Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Dwimenor 24-12-2005 17:47

A poszukaj w dziale poradniki;)

Flisu 29-12-2005 08:59

Uptade
 
Na stronie powinny być informacje dotyczące nowego uptade'u. Może te podstawowe informacje np. od którego level u jakie czary, co dają różdżki itp. :baby:

Thomas 29-12-2005 13:21

@up: Pamiętaj, że Modki muszą najpierw zdobyć informacje na temat wszystkich rzeczy wprowadzonych w update. Poza tym Mody to też ludzie i muszą na to znaleźć czas-.-


@topic: Laleczkę voodoo do kosztowności możnaby było dodać:]
You see a voodoodoll.
It weighs 6.50 oz.
This voodoodoll looks like a little king.

(wygląd jak normalny doll)

Wilux 29-12-2005 15:19

tebelke z przyzwoitymi skillami na danym lewie

Sielu 29-12-2005 15:43

Ja bym chcial, żeby byly opisane wszystkie tomby! :(

Rybzor 29-12-2005 16:10

Cytuj:

Ja bym chcial, żeby byly opisane wszystkie tomby!
To opracuj takie cos, to jest wiecej godzin roboty niz masz wlosow na glowie
Cytuj:

tebelke z przyzwoitymi skillami na danym lewie
Na lewie czy na prawie, skile to indywidualna sprawa kazdego tibijczyka
Cytuj:

Na stronie powinny być informacje dotyczące nowego uptade'u. Może te podstawowe informacje np. od którego level u jakie czary, co dają różdżki itp.
Slyszales o www.tibia.com? pozatym na forum jest
Cytuj:

aha, nie wiedziałem. ale czytałem że jest legalne
Przeciez cipsoft zakazuje, napewno nie calkiem legalne

karol321 29-12-2005 18:02

rozdzki
 
moze byscie dodali wandy i rody bo ja musze wchodzic na ta nieporzadna stronke zeby to ogladac :D

wrait ' 29-12-2005 18:22

Ja mam prosbe zeby na glownej stronie tibia.pl umieszczono rody,wandy i mape respawnu tiquandy bo jak chce tam expic to zazywczaj chodze tylko na slonie bo na malpy sie jescze boje :/

Skrzat 29-12-2005 20:51

ja bym chcial bo wiecie na tym forum sa dziweczyny 2-3 ale zawsze sa wiec moze pod ich nikami pisalo "uzytkowniczka forum" a nie "uzytkownik forum" oczywiscie ja jestem chlopakiem ale chcial bym zeby i "one" tez cos z tego mialy bo dziwczyny ladne opowaidania pisza...'



P.s nie smiejcie sie ze mnie ale mnie to irytuje jak jest dziwczyna a pisze "uzytkownik" wtf...

Thomas 30-12-2005 01:54

użytkowniczka brzmi strasznie!! Nie wiem czy wogóle w języku polskim jest takie słowo:P

Soohy 10-01-2006 21:30

Serpent Spawn
 
Chciałbym żebyście dodali nowego potwora
Serpent Spawn'a.
Wiem, że ma 3000hp i dostaje się za niego 2000exp
(żródło: tibianews.net/bestiary.asp).
Występowanie to oczywiście Tiquanda.
Loot to gps(nie wiem ile), green mushrooms, dragon scale mail,
boots of haste, tower shield, knight armor, charmer tiara i chyba
small saphires (żródło: pskonejott.com/
scrshotnew,null /scrshot/serpent_100106_loot.jpg/).
Tyle się na razie dowiedziałem.
Mam nadzieje, że trochę pomogłem :D

O.o nic? :confused:
Może by się tak ktoś (moderator) tym zainteresował?

Bonastick 17-01-2006 23:37

Wyszukiwarka forum
 
Nie wiem, czy pomysl juz byl realizowany, albo admini beda tym zainteresowani. Jesli nie - swiat sie nie zawali a w innym przypadku moze sie przyda.

FireFox pozwala na tworzenie i dodawanie wlasnych silnikow wyszukiwarek do menu w prawym-gornym rogu.
Na tej stronie mozna wyszukac mnostwo tego typu rzeczy, np. sprawdzanie postaci na stronie tibia.com.

Ja w ramach nauki wlasnie stworzylem wyszukiwarke dla tego forum. Mozna chocby dodac na stronie glownej link pozwalajacy w latwy sposob na jej zainstlowanie w FireFox'ie.
Uzytkownicy nie korzystajacy z wyszukiwarki, to spory problem. Moze co takiego choc troche go zmniejszy.

PS. Info dla wszystkich zestresowanych wizją: "to keylogger".
To jest tylko wyszukiwarka, nie ma fizycznej mozliwosci wprowadzic tym jakikolwiek soft do twojego komputera, caly skrypt bedzie mozna znalezc w sciezce: c:/documents and settings/nazwa_uzytkownika/dane aplikacji/mozilla/firefox/profiles/xxxxxxxx.default/searchplugins/
Po podejrzeniu zrodla rownie dobrze mozna sie tego nauczyc i napisac taki skrypt samemu.

Dio Elaclaire 18-01-2006 01:37

Ja bym chętnie zobaczył nowe, ładne kalkulatory.

Hegemmon 18-01-2006 01:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bonastick
Nie wiem, czy pomysl juz byl realizowany, albo admini beda tym zainteresowani. Jesli nie - swiat sie nie zawali a w innym przypadku moze sie przyda.

<cut>

To nie bedzie potrzebne, gdyz wyszukiwarka juz jest a jakby co to google ma zaawansowane opcje.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dio Elaclaire
Ja bym chętnie zobaczył nowe, ładne kalkulatory.

Łatwo powiedzieć, trudno wykonać. Bez wsparcia Cipsoftu nie da siezrobićdobrego kalkulatora, a o ile mi wiadomo, to prędzej piekło zamaraznie, niż oni udostępnią nam potrzebne wzory.

damjack 19-01-2006 09:17

Ja nie widze ale może np. dział jakie są bagi i backpacki??

Dwimenor 19-01-2006 09:40

Chodzi ci o kolory? Zapraaszam do działu FAQ na forum. W FAQ:Inne jest spis.

Immortalus 25-01-2006 18:30

proponował bym zmiane działu: potwory, na taki, aby do każdgo potwora był osobny temat i w tym temacie by można pytać o wszystko co związane z tym potworem

karol321 26-01-2006 19:13

ja to bym chciał zobaczyć nową mapę respwanu z Tiquanda , Dark Cathedral itp.

dadexix 27-01-2006 11:15

moim zdaniem jak zmiesciliscie emulator tibia me to powinniscie tez dac poradnik jak to uruchomic bo trza tam ip wpisac :]

Dr.Unknown 30-01-2006 18:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
A czy istnieje możliwość prowadzenia na stronie POtD(Picture of The Day)?
Przecież tibianews nie ma wyłączności;p.

No proszę, z tego co widze w news'ach, jednak będzie PoTD, cziekawe, ciekawe.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.

Powered by vBulletin 3