Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Ghernie

Notki

Oceń

Melancholia

Napisane 20-06-2010 00:36 przez Ghernie
Aktualizowano 20-06-2010 00:37 przez Ghernie
Ogólne przygnębienie łapie mnie coraz bardziej. Im bliżej wakacji, tym mniej mi się chce ruszyć dupę. Prawdopodobnie, gdy nadejdzie długo oczekiwane wolne, nie zrobię nic z tego co zaplanowałem. Zresztą jak zawsze... Strach się bać!
Też czujecie taką duchotę w powietrzu? W nudzie mogę już pływać, mimo iż mam więcej do roboty, niż mogę sobie wyobrażać. Sądzę, że nie będę się zbytnio opierał. Zwyczajnie położę się na łóżku ^^.

Poza tematem; wchodzi tu ktoś jeszcze?
Era blogerów już dawno minęła, ale nie sądzę, by tak łatwo było wam rozstać się z ojczyzną, prawda?
Jeśli to czytasz, oznacza, że miałem rację!

Cały dzień przesiaduje na chatach z Anime itp. Komórka umarła z braku jedzenia, a mi nie chce się jej podłączyć do kontaktu. Jeśli ktoś zechce się do mnie dobić, chyba będzie musiał to zrobić przez szybę. Przetrwać pomaga mi też gitarka i różne portale rozrywkowe. Ludzie maja naprawde na bani, ale przynajmniej coś robią, a nie tak jak ja; zwyczajnie o*******ają*.

A tutaj taki mały bonus:


Pozdrawiam,
Ghernie

* - O Jezu! Wulgaryzm! Nie gryź ;<
Komentarzy 14

Komentarze

stary
X-Zero's Avatar
Ja w wakacje się będę nudził, teraz całkiem fajnie jest...
Napisane 20-06-2010 18:23 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Fajnie? Chyba żartujesz! Każą nam jeszcze iść do szkoły, mimo iż oceny wystawione. Pół szkoły nie ma, a nauczyciele dalej wałkują swoje... Dodatkowo niektórzy zaczęli zapisywać sobie kto nie przychodził, by w następnym roku im dopiec. Teraz to byle do wakacji...
Napisane 21-06-2010 01:12 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Jesteś pojebany. Wakacje się praktycznie zaczeły, promocja do następnej klasy jest, można robić co się chce. żyć nie umierać.
Napisane 21-06-2010 16:02 przez Red_the_Lucky
stary
X-Zero's Avatar
Dziwną masz szkołę. U mnie nauczyciele dziwią się na pierwszych lekcjach że w ogóle ktoś jest xD
A potem i tak gdzieś łazimy ( tzn. większość idzie do domu przed kompy expić 13 knajty )...
Napisane 21-06-2010 16:57 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Grycan's Avatar
@up
Chyba cię pojeb*** dziewczynko.
Ty chyba jeszcze do liceum/technikum nie chodzisz żeby tak twierdzić.
Napisane 21-06-2010 22:23 przez Grycan Grycan jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Ciekawe czemu komentarze niektórych osób są moderowane...

W każdym razie, drogi "nie-pojebany" człowieku, niektórzy jednak starają się wypaść chociaż średnio. Już kilka osób w mojej szkole ma obniżone zachowanie, mimo iż oceny są wystawione. Oczywiście, taką akcję musi już potwierdzić dyrektorka, ale zawsze szansa jest. W szczególności, gdy twój wychowawca cię, drobno powiedziawszy, nie lubi, a ty ledwo wyciągnąłeś dostateczny.

@X-zero
Dzisiaj nasza wychowawczyni powiedziała, że już nigdy nie pojedzie z nami na żadną wycieczkę (a słowa dotrzymuje, jak obiecała, w tym roku na wycieczkę pod koniec nie pojechaliśmy) po tym jak do teatru pojechało zaledwie 9 osób z 32.


Jutro mam godzinę z wychowawcą, więc sądzę, że moge sobie jutro szkołę odpuścić. Potem już tylko apel, świadectwa i długo wyczekiwane wakacje. Cóż, chyba zasłużyłem.


Gracjanie, możesz określić do kogo to było? >.<
Napisane 22-06-2010 16:53 przez Ghernie Ghernie jest offline
Aktualizowano 22-06-2010 17:03 przez Ghernie
stary
poprawny nie dostateczny. ale szkoła szkołą, a jest kupa innych pozytywnych profitów wynikających z wakacji
Napisane 22-06-2010 17:12 przez Red_the_Lucky
stary
Ghernie's Avatar
Oj! Rzeczywiście, zawsze mi się to myli.
Jeśli jesteśmy już przy czepianiu się, to nie ma czegoś takiego jak "pozytywny profit". ^^

Mógłbyś mi wyjaśnić a propos czego to mówisz (piszesz)? Jasne, że wakacje mają mnóstwo zalet, tylko jak to się ma do tematu, drogi "niepojebany człowieku"?
Napisane 22-06-2010 22:17 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
W wakacje można zrobić dużo fajnych rzeczy na które rok szkolny nie pozwala. Pojechać na festiwal, przejechac się na rowerze, cokolwiek. trudno mi pisać bo ja nie mam takiego problemu. czas sam mi się organiuje. o albo wstąp do jakiejś organizacji rozwijającej Twoje zainteresowania ja w tym roku dołączył do związku strzeleckiego i ćwiczenie kroku defiladowego czy przypominanie sobie formułki meldunku doskonale zabija czas. możliwości jest multum trzeba tylko chcieć. a ostatecznie idź do roboty. jak nie masz co robić to przynajmniej zarobisz kasę to się zawsze przyda.
Napisane 22-06-2010 23:23 przez Red_the_Lucky
stary
Grycan's Avatar
o.0
Do tego Red the Lucky to było.

Do red the Lucky:
Szczerze, część tych rzeczy co wymieniłeś idzie także robić w czasie roku szkolnego, np. taką jazdę na rowerze możesz sobie zaserwować w każde popołudnie roku szkolnego (oczywiście o ile jest na to pogoda ), zapisać się do jakiegoś klubu sportowego i masz treningi każdego popołudni + zawody w weekendy na przykład. Nic tylko wybierać. A wakacje? To jest czas odpoczynku i innych zabaw i przyjemności których w czasie roku szkolnego nie możesz robić.
Napisane 23-06-2010 10:19 przez Grycan Grycan jest offline
Aktualizowano 23-06-2010 10:26 przez Grycan
stary
X-Zero's Avatar
Ja mam mniej więcej tak:
Rok szkolny:
Ogólnie to większość dnia spędzam w szkole. Wcale nie jest mi tam "źle, omg, nie wytrzymam, weź przestań, żal, omg, to już było, sorry", czyli że jest ok ( szczególnie np. w poniedziałek, kiedy mam cały dzień różnych odmian informatyki ). Zazwyczaj po powrocie ze szkoły jestem zmęczony, idę spać. Wstaję, robię ( o ile mam co ) lekcje, potem ewentualnie przed kompem posiedzę.
Teraz pod koniec roku zamiast siedzieć w szkole to chodzę po mieście itp. itd.

Wakacje:
Śniadanie, nudzę się, obiad, nudzę się, kolacja, nudzę się, idę spać.
Dobra, w wakacje mam czas na czytanie książek, jedyna zaleta ( w roku szkolnym za bardzo zmęczony jestem ).
Chociaż... może będzie lepiej...
Napisane 23-06-2010 14:51 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
@Grycan
[quote]Rok szkolny:
Ogólnie to większość dnia spędzam w szkole. Wcale nie jest mi tam "źle, omg, nie wytrzymam, weź przestań, żal, omg, to już było, sorry", czyli że jest ok ( szczególnie np. w poniedziałek, kiedy mam cały dzień różnych odmian informatyki ). Zazwyczaj po powrocie ze szkoły jestem zmęczony, idę spać. Wstaję, robię ( o ile mam co ) lekcje, potem ewentualnie przed kompem posiedzę.[/quote]
Nic dodać nic ująć
Napisane 24-06-2010 13:24 przez Red_the_Lucky
stary
X-Zero's Avatar
Oczywiście naukę uwzględniam w "lekcjach"... ( no i czasem ten sen... tzn. jeszcze tak nie miałem, czytaj dalej... )
Pomińmy to, że w tym roku zrobiłem sobie odpoczynek po "gimnazjum na wysokim poziomie" i nie uczyłem się wcale... Średnia taka sama, dziwna sprawa...
Napisane 24-06-2010 21:29 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Oj... Przecież też nie traktuje szkoły jak więzienia, tylko pod koniec roku szkolnego mam jej po prostu dość.
Jak już mówiłem, zajęć jest bez liku, ale chęci brak, a bez tego ani rusz.
Napisane 25-06-2010 00:56 przez Ghernie Ghernie jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Ghernie

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:20.


Powered by vBulletin 3