Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   League of Legends (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=226565)

--Ogorek-- 11-05-2010 23:20

tristana, teemo, evelynn i nunu, czasami karthus, najlepsze jest to, że OP postaciami nie potrafie grać (np. Warwick albo yi) teraz zbieram punkty na karthusa, bo tylko jego potrzebuje

Beh0lder 13-05-2010 14:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- (Post 2758231)
tristana, teemo, evelynn i nunu, czasami karthus, najlepsze jest to, że OP postaciami nie potrafie grać (np. Warwick albo yi) teraz zbieram punkty na karthusa, bo tylko jego potrzebuje

Yi nie jest op ;p (chociaż wszystko zależy od buildu), teemo tak , ta mała dz**ka.

_WrD_ 14-05-2010 17:54

Yi nie jest op? Ty chyba siebie nie słyszysz :D To jest tak maksymalnie przegięty, irytujący champion, że robię "FFFFFFFFFFUUUUUUUUUU..." jak widzę takiego w przeciwnym teamie.
Teemo podobnie, ale nim trzeba ogarniać. Dobre są te jego trapy, można poprosić żeby postawił takiego blisko bazy wroga i teleport tam :D

Kim głównie gracie? Ja narazie gram tylko Annie, jej combo (z wcześniej naładowanym stunem ofc) Disintegrate + Incinerate + Summon PedoBear + Ignite jest masakryczne przy dośc dużym AP, te słabsze postacie schodzą nawet bez konieczności castowania Ignite.
Z fajnych championów warto wymienić również Nunu i Twisted Fate.

Btw. ding 14, uhahah.

Beh0lder 14-05-2010 20:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _WrD_ (Post 2758749)
Yi nie jest op? Ty chyba siebie nie słyszysz :D To jest tak maksymalnie przegięty, irytujący champion, że robię "FFFFFFFFFFUUUUUUUUUU..." jak widzę takiego w przeciwnym teamie.

Grałem nim, powiem ,że nic specjalnego w nim nie ma ^^ a jak sie na początku nie wyfarmi (co się dosyć często zdarza) to feeder z niego cholerny.Yi to po prostu dla mnie tylko kolejne mięso armatnie na ,które nie specjalnie nie zwracam uwagi (bo ogólnie rzadko zdarza się dobry a jak już się zdarzy to sciągniecie go karthusem czy twitchem nie stanowi problemu).

Cytuj:

Teemo podobnie, ale nim trzeba ogarniać.
Nie trzeba , można zastosować najprostszy z możliwych buildów (itemy w atk speed , atk i life steal) a i tak dla postaci bazujących na podstawowych atakach (m.in. Yi) jest zaporą nie do przebicia
Cytuj:

Dobre są te jego trapy, można poprosić żeby postawił takiego blisko bazy wroga i teleport tam :D
Tu się zgodzę :).
Cytuj:

Kim głównie gracie? Ja narazie gram tylko Annie, jej combo (z wcześniej naładowanym stunem ofc) Disintegrate + Incinerate + Summon PedoBear + Ignite jest masakryczne przy dośc dużym AP, te słabsze postacie schodzą nawet bez konieczności castowania Ignite.
Z fajnych championów warto wymienić również Nunu i Twisted Fate.
Annie jest niezła , Nunu z AP buildem to koszmar dla postaci nie mogących przerwac jego ulti bądz nie posiadających Flasha lub czegoś podobnego.A TF ssie pałe :d.

--Ogorek-- 06-06-2010 00:00

karthus najlepszy, bum bum i wszyscy deduffka i passiva ma zajebistego :D

Luker's 06-06-2010 20:11

Katarina - tristana - poppy... fajnie jest...

rentonB 17-07-2010 19:02

Kto jeszcze gra

Nick eu - rentonB

Ghernie 17-07-2010 21:42

Nick - Urban Ghernie

Mam 3k IP i nie wiem co kupic...

Yoh Asakura 17-07-2010 22:29

Ezreal i nie ma chuja we wsi

rentonB 17-07-2010 23:47

Ezrael stoi 6,3k.

Za 3k to polecam Pantheona niesamowicie ofensywny czempion

Yoh Asakura 19-07-2010 02:28

Ja mu nie polecam, kogo kupić, ja mówię, że Ezreal wymiata.

Luker's 19-07-2010 09:40

Ezriel jest za wolny i delikatny na początku... ja osobiście polecam mu Olafa lub garrena dość twardzi... ale osobiście gram poppy , tristaną , katariną

Jak chcecie zmną pograć to pisać mi na GG 8570011...

Nick EU. Lukers

Ghernie 19-07-2010 10:10

Kupilem Katarinę i zakupu nie żałuje. Jakoś ładnie się na mnie patrzyła :D

Btw. Gram na USA, nie EU ;p

Luker's 19-07-2010 10:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghernie (Post 2772739)
Kupilem Katarinę i zakupu nie żałuje. Jakoś ładnie się na mnie patrzyła :D

Btw. Gram na USA, nie EU ;p

hehehehe... ja ci dam US...

Mafuss 22-07-2010 11:47

Gram od wczoraj, 6 lvl. Z kolegami gram jako tank i tu się nasuwa moje pytanie.
Jakim tankiem grać, prócz Rammusa? On się zaraz kończy, a chciałbym nowym potrenować.

Nick - Alfson.

_WrD_ 22-07-2010 14:43

Rammus to chyba najlepszy tank, wielu tak uważa :)

Btw. wiecie, że przez cały czas, od początku Season One, był skin bug, który pozwalał na używanie za darmo jakiegokolwiek skina w grze? Dzisiejszy patch go zniwelował, ale fajnie było pograć Goth Annie, Masquerade Evelynn i Black Belt Udyrem :)

Mafuss 23-07-2010 22:15

Szybkie pytanie:
Do fajnego, dość ofensywnego grania i nie nudzącego z pośród trójki: Signed, Olaf i Trym, najlepszy będzie..? A może ktoś inny? Ofc. nie chodzi mi o ultra damage, zostawiania kompanów i fragowania.

rentonB 24-07-2010 00:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mafuss (Post 2773231)
Gram od wczoraj, 6 lvl. Z kolegami gram jako tank i tu się nasuwa moje pytanie.
Jakim tankiem grać, prócz Rammusa? On się zaraz kończy, a chciałbym nowym potrenować.

Nick - Alfson.

Dopiero 28 jest zmiana rotacji wiec masz duzo czasu, no i on 1,3k kosztuje to nie duzo.

_WrD_ 24-07-2010 00:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mafuss (Post 2773567)
Szybkie pytanie:
Do fajnego, dość ofensywnego grania i nie nudzącego z pośród trójki: Signed, Olaf i Trym, najlepszy będzie..? A może ktoś inny? Ofc. nie chodzi mi o ultra damage, zostawiania kompanów i fragowania.

Singed jest po prostu genialny, widziałem go jak solował trzech championów, no i niezły support w teamfightach z tym swingiem i slowem. Problem w tym, że trzeba naprawdę ogarniać żeby cokolwiek z niego wycisnąć, jest bardzo trudny do grania. Za to Olaf jest nice, polecam bo dość łatwo się nim gra, ma niezły healing i dość duży damage. Co do Trynda to się nie wypowiadam, bo nim po prostu nie grałem. Ale jego ulti wymiata, można solować turrety :d

Mafuss 24-07-2010 02:45

Okej, dzięki za wypowiedzi. Chyba skuszę się na Signeda, trochę nim potrenuje. A może kupie i jego i Olafa? Narazie czekam do tego 28 na zmianę rotacji - może akurat będą te postacie, które chce ;).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:29.

Powered by vBulletin 3