Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   [Quest] Rookgaard SpikeSword (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=220689)

Ufocznik 27-11-2009 22:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Luker's (Post 2694038)
@down
Super mam błąd w Tekście to dla ciebie od razu faza... nie masz co mówić o poziomie bo nic nie wiesz i przy tym zostań.
Chce zauważyć że też nic nie wniosłeś więc mnie nie pouczaj...

Heh, nie mam zamiaru się z tobą licytować kto ile wniósł, ani się kłócić. Zresztą zaprzeczyłeś samemu sobie: mówisz, że mam cię nie pouczać, bo nic nie wniosłem, a wcześniej ty zrobiłeś dokładnie to samo co ja. Z tą różnicą, że ja w celu pokazania ci, że: owszem, masz racje, że cały ten temat jest bez sensu przez różne osoby, ale ty włączając się do niego w taki sposób zaczynasz ten bezsens tworzyć razem z tymi osobami (z nami?), dlatego lepiej było sobie darować. A co do błędu to nie mam fazy, każdy popełnia błędy i jest to normalne, ale jak ktoś pisze "wogule" to wygląda trochę niepoważnie.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2694986)
Nie. Nie można.

Nie wiem czy można nadal, kiedyś się dało. U Dixi, albo Lidla.

Blader19948 28-11-2009 00:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ufocznik (Post 2695037)
A co do błędu to nie mam fazy, każdy popełnia błędy i jest to normalne, ale jak ktoś pisze "wogule" to wygląda trochę niepoważnie.

Wszystko poprawnie napisanie. Nie patrzcie na te głupie cytaty, że niby coś po nim poprawiałem.

@Luker's:
A nie mówiłem.

Vermilion 28-11-2009 09:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2695099)
[*]Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno.

Jeśli "poważnie" to czasownik, to ja już chyba stary jestem.

Luker's 28-11-2009 09:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2695099)
[list=1]
@Luker's:
A nie mówiłem.

Sorki ale gadałem z nim na gg i wyjaśniliśmy złą itepretacje jego posta...

Po drugie...
Nie masz bladego pojęcia co piszesz... Radze iść do szkoły...
Dla twej informacji wyprzedzę twoją "ciętą ripostę" Jestem uczniem technikum Mechatronicznego... i spędzam w szkole po 8godzin

AnonimowyPowrot 28-11-2009 10:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2695099)
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

podpis ;d haha

kubol9999 28-11-2009 11:27

Cytuj:

[*]Nie można zaczynać zdania od spójnika (A).
[*]Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
uhasduhaushuas!!!
Myślałem, że może swoimi tematami chociaż troszkę podniesiesz swój wizerunek, ale tym postem pokazałeś, że jesteś totalnym analfabetą i nawet nie odróżniasz czasowników od przysłówków.. i to "piszę się" mnie dobiło :S

Nie można zaczynać zdania od spójnika? To chyba nie czytasz książek (Sorry, napewno), bo w nich wiele zdań zaczyna się od spójnika (I, A, Lecz, itp. itd.)

Blader19948 28-11-2009 14:50

Ufocznik popełnia błąd - 1 post pouczający
Blader popełnia błąd - 4 posty pouczające

@topic:
To jak z tym SoFem? Bo trochę odeszliśmy od tematu.

Luker's 28-11-2009 15:00

@up... a co chcesz? Przecież i tak do niczego nie dojdziemy prawdopodobnie...

Nic tylko mówimy rzeczy oczywiste albo wyssane z palca... Do niczego nie doszliśmy dwa lata temu i rok temu teraz też nic z tego nie wyjdzie pewnie...

Beh0lder 28-11-2009 15:15

Cytuj:

Zaryzykowałbym twierdzenie, że miał autyzm.
A ja że bota.

Cytuj:

Dla twej informacji wyprzedzę twoją "ciętą ripostę" Jestem uczniem technikum Mechatronicznego... i spędzam w szkole po 8godzin
Ciekawe na czym ...

@down
mój kumpel zna Chucka Norrisa więc też wiem ^^

Ufocznik 28-11-2009 16:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2695099)
  1. Nie można zaczynać zdania od spójnika (A).
  2. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

@Luker's:
A nie mówiłem.

Hahahahahahaha
Rozjebałeś mnie:)
Najpierw piszesz, że nie zaczyna się zdania od spójnika, a później sam to robisz i to w tym samym poście. Pomijając już fakt, że to co napisałeś to kompletne głupoty.
1. Można zaczynać zdania od spójników.
2. Niepoważnie pisze się razem.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2695376)
Ufocznik popełnia błąd - 1 post pouczający
Blader popełnia błąd - 4 posty pouczające

Gdzie popełniłem błąd? Cały tamten twój post to po prostu poezja, więc się nie dziw.

Cytuj:

@topic:
To jak z tym SoFem? Bo trochę odeszliśmy od tematu.
Nijak.
(znowu zacząłeś zdanie od spójnika, a przecież uważasz, że to błąd)

Blader19948 28-11-2009 18:54

@Topic:
Nie chcecie rozmawiać o Spike Swordzie - dobra.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fermina Daza
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez lewoboczek
czyni go bardziej zbliżonym do mowy,

Lewoboczku, mój miły, niestety w języku polskim istnieje rozgraniczenie pomiędzy językiem pisanym a językiem mówionym. Póki ono funkcjonuje, będę hołubić zasadę, że nie zaczyna się zdań od spójników, bo tak się zaczyna zdania w mowie potocznej, a literatura ma nam dać coś więcej niż język ulicy!

Oto kolejna zasada, która przydatną jest zarówno na forum, jak i w życiu (szczególnie w życiu moich znajomych): Nie kłóć się z Ferminą, bo ona ma zawsze rację! Nawet jak jej nie ma! ;)

Pozdrawiam,
Fermina Daza :D


Ufocznik 28-11-2009 19:24

Daj już sobie spokój. Choćbyś nie wiem jak się wykłócał i tak mi nie wmówisz, że jest to błąd. Poza tym jeśli uważasz, że jest, to dlaczego wciąż go popełniasz?

RedFOg 30-11-2009 18:02

[zamykam i spuszczam na to kurtynę milczenia...]

Beh0lder 30-11-2009 19:23

*porywa pro erpegje plejera , wyrywa mu jelita i wiesza za nie na drzewie*
@up skoncz ...
przejdziemy do tematu ? Tak bardzo bym chcial zeby cos ruszylo ;( , tak bardzo bym chcial chociaz 1 raz nie miec racji (a jak wiadomo ja mam zawsze racje)

kubol9999 01-12-2009 22:07

Mój kumpel jest jednym z pracowników Cipsoftu i ja już wszystko wiem.. Nie wysilajcie się ;)

Avios 02-12-2009 09:10

Mój drugi stary jestem szefem światowego rządu Obamy. Nie wysilajcie się, już wiem kiedy będzie 2012 ;)
Ironia...
Co za debil...

DD-ExpLo. 02-12-2009 09:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Luker's (Post 2695170)

Dla twej informacji wyprzedzę twoją "ciętą ripostę" Jestem uczniem technikum Mechatronicznego... i spędzam w szkole po 8godzin


I te 8 godzin w szkole w dupe ;(

Co ci z uczenia się 8 godzin w szkole jak na forum i tak po tobie jadą jak chcą?
Nie wychylaj się tak bo wypadniesz.




@topic
To bedzie cos w stylu Swiety Mikouay nie istnieje, no ale.... Spike Sword quest na rookgaardzie nie istnieje. Ten quest znajduje sie na maina. W Tzw. Triangle tower. Cos jeszcze? Nie. Na rookgaardzia zas moze istnieje sword of fury quest.

Ufocznik 02-12-2009 23:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DD-ExpLo. (Post 2697586)
I te 8 godzin w szkole w dupe ;(

Co ci z uczenia się 8 godzin w szkole jak na forum i tak po tobie jadą jak chcą?
Nie wychylaj się tak bo wypadniesz.




@topic
To bedzie cos w stylu Swiety Mikouay nie istnieje, no ale.... Spike Sword quest na rookgaardzie nie istnieje. Ten quest znajduje sie na maina. W Tzw. Triangle tower. Cos jeszcze? Nie. Na rookgaardzia zas moze istnieje sword of fury quest.

Sword of fury = Spike sword
Spike sword =/= Sword of fury
Poza tym w Triangle Tower nie ma questa na spike sworda.

@top

W tym kompendium Bladera było w którymś miejscu napisane, że spike sword znikał od zawsze, ale dopiero dopiero w styczniu 2007 odkryto w jaki sposób. A mi się wydaje, że nie znikał od zawsze, tylko jakoś od 2004 roku (to by znaczyło, że zostało to wprowadzone w którymś tam upie, np. 7.3?) i rzeczywiście początkowo myślano, że to zabawa godów. Poza tym, o ile pamiętam to odkryto te dwie kratki już wcześniej, jakoś po 1-2 latach od pierwszych zniknięć. Oczywiście mogę się mylić, mógłby mnie ktoś poprawić? Jakieś źródło?

DK-LOG.911 03-12-2009 13:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kubol9999 (Post 2697473)
Mój kumpel jest jednym z pracowników Cipsoftu i ja już wszystko wiem.. Nie wysilajcie się ;)

Ile razy mam Ci mówić, że ja tam nie pracuję? To, że mam tam wtyki, nie znaczy, że tam pracuję!

Cytuj:

Poza tym, o ile pamiętam to odkryto te dwie kratki już wcześniej, jakoś po 1-2 latach od pierwszych zniknięć. Oczywiście mogę się mylić, mógłby mnie ktoś poprawić? Jakieś źródło?
Sposób został odkryty przez fantastyczną ekipę z Tibia.pl ;d, poszukaj w "Odpowiedziach na zagadki", coś tam jest.

Luker's 03-12-2009 19:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DD-ExpLo. (Post 2697586)
I te 8 godzin w szkole w dupe ;(

Co ci z uczenia się 8 godzin w szkole jak na forum i tak po tobie jadą jak chcą?
Nie wychylaj się tak bo wypadniesz.

Jadą jak chcą? No to teraz spadłem z krzesła... ze śmiechu...

Top@
Ok... koniec głupiej zabawy czas się wsiąść za robotę...
"Odpowiedziach na zagadki" To temat który jest tak za spamowany że mała jest szansa że znajdziesz tam cokolwiek...
Po drugie Jeżeli spike sword istnieje to dla czego jeszcze nikt go niem a lub dla czego nikt się nim nie chwali..

DK masz wtyczki i czemu ich nie używasz? Możesz zrobić to czego część nie może...

Miałem kumpla kiedyś...Veloire ten spędzał parę godzin tylko na to by znaleść coś o SoFQ... ale na daremno


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.

Powered by vBulletin 3