Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Wujek Dobra Rada(To nie Sam), czyli Vasudanin i Bravo.pl cz. 5

Napisane 26-12-2008 03:35 przez Vasudanin
Aktualizowano 26-12-2008 03:49 przez Vasudanin
Czwórka za wczoraj, piątka za dzisiaj.

Adrian, wiek 16
Cytuj:
Od dawna czuję się emo. Słucham smutnej muzyki, piszę smętne, gotyckie wiersze o umieraniu, zapuściłem nawet grzywkę. Naprawdę mam to w sobie. Ostatnio jednak wyśmiano mnie na jednym forum, bo nie noszę czarno-różowo-białych ciuchów, nie maluję się i nie tnę po kątach. Nie doskwiera mi też brak znajomych, co spotkało się z absolutnym potępieniem. Doradźcie mi, co robić! Naprawdę chcę być prawdziwym emo!
Tobie dam chyba jedyną poważną radę ze wszystkich (10!) części. Gryź pal zabijaj.


Kamila, wiek 15
Cytuj:
Chodzę z chłopakiem, który mieszka 8 km ode mnie. Byłam już u niego w domu, teraz on chciałby przyjechać do mnie. Problem w tym, że nie jestem najbogatsza, mój dom jest zniszczony, mam brzydkie meble i w ogóle dzielę pokój z siostrą. Dlatego nie chcę, żeby do mnie przyjechał. Jak mam mu to powiedzieć, żeby go nie urazić? Nie chcę go przez to stracić!
Niech pocieszy Cię myśl, że niektórzy mają adres:
Zapyziałe Pustkowia ulica krótka imienia Lorda Palestyny, karton z napisem kochaj mnie numer mieszkania 1337, 69-666 Pcim Dolny.

Monika, wiek 15
Cytuj:
Wiem, że podczas miesiączki nie wolno się kąpać, tylko co najwyżej brać prysznic. A ja mam pytanie - dlaczego właściwie? Proszę o odpowiedź, bo chcę mieć jasność w tej kwestii.
Nie kąp się, za zaoszczędzone pieniądze za wodę możesz sobie (bądź mi) kupić pacca.
Komentarzy 2

Komentarze

stary
Pierwsze zjebałeś ; D

Wujek dobra rada i bravo.pl rox!
Napisane 26-12-2008 03:37 przez Oerciak Oerciak jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Zgadzam się z Postem powyżej.

@Edit
Teraz lepiej
Napisane 26-12-2008 03:40 przez Ghernie Ghernie jest offline
Aktualizowano 26-12-2008 03:50 przez Ghernie
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin 3