Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Manga&Anime (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=139860)

Xantro 23-02-2008 00:39

A ma ktoś jakieś info o 2 serii claymore?

Thero 23-02-2008 11:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xantro (Post 1916741)
A ma ktoś jakieś info o 2 serii claymore?

A to nie było tak, że anime Claymore zostało zniszczone przez MadHouse kończąc serię niewyjaśnionymi buffami a'la DB? Z czego oni chcą robić tę drugą serię? Bo na pewno nie z mangi.
Btw. Na animesuki liczyło się na OAV prostujący historię.

Cery 23-02-2008 12:12

Dragon ball Z rlz

mam 13 płyt DVD z filmami kinowymi i odcinkami które leciały na w polskiej telewizji+ 2 specjalne filmy kinowe i dodatki.

Jeśli ktoś zainteresowany kupnem msg : P

Dragon ball najlepsze anime jakie oglądałem :)

Chesterkaa 23-02-2008 13:04

Dragon Ball imo jest do dupy. Moze dlatego, ze widzialam tylko pare odcnnkow. Tak samo Naruto...


Jak ktos lubi anime 3majace w napieciu to polecam Higurashi no Naku Koro ni na tanuki ma 4,5/5 gwiazdki, wiec chyba nie jest zle; ] http://anime.tanuki.pl/strony/anime/823/rec/840

Yoh Asakura 23-02-2008 13:13

Dragon Ball ? Ja nawet w kinie na tym byłem ;)

Cery 23-02-2008 13:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 1917392)
Dragon Ball ? Ja nawet w kinie na tym byłem ;)

Ja też : )

W Czerwcu ma być znów(w kinach ofc), tylko że zrobiona przez amerykanów.

Rayza 23-02-2008 13:37

Dobra wtrącę sie co do postu Usako,
Imo Naruto to świetne anime (mówie o oryginalnej nieocenzurowanej wersji,nie tej z Jetixa),1 sezon jest trochę kiepski a drugi już lepszy,
żadko jest rutynowy(rutynowe?),Manga jest jeszcze lepsza,wątki mogą być zakrecone,
do pewnego momentu jest Dziecinne>kiepskie,ale lepsze>lepsze>dobre>bardzo dobre>świetne
Niektóre endingi są...ciekawe.Dla tego warto to obejrzeć.

Co do DB:
kiedyś to mogło być extra,fajne etc.....ale teraz jest można powiedziec że jest nudne,kiepskie (takie super hero)

Xantro 23-02-2008 13:45

A ja byłem w kinie w kinie na Pokemonach 2 albo 1 kinówce ;] Miałem wtedy z 6-8 lat (już nie pamiętam) xD

Tompior 23-02-2008 15:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chesterkaa (Post 1917369)
Jak ktos lubi anime 3majace w napieciu to polecam Higurashi no Naku Koro ni na tanuki ma 4,5/5 gwiazdki, wiec chyba nie jest zle; ] http://anime.tanuki.pl/strony/anime/823/rec/840

Troche mnie odrzuca kreska :)
Wole taka w stylu Death Note, Green Green itp. Czyli taka normalniejsza ;P

@down: haha :P Hentaie sa cienkie (no chociaz, 13 odcinek green greena nie byl zly :P )

Tom The Tanner 23-02-2008 16:57

Niech żyje hentai i ecchi.


Vial

Rohas 23-02-2008 22:21

Hentaie bzidkie:confused:...
...ale ecchi jak najbardziej:D
*down
Oni i tak beda to mowili :D

Tompior 24-02-2008 01:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 9-NINE (Post 1883392)
Ja pier***ę, jacy wielcy fani mangi i anime się znaleźli. Kradzione smakuje lepiej?
Czy pieprzenie że: „Ciężko kupić w Polsce oryginał”?

Cos ciekawego znalazlem:

Cytuj:

Rozdział 3

Treść prawa autorskiego

Oddział 3

Dozwolony użytek chronionych utworów

Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Przepis ten nie upoważnia do budowania według cudzego utworu architektonicznego i architektoniczno-urbanistycznego.

2. Zakres własnego użytku osobistego obejmuje krąg osób pozostałych w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.
Czyli jak juz masz mange//anime w internecie, to mozesz ja sciagnac (nie z torrenta, bo w p2p podczas sciagania sie takze udostepnia) legalnie.

Ta informacja nie byla oczywiscie tylko do ciebie, jest ona do wszystkich, ktorzy w przyszlosci beda mowili, ze "kradniemy" :P

@down: prawo to prawo ;) Jezeli ci sie nie podoba to zbieraj 100000 podpisow i good luck.

9-NINE 24-02-2008 20:20

@up:
A moja to wina, że to prawo jest głupie?

Xantro 24-02-2008 20:47

Zacząłem teraz oglądać anime pt. Kiba. Imho fajne, trochę w stylu pokemonów czy Shaman Kinga ale fabuła i kreseczka o wiele lepsza i przyjemniejsza... No może fabuła cięższa, ale to raczej +
Oglądał to ktoś??

Rohas 24-02-2008 21:07

Cytuj:

Imho fajne, trochę w stylu pokemonów czy Shaman Kinga
Skoro dla ciebie cos co jest podobne do "Pika-Pika" i "Sram-na Kinga" jest fajne, to ja nie mam slow;(
A co do samego anime, nie ogladalem, ale z tego co czytalem o nim na wikipedii, to jedyna rzecz, ktora mi sie w nim podoba, to:
Cytuj:

Task (Tusk) - jest krainą, rządzoną przez ludzi w maskach a zamieszkałą przez człekokształtne bestie.
:D

Thor Nephihean 24-02-2008 21:41

Haha wpiszcie sobie naruto w [WIKI]wikipedii[/WIKI] nieźle się uśmiejecie.

Osobiście polecam naruto i bleach'a.

Tompior 24-02-2008 22:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thor Nephihean (Post 1921290)
Haha wpiszcie sobie naruto w [WIKI]wikipedii[/WIKI] nieźle się uśmiejecie.

Gdybys przeczytal mange, to bys wiedzial to od dawna :) Jiraiya o tym opowiadal.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pojawily sie wyniki glosowania na najlepsze anime (wg anime reactor) w roznych kategoriach, za rok 2007.

http://forum.anime-reactor.net/viewt...p?f=23&t=21518

Radix 24-02-2008 23:12

Apropo czesterki i tego animca

SPOILER
Jak to jest? Bo koleżanka mi nagrała tego animca i oglądam pierwsze odcinki. Dochodzę już w pierwszych odcinkach do morderstwa osób, które w następnych odcinkach znowu żyją, a czas akcji jest nagle sprzed tych wydarzeń. To normalne, czy najzwyczajniej ktoś mi zrobił psikusa i źle ponumerował odcinki?

Adamsik 25-02-2008 17:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rayza (Post 1917447)
Dobra wtrącę sie co do postu Usako,
Imo Naruto to świetne anime (mówie o oryginalnej nieocenzurowanej wersji,nie tej z Jetixa)

To ja chciałbym to troche sprostować. Naruto to świetna manga, o ile kiedys anime było naprawdę fajne to teraz zrobilo się z tego straszne gówno. Jeden rozdział mangi trwa w anime 5 odcinków, do tego te przerwy, co miesiąc na dwa tygodnie.
Od siebie polecę D.Gray-man, bardzo ciekawe :)

Chesterkaa 26-02-2008 15:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Radix (Post 1921612)
Apropo czesterki i tego animca

SPOILER
Jak to jest? Bo koleżanka mi nagrała tego animca i oglądam pierwsze odcinki. Dochodzę już w pierwszych odcinkach do morderstwa osób, które w następnych odcinkach znowu żyją, a czas akcji jest nagle sprzed tych wydarzeń. To normalne, czy najzwyczajniej ktoś mi zrobił psikusa i źle ponumerował odcinki?

To jest normalne. Po prostu wydarzenia z 1983 sa pokazywane w roznych wersjach, w 2 sezonie wszystko sie zaczyna wyjasniac.


@ Tompior

Zaluj. Imo kreska jest sliczna, tyko te nozki postaci ; D Zreszta nawet ta cukierkowa kreska nie psuje klimatu.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:51.

Powered by vBulletin 3