Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Z życia senior tutora, czyli mój własny punkt widzenia

Notki

Witam. Jestem senior tutorem z Pacery. Będę Wam tu opisywał mniej lub bardziej swoją pracę, przybliżał Wam jak wygląda życie na Pacerze, rozmyślał, bujał, dywagował, dyskutował, filozofował, etc. Oprócz tematów tibijskich będę również opisywał różne - ciekawe dla mnie rzeczy. Czyli po prostu wielki misz-masz. Jeśli macie jakieś sugestie, piszcie śmiało w komentarzach, PW czy na e-mail.
Ocena: 5 głosów, 3.20 średnia

O mnie parę słów

Napisane 23-11-2007 11:25 przez Kaito Yamaro
Aktualizowano 23-11-2007 12:13 przez Kaito Yamaro
Tytuły często są bardzo mylne. Ludzie coraz mniej się dziwią jak czytając "Krwawą Betty" okazuje się, że mają w ręku komedię romantyczną. Mnie również odechciało się pisać o sobie. Może innym razem.

Jestem zadowolony, bo lekarz kazał mi siedzieć w domu do przyszłej środy. Dla mnie oznacza to więcej zabawy i więcej lekcji do odrabiania - coś za coś. Wracając do domu wpadłem do sklepu kupić sobie niezbędne (lub bardziej zbędne) mi na śniadanie rzeczy. Zapomniałem o maśle - myślę sobie: cholera. Miałem tę nieprzyjemność iść do sklepu jeszcze raz, w ziąb, z infekcją gardła. Nawiązałem krótki, lecz jakże przyjemny dialog ze sprzedawczynią o tym, czy udałoby mi się zjeść bułkę bez masła. Przywołując aspekt rodzinny wyperswadowałem jej, że masło jest czasem niezbędne.

Robiąc sobie śniadanie rozważałem, co by tu napisać. Stwierdziłem, że w "Krwawej Betty" musi być jakieś morderstwo, więc wypadałoby również coś o sobie wspomnieć. Słowo 'coś' w tym wypadku oznacza bardzo nie wiele, wręcz tyle ile kot napłakał (o ile płacze).
Zacznijmy od tego, że jestem normalnym człowiekiem. Nie mam problemów w szkole, mam dobre kontakty z przyjaciółmi i rodzicami - ogólnie rzecz biorąc nie narzekam. Część osób wie, że gram w Tibię. Trudno im zrozumieć, że tak inteligentna osoba* jak ja gra w takie gówno. Mówię - zdarza się. Nie opowiadam bzdur o senior tutorach, elitarnym społeczeństwie itede - i tak nie zrozumieją. Czasem mają mnie za idiotę rzucającego krzesłami. Na szczęście rzadko.

Pierwszym pomysłem, dlaczego pisać tego bloga było to, żeby przybliżyć Wam w jakiś sposób pracę tutorów, to kim są i takie duperele. Zdecydowałem, że to nie byłoby ciekawe, dlatego będę tu opisywał co mi się żywnie podoba.

Pisząc tego posta, czekam aż herbata wystygnie. O smaku liczi - serdecznie polecam, szczególnie w chłodnie, piątkowe ranki. Źle się czuję i dostałem antybiotyk. Trzyma mnie przy życiu myśl, że się zakochałem. A teraz zaloguję się na Pacerę, i sprawdzę czy jakiś palant spamuje na gamechacie.

A, jeszcze jedno. Nie jestem typem osoby, która pisze "BaRcCo TsHięĘ PLoSsęĘĘ zAkoMcIaShHh Mi ?!?!!1" (pisownia oryginalna zachowana). Jednakże, zawsze robi mi się cieplej na sercu jak ktoś wyraża o mnie poglądy i opinię. Dlatego nie obrażę się, jeśli coś mi tam stukniecie


____________________________________
* A tu przypomniał mi się dowcip przywołany przez mojego English-teachera: I'm beautiful, wise, clever, smart and honest, but the most of all - I'm modest.
Napisane w Inne
Komentarze 6 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 6

Komentarze

stary
Elders's Avatar
Wow ;] w moim wieku a tak ladnie pisze pisz wiecej czekam na next wpisy! Pozdro
Napisane 23-11-2007 20:16 przez Elders Elders jest offline
stary
Pustelnik's Avatar
No no Kaito masz szczescie... a wiesz dlaczego ?...
Poniewaz nie kazdy moze doswiadczyc tego uczucia "zakochania sie"...

Hmm... a co do herbaty nie pilem jeszcze takiej

Dawaj wiecej ;D czekamy !
Napisane 25-11-2007 11:10 przez Pustelnik Pustelnik jest offline
stary
Napster's Avatar
Huh, żeś się rozpisał xD. Ty do szkoły wracaj, bo (nie ma kto mi mulić o TibiaNews.net i Tutor Channelu ) nudno .
Napisane 25-11-2007 14:34 przez Napster Napster jest offline
stary
Ty chyba Kaito jesteś na jakimś profilu chómaniztychnym? ^^
Serio ładnie napisane A jak tam sprawa zakochania? Już pare miesięcy mineło. Jakiś postęp?

Pozdrowienia,
Ellotris~
Napisane 06-06-2008 19:27 przez Sebo348 Sebo348 jest offline
stary
Mr.Bombastic's Avatar
Heh bardzo fajnie też takiej herbatki nie piłem ale może kiedyś doświadczę tego smaku
Napisane 22-10-2008 19:27 przez Mr.Bombastic Mr.Bombastic jest offline
stary
sphinx123's Avatar
chejka....
Napisane 21-12-2008 19:27 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Kaito Yamaro

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:25.


Powered by vBulletin 3