Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl skonczony

Napisane 05-04-2009 23:00 przez Vasudanin
Tak, po trudnych, ciezkich, mokrych szesciu godzinach przeszedlem te produkcje. Po samym tytule liczylem na cos wiecej, na cos, co naprawde wciagnie tak, ze jednego dnia czlowiek to przejdzie, przejdzie to pozniej drugi raz, trzeci, ale tak nie bylo. Znudzilo mi sie gdzies w rejonie 9 - czerwony las. Po tym juz sie musialem zmuszac, zeby przejsc dalej. Sama w sobie gra nie jest zla, ma ten mroczny klimat, ale czegos w niej braklo. Moze byla to mala ilosc mutantow, w calej grze naliczylem 8 gatunkow mutantow, z czego w moim PDA (prywatny dziennik anorektyka) bylo tych gatunkow prawie 10. Co mnie jeszcze przygwozdzilo do maty to ogolne pojecie "zombi". Zazwyczaj zombi to glupie potwory, ktore atakuja wszystkich i wszystko, w stalkerze widzialem jak jeden tanczyl bredgensa, taniec na glowie jak ktos nie wie.
Ale jak to przeszedlem?
Wrecz banalnie, bo normalnie. (Wow, jaki ze mnie poeta.) Szedlem na skroty, tzn. przy moscie zaplacilem zolnierzom, zeby mnie przepuscili. Dalej gralem normalnie, tak jak pan Bog nakazal. Gdy doszedlem do baru zrobilem mala rzez i tak w moje rece trafila wypasiona bron. Gralem dalej az do elektrowni jadrowej, w ktorej trzeba bylo dojsc do spelniacza zyczen. Doszedlem, powiedzialem swoje, zobaczylem jedno z 6 falszywych zakonczen i zginalem. Juz mialem gdzies tamte 2, to mi starczylo aby zakonczyc te zmudna gre.
Dziekuje za uwage.
Komentarzy 11

Komentarze

stary
piternet's Avatar
Vasu congratulations!!!
W skali od 1 do 10 jak oceniasz te produkcję?
Napisane 05-04-2009 23:16 przez piternet piternet jest offline
stary
Rybzor's Avatar
FEAR 2: PO >>> STALKER cs
Napisane 05-04-2009 23:21 przez Rybzor Rybzor jest offline
Aktualizowano 05-04-2009 23:23 przez Rybzor
stary
Vasudanin's Avatar
@piternet
8,5/10
@ryba
Wiem, ale jednak te gre tez jakos chcialo mi sie przejsc.
Napisane 05-04-2009 23:34 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Ja wczoraj zacząłem grać w Stalkera (więc wpisu nie czytałem, co by nie psuć sobie zabawy). W sumie żałuję - ale jeszcze nic straconego - ebook "Pikniku na skraju drogi" już się ściąga
Napisane 06-04-2009 00:03 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Wiesz, ocena gry zalezy od gracza. Ja teraz poluje na czyste niebo, ale z tego, co czytalem w recenzji raczej nie wiele sie rozni od czarnobyla. Przynajmniej pod wzgledem bugow.
I takie rady na przyszlosc:
-Zapisuj sobie gre co chwile, bo w kazdym momencie cos Cie moze zabic.
-Rozgladaj sie dookola.
-Omijaj anomalnie.
-Nie idz w mysl zasady "najpierw strzelaj, potem pytaj".
-Gdy gojdziesz do rejonu "bar" nie rob tego co ja - nie rob rzezi, bo pozniej cala frakcja "powinnosc" bedzie na ciebie zla, a ich spotykasz co chwile.
-Nie wykonuj misji dla powinnosci ani wolnosci.
-Zbieraj artefakty i je sprzedawaj.
-Nie uzywaj broni krotkiego zasiegu (czyli pistoletow).
-Jesli jestes pewny, ze bedziesz jednej broni uzywal caly czas kupuj do niej najwiecej amunicji jak mozesz.
-Nie graj z kodami! I tak ich nie ma.
Napisane 06-04-2009 00:25 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Arashel's Avatar
?!
Nie ma kodów do STALKERA?!
WHY?!!?!?!/1!/!?!!?!?!?!
Napisane 06-04-2009 08:00 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Cień Czernobyla to jedna z najgenialniejszych gier. Z wad to raczej brak możliwości naprawy np. pancerzy oraz MINIMALNIE za mało potworów.
Napisane 06-04-2009 12:42 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Wylansowany's Avatar
Od jakiegoś czasu myślę, czy by sobie nie kupić takiego S.T.A.L.K.E.R-A. Jeśli Never~ nie spodoba mnie się to kto wie...

@Ryba
A w porównaniu do FEAR cz.1? Bo jeśli STALKER jest gorszy to bym zainwestował w FEAR-a, w które miałem okazję zagrać i spodobał mnie się.
Napisane 06-04-2009 15:03 przez Wylansowany Wylansowany jest offline
stary
Rybzor's Avatar
@Lansik
No kwestia gustu. Dla mnie np F.E.A.R to taka sama klasyka jak CoD i nie ma co go tu porównywać ze STALKER-em. Jeśli chodzi o podpowiedź ode mnie, to bardziej polecam F.E.A.R

Btw, moje filmiki z fira, jakby kto chciał obejrzeć : P

http://www.youtube.com/watch?v=zhe_slOG8jI
http://www.youtube.com/watch?v=Y3NLu62sZbY
http://www.youtube.com/watch?v=ywwdNpUfWJw
http://www.youtube.com/watch?v=o0sNm8p6D6g
Napisane 06-04-2009 15:10 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
@Vasudanin
Hmm, ja nie mówię, że gra jest zła, czy też dobra. Chodzi mi o to, że przynajmniej wypada znać dzieło, na którym się Stalker (gra) opiera. Zresztą, "Piknik na skraju drogi" i tak miałem już kiedyś przeczytać.
A Ty czytałeś?
Napisane 06-04-2009 15:56 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Pikniku nie czytalem, ale dzieki za info, jak znajde chwile czasu przelece wzrokiem.
Napisane 06-04-2009 16:05 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin 3