Pokaż pełną wersje : Pewien tajemniczy klucz ...
Mam takie pytanko:
Kopalnie w okolicach Kazoordon. -2 piętro. Znajduje sie tam pomieszczenie (tam gdzie są te drzwi z czerwonymi klamkami) gdzie są dwarfy guardy i dwarfy solidery.
Często drzwi do tych krasnali są zamknięte. Jak znaleźć klucz otwierający te drzwi ?
pzdr.
phoenix(monq)
24-08-2004, 13:56
tego klucza nalezy szukac gdzies w kazordoon z tego co mi mowili koledzy ktorzy go maja trzeba go szukac w jakiejs skrzyni
prosze o reputacje :miecz:
tego klucza nalezy szukac gdzies w kazordoon z tego co mi mowili koledzy ktorzy go maja trzeba go szukac w jakiejs skrzyni
prosze o reputacje :miecz:
Proszę o konkrety.
Dostaniesz "+" jak dowiesz sie czegoś więcej od tych kolegów i podzielisz się ze mną tymi informacjami :]
pzdr.
Ok zagadka rozwiązana.
Aby zdobyć ten klucz należy:
- udać się do Kazordoon,
- tam gdzie jest geomancer znaleźć klucz nr 3800, którym trezba otworzyć skrzynkę w której jest klucz nr 3801, następnie znaleźć Armory i otworzyć skrzynkę w której znajduje się klucz nr 3802. I to jest ten key, którego szukałem.
Jeśli komuś to pomoże to proszę o "+".
pzdr.
niech ktos powie gdzie jest geomancer w kazo?
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.