Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-01-2007, 03:32   #1
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 38

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny Osoby podające sie za pracowników firmy Drom.

Przez ostatnich parę dni dotarło do mnie trochę zgłoszeń od ludzi, których ktoś chciał oszukać podając się za mnie bądź pracownika firmy Drom.

Proszę pamiętać, że nikt z firmy Drom nigdy nie będzie się z Wami kontaktował w Tibii bądź na GG czy też za pośrednictwem jakiegoś komunikatora. Jedyną formą kontaktu z nami są adresy mailowe pacc[at]tibia.pl i premium[at]tibia.org.pl (zamiast [at] oczywiście jest @).

Nigdy nie podawajcie swoich danych personalnych obcym osobom! A najlepiej nikomu ich nie mówcie! Nigdy nikomu nie podawajcie swoich haseł do konta w Tibii lub na e-maila! Nigdy z nikim nie kontaktujcie się w sprawie PACC przez firmę Drom inaczej niż przez ww. adresy e-mail!


Wszystkie te informacje mogą być bardzo niebezpieczne w rękach osób trzecich! Dlatego trzymajcie je dla siebie i nikomu ich nie zdradzajcie!

Pamiętaj! To Ty odpowiadasz za bezpieczeństwo swojego konta i swoich pieniędzy! Przestrzegaj tych zasad, a będziesz bezpieczny!

Proszę też wszystkich aby poinformowali swoich znajomych w Tibii o tych prostych paru zasadach, kto wie, może przez to ratujecie ich konto!?

Pozdrawiam,
Bartosz "Dr. Omader" Przyszlak
Firma Drom
Dr. Omader jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:00.


Powered by vBulletin 3