Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   FAQ (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1682)

Magnus Da'Mort 30-10-2004 01:32

Problemik
 
Moze mi ktos w taki najprostszy sposob powiedziec co mam zrobic zeby pokazac swoj stuff na formu? (konkretnie to nie wiem jak umiescic grafike w poscie). Z góry dzieki

Sokochłap 30-10-2004 09:03

re:up Zajrzyj do dzialu zdjecia

Re:ostatni post na stronie 34 :) :linka nie podam ,ale jest TIBI CAM :) zajrzyj do dzialu filmy,tam tematy sa przyklejone :)


ok. Mysle ze nie zachacze o quest spooling.... mamy desert questa i musze miec 20 lvl zeby go zrobic..... a jak bede mial 21 ? 22? tez moge?

Gold Raven 31-10-2004 00:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sokochłap
ok. Mysle ze nie zachacze o quest spooling.... mamy desert questa i musze miec 20 lvl zeby go zrobic..... a jak bede mial 21 ? 22? tez moge?

Tak możesz zrobić na każdym lvl-u powyżej 20.

Taumer 31-10-2004 12:02

mam pytanie: czy istieje cos t takiego jak teleport? bo po dp chdza ludzie i "teleport plz"

Sokochłap 31-10-2004 12:10

jest cos takiego.Ale! Jest to nielegalne! Dlatego nie powiem ci jak to robic. ;)

Taumer 01-11-2004 12:32

uz sie do wiedzialm w tibii B) a le i ta k nie bede z tego korzystal, przynajmniej narazie (zyje tylko w 1 miescie ;))

Acid Drink 01-11-2004 23:21

mam ostre pytanie na ktore wiekszosc niebedzie znac odpowiedzi, ale przechodze do zeczy

jest taka sytulacja ze lider guildi wygrywa licytacje GH lecz ma w tym czasie inny dom i przed wygrana kilka godzin zmienia swoj status na vice lidera
a chodzi mi o to co sie stanie w takich okolicznosciach, czy traci kase przeznaczona na GH ktore niezostalo mu przyznane z powodow ktorych nieznam (jakis dziwnych przepisow), czy robi poprostu walek na nas ?

Taumer 02-11-2004 19:50

Life Ring
 
mam pytanie co do tego itemka:
Wiem ze powoduje on regeneracje hp i many przez 20 minut. Moje pytania:
Z jaką prędkością? (ile MP/HP na minute?), czy kumuluje się to z jedzeniem? (jak zjem cos to szybciej sie bedzie regenerować?

Update: Czy promocja ma jakiś wpływ na działanie itemka?

Acid Drink 03-11-2004 00:52

life ring dodaje ci co 3 sekundy po jednym punkcie many i zycia i dodadkowo jak jesz jakies jedzenie to ida ci tamte punkty normalnie
czyli zalozmy ze jak jestes ryckiem to co 3 sekundy wskoczy ci pkt zycia i co szusta sekunde wskocza ci 2 naraz punkty zycia, z mana podobnie,tyle ze co 12 sek (jak masz life ring i jestes najedzony)

Nosfe Draconis 03-11-2004 16:42

Ok, tylko prosze o bardzo szybka odpowiedz- jak napisac do jakiegos GMa albo **** w tibii jak gram?? bo mam wazna sprawe i musze koniecznie cos napisac plz pomozcie :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vegefa Ziom 03-11-2004 19:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nosfe Draconis
Ok, tylko prosze o bardzo szybka odpowiedz- jak napisac do jakiegos GMa albo **** w tibii jak gram?? bo mam wazna sprawe i musze koniecznie cos napisac plz pomozcie :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba normalnie nie?:) Jak jest on-lnie to message i już, a jak nie ma on-line to chyba sobie nie porozmawiasz.

Mam kolejne n00bowskie pytanie;) Mianowicie widzę w podpisach użytkowników odnośniki do różnych stron, na przykład: "Wejdź a nie pożałujesz" Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić taki odnośnik do strony w podpisie? Oświećcie mnie plz.:baby:

Zamkniety w domku 03-11-2004 21:23

Niewidzialnosc
 
To ja mam pytanko dotyczace niewidzialnosci. Czy jesli uzyje tego czaru to czy gracze(np PK) beda mnie widziec?

Gold Raven 03-11-2004 21:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zamkniety w domku
To ja mam pytanko dotyczace niewidzialnosci. Czy jesli uzyje tego czaru to czy gracze(np PK) beda mnie widziec?

Tak będą Ciebie widzieć

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vegefa Ziom
Mam kolejne n00bowskie pytanie;) Mianowicie widzę w podpisach użytkowników odnośniki do różnych stron, na przykład: "Wejdź a nie pożałujesz" Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić taki odnośnik do strony w podpisie? Oświećcie mnie plz.:baby:

Jak piszesz posta/odpowiedź to masz w pasku nad obszarem w który wpisujesz tekst taką ikone http://forum.tibia.pl/images/editor/createlink.gif - klikasz na nią i pojawia Ci się okienko z żądaniem wpisania adresu.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nosfe Drakonis
Ok, tylko prosze o bardzo szybka odpowiedz- jak napisac do jakiegos GMa albo **** w tibii jak gram?? bo mam wazna sprawe i musze koniecznie cos napisac plz pomozcie :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wchodzisz na wybór kanału - wpisujesz imie GM do ktorego chcesz zagadać i dajesz OK. Lepiej pisz z jakimikolwiek sprawami na kanale Help lub Game Channel.

Sokochłap 04-11-2004 06:43

mysle ze jeszcze tego nie wyczerpaliscie ;) Nacisnij Ctrl+R ;)

Vegefa Ziom 04-11-2004 07:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maciekpkk
Tak będą Ciebie widzieć

Jak piszesz posta/odpowiedź to masz w pasku nad obszarem w który wpisujesz tekst taką ikone http://forum.tibia.pl/images/editor/createlink.gif - klikasz na nią i pojawia Ci się okienko z żądaniem wpisania adresu.
.

No tak, ale nie do końca o to mi chodziło, chodziło mi o to, że chcę by odnośnikiem do strony nie był adres URL tylko na przykład napis "Wejdź tu!" klikasz i jesteś, a ja w tym znaczniku mam tylko do wpisania adres URL i ten adres zostaje tylko, że jest linkiem i nie wiem jak ten link zamienić na napis "Wejdź tu!" rozumiesz o co mi chodzi?

Pelkas 04-11-2004 07:42

mam conection time out CZEMU ?

Gold Raven 04-11-2004 20:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vegefa Ziom
No tak, ale nie do końca o to mi chodziło, chodziło mi o to, że chcę by odnośnikiem do strony nie był adres URL tylko na przykład napis "Wejdź tu!" klikasz i jesteś, a ja w tym znaczniku mam tylko do wpisania adres URL i ten adres zostaje tylko, że jest linkiem i nie wiem jak ten link zamienić na napis "Wejdź tu!" rozumiesz o co mi chodzi?

Hmm .... tak jak ten link ?? http://forum.tibia.pl/images/smilies/tongue.gif
Zaznaczasz tekst i klikasz w ta ikonke do robienia linków, zrobi zaznaczony tekst linkiem.

szym 05-11-2004 16:55

problem rozwiazany
 
ha i problem zalatwiony wystarczyło "tylko" sformatować kompa.

coocer 05-11-2004 19:56

Mam pytanie i wielką prosbe.

Kiedy loguje sie na tibie od razu włącza mi sie taki błąd:


Cannot connect to a login server

Error:10055

For more information take a look an the FAQs in the guide section at www.tibia.com

Wcześniej Tibia chodziła mi normalnie i dobrze co mam zrobic??

Sokochłap 05-11-2004 20:53

zajrzec do FAQ na www.tibia.com


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:30.

Powered by vBulletin 3