Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   Regulamin #tibia.pl! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=3496)

Gewof 11-04-2005 16:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _Adamo_
Czy to znaczy, że osoby kierujące kanałem nie mogą podlegać żadnej krytyce, nawet rzeczowej i kulturalnej? Cóż... to by wskazywało na rządy autorytarne, a chyba w takich sprawach lepsza jest demokracja. Oczywiście musi być dyscyplina, kicki i bany mogą być bardzo przydatne, ale jednak...
Co z sytuacjami, kiedy OP ma jakąś prywatną urazę do użytkownika kanału? Czy wtedy może robić, co mu się podoba, nawet jeśli użytkownik nie łamie regulaminu? Czy są przypadki banowania czy kickowania tylko dlatego, że np. OP nie przepada za użytkownikiem? Być może podejmuję zbyt szczegółową kwestię, ale przyszło mi akurat do głowy, że dobrze by było wiedzieć, czy Operatorzy kanału kierują się tylko i wyłącznie zasadami regulaminu, czy raczej osobistymi relacjami.
Zaznaczę, że nie mam zamiaru wpadać w jakiekolwiek konflikty z OP-ami. :) Pytam o te sprawy z ciekawości.

Ohhh...!!! On odkryl nasza tajemnice!! Agrhhh gin heteryku! Malo sie nigdy nie wydac a tu taki Adamos nagle wszystko zdradza ;(( I co teraz bedzie? Czarny papiez? Zaglada irca? Apokalipsa?

_Adamo_ 11-04-2005 18:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
OMG...
Zamknij przegladarke, wyjdz z domu i wroc jak znajdziesz poczucie humoru.

Domyśliłem się, że zapis regulaminu nie jest do końca poważny. Mój komentarz do niego też należy traktować pół żartem, pół serio. Trochę za szybko oceniłeś mnie jako nie mającego poczucia humoru. A tak w ogóle, to lepiej dla klimatu forum będzie, jeśli powstrzymasz się od takich tekstów jak powyższy. Nara

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gewof
Ohhh...!!! On odkryl nasza tajemnice!! Agrhhh gin heteryku! Malo sie nigdy nie wydac a tu taki Adamos nagle wszystko zdradza ;(( I co teraz bedzie? Czarny papiez? Zaglada irca? Apokalipsa?

I niby ten tekst wyżej ma być zabawny? Jak nie potrafisz poprawnie zrozumieć wypowiedzi, do której się odnosisz, to nie odpisuj. Liczę, że da się jednak z Wami normalnie dyskutować.

Szary Wedrowca 02-02-2006 10:29

IP-address blocked for 30 minutes. Please wait.
 
ej wie ktos co to znaczy IP-address blocked for 30 minutes. Please wait. kurde czytalem ze trzeba wpisywac zawsze poprawne pasy no ale jak ja to nie wiedzialem i teraz ciagle mi pisze bo ja zawsze sprawdzalem i wpisywalem pass to accountu 1 i patrzalem czy nie ma ip i teraz ciagle mi pisze IP-address blocked for 30 minutes. Please wait. X( to mnie juz denerwujeX( X(
jest cos co mozna zrobic?? PLX HELP GG 6769970

$corcerer 05-02-2006 01:01

KOP
w górę :>

Usunąłem też 14 postów które jakoś mało łączyły si ę z tematem bądź zostały uwzględnione.

Mateusz od Tibi 20-05-2006 13:46

Nie Dziala ;/
 
MAM PYTANIE DO Dr. Omader
Czemu mi nie dziala tibia
pisze mi
"Error :Connection refused.
Co mam zrobic?
gg :2630404 prosze pomozcie :(

Yassek 20-05-2006 14:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mateusz od Tibi
MAM PYTANIE DO Dr. Omader
Czemu mi nie dziala tibia
pisze mi
"Error :Connection refused.
Co mam zrobic?
gg :2630404 prosze pomozcie :(

Ja Ci pomogę. Idź się w łeb pizgnij. A potem zobacz bodajże 2 newsa od góry.

Dziękuje, do widzenia i dobranoc.

Siggurdius 21-05-2006 07:52

Po co ten topik, skoro na tym kanale nie ma żadnych zasad? Ja i kilku moich znajomych się już o tym przekonało.

Iron 22-05-2006 15:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Siggurdius
Po co ten topik, skoro na tym kanale nie ma żadnych zasad? Ja i kilku moich znajomych się już o tym przekonało.

Wiesz także bywam może w przeciągu ostatnich tygodni mniej ale uwierz mi ,że są zasady widać iż ty i twoi koledzy do końca nie doczytaliście zasad/lub ich w pełni nie przestrzegacie..

MS434 06-06-2007 20:36

mam problem
 
cos mi sie sknocilo ze strona tibia.pl bo jak mialem zwykly styl strony to zmienilem na old albo new chyba i teraz nie moge powrocic do poprzedniego. Bardzo prosze o pomoc, porade, bo i to mi przeszkadza i mi niszczy rozmiary strony, przez co nie moge czytac.:confused:

Dukey 14-08-2009 10:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mateusz od Tibi (Post 812742)
MAM PYTANIE DO Dr. Omader
Czemu mi nie dziala tibia
pisze mi
"Error :Connection refused.
Co mam zrobic?
gg :2630404 prosze pomozcie :(

O Boże!
Idź zabić matkę krzesłem! :o

@up
N/c, jak można wierzyć, że ktoś w to wejdzie - trzeba być nieźle świrniętym ;)

@down:
Ups, mój błąd.
Zapomniałeś o k po c :d

Regulamin oczywiście przeczytałem i ofc. będę się stosować ^^

morfeusz462 15-06-2011 14:10

Wygralem Pacc
 
Witam wygralem Pacc na 30 dni i juz miesiac xzekam na niego a odeslaem e meil z nazwa postaci i nazwa servera . I mam pytanie kiedy dostane ten pacc ? jest Jakis okreslony czas kiedy mi zostanie przynany ? regulamin konkursu jest jakis nieakualny i inne e miale na ktore pisalem wogle nie dzialaja co sa wpisane do kontaktu i reklamacji. moge dostac jakis kontakt z kim moge wyjasnic dlaczego nie mam pacca choc go wygralem i wyslaem smsow z ponad 130 zl ?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:59.

Powered by vBulletin 3