zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Reputacja


Rethfing
21-08-2004, 23:24
O ranyy, jak mnie czasem ludzie dobijają jak piszą coś w stylu: "Daj no plus'a do reputacji, plz". Słuchajcie !! Punktów reputacji nie zdobywa się o tak sobie, na to trzeba zapracować, np. Kiedyś z grubsza wytłumaczyłem o co chodzi z Hackerami z www.cipsoft*****.pl, i za to dostałem + :) Po prostu trzeba napisać coś ciekawego, żeby dla innych czytanie tego to była przyjemność. Jeśli chcecie to piszcie tutaj wszystko co wam się nawija na język (oczywiście wszystko musi być związane z reputacją) :D

Behemut
21-08-2004, 23:33
na czerwono jest minus, na zielono jest plus, a inne kolory??

Gonzo von Krenzel
22-08-2004, 03:30
Na szaro punkt reputacji nie zaliczony - np. jak osoba przyznajaca reputację ma mniej niz 10 postów.

Nightmarrika
22-08-2004, 03:55
Wiec zgadzam sie w 100% ze reputacja to nie jest byle g...o zdobywane od tak sobie na to trzeba troszke popracowac ja np. narazie mam reputacje -1 u tesh musze pisac duzo tematow zeby cos zdobyc teraz puszcze kilka nowych screenow jak walcze ze smoczkami na 20lvl z moim super kolega z tibi i z osiedla.
Wiec prosze wszystkich i podpisuje sie pod ww. nie piszcie tekstow takich jak "daj plusika" itd. itp. zerkajcie na ostatnie strony w temacie ZDJĘCIA znajdziecie tam niedlugo moje screeny robione na draggy huncie.
Nie sa moze najlepsze bo walczas z pierwszym draggym kazdy jest chyba troszke wydygany.
Nidlugo napewno screeny beda lepsze ale narazie musi was zadowolic to co jest.
Wydaje mi sie ze jezeli troszke jeszcze zrobie screenow i poszcze je na forum to moze zapracuje , powtarzam ZAPRACUJE sobie na reputacje.