zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Pomuszcie mi z MuOnline


PitBull
20-08-2004, 21:38
Byćmoże były jush takie tematy, szukałem i nieznalazłem...

Moja prośba jest taka : Kto wie ile czasu trzeba czekać i fgdzie jak jest sie killerem (nieweim jak to dosłownie sie nazywa ale mam czerwoną broń i muj nick jest wyswietlany na czerwono), więc szukam na to odpowiedzi jak wiecie to piszcie z góry wielkie THX!!!

Jeżeli jush taki temat był to sry, ale i tak prosze o odpisanie!!!!

-----------------------SORRY ZA BŁĘDY ORT.------------------------------

$corcerer
20-08-2004, 22:41
jedeli dobze pamietam to 9godzin + 3 za kazda nastepna ofiare powyzej czerwonego. mozesz skrocic ten czas huntujac na potwory, ale pamietaj, ze dosc duzo tracisz jak zginiesz (z lvlu chyba nie da sie spaść). A, jak zabijasz potwory, to przyspieszasz czas zejscia z Killera o tyle SEKUND ile wynosi poziom potwora.. I nie da sie tego ominac- musisz byc w grze, zeby czas sie zmniejszal.

Jeżeli Grasz na prywatnym serwerze, to najprawdopodobniej jest możliwość skasowania statusu Killera, ale nie jestem w stanie ci powiedzieć ile to u ciebie kosztuje, i czy wogóle jest taka możliwość.

Pozdrawiam.

PitBull
21-08-2004, 00:23
Dzieki wielkie jestem Ci wdzieczny pomogleś mi THX masz odemnie jeden punkt uznania!! B)