Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Herhor 10-07-2006 01:03

Kilka postów wcześniej pisałem, że gra Włochów coraz bardziej mi się podczas tych mistrzostw podoba. Jednak w Finale zawiodłem na nich, nic nie grali, no może poza bramką i strzałem bodajże Toniego w poprzeczkę. Francuzi grali świetnie, przeważali, królował Zidane i Ribery, według mnie najbardziej niedoceniony piłkarz tych mistrzostw. Włosi stali ograniczając swoją grę do wybijania piłek z własnego pola karnego. Nie należy zapomnieć też o niepodyktowanym dla Francuzów rzucie karnym. No i potem ta fatalna sytuacja. Na powtórkach to wyglądało tak, że po zajściu w polu karnym Zidane i Materazzi poklepali się i rozeszli. W momencie kiedy Zidane wyprzedzał Materazziego ten mu coś powiedział, co go sprowokowało. Jednak pomimo tego fatalnego incydentu w całym meczu lepsi byli Francuzi. Wygrali jednak Włosi, w rzutach karnych, które zawsze są loterią.
Tak czy inaczej Włochy Mistrzem Świata 2006.
Forza Italia.

Bambuko 10-07-2006 01:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ripper
Jak ktoś mi powie co Materac pieprzył do Zidane'a to ma u mnie browara albo i dwa :| ciekawi mnie to jak cholera.

Uważam, że Włosi nie zasłużyli na wygraną. Francja grała zdecydowanie lepiej i powinna mieć drugi rzut karny, który Zidane pewnie by wykorzystał. Karne to po prostu łut pieprzonego szczęścia... Trezege~ (nie wiem jak się pisze -.-) nie strzelił przez chamskiego pecha - kilka centymetrów nizej i by wpadła piękna bramka.

Tak samo mogę powiedzieć, że Zidane miał chamskiego farta - kilka centymetrów wyżej i...

Maximus89 10-07-2006 01:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Szkoda, bo Francuzi grali lepiej cały mecz, ale polegli w karnych - głównie przez tego szmaciarza Trezegeut, który się gubi, jak nie może zagrać ręką. No i pewnie o tym zaważyła "fenomenalna" gra głową Zidane'a. =(

Weż osiagnij tyle co Trezegol, wtedy będziesz mógł go nazywać "szmaciarzem". Dajesz dowód że wogle sie nie znasz na piłce i nie powinieneś sie wypowiadać na żadnych forach bo sobie jeszcze wstydu narobisz. On jest jedym z najlepiej wykańczających akcje zawodników na swiecie, wiec ktos taki jak ty nie ma prawa go oceniać. A że koledzy z zespołu nie stworzyli mu zadnej akcji to już nie jego wina...A co do karnego to strzalejąc w okienko piłkarz zawsze ryzykuje,ale za to strzał jest nie do obrony. Nie ma nic za darmo-coś za coś. Wielcy piłkarze zawsze pudłowali w waznych momentach. Hail Baggio:) Hail Trezeguet;)

Mc macio 10-07-2006 01:18

A ja sie musze pochwalic...głosowalem na Francuzow od poczatku
I w sumie to oni wygrali, tam jedna statuetka w tą czy w tą

ale mimo wszystko niedosyt jest, mogł Zidane jeszcze materacowi poprawić

Xawieri 10-07-2006 01:30

http://imagesocket.com/images/zidane29b.gif

xD


Wiecie czemu Zinedine "Ironhead" Zidane walnął materazziego? :p

"You playing like Rasiak"

Modano 10-07-2006 01:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryłek
Fak Fak Fak

Gdyby nie głupi Zidane, Żabojady by byłi znowu mistrzami świata...

Zidane mial najwyrazniej ogromne powody aby tak potraktowac tego wlocha. I skad masz pewność że zdobyli by puchar? Przeciez to glownie dzieki Zidane Francja zawdziecza final.

Szkoda mi Francji, a byli tak blisko ;//

Straznik Monopolowego 10-07-2006 01:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
CO do Zizu.
Zachowal sie jak HAM xD

Zamknij kutfa morde
Zizu byl jest i bedzie wieli (nie tak jak Henry ale jest xD)
Nie wiadomo co mu ten frajer nagadal :/
Ale jak mu Zidan dowalil z glowki to jak by zginą moj autorytet piłkarski :(
Francja byla lepsze ,Francja strzelala ,Francji nie podyktowano karnego (słusznego) Francja byla lepsza a wyszcy wlosi niech sie schowaja i dziekuja sedziemu

Ashlon 10-07-2006 02:01

1) Nie usprawiedliwiajcie Zidana - zamiast pierdzielnac Materacowi z glowki, mogl mu cos odpowiedziec, w podobnym stylu. A to, ze chcial pokazac, jaki to z niego gladiator, zaplacila cala druzyna, bo pewnie karniaka by walnal. Co nie zmienia faktu, ze gdybym go znal, postawilbym mu piwo :)
2) Ludzie, przestancie pisac "FORZA ITALIA". Nauczycie sie dwoch slow po wlosku i juz myslicie, ze jestescie pr0 g4m3rz.

Mewtu 10-07-2006 03:09

dobrze gadasz nekromanta

@zidane to kurde mogl jeszcze na ziemi go skopac _/ ZIDANE FOREVER HAIL

morwi 10-07-2006 07:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kele
Masz jakies komiksowe dymki w telewizorze czy coś? Skąd wiesz co oni mówili?


a myślisz że co materazi powiedział do zidana ? "dobrze dziś grasz" :| ale to i tak nei znaczy że musiał to zrobić, mógł mu też coś odpowiedzieć -.-" i dobrze się stało nie tak jak w meczu holandia-portugalia...

DDoS 10-07-2006 08:13

Jest pogłoska, że Zidane zrobił to dlatego bo mu zapłacono, co miał do stracenia i tak to był jego ostatni mecz, btw. trener pokazywał mu coś na palcach :D.

Dobrze się stało, że Włosi wygrali.

Spatrax 10-07-2006 08:55

own3d

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/9927/Par831693.jpeg

Matek 10-07-2006 09:12

Cytuj:

A co do reszty: Co, boli was to ze zabojady odpadly? Boli was to ze Zidane dal sie sprowokowac? Materazzi wyklinal go tak samo jak Zidane wyklinal jego, bylo to widac. Szczescia nie bylo, rozstrzygnely karne. O szczesciu w bramce dla Wlochow nie ma co mowic, po prostu ladna brama. A wam proponuje przejrzec na oczy, zapomniec o utartych pogladow na temat Wlochow i patrzec obiektywnie..
Boli mnie to, ze finaly MS wygrala druzyna grajaca najbrzydsza pilke ze wszytkich, ktore awansowaly do fazy pucharowej. Francja wcale w sumie nie grala ladniejszej pilki, ale i tak w FInale byla o klase lepsza od Wlochow. Nie mowiac juz o dogrywce, gdzie Wlosi nie zabardzo wiedzieli gdzie sa.

Spatrax 10-07-2006 09:47

popieram Matka, Francuzom sie ten tytul nalezal w 100%

Angel of Death 10-07-2006 10:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez czuk85
Jest pogłoska, że Zidane zrobił to dlatego bo mu zapłacono, co miał do stracenia i tak to był jego ostatni mecz, btw. trener pokazywał mu coś na palcach :D.

Dobrze się stało, że Włosi wygrali.

Co miał do stracenia ? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, przez to jedno głupie zachowanie mimo swojej świetnej kariery moze zostać zapamiętany jako cham a nie wielki piłkarz (może bez przesady ale napewno wszyscy będą o tym pamiętać), mimo że kibicuje Włochom to przykre że Zidane w takim stylu kończy kariere, nawet nie przyszedł po medal .. =/

Level 10-07-2006 10:06

To nie jazda figurowa,że za ładny styl należy sie zwycięstwo.
Włosi wygrali wiec im sie należał tytuł i tyle. Co z tego,ze Anglia grała piekniej od Portugali?
Francuzi pieknie grali?
Pfffff taa szczególnie w fazie grupowej ;)

Jeżeli chodzi o Zidana to jest na tyle doświadczonym zawodnikiem,ze takie zachowanie jest niedopuszczalne, nie bądzmy hipokrytami, w kazdym meczu są osoby które mają za zadanie jak najbardziej zdenerwowac rywala. To,ze Zidan nie wytrzymał psychicznie to tylko świadczy na jego niekorzyść.

M@rcin 10-07-2006 10:14

No i stało się Italia mistrzem , jestem z tego bardzo zadowolony !

Łuk4sz 10-07-2006 10:23

Włosi nie zasłużyli na tytuł mistrza świata!X( Francja grała o wiele wiele wiele lepiej.Włoska bramka była w ciągłym zagrożeniu.Po zejściu Zidane, Francuzi dalej ładnie atakowali Włochów.Włosi mieli po prostu szczęscie (głupi ma szczęscie).Francja powinna zwyciężyć.

DDoS 10-07-2006 10:35

Nie patrzy się na to jak drużyna grała, to nie jest jazda figurowa, żeby oceniać styl gry.
Nie wiadomo jest, jaka była przyczyna "zgłówkowania" przez Zidane'a, wasze pomysły to tylko domysły, a prawdy nigdy się nie dowiemy.
Zidane, jak i Ronaldo, dla mnie powinni skończyć swoje kariery już kilka lat temu.

Wiślaczek 10-07-2006 10:43

Cytuj:

Włosi nie zasłużyli na tytuł mistrza świata!X(
Hmm... A jaka jest jedyna niepokonana druzyna na tych MS?
Cytuj:

Francja grała o wiele wiele wiele lepiej.
A ile strzelili bramek?
Cytuj:

Włoska bramka była w ciągłym zagrożeniu
STRZAŁY CELNE : 5
A kto strzelilm nie uznana bramke?
A kto trafil w poprzeczke?
francuzi mieli przewage ale nie tak wielka jak wynika z Twoich slow.
Cytuj:

o zejściu Zidane, Francuzi dalej ładnie atakowali Włochów.
A oddali wtedy jakis celny strzal?
Cytuj:

Włosi mieli po prostu szczęscie (głupi ma szczęscie).
Nie szczescie lecz umiejetnosci. Francuzi przegrali na wlasne zyczenie.
Nie mogli strzelic jednej bramki wiecej?
Cytuj:

Francja powinna zwyciężyć.
To Twoje subiektywne zdanie.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:17.

Powered by vBulletin 3