Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Dao

Notki

Nox guild of Nerana.
Nox About the guild
stary

Rozwój i plany na przyszłość Noxu.

Napisane 30-09-2008 15:35 przez egg
Aktualizowano 30-09-2008 15:36 przez egg (Nie ta kategoria ;D)
Po ostatnich dniach w czasie których zajmowałem się sprawami gildii mogę z zadowoleniem stwierdzić że sprawy z nią związane zmierzają w dobrą stronę.

Ostatnio podniosłem wymagany poziom od którego rekrutujemy do 35-ego.

Wczoraj wrócił jeden z naszych starych członków - Villerman ;>

Sporo osób ma różne zajęcia związane ze szkoła i nie są tak aktywni jak podczas wakacji ale cieszę się że są i że zaglądają do nas.

Myślę że w przyszłości gdy osiągniemy...
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Nox
Komentarze 1 egg jest offline
stary

Problemy.

Napisane 16-09-2008 15:17 przez egg
To było nieuniknione. W oczekiwaniu na łącze z gildii odeszło parę osób. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach znalazł się vice lider który godzien będzie swojego miejsca - ale czy moje przypuszczenia były prawidłowe pokaże czas.

Jak narazie wciąż oczekuję na to aż się mała lampeczka na modemie zaświeci.


Ostatnio także pojawiła mi się możliwość odwiedzenia mojej siostry w Irlandii, ciekawe jak to się wszystko ułoży...
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Nox
Komentarze 0 egg jest offline
stary

Nox - the creation.

Napisane 08-09-2008 12:47 przez egg
Dlaczego Nox?
Być może że niektórzy z Was oglądali Stargate SG1. Ci którzy oglądali pamiętają może taką rasę która wydawała się dość prymitywna. Mieszkali w lesie, wyglądali dość dziwacznie... ale nie o tym. Była to rasa która nie uznawała przemocy. Pacyfiści w każdej chwili, nawet jak ich atakowano. Posiadali możliwość uzdrawiania nawet najciężej rannych i poległych. Żyli oni niewyobrażalnie długo. Ich wiek liczyło się w tysiącach lat ziemskich. Jak się później okazało nie byli tak prymitywni...
egg's Avatar
egg
Użytkownik Forum
Napisane w Nox
Komentarze 2 egg jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.


Powered by vBulletin 3