Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje dawna elyta tego forum!? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240553)

Dr. Omader 17-12-2013 17:30

Waldek nie przyklejaj tematu cholero jedna, nikt nie czyta przyklejonych!

Wald_Kerius 18-12-2013 22:16

Myślałem że nikt nie zauważy :)

Rybzor 19-12-2013 15:49

Widzisz Waldzio, taki z ciebie amator, że nawet po kilku latach nic nie robienia, kiedy już chciałeś się wykazać, nawet coś tak prostego ci nie wyszło ;<

OXY JEDNAK MIAŁ RACJE CO DO CIEBIE.

Gewof 19-12-2013 22:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rybzor (Post 2839707)
Widzisz Waldzio, taki z ciebie amator, że nawet po kilku latach nic nie robienia, kiedy już chciałeś się wykazać, nawet coś tak prostego ci nie wyszło ;<

OXY JEDNAK MIAŁ RACJE CO DO CIEBIE.

szat ap moja dzifko

Ezranel 20-12-2013 00:34

Te forum ma jednak w sobie to ''coś'', nie byłem aktywnym userem, aczkolwiek sporo czasu straciłem przesiadując tutaj, czego oczywiście nie żałuję.

Przykro mi jest, że forum tak upadło, tibiopedia.pl przejęła rolę i skupiła większą część osób grających w Tibie. W każdym razie możecie być pewni, że za 5, 10 lat będę wchodził i rozglądał się co tutaj słychać o ile strona utrzyma się w co wierzę.


a tak na zakonczenie:

KTO RAZ ZAGRAL W TIBIE TEN ZOSTANIE TIBIJCZYKIEM DO KONCA ZYCIA!

(A)

redfaction 21-12-2013 13:45

pogralbym w sumie w tibie.

a ostatnio to sie okazalo ze nawet fire necromacer (?) zyje :o
ciekawe co tam u $cora, widzialem ze przestal juz warowac na ircu

Draago 21-12-2013 18:46

Ja tez bym czasami pogral hehe ale niechce mi sie przechodzic rooka ;)


omg dopiero zobaczylem ze juz 10 lat przegladam to forum hehe Mozna powiedziec ze czesc obecnych graczy nie bylo jeszcze na swiecie ;p

Donpeyot 21-12-2013 19:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Draago (Post 2839721)
Ja tez bym czasami pogral hehe ale niechce mi sie przechodzic rooka ;)


omg dopiero zobaczylem ze juz 10 lat przegladam to forum hehe Mozna powiedziec ze czesc obecnych graczy nie bylo jeszcze na swiecie ;p

Teraz ruka sie przechodzi w 1,5 godzinki, prowadzą za rączkę.
Nie pytaj skąd wiem :confused:

Draago 21-12-2013 19:48

1,5 h niezle :P Kiedys to minimum 2 dni ;>

Duch Niespokojny 21-12-2013 20:20

Jakbym miał znowu się od Tibii uzależnić i wbijać ciągle te levele, to bym się chyba pochlastał. Dość, że tłukę teraz w kółko w tego durnego LoL-a, w którego na dodatek nigdy się nie nauczę grać.

Draago 21-12-2013 21:32

Dlatego musialbym miec postac ktora by miala spory lvl by pograc z czystej przyjemnosci pobicia nowych potworow ;p za leniwy jestem na low lvl ;p

Ezranel 22-12-2013 00:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2839724)
Jakbym miał znowu się od Tibii uzależnić i wbijać ciągle te levele, to bym się chyba pochlastał. Dość, że tłukę teraz w kółko w tego durnego LoL-a, w którego na dodatek nigdy się nie nauczę grać.

Faktycznie, Tibia w dalszym ciągu uzależnia. W maju kupiłem sobie premium po ponad 2-3 latach. Oczywiście zaczęło się standardowo, grałem po 1h dziennie, wieczorem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że tak jak w starej Tibii tak i w tej poznajesz graczy z różnych stron zaczynacie rozmawiać, hunty questy, wspólne pk. W rezultacie jakies kilka tygodniu temu każdą wolną chwilę spędzałem grając w naszą ukochaną grę przez którą wszyscy znaleźliśmy się na tym forum.

Także Tibia potrafi jeszcze wciągnąć graczy do gry, właściwie to Cipsoft poczynił kroki w dobrą stronę, np zbanowanie top graczy kilku serverów.
Wstyd się przyznać ale prawdopodobnie grałbym dalej gdyby nie to, że mieszkam z dziewczyną, która coraz rzadziej śpi w dzień ; /

wrogonastawiony 22-12-2013 08:40

oo, jakie wariactwa :)

Grycan 22-12-2013 21:41

Do Tibi nie wrócę. D: Za żadne skarby świata. D:

Dr. Omader 23-12-2013 23:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2839724)
Jakbym miał znowu się od Tibii uzależnić i wbijać ciągle te levele, to bym się chyba pochlastał. Dość, że tłukę teraz w kółko w tego durnego LoL-a, w którego na dodatek nigdy się nie nauczę grać.

n00bostwa nie wyplewisz z siebie :D

kuzynn 24-12-2013 17:02

Nie zaglądałem na te forum wieki. Wiadomo w ogóle co z tą stroną dalej będzie się dziać? Co z hunted, bosalem?

Vanhelsen 24-12-2013 21:35

Ho! Ho! Ho! Merry Christmas ludzie ;d
Pewien wielbłąd w Wigilię do mnie przemówił i mnie tu zaprosił ;d
Aż się łezka w oku zakręciła po przeczytaniu jednego z podpisów ;)
Z sześć lat człowieka już nie było, a forum ciągle takie samo ;P

To be in tacz, dla tych co grywają w D3 lub HSa, Wieszoka oznaczyli bnet-tagiem Vanhelsen#2293 ;)

:ban:

p.s. jakiś darmowszy serwer FTP czy coś? strasznie reklamami najebało na forum ;P

p.s.s. a co do pytania z tematu: ciągle człowiek studiuje, grałem sporo w WoWa, potem w STWORa, teraz porzuciłem gry mmo i powróciłem do mojej największej miłości nerdowej - Magic: the Gathering i podbijam europejską scenę turniejową przekręcając kartony ;d (po za tym kolejne studia we Wro - gejodezja na UP)

Rybzor 28-12-2013 23:47

Wieszok jesteś kanaliom.

Zakałom rodziny.

Vanhelsen 29-12-2013 00:59

http://salesguru.pl/wp-content/galle...rna%20owca.jpg

Gonzo von Krenzel 06-01-2014 22:41

Ojej, ojej, nie wiedziałem, że należę do oficjalnej elity :D
To dla mnie zaszczyt :wasabi:


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:56.

Powered by vBulletin 3