Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Gdzie Mam Expic? Porady dla niezdecydowanych (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1807)

Neo-Skaza 21-08-2004 21:18

Gdzie Ja Mam Expic???
 
Kto Mi Powie Gdzie Mam Zdobywac Skille??????? X(
Mam 16 W Mieczach 13 W Palkach :( :( :( :( :( :(
Jestem Sorcem 9 Lvl
Gdzie Mam Expic???
4mlvl B)

Katanas 21-08-2004 21:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Neo-Skaza
Kto Mi Powie Gdzie Mam Zdobywac Skille??????? X(
Mam 16 W Mieczach 13 W Palkach :( :( :( :( :( :(

Jakich palkach? napisz jaki masz ekwipunek i jaki shielding a postaram sie pomuc

Whisper Eleandril 21-08-2004 21:28

czas napisac jakiegos pozadngo posta... :P tyle sie tego badziewa naczytalem :)

no wiec:

Knight: na pocztaku trenimy! tak zeby wyjsc na 8 lvl u na okolo 40/40 dalej dobijamy 10-12 na trollach. potem trening do 50/50 dalej exp do 15-16. Polecam tu Elven Bane kolo ab, folda, rotwormy niedaleko venore, w thais na orkach :) wejscie znajduje sie w domku zaraz obok mostu prowadzacego na polnoc. trening do 60/60 (przyokazji prawdopodobnie skoczy wam 4 mlvl) nastepnie polecam cyc mountain niedaleko thais. w ab hellgate rotwormy i ghoule (uwaga na ds)

trening: jezeli trenimy z kolega knightem to przede wszytskim szukamy takiego ktory ma skill podobny do nas! a co do stuffu: knife, club, scytche + wooden shield oraz buty :) (tryb ataku zalezy od skila koelgi)
jezeli z potworkami o zakladamy swoj normalny stuff na exp oraz knife, club, scytche (atakujemy na full def)

post prawdopodobie ulegnie modyfikacjom :)

mam nadzieje ze wiekszosci sie poradnik spodobal :P i przyda sie moze ;P

nie pogardze punktami reputacji :0 tak - jak i + tylko niech ten punkcik bedzie adekwantny do tego co myslicie :P

Katanas 21-08-2004 21:36

Hahahahahahahaha
 
Ej ile ty w tibie grasz?? z rooka wyjsc na skilach 40/40 no oj przepraszam jesli jestes znajomym gm to oczywiscie czemu nie buahahahah 4 mlvl jesli 2 nabijesh to jestes dobry wez poduwage ze aby zrobic 4 mlvl u knighta trza zurzyc 11916 many a wiec wiesz na samym utevo lux tyle nizmarnujesh wez czlowieku pograj troche w tibie i dopiero wtedy zacznij pomagac ludziom a nie wez poprostu az mi sie niechca marnowac sili na pisanie komentarza twojego posta a wiec narx i wez sie ukryj bo takie posty wiesz gdzie mozesz soie wsadzic!!




Przepraszam przez pomylke dodalem ci rputacji mialo byc minus:)




ej koles ja dopiero tera zauwazylem to cos tam napisal "club lub scytche" ej club i scytche sa z tej sae kategori czyli bronie obuchowe!! CLUBY!! ic koles ukryj sie gdzies





aha zapomnialem dodac powodzenia na foldzie jesli wrucisz normalnie to gratz bo jesli wrucisz w ten sposob ze pojawiszz sie w swiatyni bo dedles z rak Pk to..... poprostu bez komenarza

Heliwurab 22-08-2004 10:22

ech.
 
katanas sorra.chcialem napisać że mam longsword i battle shield a nie axe :D.jestem na Julerze i w Carlin.wale swordami.ale nie wiem jak walic na treningu.jak nie wale z knifem wooden shield armor i full shield,to mi rosnie tylko shielding a sword pużniej jak dowale troche.a jak na full shielding wale to dlugo mi nic nie idzie.co mam robic?! grr

Heliwurab 22-08-2004 15:17

Gdzie jest ten temat ''Cała prawda o treningu''?

Alegrowiczek 22-08-2004 15:17

Paladyn: 28lvl, 69/57......
 
Witam wszystkich !
Przjechalem caly ten temat i nie znalazlem tego co by mnie satysfakcionowalo, wiec napisze tak :
Mam 28 lvl, 69 w dis.... i 57 w shiel...., moj sprzet: Dark Helmet,Knight Armor,Plate legs,Dragon Shield i chce sie dowiedziec gdzie moge expic ? Czy dam rade z jednemu Gs'owi ? Z czym expic kusza-bolty czy luk-strzaly?

To by bylo wszystko...

Pozdrowienia

Tibiańczyk 22-08-2004 16:49

Tera ja wtrace swoje 3 gp :D
Jestem knight 22 lvl 4 mlvl skile 51/48 (nie lubie trenowac) moje eq to:
k set, w helm, t shield, d hammer/w hammer mam pytanie
1)Czy dam rade z dwarfem guardem? (ile zejdzie uh)

Kasia 22-08-2004 19:33

Ja dalej nie rozumiem :P Piszecie jak kura pazurem.... Jak jestem czarodziejką to co ja mogę na co iść? Tego nie zrozumiałam więc od nowa napiszcie...

LORD VOLDEMORT 22-08-2004 20:28

Sorki ze sie wtrace
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gremlin
Wtrace swoje 3gp.

Co bic na Rook:
Polecam zobaczyc poradnik by Bestmajen
Poradnik

Na main:
Paladyn;
8-10 Trole, Pajaki, Szczury, Krasnale, Orki, Rotwormy
10-15 Trole, Orki wszystkie poza zerk i lider, Rotwormy, Krasnale Zwykle
15-25 (zrobic skille distance do ponad 60) Roty, Krasnale, Orki Wariory, Cyklopy, Ghule, Mino Guard, Wild Warior
25 + Smoki, GS
50 + nudzimy sie, ale do tego czasu powinniscie wiedziec wiecej odemnie na co polowac

Rycerz;
8-10 Trole, Orki, z jako takim sprzetem minosy, orc warior, rotworm

10-25 (na koniec skille dobrze zeby byly przynajmniej 60/60) Trole, Ork, Ork warior, Ork spearman, Mino, Rotwormy, Wild Warior - w tym momecie duzo zalerzy jakie mamy skille, bo jesli odrazu na 10 lvl wyciagniemy do 60/60 to ze wszystkim sobie damy rade, jesli bedziemy najpierw expic to z niektorymi mozemy sobie dac dopiero rade ~20 lvl

ok 18 lv mozemy z dobrym sprzetem zaczac bic slimy, mino archer, dwarf soldier, minotaur guard

25 + Solo tutaj bijemy Cyklopy, Ghule, Mino Guard, Czasem jakiegos zerka

Rycerz-Bloker;
25+ Smok
lvl 40 shield 70+ BK, DL
60 +Warlock
70 + Demon

Druid/Sorcerer:
Przy urzyciu broni;
Do czasu az zdobeda dobry sprzet trole, orki, szczury, wilki, niedzwiedzie
Jak juz maja FS/DH BH shield, plate set, etc to jeszcze roty, mino, orc warior, wild warior, orc spearman

Z runami
Ponizej 25 lvl nie oplaca sie urzywac run (tzn miec tylko zapas na sytuacje awaryjne).

Z invisible mozemy bawic sie z DS.

Do 30 lvl wszystko co mozemy przegonic z hmm - Cyklopy, Minoguard, Zerker, GS, Beholder

30 + albo sami z DS/Ork Leader smoki lac (ew cos innego z innymi summonami)
albo z blokerem cokolwiek (zalerzy od poziomu blokera), w wiekszosci przypadkow przywolujesz mino archer, blokujesz je gdzies w koncie parcelami, albo nawalasz z HMM/explosion/SD (mozna tez jedno i drugie laczyc).

Ale po co takie silne uzbrojenie ja majac skile 20/19, two handed sworda, soldier helmet, scale armor, scarf, studded legs,leather boots, zabiajlem valkirie, amaze, wild worriora, dwarfy i rotwormy po kilka na raz| bez czarow

Whisper Eleandril 23-08-2004 15:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Katanas
Ej ile ty w tibie grasz?? z rooka wyjsc na skilach 40/40 no oj przepraszam jesli jestes znajomym gm to oczywiscie czemu nie buahahahah 4 mlvl jesli 2 nabijesh to jestes dobry wez poduwage ze aby zrobic 4 mlvl u knighta trza zurzyc 11916 many a wiec wiesz na samym utevo lux tyle nizmarnujesh wez czlowieku pograj troche w tibie i dopiero wtedy zacznij pomagac ludziom a nie wez poprostu az mi sie niechca marnowac sili na pisanie komentarza twojego posta a wiec narx i wez sie ukryj bo takie posty wiesz gdzie mozesz soie wsadzic!!




Przepraszam przez pomylke dodalem ci rputacji mialo byc minus:)




ej koles ja dopiero tera zauwazylem to cos tam napisal "club lub scytche" ej club i scytche sa z tej sae kategori czyli bronie obuchowe!! CLUBY!! ic koles ukryj sie gdzies





aha zapomnialem dodac powodzenia na foldzie jesli wrucisz normalnie to gratz bo jesli wrucisz w ten sposob ze pojawiszz sie w swiatyni bo dedles z rak Pk to..... poprostu bez komenarza


w tibie gram 4 lata, 4 mlvl i 60/60 mialem na 8 lvlu , teraz bije 4 lvle dziennie (expie od wczoraj) 4 mlvl nabilem w 4 dni.

piszac o skilach 40/40 mialem na mysli trening po wyjsciu z rooka, chyba tylko ty zrozumiales to inaczej

napisalem nie club lub scytche ale " knife, club, scytche " - w zaleznosci od typu broni.

Wg tego co piszesz jestes masz okolo 10 lat i masz dosyc wysokie mniemanie o sobie

Nastepnym razem nie komentuj jezeli nie wiesz nic na temat tego o czym pisze.

Jestes przykaldem lamera.

paps :)

Whisper Eleandril 23-08-2004 16:04

tibianczyk :)

exic na nich nie mozesz ;) nie wiem czy dasz rade 1 :) mnie na 65/64 niezle leja i idzie okolo 1 uh na 3-4 :) ( chociaz nie bylem na nich od tygodnia) :)

djkuter 24-08-2004 10:33

Gdzie mam expić??
 
Mam 18lvl, Knight, skille 41/24 (miałem hacka) i eq: two handed sword, soldier helmet, scale armor, brass legs, leather boots. Na jaki monsterki mam chodzić, bo slima pod Carlin rozwalam na luzach :):):)

Heliwurab 24-08-2004 18:29

Mam tera druida 8 lvl,i 1 mlvl.brak mi kasy na czary.co robić? expowac,czy nabijac mlvl?

Tibiańczyk 24-08-2004 18:36

1)Idz na trole pod ab nazbieraj se kase na exevo pan,utevo lux
2)nabij tak 3mlvl i 11lvl expij na trolach caly czas zbieraj kase.
3)Kup czar hmm (adori gran)
4)Nabij 11mlvl i zbierz 1,5k (nie na trolach)
5)Kup czar na Uh rob bp sprzedawaj a dalej graj jak chcesz:D

Vhailor 24-08-2004 19:30

Jestem knightem lvl 15 skille ze 42 clubu i chyba 35 shieldingu wale te ghoule i exp i mi leci jak rakieta :D

Heliwurab 25-08-2004 10:31

mam 10 lvl knight i druida.chodzi mi o druida.mam 1 mlvl,utevo lux i exevo pan i 8 lvl.i nie wiem co robić.nie mam kasy musze zbierać knightem na czary,ale nie wiem czy kupować czary po kolei czy poczekac az bede mugl HMM i UH robić?i też co z lvlem?kiedy zacząć expić?pomocy! (ale dobrej)

Whisper Eleandril 25-08-2004 15:54

Heliwurab:

Powinienes wybrac pomiedzy druidem i knightem :)

Jezeli chcesz zarobic powinienes pojsc druidem na trolle w ab'dendriel , carlin cypt, niedaleko venory, ( nie znam thais :)) Kiedy nabijesz 10 lvl powinienes kupic czar hmm :) Nie kupuj wszystkich czarow jakie mozesz, kupuj tylko te ktore ci sie przydadza (light , light healing , exevo pan , heavy magic missile, ultimate healing rune etc..) na 10 lvlu biezesz ze soba bp czystych runek i wracasz na trolle :) kiedy nabijesz 11 lvl pownienes kupic czar "ultimate healing rune". Po zrobieniu 1 backpacka (sprzedasz go za 2-2,5k - to zalezy od serwera na ktorym grasz) kup clerical mace (500gp) plate armor (500-700gp) lub brass armor (450 gp w sklepie albo u gracza -250gp). (Zakladam ze do tej pory nosiles scale armor, brass legsy, dwarven shield, soldier helmet :) ) do calego stuffu bierzesz ze soba jeszcze bp czystych run i idziesz expic na waspy w ab'dendriel albo zarabiac na trolle :)

Przy magic lvlu 35 mozesz zaczac expic uzywajac hmm :) wtedy polecam ghoule, slimy , roty w kopalni trolli w ab :)

na okolo 25 lvlu (35 mlvl) udajemy sie do hellgate. Do hg bierzemy ze soba lekki stuff (najlepiej brass set lub blue robie jezeli juz masz :)) jak najwiecej runek hmm i kilka run gfb. Idac tam 1 raz wez ze soba przewodnika! i przedewszystkim nie zapomnij liny :)

reputacja + plx :D :) oczywiscie jezeli zasluzylem :)

Heliwurab 25-08-2004 17:23

Powiedzialem o knighcie bo myślałem ze powiecie jak i gdzie nim zbierac kase dla druida.z druidem i trollami trudna sprawa,bo mi wolno gosc wali...i jestem noobem bo mam 2 mlvl i wzialem se juz exura,utevo lux i exevo pan.duren ze mnie.mam 2 mlvl,8 lvl carlin Julera.skille 15/16,orcish axe.jak bedzie trzeba to cos dopisze jeśli czegoś wam brakuje do pomocy.lol.

Whisper Eleandril 25-08-2004 17:29

heliwurab jezeli walisz z axe to kup sobie barbarian axe ( okolo 500gp) nie zarabiaj knightem na druida :) to nie ma sensu :)

btw: wszystkie posacie bija z taka sama szybkoscia ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:52.

Powered by vBulletin 3