian, będe edytował post'a.

Kiełek
07-10-2006, 18:20
Świat:Iridia
Kupię:Bronze Amulet (800gp)
Zamienię: -
Sprzedam: -

Kielek Broken
Pisać na prv...

kubitron
10-10-2006, 15:10
SWIAT: obsidia
KUPIE:studded legs
NICKŁKubittron
GG:7375320

Antykwaczor_z_Calmery
10-10-2006, 18:40
Świat: Calmera

Kupuję:Minotaur Leaher <500gp> (Na mainie 300gp)

Bear paw <300gp> (U konkurentów 100gp)

Wolf paw <50gp>

Platynki <150gp>

Studded helmety <20gp>

Honeycomb <100gp>

Snowball <100gp>


Sprzedam: Chicken feather <10gp> (W zależności, czy je będe miał!)

Kontakt: bezpośrednio (Eldryzif) lub GG (8598445).

Nagrix
11-10-2006, 07:43
Świat: Valoria

Kupię: Poison Dagger (gp/pc na Rookgaard/Mainland), Snowballs (50gp), Bronze Amulets (400gp), Silver Amulets (200gp), Platinum Coins (150gp), Cookies (75gp), Eggs (50gp), Bananas (25gp), Apples (15gp), Cherries (10gp), Minotaur Leathers (125gp), Bear Paws (100gp), Honeycombs (75gp), Wolf Paws (50gp), Chicken Feathers (25gp),
Sprzedam: - Legion Helmet/Present Box (25gp), Chain Armor (100gp), Copper Shield (200gp), Katana (200gp), Carlin Sword (100gp), Pick (1pc), Fishing Rod (100gp), Rope (25gp), Key 4603 (75gp), Key 4601 (75gp), Key 4600 (25gp)
Zamienię: -

Kontakt: "Oliver Twist" - Valoria / "Nagrix" - Valoria / GG i Tlen podane po lewej stronie

klempik
12-10-2006, 01:39
Świat: Inferna

Kupie: apple (20gp), banana (30gp), snowball (100gp), cherry (10gp), egg (75gp), wolf paw (30gp), honeycomb (75gp), cookie (200gp), bear paw (150gp), minotaur leather (250gp)

Kontakt: Lord Klempik - Inferna

Yallah
15-10-2006, 19:27
Świat - Danubia
Kupie - Honeycombs ( 80 gp ea )
Sprzedam - -----
Zamienie - -----
Kontakt - W grze lub PW.

jelon94
15-10-2006, 21:32
Świat : Furora

Kupię : -

Sprzedam : -

Zamienię : Eq (Studded armor, legion helmet, mace, brass shield , leather legi i bootsy) za eq na jakimś innym świecie niż Furora.

Kontakt : GG (9754985) <-- wszystko do uzgodnienia na GG o kontakt zainteresowanych proszę pod ten numer (pisać też na niedostępny).

Nie jestem thiefem !! :)

Sir-Bodzio
16-10-2006, 18:07
Swiat:Azura

Sprzedam:Legion Helmet(40 gp),Chain Armor(90 gp),Mace(40 gp)
Copper shield(150 gp),studded legs(200 gp) Leather boots free jak cosi kupisz :P

Kaniek
21-10-2006, 13:26
Świat:Arcania



Kupie pd jeżeli ktoś ma i all mino leathers :)

Sasuke_Shadow
21-10-2006, 21:07
Swiat : Celesta

Kupie : -

Sprzedam : Ryby 1 po 2 gp,

Nick : Sakura Shadow

kmicior
22-10-2006, 11:29
Świat:Fortera
Kupie:Bronze amulet,Silver amulet,Posion Dagger
Sprzedam: -
ZAmienie: -
Kontakt:Mighty'Roock,GG:7560318

Wejdz ----> www.rookgaard5.fora.pl

Xevo
08-11-2006, 16:26
Świat : Danubia

Zamienię : 100 chicken feathers.
Na : 15 - 25 bananas, 10 cookies.

A oto druga oferta:

Świat : Danubia

Zamienię : 30 wolf paws lub 5 minotaur leathers.
Na : Za wolf paws chcę 30 apples, a za minotaur leathers 50 platinum coins lub 50 cookies.

Wraźnie czego pisać pod nick : Sir Devoyek(rookgaard).

Western
08-11-2006, 19:18
Świat: Celesta

Kupię: Poison Dagger(you offer), All Chicken Feathers(20gp each), Borówki,Jajka,Ciasteczka,Banany(you offer), Silver Amulet(200gp).

Sprzedam: Copper Shield, Studded Legs,Mace,200 fish.

Zamienię: Dam Copper Shield i Studded Legsy za 30 Chicken Feathers.

Mój Nick: Nasikajtu

Kaniek
08-11-2006, 23:44
Świat: Arcania
Kupie: Bear paws, wolf paws, cherries, apples, eggs, Minotaur leathers, bananas, honeycombs, cookies, platinum coins, snowballs.
Zamienie:
Sprzedam:
Kontakt: nr gg: 1347829, mail: [email protected], tibia: Kaniek from Arcania.

piotrinho
19-11-2006, 21:23
Świat: Obsidia
Kupie:
minotaur leathers (450gp) , honey flower (100gp) , bear paws (200gp)
Spszedam:
Praktycznie co chcesz :p
Zamienie:(Twoje-Moje)
bear paw - 2 wolf paws
cookie - 3 chicken feathers
mino leather - 2 bear paws
Kontakt: Kuna rookslyer i PW
i... Pozdr. :evul:

Antykwaczor_z_Calmery
03-12-2006, 16:21
Świat - Calmera
Kupię:
-Minotaur Leather - 3 platynki (lub cena do uzgodznienia)
-Bear paw - 1 platynka
-Honeycomb - 50gp
-Chicken feather - 10gp
-Snowball - 100gp
Sprzedam:
-Wolf paw - 30gp za sztukę
-10 Bronze amulet - 5 platynek za sztukę
-Studded legs - 150gp lub 1 platynka

Kontakt z "Eldryzif"em lub "Dawania"

Evol
07-12-2006, 00:01
Świat - Aldora

kupię:
Minotaur Leather - 3 platynki

kontakt: Darth Evol

Hynu
07-12-2006, 00:23
Świat - Azura

Kupię:
Minotaur Leather- 10 Platynek
Bear paw-2 Platynki
Wolf Paw-100 gold
Snowball-2 Platynki
Cookie-1 Platynka

Kontakt: Msg. Do Hynu

Earendir
08-12-2006, 14:09
Świat - Arcania

Ja tylko kupuję:p
Minotaur Leaghter - 1K
Bear Paw - 150 GP
Wolf Paw 100 GP
Snowball - 250 GP
Cookie - 120 GP
Chicken feather - 20 GP
Bronze amulet - 550 GP
Silver amulet - 300 GP
Cherries - 40 GP
Honeycombs - 70 GP
Bananas - 30 GP
Apples - 40 GP
Oczywiście Poison Dagger - ile ktoś sobie zażyczy:p

Kontakt: Earendir

abdull1
15-12-2006, 12:03
Świat - Selena

do sprzedania mam :
Minotaur leather
Honeycomb
Wolf paws
Silver amulet

Kontakt - Wzorowy Uczen

wahibi
01-01-2007, 14:49
Świat: Hiberna


Sprzedam:
Magic Light Wand !!

Oferty na Priv.

XudiBakFree
02-01-2007, 01:12
Świat: Empera
Kupie:
Minoutar leather(700gp)
cookies(100gp)
Sprzedam:
210 Wolf Pawów(50gp each)
Crizen Addon(50 honeycombs, 100 chicken feathers, legion helmet)[10k]
Kontakt: Xudi Bak

Tebiator
02-01-2007, 21:51
minoleather ilosciowo duuuzo czyli jak macie to kupuje :D

i bear paw ilosci nieograniczone

dobrze place

PANDORIA:baby:

MasterTusk
05-01-2007, 21:49
ŚWIAT: ETERNIA


KUPIE: 30 Bear Paws*,50 Honeycombs*,70 Minotaur Leathers*
*-cena do uzgodnienia,prosze o PM w grze

SPRZEDAM: ---

WYMIENIE: Chicken Feathers[za rzeczy które są w kategorii KUPIĘ]iloś również do ustalenia w grze.

nick: Master Tusk:)

Orius
06-01-2007, 10:57
Świat: Selena

Kupie:
Honey Flower (100 gp)
Arrows (offer)

Sprzedam: Składac oferty wszystko wylootuje xD

Zamienie:
10 Chicken feathers -> bear paw

Wolf-2437
06-01-2007, 15:34
Świat: Antica

KUPIE- BEAR PAW , SILVER AMULET , BRONZE AMULET

SPRZEDAM - NA ZAMÓWIENIE

WYMIENIE - NIC

KONTAKT: Koss Shie

ZA INFORMACJE GDZIE SIE RESPAWNUJE MLEJO DAM 200 GP LUB WIENCEJ!!!

CENA DO UZGODZNIENIA

W.S.F.
13-01-2007, 13:45
Świat - Candia

Kupię:
- Minotaur Leathers
- Cookies
- Snowballs

Cena do uzgodnienia. Dobrze płacę B)
Kontakt: Winona Sevardas-Fiver

Puhu2
14-01-2007, 20:04
Świat-Aurea

Kupię:Snowballs,minotaur leathers,wolf paws,bear paws,milk,eggs,bananas,cookies.

Sprzedam:Nic

Wymienie:Nic

Kontakt: Piekielny wojownik puhu/gg 1973181.

kubitron
17-01-2007, 20:20
Świat:Obsidia

Kupie:Wszytkie szczały

Sprzedam:narazie nic

Wymienie:narazie nic

Kontakt:nick: Kubittron albo gg 7375320

Zalgadis
19-01-2007, 12:20
Swiat:Aurea
Kupie:40 honeycombs
Sprzedam:nic
Zamienie:nic
Nick:Keregain

MaSaMaN
27-01-2007, 09:33
Świat:MORGANA
Sprzedam :---


Zamienię ----


Kupię :---all BEAR PAWS , ALL WOFS PAWS , 50chicken feathers , MILK , SNOWBALLS , Coockies

plx PM

Mowicz
27-01-2007, 12:52
Delete plz

Grace
27-01-2007, 14:08
Świat : Xerena

Kupię : Minotaur Leathers (Dobrze płacę).

Msg Me in game (Rookstayer Grace) / gg :9423613

BB

Tebiator
28-01-2007, 10:44
kupię:

minoleather (ceny do uzgodnienia [wysoka cena] )

bear paw ( do uzgodnienia )

świat : pandoria

nick : Tebiator

Ciufcia
01-02-2007, 18:34
Nieaktualne ;-)

Sir...
06-02-2007, 18:48
Świat: Obsidia
Kupie:
- minotaur leathers (offer)
- bear paws (200gp)
Kontakt: Sir Tibix

Mowicz
10-05-2007, 10:28
Świat: Isara

Kupie:
Minotaur Leather (cena do uzgodnienia)
Honey Flower (150 gp)

Sprzedam:
Magic Light Wand (nie sprzedam za mniej niz 15k)

Zamienie:
8 Wolf Paws - Mino Leather

Kontakt: "Mowicz Rookstayer" - Isara / GG 5783735 / Nie spamowac na priv.

Gold Raven
25-05-2007, 11:04
Świat: Danubia

Kupię:
banany - 25gp
jabłka - 10gp
jajka (wszystkie kolory, również białe) - 25gp

Sprzedam: ---

Zamienię: ---

Kontakt: Gold Raven

Oridrix
25-05-2007, 17:23
Świat: Guardia
Kupie: katana(max 200gp)
sprzedam: (narazie nic ale chodze na dobre questy)
zamienie: carlin sword i 50gp na katane

Pisac na pw jak by co albo do Lord Vader Wielki
I nie zwracac inne rzeczy na to co pisze ( nie jestem swirem)

adamwiacek
16-06-2007, 18:07
Kupię na świecie Astera: ( w nawiasie cena proponowana )
milk; (200gp)
apple, cherry, salmon; (20gp,10gp,20gp/szt.)
poison arrows (10gp/szt.)
minotaur leather (100gp/szt.)
magic light wand (500gp/szt.)
silver amulet (300gp/szt.)
bronze amulet (300gp/szt.)
piece of iron (10gp/szt.)
oraz wszystkie rary niewymionione (typu poison dagger)
Zastrzegam sobie prawo odpowiedzi typu "brak pieniędzy"
Czekam na oferty.
Adam
odp. na gg 6160715 lub pw.
Sell: może strzały zwykłe ok 50. cena 1gp sztuka czyli 50gp/50szt.
Mogę pomóc we wszystkich questach dla facc an świecie Astera za darmo !! Tylko jeśli idziemy np. na katana ja blokuję a ty stawiasz mi lf i a runy :)
Oczywiście jestem rookstayerem.
Pozdro
Adam
PS.
ZAMIENIĘ
coś co zaoferujesz na -> jakąś rzecz co zamierzam kupić.

----------------------------
dysponuję:
Silver amulet na zamianę.
100arrows na zamianę
wszystkie klucze rookgaardu (3) na zamianę
kasa na zamianę
fishing rod na zamianę
oraz parę innych itemów na zbyciu :)
oczywiście oferty można łączyć.
Pełen wymiar trade -> wszyscy zadowoleni :)

Rav
16-06-2007, 18:34
Świat: Guardia
A ja wlasnie ze cos sprzedam,
-Wolfpaw's >>>>><offer>
Kupie,
-mino leathers>> <0ffer>

MasterTusk
16-06-2007, 18:51
Świat: Eternia

Sprzedam : ---

Kupię : informację o Apprentice Shengu oraz informację o Munsterze.

Wygląda to tak :

*widzisz Shenga/ Munstera
*Informujesz mnie o tym
*Ja sprawdzam czy dany boss rzeczywiście gości Eternię
*robię co do mnie należy[ nie ingerujesz w to, tylko czekasz aż skończę]
*nie ważne jaki loot, Ty zawsze otrzymujesz jedną stawkę.

Munster - 2k = 2000gold coins = 20platinum coins
Apprentice Sheng - 3k = 3000gold coins = 30 platinum coins.

W przypadku, gdy dojdziemy/dojdę na miejsce zdarzenia, i boss będzie zabity/bity przez kogoś innego niestety ale Nasza umowa ograniczy się tylko do gadżetu pamiątkowego[300gp] jako zachęta do następnego cynku.

Edit:

Niestety musisz mi zaufać, niema innego sposobu. Ja ze swojej strony gwarantuję uczciwośc i słownośc.

Jeśli chcesz skontaktowac się poprzez grę, napisz do Master Tusk.

Sebmic
17-06-2007, 19:38
Świat : AZURA

Kupie :

Minotaur leather (300gp)

Nick w grze : Lucrus Daris

Psychotata
17-06-2007, 19:47
Świat: Morgana

Kupie:
Bear Paw(s) 1-37 sztuk Cena do uzgodnienia

Sprzedam: -

Zamienie: -

Kontakt: Magoo Allmighty - Morgana / GG 9148927

Paruv
18-06-2007, 08:59
Kupie : Magic Light Wand

<OFFER>Cena do ustalenia<OFFER>

GG: 2495623
nick: Thi'ef
świat: Harmonia

Freyu
25-06-2007, 10:34
Kupie Katane!
Nick: Martin The Archer
Świat: Guardia
Cena: No coz do uzgodnienia
Inne kontakty:
-Gadu: 5788305

Scross'Rooker
18-07-2007, 17:58
Świat-Candia:

Kupie:
Mino leathers,
Cookies,
Snowballs,
Cookies,
Owoce,
Marchewki,
Bear and Wolf Paw,

Kontakt z Scross: Dobrze płacę za każdy item.

Elizium
15-12-2007, 20:05
Hail Instynkt!
Fajny temat :D
A tak własciwie to gdzie tu jest Twoja oferta? Bo podobno chodzą plotki że płacisz 150K za poison daggera. :)) Ja osobiście podbijam oferte... i płacę 10K za samo tylko pokazanie mi go. Może być na ziemi albo na trade, obojętnie. I to na dowolnym świecie.

A teraz oferta bardziej realna: płace 1K za mino leather. Wyłącznie na Antice. Msg na priv albo w tibii char name Nexus-Polaris.

MasterTusk
09-03-2008, 10:51
(mógłbym editowac poprzednią ofertę, ale przyda się moim zdaniem odświeżenie)

Świat: - Eternia
Kupię: -
Sprzedam: -
Zamienię: kasę na rooku, za kasę na mainie. Transakcja tyczy się sumy minimum 5k.

Kontakt - Master Tusk

granat85
09-03-2008, 11:44
Świat: Calmera

BUY Bear Paws OFFER

tibianos-95
10-03-2008, 07:48
świat: Secura
kupie: Honey Comby (100gp each) & Minotaur Leather (800gp each)
sprzedam: -
zamienie: -
Kontakt: Rookstyer of Secura (nick) , gg 9117835

Quatio
15-03-2008, 19:10
Świat: Harmonia

BUY: MINOTAUR LEATHERS -> OFFER

GG: 8404189

Mega_RobalXXL
07-04-2008, 15:42
Świat: Xerena

Kupie:

Minotaur leathers 2k za sztuke.

Kontakt: Rookero de'Master Xerena

_BERCIK_
19-04-2008, 23:15
KUPIĘ:
Magic Light Wand
Knife
Mino Leather
ŚWIAT
Iridia

Pisać w grze do:Bercik Rookstayer
Michal of Rook



Albo PM na Forum

CENA DO USTALENIA

SPRZEDAM ANTIDOTE RUNE <- CENA WYSOKA BO RARE ITEM XD

;)

Quatio
22-04-2008, 13:38
Świat: Harmonia

BUY: Minotaur Leathers -> MSG ME
BUY: Magic Light Wand -> MSG ME
BUY: Knife -> MSG ME


Virastano

Tocallo
22-04-2008, 13:44
Świat: Zanera
Kupię: Mino Leather (3k each)
Sprzedam: MLW (offer)

(możliwa zamiana mlw za mino leather's)

Nick: Tocallo Herodes

Azestowy
06-06-2008, 09:27
Kupie - jabłka(2gp), wisienki(2gp)

Sprzedam -

Wymienie - (Brak)

Świat- Inferna

Nazwa Chara - Kazron

Miejsce wymiany - Przed Biblioteką albo w jej podziemiach

Sakano
10-06-2008, 16:31
świat : Azura
sprzedam :silver amulet , 4 snow balls , milk , 7 small stones , golden sickle
kontakt : Iceoz Tihurin lub Sakano

Sestor
10-06-2008, 19:04
Świat: Obsidia

Kupię: Antidote Rune*

Nick: Popeqr

*kupię od jednej do bp'ka runek, cena do uzgodnienia. :)

pzdr.

CycuRookslayer
11-06-2008, 01:24
Nie żebym coś sprzedawał czy kupował, mam tylko takie spostrzeżenie a mianowicie: czy nie prędzej opyli sie jakąś itemke stojąc w banku i spamując default i trade rookgard ?? W końcu niema tu tyle ofert , a dzieląc to na światy nie wygląda to imponująco. Jeśli kogoś uraziłem to sory :P ... tak sobie tylko głośno myśle ... :)

Tom The Tanner
28-06-2008, 08:55
Kupię wszystkie robale jakie macie, na serwerze Azura. Cena do negocjacji.

Nick w grze: Vialix

GG: 5904267


Wjal