Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Korektor

Notki

Oceń

Niech "kucharki" szlag trafi

Napisane 18-10-2007 20:10 przez Korektor
Zacznijmy od tego, że budzę się 2 godziny przed Wami. Wstaję i idę na śniadanie, a co ja tam widzę? Co? A raczej czego brak... otóż spóźniłem się o 15 minut i szynki nie było. Musiałem zjeść obrzydliwą owsiankę w obrzydliwym mleku i z obrzydliwymi płatkami owsianymi (to co zwykle kryje się w owsiance) ;p. Miałem dość dużą chwilkę na rozmyślenie paru spraw. Rozochocony, wesołym skakaniem gdzie popadnie, naszych licealistów - postanowiłem też sobie poćwiczyć ten cały parkour. Nie wiem jak znalazłem tyle czasu na to, ale nawet fajnie było. Nie znam nazw tych tricków, więc nie powiem Wam niestety co już umiem.

Myślałem dzisiaj nad tym, dlaczego ludzie są tacy destrukcyjni. Niszczą wszystko co popadnie i gdzie popadnie. Czytajcie dalej, to nie kolejny wykład czy prostest "GrInPiSu" ;p Chwila, idę po kluski z boczkiem. ... ... ... No, jestem. Skończyłem na destrukcyjnej mocy ludzi. Wiele wiecie zapewne o klimacie. Ale tu nie o klimat chodzi. Chodzi tu o naruszanie wolności osobistej i jej nadużywanie.

Moi drodzy, wolność jest czymś, czego nie dostrzegamy. Wiemy jednak, że każdy ją ma. Jest to wolność jednostki. Jej swoista niezależność. Niestety niektórzy przesadzają z naciąganiem własnej wolności do granic możliwości. Otóż domeną wolności jest to, że każdy ją ma, ale należy dbać o to by moja swoboda nie wkraczała na czyjeś terytorium. Moje zachowanie będące "niedojrzałym" i w dodatku bezczelnym nie może urażać innych. Nie mogę tłumaczyć "pseudo wolnością" zachowania naruszającego wolność kogoś innego. Niektórzy są ludźmi niby wyzwolonymi, lecz w rzeczywistości to po prostu egoizm. Nie naruszajcie przestrzeni innych ludzi, nie depczcie ich i nie tłumaczcie wolnością zachowań dla kogoś przykrych. "Jestem wolny, mogłem go przezwać, bo kto mi zabroni?". Moi drodzy, tak zniszczyć można tylko innych dookoła, a co za tym idzie - samych siebie. Dziękuję,

Wasz Korektor,
Komentarzy 1

Komentarze

stary
Atimcia's Avatar
Dlatego zawsze powtarzam, szanuj innych by inni szanowali Ciebie
Niby jesteśmy wolni a do ilu rzeczy jesteśmy "przywiązani".
Wolność- pojęcie względne Zależnie gdzie stoisz w tym kierunku patrzysz..i taki punkt spostrzegasz..
Napisane 22-10-2007 11:52 przez Atimcia Atimcia jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Korektor

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:00.


Powered by vBulletin 3