Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Fake'i (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=61)
-   -   Czy to koniec? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=212256)

Misza 25-04-2009 11:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arashel (Post 2530176)
Skończmy temat panowie(ew. panie)...
Głupie gadanie nie zmusi raczej nikogo do robienia fake'a, a skoro autorowi tak zależy na wskrzeszeniu tego działu to niech sam zacznie robić fake'i...

Normalnymi literami?
Kurwa, świat się kończy, teraz już naprawdę.

A jak tak marudzicie na posuchę to sami coś zróbcie, serio. ;d

AzuranskiRookstayerXL 25-04-2009 13:54

O rly? WSZYSCY, którzy na tym forum uznawani są za Profakowców sklejają w Paintcie. Od zawsze. Na zawsze.

eerion 25-04-2009 15:10

Cytuj:

(heh, tak przy okazji - kiedyś eerion pisał, że jest dinozaurem, bo już 3 lata na forum siedzi. Teraz nawet ja nim jestem ;d)
To w takim razie kim ja teraz jestem? O_o

Tak czy siak - szkoda działu. Masa fajnych rzeczy tu się działa.
Wprawdzie nie pokończyłem swoich fake'ów, ale... Trudno
A tak anyway:
Cytuj:

wstaje zwykle przed 6.00 a wracam średnio co dziennie o 15-16 do domu...
Ja mając b. podobny tryb życia co ty (tylko, że byłem w domu 15-17) jakoś fake robiłem. Więc po prostu masz lenia xD

Cytuj:

Nie mówiąc o tym, że to potomkowie "Elity" - nie liczy się fabuła, czy inwencja, tylko efekty, oraz grafika.
Musze przyznać, że mnie to zasmuciło.
Zawsze walczyłem o poziom fabularny w fake...
Znaczy jak byłem ;)
Ostatnio chciałem wrócić, pogadać, itd.
A tu kapa =f

sueroski 25-04-2009 15:40

boże... miesiąc bez fake i świat się nam kończy!
myślę że może już jest mniej fake, ale dział będzie żył... myślę że niedługo pojawią się nowe fake
temat można chyba zamknąć... dyskusja do nabijania postów, a temat już wyczerpany

X-Zero 25-04-2009 16:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Herbi_Oxyna (Post 2530337)
Prosi nie sklejają fake'ów w Paincie, tylko w GIMPie p; (no, przynajmniej ja tak robię xD)

Nie gadaj że sklejasz wszystko od zera w GIMP'ie O_o Przecież to tylko utrudnia robotę, a pod koniec wszystko wygląda tak samo.

@topic:
Tak, ten dział umiera po raz któryś. Zawsze dział umiera jak "starszym" się znudzi. Dobrze, że ktoś w końcu wpada tu masa uzdrowicieli, i wszystko wraca do normalności... Tyle że, musimy na nich trochę poczekać...

Muszkiet 25-04-2009 16:16

Ja mogę zrobić fake'a jeśli dostane notkę że ratuję ten dział czy coś.

Pacz_knight 25-04-2009 16:45

@up
Z takim podejsciem to raczej nie odbudujesz tego dzialu. No niestety, ale teksty typu: "Zrobie fejka za 10 notek i oceny 10/10" sa wrecz odstraszajace. Albo robisz fake'a bez warunkowo, albo go nie robisz wogole. To ma byc dla ciebie zabawa, a nie robienie sklejek w paincie z przymusu, albo za "cos tam"...

Drakon 25-04-2009 17:13

Dzieci... Zamiast gadać głupoty bierzcie się i róbcie fake!'
My starzy wyjadacze nie mamy czasu, na głowie szkoła średnia, zaraz koniec roku, niektórzy matura, inni testy gimnazjalne. My musimy myśleć o przyszłości, żebyśmy mogli żyć w dostatku i wydawać nasze opowieści w formie książek.
Kto wie, może już wkrótce zobaczycie takie hity jak Cykl, 5-ty Element, The Village czy LoD w księgarniach. Bo przyznam ze jak by je podrasować to by sie na to nadawały.
Tymczasem wy w tych waszych gimnazjach i podstawówkach macie w c*** czasu i możecie wymyślać swoje opowieści. Tylko niech to nie będą "gmili ded a smoki pijane xD", a jakieś na prawdę wartościowe historie, w których nie zabraknie zwrotów akcji, zagadek, intryg czy też waszych ulubionych efektów specjalnych.
Więc nie płakać że dział umiera, tylko brać sie do roboty, bo skoro macie czas zaglądać tu parę razy dziennie, to macie czas robić dobre fake'i

sueroski 25-04-2009 17:44

@up
najpierw piszesz że testy gimnazjalistów zajmują dużo czasu i wogóle trzeba się uczyć a potem piszesz że w gimnazjum dużo czasu...
myślę że nawet młode dzieci z podstawówki też nie mają czasu... w końcu tam też są jakieś testy i na ich poziom mogę one być ciężkie i też muszą się uczyć... myślę że w wakacje dział fake znów będzie pełen nowych historii...

Życzę miłego robienia fake! :D

Erverse 25-04-2009 18:56

Trudne testy w podstawówce? Chyba sobie jaja robisz;P

n0_name 25-04-2009 19:07

Hmm, może ja z czasem dokończe mój fake..

A pozatym tematy typu dział fake umiera były już kilka razy...

X-Zero 25-04-2009 19:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sueroski (Post 2530563)
@up
najpierw piszesz że testy gimnazjalistów zajmują dużo czasu i wogóle trzeba się uczyć a potem piszesz że w gimnazjum dużo czasu...

Hmm... Z tego co wiem, a mogę tu przytoczyć wiele przykładów z historii, życia, a nawet literatury, to gimnazjum składa się z 3 klas.
I raczej wątpię, by uczniowie klas pierwszych i drugich przygotowywali się do egzaminu : P
Tak więc jest 2:1 ;\

Albertus 26-04-2009 12:08

aa no i pamiętajcie o starszych użytkownikach ;D nie tylko gimnazjum tutaj jest. i vice versa , podstawówka tez

SasukeUcicha 26-05-2009 21:50

Ja może postaram się w najbliższym czasie zrobić Time War 2 (taak, powrót koszmarów - pamiętacie? Mój 1 fake :S), ale wątpię, że uda mi się doprowadzić je do końca.. Eech..

Drakon 26-05-2009 22:37

Dobry wariat... Dopiero czytałem jak twierdziłeś że już nie wrócisz XD
@down
Zamknij mordę cieciu...

Albertus 26-05-2009 23:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Drakon (Post 2530541)
Dzieci... Zamiast gadać głupoty bierzcie się i róbcie fake!'
My starzy wyjadacze nie mamy czasu, na głowie szkoła średnia, zaraz koniec roku, niektórzy matura, inni testy gimnazjalne. My musimy myśleć o przyszłości, żebyśmy mogli żyć w dostatku i wydawać nasze opowieści w formie książek.
Kto wie, może już wkrótce zobaczycie takie hity jak Cykl, 5-ty Element, The Village czy LoD w księgarniach. Bo przyznam ze jak by je podrasować to by sie na to nadawały.
Tymczasem wy w tych waszych gimnazjach i podstawówkach macie w c*** czasu i możecie wymyślać swoje opowieści. Tylko niech to nie będą "gmili ded a smoki pijane xD", a jakieś na prawdę wartościowe historie, w których nie zabraknie zwrotów akcji, zagadek, intryg czy też waszych ulubionych efektów specjalnych.
Więc nie płakać że dział umiera, tylko brać sie do roboty, bo skoro macie czas zaglądać tu parę razy dziennie, to macie czas robić dobre fake'i


masz coś do piwka z dragonami? najlepszy fake jaki w życiu widziałem !!!

Koper of Drawno 27-05-2009 17:49

Taaa, najwyżej pójdziesz na 4um o innych durnych pixelach.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.

Powered by vBulletin 3