Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Czy pokonam na XX lvlu, tego potwora? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=66187)

Poprostu Pitbul 06-05-2006 14:44

Mam pytanie. Czy na 15lvlu sorciem 11mlvl i noble armorem moge iść na ghoule? Jak tak to gdzie one są?

jed 06-05-2006 14:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Poprostu Pitbul
Mam pytanie. Czy na 15lvlu sorciem 11mlvl i noble armorem moge iść na ghoule? Jak tak to gdzie one są?

Jak umiesz grać to i na 10lv możesz iść... ;) Ghouli jest pełno. Draconia, HG, DC, a jak masz pacc to leć na tomby. :P

Pozdrawiam... ;)

Xoligor 06-05-2006 16:08

Guardy
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez jednoreki
mam pytanko gdzie moge expic druidem na 25lvl i 28mlvl???


Ja bym ci proponowal guardy ,albo z blokerem na dragi ale zaduza strata HMM .:cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup:

Mati Kaczki 06-05-2006 16:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kamlot De'Kapy
Widząc coraz więcej pytań w stylu :
"Czy pokonam na 22 lvlu sorcem, z HMM'ami Draga?"
"Czy zblocze Draga na 20 lvl knightem ze skillami 60? - ile uh zejdzie?"
"Czy razem w składzie : (skład) pokonamy GS'a? - czy to się opłaca?" etc.
Postanowiłem stworzyć ten temat, by nie zaśmiecać forum, tymi pytaniami.
Enjoy
Kamlot~

Kamlot czy jak tam ci wes nie wnerwiaj mnie takimi piosenecykami o zawisza(jak wszyscy wiedza jest poj#"¤%) Takie z was lajzy ye lol Elana torun rzadzi!

Dran Iulu 06-05-2006 18:23

Mam palladyna na 16 lvl skille 50/35
Nie wiem na czym expic bo na beho nie bo nei mam kasy na uh ;/

Vladir 06-05-2006 19:32

Mam pytanko czy na 28 levelu (knight) ze skilami 60/60 dałbym rade dla dwarfa guarda????? bez uzycia uha/iha???,bo jakos ciagle dygam isc,a moze niepotrzebnie bo dałbym rade na solo.Prosze o pomoc.....
:)

Kozique Scout 06-05-2006 20:16

:)
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dran Iulu
Mam palladyna na 16 lvl skille 50/35
Nie wiem na czym expic bo na beho nie bo nei mam kasy na uh ;/

Na twoim miejscu expil bym raczej na cyclopach. Nie schodzi tam az tak duzo uhow, a expa mozna tam calkiem duzo wbic.

finok 06-05-2006 20:35

Na początek staty mojej postaci ;).

Profesja: Druid
lvl: 17
mlvl: 18
Shielding: 20
Axe fighting: 16

i itemy:
Zbroja: Plate Armor
Tarcza: Guardian Shield (moja duma 8o )
Legsy: Plate Legs
Hełm: Dark Helmet
Broń: Moonlight Rod i Orcish Axe (raczej nie używam)
Buty: Leather Legs :p

A teraz pytania:

1. Co mam zmienić w itemkach?
2. Gdzie mam expic tak, żeby mi się opłacało (i exp i loot) w okolicach Thais. Jeśli nie ma gdzie expić w tych okolicach to do jakiego miasta mam się przenieść? Prosiłbym również o zaznaczenie na jakiejś mapce miejsca w którym mam expić.

Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź ;).

Loth Zefux 06-05-2006 21:47

w 20lvlu na draga odpowiedz
 
[wiem jedmo na uhy wydasz kupe forsy niezwruci ci siee to :berserk: a bendziesz musial miec dobrą zbroje (jak już)w 20 lvl na draga

Loth Zefux 06-05-2006 21:50

exp
na cyklopach:]

finok 07-05-2006 00:11

Ehh...
Tak myślałem ;).
Nie wiem dlaczego ale jakoś mi nie odpowiadają te cycki (lol), no ale jak trzeba to trzeba (czego sie nie zrobi dla tibii i wyższego lvl).

Wielkie dzięki za pomoc i pozdro dla Ciebie :baby:.

jed 07-05-2006 01:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dran Iulu
Mam palladyna na 16 lvl skille 50/35
Nie wiem na czym expic bo na beho nie bo nei mam kasy na uh ;/

Fibula (roty). Btw... bez obrazy, ale nie popisujesz się inteligencją używając uh na 16lv... ^^ Ja na 40+ mam przy sobie z 3bp do obrony i sytuacji, że tak powiem krytycznych, a tak to latam z manasami i to bym ci proponował, bo poprostu nie opłaca się ich używać. :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vladir
Mam pytanko czy na 28 levelu (knight) ze skilami 60/60 dałbym rade dla dwarfa guarda????? bez uzycia uha/iha???,bo jakos ciagle dygam isc,a moze niepotrzebnie bo dałbym rade na solo.Prosze o pomoc.....

Lajtowo dasz rade jednemu, ale większej grupie już ni. ;p W sumie to już możesz tam expić (bez uh się nie obejdzie), a runy powinny się zwracać jeśli będziesz lootbagi robił.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez finok
Na początek staty mojej postaci .

Profesja: Druid
lvl: 17
mlvl: 18
Shielding: 20
Axe fighting: 16

i itemy:
Zbroja: Plate Armor
Tarcza: Guardian Shield (moja duma )
Legsy: Plate Legs
Hełm: Dark Helmet
Broń: Moonlight Rod i Orcish Axe (raczej nie używam)
Buty: Leather Legs

A teraz pytania:

1. Co mam zmienić w itemkach?
2. Gdzie mam expic tak, żeby mi się opłacało (i exp i loot) w okolicach Thais. Jeśli nie ma gdzie expić w tych okolicach to do jakiego miasta mam się przenieść? Prosiłbym również o zaznaczenie na jakiejś mapce miejsca w którym mam expić.

Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź .

Jedziesz roty na Fibuli, albo cyce koło Thais. To drugie często zajęte i ogólnie do dupy się tam expi.

Pozdrawiam...

dragon skielet 09-05-2006 14:52

Na jakich skilach gsa
 
witam
Ja mam takie pytanie.
Na jakich skilach ubije gsa? ( solo)
Oczywiscie jestem knight.
Ile uh zejdzie. Bede pomagal sobie hmm
Eq:crosader helmet , crown armor ,knight legs , vampire shield, scarf crocodile boots.
A teraz zapytam czy wziosc dragon lance czy tez fire axe?
Z gory THX

jed 09-05-2006 18:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez dragon skielet
witam
Ja mam takie pytanie.
Na jakich skilach ubije gsa? ( solo)
Oczywiscie jestem knight.
Ile uh zejdzie. Bede pomagal sobie hmm
Eq:crosader helmet , crown armor ,knight legs , vampire shield, scarf crocodile boots.
A teraz zapytam czy wziosc dragon lance czy tez fire axe?
Z gory THX

Ogólnie najtem hunt na GSach to badziew. Totalnie nieopłacalny-uh leci od cholery, a żadko kiedy leci coś godnego uwagi. No chyba, że tak dla sportu... Zdecydowanie bierzesz DL, od skilli zależy ile uh pójdzie, a nie czy dasz rade. Ogólnie starczy 75/75. Jak tłuczesz dodatkowo z HMM to myślę, że zejdzie koło 5-10 uhów... Ciężko mi powiedzieć, bo nigdy najtem nie grałem na wyższym niż 20lv, ale mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłem...

Pozdrawiam ;)

Zarkadius 09-05-2006 19:53

Czy mogę...
 
Moge na 15lvl solowac mino guarda jestem druidem:evul:

Lady'Dex 09-05-2006 21:11

Tak
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zarkadius
Moge na 15lvl solowac mino guarda jestem druidem:evul:

Tak ale uciekaj ! i uwazaj na lagi ale tak solo to nie !! Ale tak ze go lejesz i loorujesz to tak :)

Martinesz 09-05-2006 21:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez finok
1. Co mam zmienić w itemkach?
2. Gdzie mam expic tak, żeby mi się opłacało (i exp i loot) w okolicach Thais. Jeśli nie ma gdzie expić w tych okolicach to do jakiego miasta mam się przenieść? Prosiłbym również o zaznaczenie na jakiejś mapce miejsca w którym mam expić.

Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź ;).

hmm propnuje kazo. tam udajesz sie do kopalni tłuczesz dwarfy roty lub soldiery.

Vandoz 10-05-2006 06:37

Mam pytanko.
Czy knightem: k legi i arm, bright sword, UHY, hmmy, warrior helm , tower shield/czy dam rade zabic draga?
Mam 28lvl i dobijam skile 60.

Zarkadius 10-05-2006 08:00

Jeszcze jedno...
 
15 lvl druid moge solowac fire devila?

Agent Madness 10-05-2006 13:35

@Vandoz
Dasz, ale UH pójdzie bardzo dużo... No i jak drag zacznie uciekać to możesz mieć problemy z dobiciem go.

@Zarkadius
W sumie dałbyś radę (FD ma bardzo mało HP), ale według mnie jest to dosyć spore ryzyko (exp za to słaby a loot jeszcze gorszy). Chyba, że buchniesz w niego z SDkami :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:11.

Powered by vBulletin 3